Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) GML


GML
őstag

tegnap volt a kezemben egy classic/black. háát eddig a másik (fehér zámlap/barna szíj tetszett) de megtetszett a fekete si.

(#102) polonic válasza GML (#101) üzenetére


polonic
félisten

Na látod. :D Megrendelted már?

(#103) GML válasza polonic (#102) üzenetére


GML
őstag

hmm sajna még nem, mert vannak egyéb tényezők is. (befizetetlen telefonszámla, stb..)
de a legjobban attól félek, hogy megveszem és ez is viszinylag hamar tönkremegy, mint általában minden elektromos kütyü a közelemben.( eddig az összes telefonommal votl valami a vásárlástól számított 1-3 hónapon belül) :(((

(#104) polonic válasza GML (#103) üzenetére


polonic
félisten

Csak nem lesz baja ennek. Ha meg mégis, ott a garancia.
......................
Nektek mi az óra szoftververziója?
Nekem: 1201-3478:01

(#105) GML válasza polonic (#104) üzenetére


GML
őstag

remélem, de még gondolkodok rajta...
az e51-esem pixelhibával és szoftverbajokkal indult 2, vagy 3 hónap után csere, de most is szemétkedik. lehet, hogy megint csere lesz belőle. az első telefonom (3210) a garanciaidőszak alatt (ami az esetemben ~2,5-3 év lett) 3x cserélték és kb havonta volt szervízben. átlagban. csak az utiköltségekbpl tudtam volna venni magamnak vagy egy normális telefont, vagy egy járművet...:(((

[ Szerkesztve ]

(#106) Karma válasza polonic (#104) üzenetére


Karma
félisten

Ha elmondod, hogy kell lekérdezni, megmondom :U

“All nothings are not equal.”

(#107) polonic válasza Karma (#106) üzenetére


polonic
félisten

Benne van a UM-ban. :D
Egyébként párosítás módba rakod és ott megnyomod ötször a jobb alsó gombot.

(#108) Karma válasza polonic (#107) üzenetére


Karma
félisten

Nem kaptam hozzá leírást, és az alapvető használathoz nem is volt rá szükség :K A verzió meg 1201-3478:01, ez egy Music Edition óra. Kétlem, hogy lenne más verzió, házilag úgyse lehet frissíteni.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#109) polonic válasza Karma (#108) üzenetére


polonic
félisten

Igaz, egyáltalán nem szükséges hozzá.
Persze ezt már kitárgyaltuk nemrég, csak úgy kérdeztem.

(#110) nat válasza polonic (#104) üzenetére


nat
senior tag

Nekem is:)

(#111) GML


GML
őstag

remélem én is véleményt tudok alkotni majd róla jövőhéten ilyenkorra.

(#112) GML


GML
őstag

na megrendeltem. :DDD remélem még a jövő héten megkapom

(#113) polonic válasza GML (#112) üzenetére


polonic
félisten

Ha van készleten, akkor kedden már szerintem nálad lesz.

(#114) GML válasza polonic (#113) üzenetére


GML
őstag

de nincs.... :W pénteken meg reggel megy el a kedvesem....

(#115) polonic válasza GML (#114) üzenetére


polonic
félisten

Kaptál e-mailt, hogy nincs? Azt én is meg SpeedR is, azt hiszem azt írta. De úgy volt, hogy lerendeltem, aznap jött az e-mail, azutáni napon meg telefonáltak, hogy szállítják másnap.

(#116) GML válasza polonic (#115) üzenetére


GML
őstag

Jah. írták, h sorry, de nincs. ez volt péntek éjjel.

Tisztelt Megrendelőnk!

Megrendelt termék készlethiánya miatt a megrendelésétA NetShop megrendelés azonosítója:xxx nem tudjuk 72 órán belül házhozszállítani. Amint a megrendelését teljesíteni tudjuk kollégánk telefonon felkeresi Önt. Szíves megértését és türelmét kérjük.

attól van még remény? :F

(#117) GML válasza polonic (#115) üzenetére


GML
őstag

Ha jól értem, akkor neked is azt mondták, hogy sorry, de attól függetlenül 72 óra volt? vagy valamit félreértelmezek, de nagyon..

(#118) novazze válasza GML (#103) üzenetére


novazze
csendes tag

Szia!
ne félj nem fog tönkremenni...
Nekem már egy éve van Executive Edition és semmi baja pedig már vagy százszor nekicsaptam a falnak (természetesen véletlenül) és egy karcolás sincs az üvegén...
Szóval az anyagminőség tökéletes. És semmi gondom nem volt még vele azonkívül, hogy nehéz (az executive rozsdamentes acélból van, nem titán).

Mindenkinek:
Pontosítanék kicsit a teszten:
Ha egyszer már párosítottad egy telefonnal utána már kiírja a dátumot is meg az időt is folyamatosan, szal megjegyzi és utána egymagában is működik a dolog telefon nélkül.

Az újabb SE-knél kiírja az éppen hallgatott szám címét, mint azt már mondták mások is.

