Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27501) Gwom válasza Acef (#27500) üzenetére


Gwom
tag

Csak négy frissítés. :D

Gwom - Gyermekkorom neve.

(#27502) Acef válasza Gwom (#27501) üzenetére


Acef
addikt

este 4

Kíváncsi lennék, hogy hányan használják, már kb.: 100 gmail-ra ment hozzáférés.
Ráadásul többnyire mindenkit segítettem a felrakásban.

(#27503) Lacuss20 válasza Acef (#27502) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Sok sok hálás emberke :) Jobbat aluszol! :R :C

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#27504) Gwom válasza Acef (#27502) üzenetére


Gwom
tag

Az a gond, hogy aki nem fórumozik, nem értesül erről az opcióról. Mármint az Fmodról.

Gwom - Gyermekkorom neve.

(#27505) bubus66 válasza Acef (#27502) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#27506) palee69 válasza Acef (#27502) üzenetére


palee69
senior tag

Délután értünk haza az elmúlt három nap kimaradt de nemsokára nekem is fenn lesz az új Fmod! :C

[ Szerkesztve ]

(#27507) Acef válasza Lacuss20 (#27503) üzenetére


Acef
addikt

Lacuss20 :)

Közben megszámoltam, túloztam :B 92db. Hopp, +1 :)

[ Szerkesztve ]

(#27508) Csabi1984


Csabi1984
addikt

Nagyon kíváncsi leszek,hogy a készülékem hogyan fog visszakerülni hozzám. Sajnos 1-2 véleményt halottam a Telemax,hogy beküldtél a készüléket, majd kissé karcosan kaptam vissza, vagy még jobb más hibát produkált utána. Örülnék azért ha vennék a fáradságot és felhívnának,hogy mi a probléma illetve mennyi időt kell várnom rá.

(#27509) gazso75 válasza Acef (#27502) üzenetére


gazso75
aktív tag

Este feltoltam az Fmod-ot. 1-2 nap múlva referálok.

Danke

(#27510) Mui válasza Csabi1984 (#27508) üzenetére


Mui
tag

Sajna tényleg nem jókat hallani rólunk, de nekem jól megcsinálták ne aggódj. De felhívni nem fognak az tuti, még elérni sem lehet őket, nemhogy ők hívogassanak. Szerintem hamarosan visszakapod már a telódat.

(#27511) Csabi1984 válasza Mui (#27510) üzenetére


Csabi1984
addikt

Csak arra keresek lehetőséget,miként reklamálhatok ha karcosan jön vissza ?

(#27512) Morris


Morris
veterán

Lehet, hogy placebo, de tegnap este felraktam a repartos JB-t és kb ugyanolyan gyors a telóm mint a GB-nél. Itt valami árulás lesz! :U

(#27513) Mui válasza Csabi1984 (#27511) üzenetére


Mui
tag

Sajna szerintem sehogy, én azóta sem kaptam vissza a memóriakártyámat ami a cserekészülékben maradt, elérni nem tudom őket! :(
Mondjuk nekem van rajta fólia, így én nem aggódtam emiatt.

[ Szerkesztve ]

(#27514) Csabi1984 válasza Mui (#27513) üzenetére


Csabi1984
addikt

Én nekem is van fólia csak nem tettem fel gondolván hogy minek tegyek fel egy amúgy is kérdéses készülékre...XDD

De az biztos ha nem úgy jön vissza ahogy elküldtem nagyon lejáratom a céget és fogyasztóvédelemhez fogok fordulni :) nem idegeskedem mivel tudom,hogy igazam van..

[ Szerkesztve ]

(#27515) Acef válasza Csabi1984 (#27511) üzenetére


Acef
addikt

Átvételkor: jegyzőkönyv a problémáról, reklamálás.

(#27516) FET-MEN válasza Morris (#27512) üzenetére


FET-MEN
veterán

Azhát :DDD csak mások az animációk.

Iphone 7

(#27517) Mui


Mui
tag

Most már ha tiszta rendszerrel akarok indulni akkor nem kell visszamenni a repartos GB-ig, elég csak a repart JB?

(#27518) nelsonmanian válasza Mui (#27517) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

elég lesz a repartos jb, én is épp ezen gondolkozok hogy letúrom az egészet, kezd kicsit sok lenni a szemét rajta, ráadásul még mindig a CB v6a van fent :D
Mondjuk a systemui-t meg is tartom mert eddig ez jött be legjobban.

