Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4401) vatafakk válasza mathaus=) (#4398) üzenetére


vatafakk
aktív tag

Androidos facebooknak voltak hullámvölgyei, de mostanra (1.9.4-et használok) szerintem jó a gyári is, nem bugol annyit.

(#4402) SShadow válasza fatal` (#4394) üzenetére


SShadow
aktív tag

És függetleníteni lehet az ilyet vagy az is egy nagy szopás???? :(

(#4403) Kuruc2


Kuruc2
senior tag

Sziasztok!

Pár apróbb kérdés:

1-hogy állítok be egyedi zenét risztáshoz/ébresztéshez?
2-hogy állítom be hogy erősödő legyen?
3-meg lehet oldani hogy zenejátszásnál lenyomva tartva az oldalsó +/- gombokat le és fel váltson tracket mint a jó öreg d750i-nél pl?

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#4404) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Ha veszek egy alkalmazást Google Play-ben, telepítem azt, majd eltávolítom, akkor ezek után ingyenesen tudom már letölteni Play-ből másodszorra, sokadszorra, vagy esetleg van valami korlát?
Illetve a visszatérítés funkció meddig működik a vásárlástól számítva?

[ Szerkesztve ]

(#4405) blueye válasza BigBlackDog (#4404) üzenetére


blueye
veterán

15 percig van visszatérítés.
Ha azzal a gmail fiókkal vagy bejelentkezve amivel vetted akkor bármikor bármelyik androidos telóra visszatelepítheted.

(#4406) Dyrtyho válasza Kuruc2 (#4403) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

1. Riasztások --> Riasztás felvétele -> Riasztás idejének beállítása -> Csengőhang

2. Beállítások -> Hang -> xLOUD melleti kis dobozkát aktiválni

3. Sajnos nem, csak a headseten lévő gombbal tudsz a zeneszámok közt váltani

[ Szerkesztve ]

best regards, egy fórumozó blogger

(#4407) Cartman023 válasza gabe8719 (#4397) üzenetére


Cartman023
aktív tag

Én megcsináltam azt amit leírtál, és eddig jónak tűnik a dolog. Remélem hogy most már nem fog 10-15 %-ról kikapcsolni.

(#4408) Kuruc2 válasza Dyrtyho (#4406) üzenetére


Kuruc2
senior tag

1.-az megvan, de csak így lehet hogy mindig állandóan ki kell szenvednem a listából? Nem lehet belőni hogy mindig ugyanaz legyen az ébresztőhang?

2.-úgy értem hogy az ébresztés és a csengőhang halkról fokozatosan erősödő legyen mint d750-nél.

3.- :s

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#4409) Cartman023 válasza Kuruc2 (#4408) üzenetére


Cartman023
aktív tag

A gyárinál nem lehet beállítani az erősödést, keress a marketen pl Aralm Clock Xtreme.

Egy hétig használtam a gyárit, mert az egész panelt felébresztette. :DD

(#4410) mrlujoak válasza Kuruc2 (#4408) üzenetére


mrlujoak
veterán

...majd ICS alatt újra tudsz hangerőgombokkal számot váltani. Addig sajna marad a headset egy kettő ill. tripla katt...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#4411) Kuruc2


Kuruc2
senior tag

Köszi az infókat skacok. :R

--
(a t-mob igazán rakhatott volna bele (vagy gyártó) értelmes app-okat a 160 féle fész meg sok hüleség helyett. Kezdve valami totalcommander szerűségtől egészen egy offline navi-ig.
Astrot-t találtam fájlkezelőnek, de ebbe nem tudom méret szerint sorbarakni pl zenéket, hogy szelektálhassam nagyokat, így mindig muszáj gépre kötnöm. Offline navit se sikerült még rászenvednem. navfree-t meg sygicot próbálom, de mapokat még próbálom utántölteni....)
(a beépített nav-val még a világon semmire se jutottam.)

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#4412) molnarpeter válasza Kuruc2 (#4411) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

ES file explorer
Google navigáció (csak előre le kell menteni a térképet)

mp

[ Szerkesztve ]

(#4413) mathaus=) válasza vatafakk (#4401) üzenetére


mathaus=)
senior tag

Szerintem láthatóan lassabb lett mint volt az 1.8.4... Lehet h megprobálom ujra, ha Ti mondjátok. Üzenetkezelése pöpec lett :) Majd írok h milett.;)

(#4414) anaqer válasza mrlujoak (#4410) üzenetére


anaqer
veterán

Vagy a PlayerPro...

