Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Karma válasza SpeedR (#50) üzenetére


Karma
félisten

Elvileg korábban kísérleteztek vele, de az operációs rendszer "fogva tartja", tehát nem tudnak összekavarodás nélkül kommunikálni vele saját programmal. Természetesen ez a UIQ-s telefonokra vonatkozik, a többin nem is lehetséges a dolog egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#52) SpeedR válasza Karma (#51) üzenetére


SpeedR
őstag

Értem, köszi az infót.

(#53) z67 válasza SpeedR (#52) üzenetére


z67
őstag

Csak érdekességképpen, hátha kedvet kapsz egy OKOStelefonhoz:

smartWatchM

(#54) SpeedR válasza z67 (#53) üzenetére


SpeedR
őstag

Hát a kedvem az megjött. :)
Igazából meg vagyok elégedve a 6300-val is, ezért nagyon sajnálom hogy nem hozható össze ezzel az órával sehogy sem. :O
Van egy K660i-m is, de az nem igazán jön be. Jóval többet tud mint a 6300, de sajnos gyengébb az anyagminősége. Pedig a HSDPA és a multitask nagyon tetszene.

(#55) polonic


polonic
félisten

Üdv!
Valali használja is winmon a smartwatchm progival? Tényleg úgy működik minden mint a videókon látszik? :D Már alig várom, hogy kipróbáljam, szervizben van a pda-m.

(#56) Karma válasza polonic (#55) üzenetére


Karma
félisten

Én Samsung i600-zal használtam. A smartWatchM ugyanaz, a képességek és ugyanazok, és igen :DDD

“All nothings are not equal.”

(#57) polonic válasza Karma (#56) üzenetére


polonic
félisten

Köszi a gyors választ. Szuper! :D És ez akkuidőt befolyásol mind a pda-n és az órán is? Mert ha jól emlékszem valaki írta itt, hogy neki rosszabb, de lehet az akkuja rossz.

[ Szerkesztve ]

(#58) Karma válasza polonic (#57) üzenetére


Karma
félisten

Mivel folyamatosan kommunikálnak, ront az akkuidőn természetesen. Az óra legalább egy hetet kibír, amíg lekapcsolja a BT modulját, utána még egy hétig óraként üzemel. A telefonra kifejtett hatás se különösebben számottevő.

“All nothings are not equal.”

(#59) polonic válasza Karma (#58) üzenetére


polonic
félisten

Az egy hét az korrekt teljesen bluetoothal. Nekem úgysem lesz bekapcsolva állandóan, csak ha megyek valahova.
Szerinted lehet az óra szoftverét frissíteni? :DDD Mert láttam, hogy a verzióját azt meg lehet nézni. Nem mintha, akarnám egyébként.

(#60) GML


GML
őstag

Szóval összefoglalva, ez a cucc normálisan csak winfosos telefonnal, illetve SE-vel hajlandó működni?! E51-re szeretném ráerőltetni, de, ha nem megy, akkor veszek mást...
Van aki tesztelte symbiannal?

(#61) Karma válasza polonic (#59) üzenetére


Karma
félisten

Nem tudom, bár nem vetném meg, ha SE-vel is menne az a sok új feature gyárilag :DDD Gondoltam rá, hogy összekötöm a gépemmel, de ekkor vettem észre, hogy a hozzá adott csipeszen csak két fémpöcök (a táp) van. Szóval durva hack, vagy egy másfajta csipesz beszerzése nélkül esélytelen még a csatlakoztatás is.

GML: Igen, többek közt én is használtam E51-gyel, szerintem írtam is. Nincs benne semmi erőltetés, csak a SIC! BT-Watch kell.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#62) GML válasza Karma (#61) üzenetére


GML
őstag

köszi, akkor benevezek egy ilyenre, úgy is anyumnak kell venni egy telefont, hát kap egy k660i-t
;)
A töltés, az hogyan megy, leveszed,és simán rádugod a töltőre, vagy van egy bölcső hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#63) Karma válasza GML (#62) üzenetére


Karma
félisten

Van egy "csipesz" hozzá, ami az óra oldalára kapcsolódik, és egy Sony Ericsson töltőcsatlakozóban végződik.

“All nothings are not equal.”

(#64) GML


GML
őstag

Neked így mennyit bír a telefon/óra páros?

(#65) polonic válasza Karma (#61) üzenetére


polonic
félisten

Nekem is eszembejutott a géphez csatlakoztatás. És én is akkor vettem észre, ahogy te. Viszont az órán négy érintkező van. Gondolom nem viccből van rajta így. :D Szervizben tudják ezt megcsinálni egy arra való csipesszel gondolom.