Nekem bírja 3 hétig is ha minden este ki és reggel pedig visszakapcsolom a bluetooth-t az órán. És a telefont sem húzza le, ha bekapcsolod az energiatakarékosságot (P990i).

Ja igen és tökéletesen vízálló... (2m-ig próbáltam, nem sok de ebből már látszik, hogy nem csak cseppálló)
Érdemes töltés előtt kipucolni a csatlakozókat, mert, ha piszkos, nem érintkezik rendesen, szarul tölti fel és akkor 1 órán belül lemerül az óra.

(#119) GML válasza novazze (#118) üzenetére


GML
őstag

Nem félek, csak várom már, hogy itt legyen...

(#120) GML válasza GML (#119) üzenetére


GML
őstag

valaki fogja meg a kezem, mert vlamiért nagyon nem akar menni ez nekem....

(#121) nat


nat
senior tag

Ha víz éri az órámat,akkor fél órán belül azonnal lemerül.
Valaki tapasztalt ilyet?

(#122) GML válasza nat (#121) üzenetére


GML
őstag

gondolom a víz a hátulját is éri. és a csatin rövidzár lett... ennyi conclusion ne érje víz az órát

(#123) Karma válasza GML (#122) üzenetére


Karma
félisten

Reális, de elvileg az óra vízálló, így a csatlakozók megpucolása után (mondjuk alkohollal) szerintem helyre kéne állnia.

“All nothings are not equal.”

(#124) GML válasza Karma (#123) üzenetére


GML
őstag

úgy értem, h a víz kisüti a benne lévő akksit. miután megszárad szerintem gond nélkül működik, de azért nem ártana megtisztítani az oxidácsió miatt..

(#125) nat válasza GML (#124) üzenetére


nat
senior tag

megnézem

(#126) nat válasza GML (#124) üzenetére


nat
senior tag

alkohollal érintkező megpuc.
most jó :C

(#127) Sabre


Sabre
őstag

én 1 hete használom a classic verziót, nagyon kényelmes :))

a másik telom egy e51, majd ha lesz időm megpróbálom össze ereszteni a kettőt.

(#128) GML válasza Sabre (#127) üzenetére


GML
őstag

hajrá. nekem sikeresen megy vele..

(#129) polonic válasza GML (#128) üzenetére


polonic
félisten

Miket tud ott a program?
Én winmo-val használom. Ott nagyon szuper a program hozzá.

(#130) GML válasza polonic (#129) üzenetére


GML
őstag

Hívást jelez névvel számmal, ébresztőt, illetve emlékeztetőt írja, illetve az esemest kiírja..
ennyi.jah
és mutatja az időt is mellesleg a mutatóival . is.

(#131) henry


henry
tag

SIC! BT-Watch felhasználóknak jó hír, hogy kint van a 2.2 sw verzió!

A tapasztalatokról majd beszámolok!

Kíváncsi leszek N78-on érezhető-e valami változás...

HNR

(#132) Karma válasza henry (#131) üzenetére


Karma
félisten

Na fain, mondjuk privát S60-as telefon híján már maximum csak munkában tesztelhetném, addigra meg elfelejtem :DDD Megnéznéd, hogy ha a dátumformátumot átállítod a telefonodon 2009-07-06 sorrendre, az órán hogy jelenik meg? A régi verzióval lazán kiírta, hogy "09-07-2006". (Tehát fordítva.)

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#133) henry válasza Karma (#132) üzenetére


henry
tag

Most jónak tűnik, mintha mindig jól írná ki (yyyy mm dd), függetlenül attól, hogy az N78-on hogy állítom be a formátumot...

(Ezt ne vegyétek 100%-nak, csak 1 hirtelen tesz volt.)

HNR

(#134) Karma válasza henry (#133) üzenetére


Karma
félisten

Van még jobb, a changelog szerint végre van teljes Unicode támogatás - azaz nem erőszakolja meg az ékezetes betűket :DDD Attól nagyon falnak tudtam menni.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#135) GML válasza henry (#131) üzenetére


GML
őstag

Hmm. legalább 2 hónapja fent van. de lehet, h több is. én május elején telepítettem, és az már a 2.2.0 volt.

(#136) SamuG


SamuG
csendes tag

Üdv!

SIC! BT-Watch a 2.2 sw verzió fenn a telefonon, fut a háttérben.
Bluetooth menü -> párosítás.
Az óra kiejlzőjén megjelenik a párosítás ikon, tehát elvileg ismerik egymást, de nem írja ki, hogy Connected.
A készülék Nokia N85, más bluetooth eszközzel "párosodik" és működik rendesen.
A probléma, hogy az óra valamilyen oknál fogva nem működik a készülékkel, nem csatlakozik.
Természetesen a SIC! BT-Watch többször újratelepítve, óra resetelve és mindig ugyanaz a probléma.

Ha valaki tudna segíteni megköszönném.

(#137) Karma válasza SamuG (#136) üzenetére


Karma
félisten

Néha meg szokta oldani az ilyen problémát, ha az óra jobb felső gombját megnyomod egy párszor. Ha nem javul ki, akkor sajnos nem tudom - lehet hamarabb elszáll valami. Valamelyik telefonon volt egy láthatatlan pánik az óra kapcsolódása közben.