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#4415) BigBlackDog válasza molnarpeter (#4412) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Hogyan lehet Google maps-hoz előre menteni a térképet?

[ Szerkesztve ]

(#4416) blueye válasza BigBlackDog (#4415) üzenetére


blueye
veterán

(#4418) BigBlackDog válasza blueye (#4416) üzenetére


BigBlackDog
veterán

:R Közben megtaláltam, csak frissíteni kellett a maps-ot mobilon.

(#4419) fatal` válasza mrlujoak (#4410) üzenetére


fatal`
titán

Vagy PlayerPro...

(#4420) vatafakk válasza blueye (#4416) üzenetére


vatafakk
aktív tag

Ez a térkép letöltés engem is érdekelne, de a legújabb google mapsban sehogy se tudok letölteni egy nagyobb térképet... A menü elrendezése is más, mint a linkelt leírásban, tovább után nincs olyan, h Labs. Segítenétek?

Közben megoldottam, akármilyen kis részletet akarok menteni, 16 km-es körben ment, szval bőven lefedi a várost!

[ Szerkesztve ]

(#4421) gabe8719 válasza Cartman023 (#4407) üzenetére


gabe8719
senior tag

Elvileg működnie kell, 1-2 ponton változtattam az eredeti leíráson, tekintve hogy nem minden készülék egyforma. Kíváncsi vagyok a konkrét fejleményekre, én is lehet hogy megcsinálom, feltéve hogy végre rászánom magam a visszaflashelésre és rootolásra.. :B

Egyébként fura, de kíváncsiságból visszaálltam a gyári launcherre, és azt kell mondjam, érezhetően jobb az üzemidőm. (a futó alkalmazásoknál meg sem találtam, tehát nem tudom mennyi memóriát emészt fel, a többi launcher 20 mb körül fogyasztott real time, és érezhetően gyorsabban csordogált lefelé az akksim. Tesztelem még kicsit, aztán beszámolok.:)

(#4422) mathaus=)


mathaus=)
senior tag

Az hogy lehetséges, hogy az akksim 63%-ról 61%-ra esik??? A 62-vel mivan???

(#4423) mathaus=)


mathaus=)
senior tag

Bocsi dupla :@

[ Szerkesztve ]

(#4424) razorka777 válasza mathaus=) (#4422) üzenetére


razorka777
veterán

Lehet csak nem vetted észre :). Nekem is volt már ilyen,de nem foglalkoztam vele

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#4425) Loco7us válasza fatal` (#4419) üzenetére


Loco7us
tag

Ezzel meg lehet azt csináltad hogy egy az egybe kiválasztja a mem. kártyáról az adott albumot és azt játsza le? Mer már nagoyn idegesít az ohy az én saját válogatás albumaimat összekeveri stb winampba erre nem jöttem rá

(#4426) mathaus=) válasza razorka777 (#4424) üzenetére


mathaus=)
senior tag

Nemlehet, mert battery indicator pro naplozza...

(#4427) gabe8719 válasza mathaus=) (#4426) üzenetére


gabe8719
senior tag

Vagy valami kalibrációs baki okozza (ezt jelen esetben kevésbé hiszem), vagy valami indikátorbaki lesz, ami már szoftveres téma. Ettől függetlenül ajánlott megcsinálni a kalibrálást, feltéve hogy rootolt a telefonod.

Oh, és közben fanatikus lettem. :B

(#4428) Cartman023 válasza gabe8719 (#4421) üzenetére


Cartman023
aktív tag

Én is szívesen használnám a gyárit, de a 4x4-es rács felosztást nem bírnám ki. Most a Go-ban 9x9-es a az asztalon a rácsméret.

(#4429) fatal` válasza Loco7us (#4425) üzenetére


fatal`
titán

ID tag alapján rendez, tud előadó szerint játszani, mappa szerint, stb. Rakd fel a trialt és próbáld ki.

(#4430) Tibor1975


Tibor1975
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék venni ilyen telót.Érdeklődnék,hogy a teteje meg az alja a telónak gyűjti az ujjlenyomatokat? És,hogy nem e karcolódik könnyen a teteje meg az alja?

