Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3751) xhege válasza Laraxior (#3748) üzenetére


xhege
addikt

Yettel feltöltőkártyás csomagban, függetlenül 450 :)

(#3752) bigmasterg válasza ForRedGlory (#3749) üzenetére


bigmasterg
addikt

Most adnak hozzá egy buds 2-t is ajándékba. Múlthéten ez még nem volt.

szerk.: MM-ben meg egy 100ezer ft-os vásárlási utalványt adnak ajándékba.
256:[link] (de a 128ashoz is).

[ Szerkesztve ]

(#3753) ForRedGlory válasza bigmasterg (#3752) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Én is azt nézem, hogy most új akciójuk van. Adhatnának hozzá nyugodtan Buds Prot. :DDD (Bár őszintén szólva a szerintem a Pro hangzása is nagyon messze áll az árcédula által elvárt minőségtől, így nem tudom, hogy milyen lehet a Buds 2...)

Az MM-et meg ismertem, én hívogattam őket, hogy ha már adnak ajándék kártyát, akkor pakolják már ki, hogy mennyiről is van szó. Pár napja még nem volt kirakva az összeg, de látom legalább megoldották menet közben. Bíztam bennem, hogy 150-es kártyát adnak. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3754) bigmasterg válasza bigmasterg (#3752) üzenetére


bigmasterg
addikt

Bocs a dupláért, kifutottam a szerkesztési időből.
Vodánál, kártyás csomagban: 445 990 ft a 256os

Samunál mai akcibóan 512es Fold3 is van órával, buds-al együtt 500ezer alatt.
Nem bánnám, ha a következő fold megkapná az S22 Ultra kameráját, úgy már kéne' kategóriás lenne.

[ Szerkesztve ]

(#3755) ForRedGlory válasza bigmasterg (#3754) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Én meg azt nem bánnám, ha nagy akksit kapna, mert az elég gyenge pontja a Fold 3-nak.

Amúgy valami nem stimmel a Samsung oldalával, mert pl az S22+ 8/128 és 12/256 GB verziónál is ugyanazt az árat írja.

[ Szerkesztve ]

(#3756) bigmasterg válasza ForRedGlory (#3755) üzenetére


bigmasterg
addikt

Nekem S22+ -ból nem hoz 12/256ot egyáltalán.

128 GB | 8 GB4 29.990 Ft
256 GB | 8 GB 449.990 Ft
Illetve zöldben:
256 GB | 8 GB 429.990 Ft

De ultrából is olcsóbb a 128as fekete, mint a többi szín.
Burgundi:
128 GB | 8 GB 514.990 Ft
Fekete:
128 GB | 8 GB 489.990 Ft
Ezek a mindenféle kupon és akció nélküli árak.

[ Szerkesztve ]

(#3757) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

A Samsung oldalával, egyáltalán van ami stimmel. :DDD

[ Szerkesztve ]

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#3758) Laraxior válasza gyuri81 (#3750) üzenetére


Laraxior
titán

Hja, de azert nekem haza is kell utaznom, ami a jelenlegi 2.25-ös gázolajárral szamolva, már kozel sem lett volna olyan jo biznisz :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3759) gyuri81 válasza Laraxior (#3758) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Így már érthető ha nem Magyarországon laksz :)

(#3760) S e t h


S e t h
nagyúr

Két fólia kettő kuka, kár is volt kipróbálnom, majd felhívom a mediamarktot.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#3761) gyuri81 válasza S e t h (#3760) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

A gyári fóliával próbálkoztál? Mi volt a baj?

(#3762) xhege válasza S e t h (#3760) üzenetére


xhege
addikt

Amit linkeltem neked, azt a linkelt videó alapján még én is fel tudtam rakni (pedig ha valaki, akkor én ebben piszok béna vagyok) :D

(#3763) bigmasterg válasza Laraxior (#3758) üzenetére


bigmasterg
addikt

Á hogy Te Németorszában élsz.
Ott egy buds pro jár a telóhoz, meg 5%ot még le lehet szedni az árából (az a képen nem látszik, most e miatt nem regeltem be).

(#3764) S e t h válasza gyuri81 (#3761) üzenetére


S e t h
nagyúr

Bubis lett.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#3765) polonic válasza S e t h (#3760) üzenetére


polonic
félisten

Ez alapján próbáltad felrakni?
Még az a cucc is van hozzá, ami pozícionálja.