“All nothings are not equal.”

(#138) SamuG válasza Karma (#137) üzenetére


SamuG
csendes tag

Köszönöm a gyors választ.
Időközben -fogalmam nincs hogyan- megoldódott a probléma.
Bár az óra még mindig nem jelzi, hogy kapcsolódva lenne, telefonon, ha kiakarom kapcsolni a Bluetooth-ot, akkor jelzi, hogy van aktív eszköz, illetve az óra is jelzi már a hívásokat.

(#139) dionaea


dionaea
őstag

én is beneveztem egyre.
elég jó kis darab n97 el pár dolgot sajnálok hogy nem tudok kihozni belőle pl zene lejátszó sms szövegét nem írja ki de az emailek elejét igen és kár hogy nem lehet beállítani hogy az óra kijelzője tovább maradjon bekapcsolva.az órába kellene piszkálni ha lehetne
ami zavar engem de ez sztem symbian hibája hogy ha távol van a telefontól akkor nem mindig találják meg egymást egyből.
akinek van androidos telója írhatna pár infót hogy azzal hogy megy.
aksija 1 hetet vígan visz jó választás

(#140) blueye válasza dionaea (#139) üzenetére


blueye
veterán

Én most vettem Samsung Galaxy S mellé egy Music Edition (gyorsbolt, bruttó 19.890, ingyenes kiszállítás). Firmware: 1201-3478:01, van újabb, érdemes frissíteni?
Nagyon tetszik, az OpenWatch programmal eddig kiválóan működik, igaz a zenelejátszót még nem próbáltam.
Szíj: tett rá már valaki másik szíjat. A ME PU szíjjal jött, ami nagyon jó lesz nyáron, de most télen tennék rá vagy fém-bőr kombót (pl. [link] )vagy a gyári fekete szíjat. Van valakinek ebben tapasztalata? Méret? Esetleg link hogy honnan lehet venni?

[ Szerkesztve ]

(#141) Karma válasza blueye (#140) üzenetére


Karma
félisten

Nincs és nem lehet frissíteni egyébként se.
A szíjakkal nincs tapasztalatom.

“All nothings are not equal.”

(#142) dionaea


dionaea
őstag

Nekem most ha eltávolodok a telótól akkor nem akar újra csatlakozni hozzá. ki kell kapcsolni a bluetoothot a telón és utána megy de ez igy elég zavaró szerintem a telóval van a gond vagy nem tudom

(#143) blueye


blueye
veterán

Zenelejátszó: nem indítja el
Azt látom hogy a beállításokban: Package Name-ként most a com.android.music van megadva. Mit írjak ide hogy pl. a MortPlayert indítsa el (vagy melyik lejátszó kompatibilis inkább az órával?)

(#144) blueye válasza dionaea (#142) üzenetére


blueye
veterán

Nekem simán újracsatlakozik.

(#145) Karma válasza dionaea (#142) üzenetére


Karma
félisten

Nyomkodd meg a jobb felső gombját párszor. Észbe szokott kapni.

“All nothings are not equal.”

(#146) dionaea


dionaea
őstag

Most megy tesztelgetés alatt a lényeg hogy nem kell párositani akkor nincs gond. Zene nálam sem megy pedig elvileg kellene mennie valahogy . Ami tuti hogy ezeket a programokat amiket telóra kell rakni egy kicsit csiszolgatni kellene. firssiteni. emailekat ki irja smst nem ez elég fura, zene nem megy pedig a lejátszó és a bluetooth is ugyan olyan mint se symbianos telóinál.De én nagyon smegszerettem mert vezetés közben nagyon kényelmes praktikus sőt aki órában alszik annak is nagyon jó csuklón remeg valami és már fent is van az ember

(#147) blueye válasza dionaea (#146) üzenetére


blueye
veterán

SMSt nem írja ki? Furcsa.
Nálam csak a zene nem megy (még... nincs időm utánaolvasni). Viszont jól néz ki. Bárki látja rajtam, tetszik neki, pedig még nem is tudja hogy mit tud a készülék :)

(#148) dionaea válasza blueye (#147) üzenetére


dionaea
őstag

sms nél annyit ir ki hogy sms és ennyi. ami jó volna sztem ha a teló kapcsolódva van az órához a környezeti profil néma lenne vagy csak rezegne mikor nincs aktiv kapcsolat akkor meg a rendes normális profilra menne át

(#149) Karma válasza dionaea (#148) üzenetére


Karma
félisten

A SIC!-nek kellene az ilyen feature requesteket írni, bár képzelem mennyire érdekli őket... Anno én is írtam nekik egy bugreportot, és bár fél év múlva kijavították, nekem csesztek bármit is reagálni.

“All nothings are not equal.”

(#150) blueye válasza Karma (#149) üzenetére


blueye
veterán

Valahol láttál leírást hogy androidos verziónál hogyan kell beállítani a zenelejátszó kezelését?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.