Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#57) bambano válasza Tikakukac (#56) üzenetére


bambano
titán

"ezt csak te szeretnéd valamiért. Nem kell minden paraméterében megegyeznie.": na végre kibökted.

tehát a sima izzó és a prémium nem egyezik meg minden paraméterében. eljutottunk végre idáig.
akkor tehát a prémium izzónak nagyobb a fényereje, mint azt a #26-ból kiolvashattuk?

"Mivel mindenben megfelel az izzó azoknak a követelményeknek, amiket hoznia kell, így nem vakíthat.": ezt az állítást viszont nem bizonyítottad. Az általad emlegetett típus 60%-kal nagyobb fényáramot ad, mint egy szabványos osram izzó. és nem vakít?

"Azért problémás, mert játszod a funkcionális analfabétát, csakis azért, mert nem bírod bevallani, hogy pofával kented végig az aszfaltot egy témában.": attól nem leszek funkcionális analfabéta, mert nem értek egyet veled, meg attól sem, hogy nem hiszem el, amit állítasz.

"De mivel direkt rákérdeztem láttál-e ilyet élőben is, te pedig kerülöd azóta is a választ": mondtam már, hogy láttam. de pl. a #32-ben te írtál hülyeséget, amire kaptál korrekt választ, amitől rögtön mindennek elmondtál. na ez az, ami miatt nem erőltetem a fórumozást, hogy attól, hogy rávilágítottam a pontatlan, alkalmanként téves megfogalmazásodra, rögtön sunyi értelmi szegénynek tituláltál (#34). van, amikor van türelmem az épüléseddel foglalkozni, van, amikor nincs türelmem a leépüléseddel foglalkozni.

de mindegy, ha bevallom, hogy sokáig xenonos autóval jártam, én leszek a nagy népirtó sunyi funkcionális analfabéta diktátor. mondjad nyugodtan, lepereg, mint a vizes vakolat. meg a hülye is, ha megmondom, hogy nem tudom, most mivel járok :P

szerintem lezárhatjuk a vitát, te állítod, hogy ezek az izzók szabványosak, elhiszem. én meg állítom, hogy engem vakítanak. ezt meg próbáld meg elfogadni, mert hiába erőlködsz, nem fogod visszamenőleg lecserélni a tapasztalataimat, hogy más legyen a véleményem.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.