Nem tudom, hogy lehet elbaszarintani. :DDD

(#3766) S e t h válasza polonic (#3765) üzenetére


S e t h
nagyúr

Tudom, senkivel sem fordult még elő, én vagyok az első.
Igen, a videó alapján, szerintem vmi mikroszemcse, por.
Tény hogy 1db akkora bubi, mint a bolha seggén lévő pattanás, de ugye csak azt nézi a szemed.
A második alkalommal meg az egyik széle nem tapadt fel rendesen, ezt megvárom amíg jobban elengedi, aztán jön a másik.

Még vmi, mert olvastam, hogy volt aki az eredeti, csomagolásnál felrakott fóliát használja, én is levágtam a sarkát.
Egy gond volt vele, de az jelentős.
Nagyon rossz vele az ujjnyom felismerés, gyakorlatilag 50% alatti, ami elég problémás tud lenni bizonyos esetekben.
Eddig ezt azért nem írtam le, mert gondoltam rá, hogy a fólia is okozhatja és igen, a samu fólia minőségi ebből a szempontból , arról nem beszélve, hogy gyakorlatilag szinte észrevehetetlen.
Azt az egy dolgot furcsálltam a telefon beállításaiban, hogy javasolta a fólia nélküli ujjnyom rögzítést.
Én most így tettem és az azonosítás gyors is mint a villám, de ezért legközelebb csak ezért nem veszem le a fóliát.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#3767) wong kok wah válasza S e t h (#3766) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Nekem is volt egy kis bubi, 1-2 nap múlva eltűnt...

(#3768) David3 válasza bigmasterg (#3763) üzenetére


David3
őstag

Összességében egész jó kedvezményt lehet összeszedni itt kint is. Igaz én a Plus modellt vettem, az ajándék fülessel (eladtam €100-ért) jó ár jött ki, illetve a késedelem miatt kaptam €50 kupont.

[ Szerkesztve ]

(#3769) Laraxior


Laraxior
titán

Semmi, megjött a telefon is

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3770) F40


F40
csendes tag

Sziasztok!

Ma én is rendeltem egy 256 gigás telefont zöld színben a samsung.hu oldalról, elvileg már úton is van. A TMX-től is jött az e-mail, hogy a beszámításra felajánlott telefonért érdeklődés esetén küldik a futárt (5198 Ft). Az egész teljesen feltételes módban fogalmaz, aminek olyan olvasata van, hogy ha nem akarom, akkor nem is kell beküldenem a telefont. Aki így vásárolt, az szintén hasonló levelet kapott? Mi van, ha nem küldöm be a régi készüléket? Az újra már megadták az 55 ezer Ft beszámítási kedvezményt, azt hogy tudnák "visszakérni"?

Köszönettel,

F40

(#3771) Laraxior


Laraxior
titán

Milyen QR kódot kell beszkennelnem? :U Jó, hogy még elindítani sem tudom :DDD :U

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3772) p87 válasza F40 (#3770) üzenetére


p87
senior tag

Szintén ilyet kaptam, de én végül beküldtem, egy törött kijelzős J3-at. 200Ft-ot adnak majd érte, de lehet elutasítják és akkor lesz 1700Ft visszaposta. Kupont már szerintem sehogy nem tudják behajtani ha mégse küldesz be készüléket.

Más:
Ma hívtak többször samsungtól, hogy fogadták az elallást és futárt küldenek holnapra. Plusz a tegnapi webshopos ügyintéző is és tajékoztatott, hogy rendben volt az elállas papír, és ha beérkezik a raktárba visszautalják a pénzt és elmondta jogszabály szerint 72órán belül cserélik csak, de így hogy elállok, méltányosságból akkor adnak majd egy kupont amivel ugyan azon az áron megtudom újra venni.
Szóval újra megerősítette a kupont, eddig pozitív, remélem hamar lezavarjuk és jövőhéten már kezemben lesz az új.

[ Szerkesztve ]

(#3773) HUNgabus


HUNgabus
senior tag

[link]

Ehhez mit szoltok? Snapi vs Exynos kamera teszt.

(#3774) doooo válasza HUNgabus (#3773) üzenetére


doooo
veterán

Most volt róla cikk MA-n is... nézd meg a kommenteket alatta.

