Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sanyi.il


Sanyi.il
aktív tag

alig várom! :D

(#2) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Nah, had jöjjenek a képek. :)

(#3) GuruZone


GuruZone
őstag

gondolom jön a tízperces köszöntő... :)

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#4) UnlimitedN20


UnlimitedN20
tag

Közben meg természetesen itt követhető az élő stream Londonból: http://www.thenextgalaxy.com/ :)

[ Szerkesztve ]

█║▌│█│║▌║││█║▌║▌║

(#5) Bocha válasza GuruZone (#3) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Legalább lesz ideje fotózni és képeket feltölteni... :) Egyébként gyakorlatilag lehetetlen feladat jegyzetelni, fotózni, videózni, live feedelni és az egész végén (amíg még van net, a hotelben nincs, hiába ötcsillag) megírni a cikket.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#6) Balázs1621


Balázs1621
senior tag

Itt élőben nézhető. Hopsz, látom megelőztek. :R

[ Szerkesztve ]

(#7) zoll96


zoll96
csendes tag

Vicces lenne ha bombariadó lenne :))

(#8) GuruZone


GuruZone
őstag

start!

nem hiszem el, hogy a zenészeket kell mutogatni!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#9) stvnppp


stvnppp
senior tag

Már azt hittem, hogy érdeklődés hiánya miatt elmarad... :R

(#11) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

ójebébi :DDD

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#12) Petii88


Petii88
tag

[link]

Akit érdekel.

S7 Edge

(#13) Gabor113


Gabor113
tag

srácok, gratulálok!!! Pont ez a fajta közvetítés volt az ami nekem hiányott az mwcről, erre itt van. :) gratulálok, köszönjük!. :)

Alcatel OT 300 - Siemens C35 - Siemens MT 50 - Samsung SGH E720 - Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N97mini - Nokia E7 - Blackberry 9300 - Blackberry Q10

(#14) plus44


plus44
veterán

Nevezhet mindenki Samsung gyűlölőnek (nem vagyok az), de nyugodtan kezet rázhat egymással minden Samsung dolgozó és fejes, hogy ekkora giga-hype után összeraktak egy n+1 samsung mobilt, tiszta műanyagból. Meg kell, hogy hajoljak! :R :U

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#15) janes1976 válasza Petii88 (#12) üzenetére


janes1976
őstag

Ugye nem műanyag. :O

Mondd hogy nem az. :O

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#16) Xero válasza janes1976 (#15) üzenetére


Xero
nagyúr

De az.

(#17) andoneboy


andoneboy
tag

Május 3 = 5 3 = S3

Xiaomi Mi 9 6/128Gb

(#18) Petii88


Petii88
tag

Nekem alapból a forma se tetszik :(

S7 Edge

(#19) alienpapa


alienpapa
senior tag

milf milf MILF :)

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#20) Kashim


Kashim
őstag

Nálatok is rántgat a live streaming videó, vagy csak nálam? Elég gáz, 3 böngészőt próbáltam, mindegyiknél ugyanaz.

(#21) Wictor


Wictor
senior tag

Nem szép a fentebb linkelt cikk alapján. Sőt...
És ezen a műanyagkupacon szenvedtek egy teljes évet...

[ Szerkesztve ]

(#22) andoneboy válasza Kashim (#20) üzenetére


andoneboy
tag

nálam jó :)

Xiaomi Mi 9 6/128Gb

(#23) fury71


fury71
aktív tag

Most már biztos, hogy Galaxy S3 a neve.

Az élet valójában egyszerű, csak mi ragaszkodunk hozzá, hogy bonyolulttá tegyük.

(#24) Gergőke88


Gergőke88
addikt

Az aksi 2100mah. Mondjuk ez okes.
Mint volt S2tulaj, en azt mondom, hogy HtcOne X sokkal szebb lett.

[ Szerkesztve ]

(#25) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Igen, ismét sikerült egy két forintos fröccsöntött műanyag hátlapot rakni a csúcskészülékükbe. Örülök neki hogy a OneX-et megvettem múlthéten és nem vártam erre.

(#26) Xero


Xero
nagyúr

Na átfutottam az Engadget testet. Sajnos semmi extra a szokásos számháborún kívül.
A 4.8"-t egyszerűen viccnek tartom, de én a mindennapokban 3.5"-t használok.

