Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) Samus válasza ABE (#12) üzenetére


Samus
addikt

hmm... egyszerű, gondolom biztos leveleztél iskolás korodban. ugye ott sem kezdted nagybetűvel a mondatokat. viszont ha dolgozatot írtál, ott már igen. én ezt így fogom fel. ha hozzászólást írok, nem törekszem a maximális "minőségre", elég annyi, ha megértik. viszont ha már címlapra írok, akkor az legyen szép, és érthető. szeretnélek megkérni, hogy olvasd el az MX1000 tesztemet. abban is ennyi hibát találsz? valószníű nem, a különbség: azt jópár napig foltozgattam (mielőtt kikerült, és utánna is), e jelenlegi "javítást" pedig egy röpke óra alatt eszközöltem, nem címlapra szántam, nem véletlen van itt, énsem vagyok tökéletes, és DIREKT nem javítom a hibákat (észrevettem őket) (mint láthatod, az énsem sem egyben írandó, mégis úgy írtam, de szerintem ez még nem akkora baj, ettől érthető marad. és bár nem tökéletes, de formailag helyt áll, szerintem sokkal jobb, mint a vok, naon, és társai, amiktől a falra mászok...) egyébként nyelvtan tanár vagy? :D

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.