(#3775) Elit3Zotya válasza doooo (#3774) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Minden eddigi tesztet összevetve(volt mikor ez volt mikor az volt a jobb), azt mondom jobb az SD.! Főleg videó stabilizálásban, ott érezhetően jobb.
Képeknél zaj kevesebb egyértelműen és a részletesebb is egy hajszállal. Este jobban kijön a különbség főleg ultra széleslátónál, abban érezhetően jóval jobb. Van mikor viszont az Exynos tud jobb képet csinálni pl szerintem kicsivel természetesebb képeket csinál (nem minden esetben)
Játékokban is jobb egy kicsivel(GPU kb 10%-al erősebb) , már aki telefon játszik annak érdekes. Jobban vannak optimalizálva a játékok SD-re, Cserébe kb 2 fokkal melegebb és az eddigi tesztek alapján aksiban is jobb egy picivel az exynos.
Ezeket a teszteket bújom már mióta megjelent a telefon. :)
A legjobb telefon szerintem az s22 ultra jelenlega piacon, így exynos verzióban is. Az SD meg még egy pici lapáttal erre is rátesz szerintem, de gari miatt én lemondtam róla egyenlőre, de szerintem tuti veszek olyant is picit később, ha addig megnem jelenik valami még jobb. :)

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#3776) doooo válasza Elit3Zotya (#3775) üzenetére


doooo
veterán

Az optimalizáltság igaz, de ez ugye nem a Samsung vagy az AMD hibája, hanem a játékok/appok fejlesztőié. Nem nagy kunszt megoldani az ilyesmiket, és jó pár millió embert érint a dolog, de valahogy mindig elhúzzák. Még a benchmarkokat is alig képesek patchelni, hogy normálisan fussanak az új SoC-n, és ne abnormálisan alacsony vagy inkonzisztens eredményeket mutassanak.
Az a pár százalék többlet erő meg, már ha úgy van, lényegtelen, sehol nem okozhat elmaradást, ha a már említett optimalizáció meg van oldva. Cserébe CPU-ban meg az Exynos szokott hajszálnyival jobb lenni.
A kamera nagyon vegyes, ahogy mondtam, szerintem mindkettőre ráférne még némi javítás (és igen, az Exynos valamennyivel természetesebb képeket csinál, de ahogy látom most épp a "nem-természetes" lett az új divat (holott eddig fordítva volt), szóval ez szubjektív, kinek, melyik tetszik jobban; szerintem a kettő között van a tökéletes egyensúly, ezt meg perpillanat inkább az S21U képviseli).
A picit jobb üzemidő és a minimálisan hűvősebb működés meg lehet, hogy megéri azt a pár százalék GPU-lemaradást. Már ha valaki egyáltalán olyan helyzetbe kerülne, hogy választhat a két verzió között. A garancia, szervizelés, stb miatt ez aligha ésszerű út, ahogy mondod is.

[ Szerkesztve ]

(#3777) István971 válasza HUNgabus (#3702) üzenetére


István971
csendes tag

Hát nem jó hirem van a kamerákkal kapcsolatban.
Az egyik legnagyobb probléma legalábbis nekem, hogy a sima lassításnál nem lehet beállítani hogy mekkora sebességell lassitson hanem majd ő maga dönti el.
A szuperlassitas meg abszolút nem variálható.
Nagyon kíváncsi lennék a Samsung hivatalos magyarázatára, hogy mi annak az oka, hogy a félmillió forintos telefon miért nem tud 3xos optikai zummal mondjuk egy 8xos lassított felvételt készíteni.

Nekem ez a telefon kamera szinte csak negatívumot hozott esküszöm a xiaomi mi 10t pro ár arányban szarrá veri ezt a telefont.
Ja és természetesen mostmár minden egyes frissítés után eltűntek azok a lehetőségek hogy visszajelzést tudj küldeni az adott alkalmazassal.
Mondok egy most is fennalo hibát a galery gyári alkalmazás például rosszul croppol nem vágja le a fent kijelolt reszeket, próbáld ki csinálj egy screen videót és jelöld be a croppolni való részt a felső területén kB 5mm nem fog levágni.

És még egy nagyon vicces jelenet az eladóval kapcsolatban ami a samsungot illeti. Inkább nem mondom hol történt, oda megyek az eladó gyerekhez mondom neki a kamera lassítás problémát végig hallgatja és q válasz a következő: egy kis türelmet kérek megkérdezem a szervizben, elsétál a 10n méterre lévő ajtóhoz elmondja a kérdést majd vissza jön és a válasz: sajnos ezen nem lehet változtatni mert nem tudja a program.
Gratulálok Samsung Magyarország a sikeres képzéshez és a nemzetközi Samsung is elismerést érdemel a kiváló kamera software képességek miatt.
Majd talán a 134 update után rájönnek, hogy meg lehetne csinálni ezt jól is.