GML

Én is így vettem pannonnál k660i-val. Így nagyon durván megéri. :D Apám használja majd a telefont, ha a pda-m visszajön a szervizből.

[ Szerkesztve ]

(#66) z67 válasza GML (#60) üzenetére


z67
őstag

#47

(#67) GML válasza polonic (#65) üzenetére


GML
őstag

te melyiket kaptad? a fekete, vagy a fehér számlapost?

(#68) polonic válasza GML (#67) üzenetére


polonic
félisten

A fekete számlaposat. Nagyon bejön nekem. Minőségi cucc szerintem.

(#69) GML válasza polonic (#68) üzenetére


GML
őstag

Én nekem meg inkábba a fehér kellene..
ha lenne

(#70) SpeedR válasza GML (#69) üzenetére


SpeedR
őstag

Nem lehet válogatni, de cserébe nagyon olcsó. Ha a fehér kell mindenképpen, akkor sajnos meg kell venni márkaboltban 40-50-ért.

(#71) GML válasza SpeedR (#70) üzenetére


GML
őstag

akkor lehet, h nem telefonnal veszem...

(#72) polonic válasza GML (#71) üzenetére


polonic
félisten

Egy számlap miatt képes lennél 40-50-et adni érte, amikor pannonnál 15-ért netshopon telefonnal együtt megkapod :D

[ Szerkesztve ]

(#73) z67 válasza polonic (#72) üzenetére


z67
őstag

Azért ne keverjük már a szezont a fazonnal, ha órát veszel, arra kötsz hűségnyilatkozatot?

Praktikumban 40e - 5%, így is megéri amúgy.

[ Szerkesztve ]

(#74) SpeedR válasza z67 (#73) üzenetére


SpeedR
őstag

Praktikumban van fehér számlapos is? :Y

(#75) polonic válasza z67 (#73) üzenetére


polonic
félisten

Te most mit írsz? :D Szót nem szóltam ilyenekről. Írta, hogy az anyjának úgyis kell telefon.

(#76) GML válasza polonic (#72) üzenetére


GML
őstag

ha az tetszik, de meglesem még előben és beszélek emberekkel hátha tudok valakivel egy cserét:D :DDD

(#77) GML válasza GML (#76) üzenetére


GML
őstag

telefonhoz kapott valaki memkarit a pannonnál? ebben a karórás akcsióban?

(#78) SpeedR válasza GML (#77) üzenetére


SpeedR
őstag

Igen, benne van a csomagban egy 512MB-s M2.

(#79) GML válasza SpeedR (#78) üzenetére


GML
őstag

valaki vett már itt netshopon keresztül valamit?

(#80) SpeedR válasza GML (#79) üzenetére


SpeedR
őstag

Igen.

(#81) polonic válasza GML (#79) üzenetére


polonic
félisten

Igen én is. Ez a legjobb megoldás, házhoz hozzák, 10ezer Ft felett ingyen.

(#82) GML


GML
őstag

És hogy ment a szitu? egy GLS-es fószer vitte ki, vagy a pannon emberei? illetve miket kértek? (én venném a telefon, de a kedvesem az előfizető, én csak az átvevő lennék)

(#83) polonic válasza GML (#82) üzenetére


polonic
félisten

Az veheti át akinek a nevére lesz véve a cucc. Az azonosításhoz szokásos iratok kellenek. Pannon futárszolgálatnak hívják magukat, az oldalon így írják. De végülis lényegtelen. Hozza a fószer a cuccot, alá kell írni a papírokat a kedvesednek, kifizeti és kész is.

(#84) SpeedR válasza polonic (#83) üzenetére


SpeedR
őstag

Nem muszáj az előfizetőnek és az átvevőnek azonos személynek lennie, de csak az veheti át, akit átvevőnek megjelöltél a megrendeléskor. Személyi+lakcímkártya kell csak hozzá. Én jogsi+lagcímkártya kombóval próbálkoztam először, de azt nem fogadta el a futár. Egyébként egy számomra ismeretlen futárcég hozta a cuccot. (TNT INNGHT Kft.)

(#85) GML válasza SpeedR (#84) üzenetére


GML
őstag

Akkor nyugodtan meg tudom rendelni magamnak a cuccot a pannonlájnon keresztül, úgy, h magamat jelölöm meg, mint átvevő és innentől ennyi? nem kell semmilyen egyéb hókuszpókusz? kifizetem kessben, vagy plasztikkal és már hepi is mindenki? ha így lenn, az kircsi lenne.