[ Szerkesztve ]

(#27519) demars válasza Mui (#27517) üzenetére


demars
addikt

Pontosan! Full reset belso sd format wipe- k odinnal repartos jbismet full reset wipe - k utàna cocore nofrills esetleg fmod.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#27520) Mui válasza demars (#27519) üzenetére


Mui
tag

Én is így gondoltam, csak nem mertem, gondoltam inkább megkérdezem előbb! Nagyon köszi! :)

(#27521) demars válasza Morris (#27512) üzenetére


demars
addikt

Akadt, szaggatott? Mi volt lassù? Elötte utàna volt full reset belsö sd formàzàs, wipek - ürìtèse törlèse?

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#27522) WestBam


WestBam
senior tag

Nektek nem tűnt fel, hogy minden újraindítás után összekeveri az ikonokat a menüben? Ezt meg lehet valahogy oldani, hogy ne tegye? Elég idegesítő :((( gt-i9070p-m van vodafonos gyári. És néha fagyogat is...

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#27523) nelsonmanian válasza WestBam (#27522) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Sdre pakolt cuccok miatt lehet ez, meg illő lenne nem gyári launchert használni, nekem novával egyszerse fordult elő még ilyen.

(#27524) lakkusjj válasza nelsonmanian (#27523) üzenetére


lakkusjj
aktív tag

Ez az illő lenne nem gyári launchert használni egy kicsit meredek kijelentés. Kifejtenéd, hogy azért mert neked jobban bejön a nova, miért kéne másoknak is azt használni? :U

(#27525) nelsonmanian válasza lakkusjj (#27524) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Miért lenne meredek? Minden gyári megoldásnál van jobb. Emellett ha egyszer megvetted az "okostelefont" miért ne hozná ki belőle az ember a legtöbbet nem? Bár aki csak fészerbukozni használja annak tökmindegy mi van rajta. :)
Gyorsabb mint a touchwiz, teljes mértékben testreszabható, témázható és még többet sem fogyaszt.
Sokkal jobb érzés ezzel használni a telefont. Aztán hogy kinek melyik jön be, vagy épp melyik való a pénztárcájának azt mindenki maga döntse el. Nekem a Nova jött be legjobban, talán ez is a legnépszerűbb, de ott van pl az Apex amit szintén rengetegen használnak.

Ha jól tudom a cm romokba is Nova van beépítve.

[ Szerkesztve ]

(#27526) Jason19 válasza nelsonmanian (#27525) üzenetére


Jason19
senior tag

Nem.

(#27527) lakkusjj válasza nelsonmanian (#27525) üzenetére


lakkusjj
aktív tag

Nem kell bemutatnod, végigpróbálgattam az összes ismertebb launchert. Általában már túl soknak találtam a felesleges beállítási lehetőségeket. A lassúságról meg annyit, hogy a gyári is teljesen jól használható cocore kernellel.
A sok kipróbált alkalmazás után úgy vagyok vele, hogy ha használható a gyári, akkor maradjon, egy esetleges gyári visszaállításnál könnyebb újra belakni a telefont.

(#27528) WestBam válasza nelsonmanian (#27523) üzenetére


WestBam
senior tag

Valóban SD-n vannak a cuccok, erre nem gondoltam, hogy bekavarhat. Novát próbáltam, nekem a gyári is bejön(ne) ha nem keverné az ikonokat, desktopot szeretem ha tiszta így nekem nincsenek kint linkek csak a menüt használom ha valami kell. Akkor úgy néz ki meg kell szoknom :DDD

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#27529) Veron válasza vazzz (#27496) üzenetére


Veron
őstag

Azt vettem része, hogy amikor a kapcsolat korlátozottá válik a Hsdpa kapcsolat helyett 3g-re vált a telefon. Az adatkapcsolatot letiltva és újra engedélyezve megjavul.
Ehhez így mit szóltok?

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#27530) Acef válasza Veron (#27529) üzenetére


Acef
addikt

Nekem gyenge térerő esetén a böngésző csinál hasonlókat.

Én a böngésző ki-be kapcsolásával javítom, addig nem megy.

Valsz. nálad is megszakad-gyengül a jel, és az okozza.?

[ Szerkesztve ]

(#27531) demars válasza Acef (#27530) üzenetére


demars
addikt

Ha gyenge a tererom nalam is ez van. En ilyenkor csak frissitek es latom h a nyilak szinesse valnak. Ismet van kapcsolat rendesen.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#27532) vazzz válasza Veron (#27529) üzenetére


vazzz
őstag

Ez nálam alapból így van... 3g-re vált, ha nincs aktivitás, ha megnyitok egy linket, átvált hsdpa-ra. Ha szutyok a térerő, (mint általában errefelé), akkor néha agyal egy ideig, mire észhez tér. Megoldás lehetne a wipe, mint írtam is, vagy a repartos jb.

