Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#56) Tikakukac válasza bambano (#55) üzenetére


Tikakukac
titán

még mindig nem akarod a lényeges kérdésemet megválaszolni, szóval ki az, aki terel?

Húha, ez már elég meta. Ki mondta, hogy válaszol a kérdésekre, ha felteszik neki? Te. Ki az aki ezt eddig nem tette meg mégsem? Áhá. Na ez a terelés.

1. kérdés: ha a prémium izzó minden paraméterében olyan, mint a nem prémium, minek fizeted ki a felárát?

Qrvára nem olyan minden paraméterében, ezt csak te szeretnéd valamiért. Nem kell minden paraméterében megegyeznie. Van egy ECE szabályozás, aminek ha megfelel egy izzó, akkor az szépen mehet bele a lámpatestbe. Ha nem felel meg akár csak egyetlen ponton is, akkor nem lesz ilyen engedélye és berakhatod tuning-showra meg terepre. Ennyi.

2. ha a prémium izzó nem olyan, mint a sima, ahogy egyébként #26-ban már elhangzott, akkor miért problémás, hogy felvetettem, hogy vakít?

Azért problémás, mert játszod a funkcionális analfabétát, csakis azért, mert nem bírod bevallani, hogy pofával kented végig az aszfaltot egy témában. Mivel mindenben megfelel az izzó azoknak a követelményeknek, amiket hoznia kell, így nem vakíthat. Ez nem halogénbe betolt xenon, LED és 100W-os okosság vagy 6800K-s kék hülyegyerek pilács. Az idióta mérnökök meg a barom gyártó beletolt pár munkaórát és némi pénzt, hogy átmenjen az adott sorozat az engedélyeztetésen, azt meg nem sütik rá mindenre csak úgy. Szerencsére nem neked tiszted ezt eldönteni. De mivel direkt rákérdeztem láttál-e ilyet élőben is, te pedig kerülöd azóta is a választ, csak jössz a vakítós hülyeségeddel, ezért merem feltételezni, hogy nem, de 5 percet sem szántál a témára ezen felül véletlenül sem.

és igen, ha ilyen szinten vitázol, mint amivel engem gyanúsítasz, akkor tényleg nem muszáj nekem fórumozni. de mivel leadtam a sürgős melót, ezért nem muszáj, de LEHET! :P :P :P

Nem kell gyanúsítani, feketén-fehéren leírtad, hogy sík vagy a témához. Rendőröket meg várom akik majd jól elveszik a forgalmit, mert Osram Silverstar 2.0 van berakva a kocsiba. Szegény Lumenetes srácoknak külön csomagolni kell egy szép paksamétát kinyomtatva a DRL kitekhez is, amiben még külön ki van kérve az NKH-tól az állásfoglalás, ha esetleg hozzád hasonlóan lenne valami okosabb rendőr is, akinek kötnie kéne az ebet a karóhoz.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.