(#86) SpeedR válasza GML (#85) üzenetére


SpeedR
őstag

Így van. Nálam simán zajlott mindez.

(#87) GML válasza SpeedR (#86) üzenetére


GML
őstag

csak azért kérdeztem, mert valami olyat olvastam, hogy meghatalmazás + közjegyző, vagy az csak a cégekre vonatkoznának? ez mennyi idő alatt ment végbe, mert a melóhelyemre akarom kérni a cuccot.
a te esetedben te voltál az átvevő és egy más személy az előfizető, és az ő okiratai akkor nem kellettek?
Bocsi, h ennyit kérdezek, de mindenki mást mondott edddig.

[ Szerkesztve ]

(#88) Zsolto válasza GML (#87) üzenetére


Zsolto
őstag

Figy, nem sokkal egyszerűbb felhívni a Pannon üfszt-, vagy megkérdezni Viktor6110-et itt a fórumon? Már nem okoskodásiból, de ilyen spéci kérdésekre jobb, ha ők válaszolnak :U

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#89) SpeedR válasza GML (#87) üzenetére


SpeedR
őstag

Nem kell semmilyen meghatalmazás vagy ilyesmi. Igen, az én esetemben is más volt az előfizető és az átvevő. Egy személyi+lakcimkártya kell össz-vissz.
Én pont a húsvét előtti pénteken rendeltem meg, így csak köv. hét szerdán kaptam meg, de egyébként 72 órán belül vállalják a kiszállítást ha nincs készlethiány.

(#90) GML válasza SpeedR (#89) üzenetére


GML
őstag

Köszönöm. csak ennyit szerettem volna tudni.

(#91) polonic válasza SpeedR (#89) üzenetére


polonic
félisten

De ha előfizetéssel vagy bónuszprogrammal veszed akkor az előfizetőnek alá kell írni a hűségnyilatkozatot. Ezért a másik személynek ott kell lennie nem, hogy alá tudja írni? Én esetemben anyám volt az előfizető, ő neki kellett aláírni mindent.

(#92) SpeedR válasza polonic (#91) üzenetére


SpeedR
őstag

Nálunk is hűség+bónuszprogram volt és nem kellett senki más.

(#90) GML
Szivesen. ;)

[ Szerkesztve ]

(#93) polonic válasza SpeedR (#92) üzenetére


polonic
félisten

Na de akkor a hűségnyilatkozatot ki írta alá? Ha nem egyezik az átvevő és az előfizető. Azt csak személyesen lehet az előfizetőnek. Azt személyesen kellett anyámnak is. Na mindegy, ne offoljunk...

[ Szerkesztve ]

(#94) SpeedR válasza polonic (#93) üzenetére


SpeedR
őstag

Én írtam alá mindent. Igen, a hűségszerződést is. Fel sem merült, hogy kellene az előfizető. De szerintem ez teljesen egyértelmű. Egyébként minek lenne olyan opció, hogy más az átvevő mint az előfizető? Ráadásul nálunk a cím is más volt.

(#95) polonic válasza SpeedR (#94) üzenetére


polonic
félisten

De így te lettél az előfizető akkor, attól hogy anyád vagy nem tudom ki használja, de a te neveden van, attól nem anyád az előfizető.
Ez így akkorsem tiszta. Lehet meg kéne kérdezni Viktort nézzen be ide. :)

[ Szerkesztve ]

(#96) nat válasza krisi047 (#43) üzenetére


nat
senior tag

szvsz bármilyen fémszíj rámegy,ami stimmel méretben
barna classic nincs,az a music edition, amit SE boltban kapsz

[ Szerkesztve ]

(#97) polonic válasza nat (#96) üzenetére


polonic
félisten

De van barna classic. A bőrszíj barna és a számlap fehér. Nem rég láttam róla egy képet. Erre gondolt szerintem.

(#98) polonic válasza polonic (#97) üzenetére


polonic
félisten

Itt a kép. És a SE oldalán is fennt van mindkettő változat.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#99) nat válasza polonic (#98) üzenetére


nat
senior tag

:B
nagyon szép
az gondoltam,hogy[ez az]

[ Szerkesztve ]

(#100) polonic válasza nat (#99) üzenetére


polonic
félisten

Hirtelen nekem is ez ugrott be. De eszembe jutott, mintha láttam volna valahol tényleg egy barnát. Tényleg szép egyébként.
Amit mutattál, az a music edition, ahogy írtad.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.