(#27533) palee69


palee69
senior tag

Acef!
Mikorra várható a bővített Fmod130818?
Nem sürgetni akarlak :)

(#27534) Mui válasza palee69 (#27533) üzenetére


Mui
tag

Van fönt egy Original, és egy Kiegészített verzió. Nem erre gondolsz?

(#27535) palee69 válasza Mui (#27534) üzenetére


palee69
senior tag

Nézem :)
Az lesz az biztos de majd Acef megerősíti.

[ Szerkesztve ]

(#27536) palee69


palee69
senior tag

Más:
Csináltam recovery-ben egy biztonsági mentést most visszaraknám de rányomok a restore-ra és kiírja,hogy nem talál fájlt. :F

(#27537) Acef válasza palee69 (#27535) üzenetére


Acef
addikt

:K

Még meleg, ma reggel készült a kiegészített. :)

21999 / infó, a végén néhány jellemző.
Felrakás u.a., mint a többi esetén.

(#27538) Jason19 válasza palee69 (#27536) üzenetére


Jason19
senior tag

Jó sd kártyán keresed? ext vagy internal?

(#27539) palee69 válasza Acef (#27537) üzenetére


palee69
senior tag

Köszi :R

(#27540) palee69 válasza Jason19 (#27538) üzenetére


palee69
senior tag

Igen,rajta van mindkettőn.
Valamit eltudok rontani?
Telefon kikapcsol,recoverybe belép,backup and restore,restore-fájl nem található.
A repartos JB van felrakva.

[ Szerkesztve ]

(#27541) Morris válasza demars (#27521) üzenetére


Morris
veterán

Akadt, lassú volt és fagyott is. Sőt, volt hogy ki is kapcsolt.
Most nem csináltam semmit mert már van repartos JB, így csak bebpipáltam a repartition-t és ment is fel a JB!
Korábban kimaradt a gyári vissza és a wipe is.

Eddig jó, gördülékeny, stabil, de az akkut még mindig eszi kegyetlenül! Kib*tt gyorsan merül.

(#27542) Jason19 válasza palee69 (#27540) üzenetére


Jason19
senior tag

Jó mappában van? clockworkmod meg talán azon belül backup :F

(#27543) palee69 válasza Jason19 (#27542) üzenetére


palee69
senior tag

Annyi,hogy a clockworkmod mappát átneveztem biztonsági mentésre és azon belül ott a backup mappa.
Mérete 1.1GB/10 fájl.

(#27544) Jason19 válasza palee69 (#27543) üzenetére


Jason19
senior tag

Szerintem az lesz a gond... próbáld meg visszanevezni.

(#27545) demars válasza Morris (#27541) üzenetére


demars
addikt

Hmm... èrdekes. Azt hinnè az ember a repartos cucc elèg. Factory resetet csinàlnèk. Meg a wipe- k törlèse is mehet. Utànna gyomlàlàs... vagy fmod. Èn azzal használom simàn bìrja 2 - 3 napig.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#27546) Gwom válasza Morris (#27541) üzenetére


Gwom
tag

Hát igen, nekem is Jelly Bean van fent, és nem az igazi. A 2.3.6 stabilabb. Kíváncsi vagyok a repartos Jelly Bean-re.

Gwom - Gyermekkorom neve.

(#27547) palee69 válasza Jason19 (#27544) üzenetére


palee69
senior tag

Rendben,próbálom.
Berakom őket gyökérbe.

[ Szerkesztve ]

(#27548) Morris válasza demars (#27545) üzenetére


Morris
veterán

Szerintem félreértesz! A repartos JB nagyon jó! Itt ugye nem kell wipe meg társai mert a repartition megoldja ezt a problémát!

Nem produkálja ugyanazokat a hibákat mint korábban! Sőt!
Csak az akku merülés nem megoldott még. Most Acef modjával fogok majd próbálkozni, de ahhoz kell még egy-két nap, mert az se tudom mi mit jelent! :D

Gwom: Kűgggyed fölfele. :D Jobb mint a sima! Nekem legalábbis eddig ez a tapasztalat!

[ Szerkesztve ]

(#27549) Csabi1984


Csabi1984
addikt

Hogyan lehet gyorsan a 21999 számra ugrani? :D

(#27550) palee69 válasza Csabi1984 (#27549) üzenetére


palee69
senior tag

Megnyitod egy külön oldalon és a könyvjelzőből,én így csinálom. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.