(#3778) doooo válasza István971 (#3777) üzenetére


doooo
veterán

Az appokat frissítsd mindig a legfrissebb verzióra (képszerkesztő, galéria, stb).
Ez a lassítás dolog meg... legközelebb kérdezz rá ilyesmire mielőtt megveszel egy új mobilt. Főleg ha ennyire specifikus elvárásod van, egy ennyire specifikus funkcióval kapcsolatban (ami mindezen okok miatt nagyon kevés embert érint eleve).

(#3779) guriga1234 válasza István971 (#3777) üzenetére


guriga1234
addikt

"a xiaomi mi 10t pro ár arányban szarrá veri ezt a telefont" - miért nem azt vettél?

(#3780) geryboro válasza István971 (#3777) üzenetére


geryboro
senior tag

neaggodj.
az ejszakai mod is botranyosan szar a tobbihez kepest.
ma egy siralmas videot csinaltam a baratnommel, mire a valasza ez volt: a gagyi iphone se(2020) is jobbat csinal, pedig ejszakai mod sincs benn.

fel millios telefon. :W

legalabb a spennel lehet hadonaszni. :DDD

na meg itt, az osszefoglaloban jo lenne ha lenne valami 1 kepen kivul....gyuri81

[ Szerkesztve ]

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#3781) axlfsi válasza wong kok wah (#3767) üzenetére


axlfsi
veterán

Bizony ám, ez így van! Ha csak(!) bubi, akkor az pár nap alatt kiszárad és eltűnik... egy nagyon fontos dologra kell vigyázni; pöszmöt, por, piszok ne legyen abban a pár másodpercben a kijelzőn, míg felhelyezésre kerül a fólia...
Nem tudom milyen a gyári, de amiről korábban írtam Nillkin, az hibátlan! Full vizes kézzel és vizes fóliával, kijelzővel kell felhyelezni, addig pozicionálgatod rajta csúsztatgatva, amíg neked tetszik, elbszn* nem lehet mit rajta ... és olyan profi, láthatatlan lesz, hogy csak na! Az újjlenyomat is baba...
... és akkor ez a faszi még béna is volt, mert harmad ennyi idő felrakni, Ő még újra levette és helyezte (amit amúgy nyom nélkül megtehetsz bármikor).

Seth, na, itt egy offisöl videó. Ennyi a sztori, nem több, nem kevesebb.

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#3782) doooo válasza geryboro (#3780) üzenetére


doooo
veterán

Nem tudom miféle "éjszakai módról" próbálsz beszélni a videókkal kapcsolatban... de mindegy is, itt látszik, hogy az SE mennyivel "jobb" gyenge fényben, videóban: [link]
Erről ennyit.

Ha meg fényképekről beszéltél, akkor főleg erről ennyit.

(#3783) Bilux válasza doooo (#3782) üzenetére


Bilux
veterán

Nagyot akart mondani, 13pro maxról váltottam van összehasonlítási alapom :K :U

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#3784) TODI1111


TODI1111
addikt

István971 és geryboro.
Soha nem értettem ezeket a panaszáradatokat. Ha az ember tudja, hogy mik az elvárásai egy készülékkel szemben akkor miért nem olyat vesz ami megfelelő neki? Milliónyi tesztet meg lehet nézni. A topikokban lehet tanácsot kérni és akár meglévő tulajdonos ki is tudja próbálni a felmerülő kérdéseket. Egyedül talán az üzemidőt nem lehet jól belőni, mert mindenki máshol, másmilyen alkalmazásokkal, más szolgáltatóval használja a készüléket.

"Az egyik legnagyobb probléma legalábbis nekem, hogy a sima lassításnál nem lehet beállítani hogy mekkora sebességell lassitson hanem majd ő maga dönti el."
Szerintem ezt is kipróbált volna neked valaki és most nem kellene emiatt dühöngened.

"neaggodj.
az ejszakai mod is botranyosan szar a tobbihez kepest."
Erre is csak azt tudom mondani, hogy ha vetted volna a fáradságot és megkéred a topik tagjait, akkor biztosan tettek volna fel éjszakai képeket és videót ami alapján lett volna összehasonlítási alapod.