(#4431) Vhiktor


Vhiktor
veterán

Ha a gyári 2GB-os memóriakártyát leformázom, akkor csak az adatok vesznek el amiket én másoltam fel rá? Gyári adatból megmarad minden?
Azért akarom formázni, mert csak 1 giga szabad hely van rajta alapból.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#4432) Winchester95 válasza Tibor1975 (#4430) üzenetére


Winchester95
őstag

Teteje+alja jobban karcolódik mint maga a képernyő.És én nem is láttam olyan szilikontokon ami védi is azt.

[ Szerkesztve ]

(#4433) aero. válasza Tibor1975 (#4430) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Nekem meg is repedezett a festék alul. De legalább alatta fekete műanyag.

(#4434) gabe8719 válasza Winchester95 (#4432) üzenetére


gabe8719
senior tag

Ez védi.

(#4435) Deck


Deck
titán

Bekapcsoláskor világosabb a képernyő egy pillanatra aztán meg amilyen szokott. Zenelejátszásnál is ha belehúzok néha kivilágosodik pedig 100%os fényerőn van. Másnál is van ilyen?

PS5

(#4436) molnarpeter válasza Winchester95 (#4432) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Így gondolod? ;)

mp

(#4437) aero. válasza Deck (#4435) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Lejátszónál akkor világosodik, ha be van kapcsolva a fenti led fény. Zenelejátszó beállítások > Fényhatások

(#4438) mrlujoak válasza Winchester95 (#4432) üzenetére


mrlujoak
veterán

...akkor vegyél gél tokot :) [link]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#4439) Winchester95 válasza mrlujoak (#4438) üzenetére


Winchester95
őstag

Nekem is gél van.De érdekes módon nem védi.csak a 3/4 részét.
Mind1 nekem nem is annyira karcos stb...
Csak egy 0.05mm (XD) karc van amit csak akkor látni ha nagyon sokáig nézek és fény felé olyan szögben van fordítva.
(Csak van ez a hülye szokásom hogy nézkélem a telefont hogy hol karcos.....és így vettem észre 6hónap után.
Viszont az a fekete tok nagyon jól néz ki amit előbb linkeltek.De már meg van ez...
Egy olyan kb mennyi lehet?(Régi Iphonon volt nekem is)

(#4440) molnarpeter válasza Winchester95 (#4439) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Ha az általam linkeltre gondolsz, PÜ :)

mp

(#4441) Winchester95 válasza molnarpeter (#4440) üzenetére


Winchester95
őstag

Thx.:)

(#4442) _Roy_


_Roy_
tag

és ilyet használ vki?
nem gyűjti be a kosz a kis lukakon?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#4443) molnarpeter válasza _Roy_ (#4442) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Ismereteim alapján a fényes részek nagyon nem szeretik az ilyen tokokat (a tok kikoptatja a telefont).

mp

(#4444) dartsos


dartsos
tag

Kezd zavarni, hogy csomó alkalmazás fut(trémobil függő), és zabálja feleslegesen a memóriát....
Miket lőhetek ki task killerrel?
Meg másik kérdés...ha ki is lőttem task killerre, akkor ha újrainditm a telót, akkor megint lődözhetem ki?

(#4445) mrlujoak válasza dartsos (#4444) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nem tartom okos ötletnek a task killer használatát...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#4446) dartsos válasza mrlujoak (#4445) üzenetére


dartsos
tag

Az Astro fájlkezelőbe is van beépitve, én arra gondoltam.

(#4447) razorka777 válasza Vhiktor (#4431) üzenetére


razorka777
veterán

Minden elveszik ha formázod.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#4448) aero. válasza gabe8719 (#4339) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Na, 9%-ról ugrott 1%-ra, majd kikapcsolt. Visszakapcsolni nem lehetett, tiltakozott, bekapcsoltam, 2%-ról kezdett. Ezek szerint akkor most megvan a minimum is? :)

(#4449) Vhiktor válasza razorka777 (#4447) üzenetére


Vhiktor
veterán

Akkor a gyárilag feltelepített alkalmazások is ugranak?

Úgy emlékszem, hogy itt olvastam, hogy másnak is az volt a problémája, hogy a 2 giga helyett csak 1 giga vagy 800 mega szabad hely volt.

[ Szerkesztve ]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#4450) _Roy_ válasza molnarpeter (#4443) üzenetére


_Roy_
tag

köszi akkor marad a szilikon vagy a gél a szilikon az olyan tapintásra mint a hátlap?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.