Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) pecccccccca válasza swayze (#15) üzenetére


pecccccccca
senior tag

No. Érdemi változást egyik márkánál sem hoz fél egy év távlata. Samsung is ugyan ezt csinálja. Évről évre eladja ugyan azt pepitában, maximum egyik helyről elvesz a másikra betesz valamit. Huawei ugyan ez. Talán az olcsóbb kínai telóknál látszik a “fejlődés”. Illetve ott sem. Ott inkább az ár a meggyőző, mert ugye milyen jól hangzik, hogy amoled kijelző, 48mpx-es kamerák meg miegymás 90-120 ezer forintért. Qva jó. Na, de az sem ad semmi pluszt, úgy, hogy azok is egyre drágábbak, sőt sokszor rengeteg bosszúságot okoznak. Nekem pl a Redmi Note 7-em kiégett töltés közben. Amíg használtam abban a másfél hétven kb 20x tudtam volna falhoz vágni. Haver Mi 9T-jét is már inkább falhoz b@szná, mert sokszor idegeli fel a hektikus működése.
Eddig androidos telefonokat választottam magamnak, de a sok szarság miatt amit az android nyújtani tud áttértem inkább iOS-re. Érdekes módon a Xiaomi mi band 4-en a Redmi, Huawei, Samsung telefonokkal nem muködött rendesen. 2 naponta állítgathattam a telefont, hogy egyáltalán megkapjak egy sms értesítést vagy egy hívásjelzést. Valamiért i11-nél egyszer párosítottam, beállítottam és azóta sem kellett hozzányúlnim, mert minden értesítés megjön.

Egy szónak is száz a vége. Minden telefonnal lehet szívni és minden telefonnal vannak problémák, de nagy átlagban egy iphone-nal hajhullás nélkül is együtt lehet élni.
Valószínűleg nem véletlen drágább. Az ősszeg amit le kell szurkolni érte az meg valakinek vagy a tűréshatáron túlesik vagy nem.

Humorban nincs helye tréfának!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.