Részemről elvártam volna valamilyen komolyabb borítást és egy kisebb kijelző méretű, de azonos képességű modellt.

szerk: Ha Android, akkor az én szememben most a OneX a király. :K

[ Szerkesztve ]

(#27) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Milfveszély van kint suzival? :))

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#28) dlaj válasza Xero (#10) üzenetére


dlaj
őstag

A home gomb tiszta Galaxy W, a forma is hasonló. Ebben a méretben nem egy telitalálat. :((

(#29) kungzi


kungzi
veterán

nekem bejön a design :C

(#30) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Na ez eleg csunyacska lett, ennel sokkal szebb designok szivarogtak eddig ki. Mondjuk ez is csak egy A9, igy tovabbra sem hoz lazba. Az oszi A15-os durranasukra leszek kivancsi inkabb (mondjuk az uj nexus, ha mas nem)

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#31) Jadro


Jadro
veterán

Az a kivetítő a moziteremben azért nem rossz. El tudnék ott filmezgetni pár hónapot. :D

A design: Kicsit talán túl lekerekített, de így első blikkre elfogadható szerintem. Majd meglátjuk élőben.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#32) parkr


parkr
őstag

kiveszi a zsebből, szamszung galax esz trí :D

(#33) janes1976 válasza kungzi (#29) üzenetére


janes1976
őstag

Jó neked. :C

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#34) Balázs1621


Balázs1621
senior tag

NE, visszajött a fényes hátlap, és ez a forma. :F SII jobban néz ki.. azt hittem lesz valami előrelépés, de hogy visszalépés :F (dizájn terén).

(#35) Samott


Samott
addikt

Tok jo hogy siman elolvastam a tesztet az engadgeten mire a kis koreai elovette a zsebebol. :) Remelem lesz a csaladbol kisebb is, emlegettek egy 4"-os 1024*600-as felbontasu telefont is a pletykakban.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#36) stvnppp válasza dlaj (#28) üzenetére


stvnppp
senior tag

A W ennél jobban néz ki.... A home gomb lehetett volna nagyobb, így elég nyomoréknak néz ki...

(#37) buktagt540


buktagt540
senior tag

Szerintem jól néz ki és nem lehet a forma miatt perelni.

(#38) bostone


bostone
addikt

Csak nekem hiányzik Steve Jobs a színpadról?

(#39) Cathulhu válasza stvnppp (#36) üzenetére


Cathulhu
addikt

+1, a W szerintem nagyon szep gep lett

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#40) mrlujoak


mrlujoak
veterán

EZ? Erre? Nemáár... Ez semmilyen. Borzalmas.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#41) plus44


plus44
veterán

Ezek fényében ez a "Designed for humans" és járassuk le az Apple-t meg minden más készülékgyártót vérciki.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#42) Maxentius


Maxentius
addikt

Próbálkozik a Samu a hang-alapú fejlesztésekkel, de ez az S III néhány újításon kívül nekem úgy tűnik, mintha a Galaxy Nexus-t összemixelték volna az S II-vel... (külsőre is, és tudásra is nagyrészt...)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#43) dlaj válasza stvnppp (#36) üzenetére


dlaj
őstag

Én is pont úgy gondolom, ahogyan te látod. Sajnos csak ez van. :((

(#44) Mp3Pintyo


Mp3Pintyo
aktív tag

Na ez az ami hiányzik itt...egy karizmatikus vezető. Sorra jönnek fel a színpadra a különböző emberek akikről életben nem hallottál még...

https://www.youtube.com/mp3pintyo AI, Mesterséges Intelligencia, Képkészítés tutorialok, bemutatók

(#45) NathanCullen válasza Mp3Pintyo (#44) üzenetére


NathanCullen
senior tag

Egyetértek.

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

(#46) Integra


Integra
titán

engadgeten már ott vannak a videók a telefonról.
elég jó lett.. :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#47) Löncsi válasza Mp3Pintyo (#44) üzenetére


Löncsi
őstag

Hát igen.. ez nem megy olyan jól Samuéknál. :DDD

Telefon amúgy brutális... zsebembe lehet el se férne.

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#48) Eli577


Eli577
senior tag

Hát gyerekek, nekem kicsit csalodas. Es meg csak nem is pluszos a kijelzoje.

(#49) FragMaster válasza Xero (#10) üzenetére


FragMaster
addikt

Jól látom, hogy pentile a kijelző? :Y

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#50) Xero


Xero
nagyúr

Egy lényeges sor az Engadget-ről:
"However, Samsung hasn't responded to the recent trend for stand-out build and materials and this new flagship feels a lot like all its older relatives; given the whole "nature" spiel, some smart new finish would have been nice."

Bizony egy komolyabb anyaghasználattal most nagyot tudtak volna szakítani. Még én is rámondtam volna egy kerámia házra, hogy hű! Így viszont maradt sajnos műanyag tepsi. Nem is értem igazán, hogy mire föl volt ez az egész felhajtás. Nyilvánvaló, hogy próbáltak minél komolyabb hírverést csinálni, hiszen még én is figyelemmel kísértem az engadget stream-et a linkekig, de ezt bedobni. Nem is tudom... :F

(#49) FragMaster: Jól. Mondom. Nem értem a Samsungot. Magukat szopatták kissé ezzel az egésszel. Nyilván így is vinni fogják mint a cukrot, de akkor is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.