Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mobil appok... Hát azok szerintem a szoftverfejlesztés egyik, ha nem a legszemétgazdagabb területe. Ezért is használok nagyon keveset.

Valamire való szoftvereknél általában szokott lenni értelme a frissítésnek. Nem mindig, én legalábbis sosem találkoztam komolyabb problémával.

Operációs rendszereknél, pontosabban windowsnál már elég felemás a helyzet. Az oké, hogy rengeteg jó feature van az újakban (én 8.1-et használok + Start8 természetesen), s egy idő után az emberek eszébe sem jutna visszaállni a régire, s furán néz arra a gépre, amin régebbi verzió van. Viszont nagyon óvatosnak kell lennie egy váltásnál, nagyon meg kell gondolni. Én a 10-esre csak akkor fogok váltani, ha az általam használt szoftverek valamelyike igényli, vagy épp egy igen hasznos feature-t használna belőle. Pl DX12, csak hogy egy nagyobb érvet mondjak. De amíg a régi rendszer supportált, s az újat nem használja ki semmit amit használnék; nem fogok főverziót váltani, mivel ez egy operációs rendszer, az az egy dolga van, hogy futtassa azokat az alkalmazásaim.

Szóval összefoglalva: a mobil appoknál ez nagyon vicc, érdemi szoftvereket (böngésző, torrent kliens, médialejátszó, fejlesztőkörnyezet, java, stb) érdemes frissíteni. Az OS meg tök más tészta, szvsz akkor érdemes frissíteni, ha muszáj vagy már nagyon kíváncsi vagy, aztán ha bejön, akkor marad.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.