(#3785) madkiller


madkiller
őstag

Májusi update jött már valakinek?

(#3786) polonic válasza madkiller (#3785) üzenetére


polonic
félisten

nem

(#3787) gyuri81 válasza geryboro (#3780) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Kedves geryboro!

Ha nem tetszik a telefon, akkor el kell adni és venni valami egészen mást.

legalabb a spennel lehet hadonaszni. :DDD

Elég baj, ha ez miatt vettél fél milliós telefont....( ha kicsit beleolvasnál a topicba, akkor látnád, hogy jóval olcsóbban is hozzá lehet jutni)

na meg itt, az osszefoglaloban jo lenne ha lenne valami 1 kepen kivul....gyuri81

A topicot szabadidőben, hobbiként kezelgetem, ergo nem kapok érte és termeszetesen nem is várok fizetést. Hobbi....
Mint korábban írtam, egyelőre nem volt még időm vele foglalkozni.
Ha esetleg van kész ötleted, amit szívesen látnál az összefoglalóban akkor nyugodtan írd meg nekem.
Szerkesztettél már valaha összefoglalót??? ( a sokadik topicot vállaltam már be ...) Te vállaltál már itt valamiféle közösségi munkát??
Fikázni nagyon könnyű a másikat, de hogy valaki tegyen is érte valamit, na aaaaaz nem megy.( Akinek nem inge..)

(#3788) geryboro válasza TODI1111 (#3784) üzenetére


geryboro
senior tag

ejszakai videora gondoltam.

az ejszakai fotozassal nincs gond, hozza a standard elvarasokat.
de a videozas olyan homaly mint a dunsztos uveg alja.
igy utolag belegondolva dxomark rangsor a helyen van.

en mivel spontan donteskent vasaroltam a keszuleket, ezert nem nagyon foglalkozok ezzel.
mindennek van elonye meg hatranya.
korabbi flagshipjeimben is hol ez volt gagyi, a tobbi jo, hol az.

de a sajat tapasztalatait csak megoszthatja az ember egy erre szakosodott forumon.

tessek.

1 hetes hasznalat.:

Pro:
-szep kijelzo
-s pen
-jo akkuido (eddig)
-szep hangzas
-szupergyors toltes 2.0
-roccenes mentes rendszer
(meg 1+ oos utan is ki merem jelenteni)
-szolgaltatas teren hozza a megszokottakat

Kontra:
-samsung app integritas, bixby meg a tobbi szarsag.
-ejszakai videozas, uhd nem tudsz felvetel kozben szenzort valtani.
-szamomra tul szogletes formatervezes
-GPU optimalizalas hianya
-also hangszorot tehettek volna jobb oldalra

nagyjabol ennyi.
majd kesobb ugyis lesz meg, de az ember tapasztal es tanul.
fejlesztik, fejlodik a technologia, minden jobb es szebb lesz (na meg dragabb).
ezen felul a markahuseget meg pont lesz*rom, mert ha az ember nem tudja mit hoz a konkurencia, akkor nem lesznek viszonyitasi alapjai.
van ami okes, van ami az elvarasok alatt teljesit.
jelen esetben nalam egy skalaindex ugy 8.5/10.
de ugye szolasszabadsag van es ez egyeni velemeny.

forumszerkesztessel kapcsolatban sokat vartam. elnezest.

[ Szerkesztve ]

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#3789) Memmaao


Memmaao
addikt

Így pár nap DBrand grip case használat után: eddig minden telefonom esetén hónapokig kerestem a "tökéletes" tokot, és minden telefonomat kb 10-12 plusz tokkal adtam el. Most lehet itt megállok. Ez a tok nekem tökéletes! Jó a fogása, stabil. Első ijedelemmel szemben egyáltalán nem szöszölődik, de bármi kis szennyeződés egy vizes tenyeres simi után lejön róla. A kamera kivágást öröm nézni, olyan jól néz ki. Kompakt. Az ejtést még nem próbáltam vele, de szerintem azt is bírni fogja, igaz, így hogy olyan fogása van, mintha tapadna a kezemhez, tényleg stabilabb kézben.

My name is Bond, James... Dean.

(#3790) TODI1111 válasza geryboro (#3788) üzenetére


TODI1111
addikt

Ez így már egy vélemény és ezt biztosan el is fogadják az emberek. :R

(#3791) axlfsi válasza Memmaao (#3789) üzenetére


axlfsi
veterán

Aye, akartalak is kérdezni, hogy miJenmán Neked a zsebed?! :DDD
Nálam semmi szösz a tokon, sehol. Részemről is most ez az etalon, örülök, hogy beszálltam, mint vágásiferi :K

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#3792) axlfsi válasza TODI1111 (#3790) üzenetére


axlfsi
veterán

Vélemény, igen. De nem is az a lényeg, hogy elfogadd, hanem elolvasd és leszűrd a konzekvenciákat. Én mindig így teszek, mert AZ, hogy valakinek mi a pro és kontra egy dolog. Nálam nem biztos (sőt!), hogy ugyanazon szempontok alapján áll be a mérleg.
Csak egy pédát hozzak: én pl tojok a gyorstoltés kettőpontnullára. Nem fontos. Nem kerülök az életben olyan helyzetbe, hogy nekem 30p alatt fel kell töltenie nulláról 80%-ra vagy mittudoménmire, mert ennél (hálstennek már) szervezettebb (nyugodtabb?) az életem és nem kerülök ilyen helyzetbe.
Viszont a szögletes tervezés kifejezetten tetszik és a hangszórók elhelyezkedésére is tojok, ... kb. meg sem szólaltatom, mert nem erről megy médiatartalom fogyasztás (vagyis, ha megy, fülessel) és csengőhangot sem szólaltattam meg már 15+ éve, mióta kinőttük a 3310-es korszakot :K
Szóval, kinek a pap, kinek a paplan :))

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#3793) csubííí válasza axlfsi (#3792) üzenetére


csubííí
senior tag

Ez a mondás nem így van. :)

"kinek a pap, kinek a paplan"

(#3794) axlfsi válasza csubííí (#3793) üzenetére


axlfsi
veterán

Ismerem az eredetit ("papné") de így is szoktunk vele poénból utalgatni ;) ... azt hittem, átmegy :) guglizd ki

ui.: akkor még jó, hogy nem azt írtam: "kinek a pap, kinek a papné! ... nekem speciel a schultz gizi" :DDD mert azt még kevésbé ismernéd (Voga-Turnovszky)

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#3795) wong kok wah


wong kok wah
senior tag

Nálam még mindig probléma, hogy többször nem vagyok elérhető (2 sim-el használom). Eddig vártam, hogy befoltozzák a szoftvert. Nem sikerült nekik. Másnál is van még ez a jelenség?

(#3796) axlfsi válasza wong kok wah (#3795) üzenetére


axlfsi
veterán

Én ilyet sose nem tapasztaltam, pedig elvileg ekkor kell, hogy kapjak sms-t... viszont az is tény, hogy nem vagyok egy hardcore telefonálgató júzer...

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#3797) Kasya válasza wong kok wah (#3795) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nalam nincs, miota aktivaltam a VolTE es Wifi hangot a második SIM-nél (mindketto T-s). Sőt, azóta a telefonhivasaim nem csak jobb minoseguek, de a hivaskezdemenyezes (már-már zavaroan) azonnali (irodában és otthon, ahol van wifi).

[ Szerkesztve ]

(#3798) NextError válasza wong kok wah (#3795) üzenetére


NextError
tag

Nálam is még mindig fennáll, egyre zavaróbb.
1 sim Telekom hívások
2 sim Telenor Esim netezés
Mindkettőn aktiválva van a volte, lehet megpróbálom hogy kikapcsoltatom velük meg vissza a központba de nem hiszem hogy segít.

(#3799) kevinbest válasza wong kok wah (#3795) üzenetére


kevinbest
tag

Nalam munka eszköz a telo, folyamatosan telefonalok kb de ilyen hibaval nem találkoztam de én csak 1 kártyával használom a telót. Olyan hibám van ami viszont lehoz az életről, hogy mobilneten és wifin is pl nézek egy youtube videot vagy netezek és a netnél elakad a letöltés és csak a feltöltés megy. A netem az korlátlan de wifin is bejátszotta már ezt.

szenvedés nélkül nincs győzelem

(#3800) NextError válasza kevinbest (#3799) üzenetére


NextError
tag

Igen 1 simnél nem szokott a telefonálós hiba jelentkezni.
És a netes hiba is van nálam is, wifin még nem tűnt fel de a mobilnettel gyakran eljátsza, főleg hívások után vagy 4g-4g+, 5G váltásoknál figyeltem meg eddig. Valami nem az igazi....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.