Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Roland0224 válasza natë (#749) üzenetére


Roland0224
senior tag

Múltkor parkoltam
Utána napokig ment a háttérben pedig leállt szóval azt ki kell lőni ha nincs használva.
Ha megy a parkolás és kilövöd nem tudom mi lesz azt nem próbáltam

(#752) kekedi válasza natë (#749) üzenetére


kekedi
senior tag

Más topikban panaszkodtak rá amúgy. Egy próbát meg ér hogy altatásba rakod.

(#753) leslien válasza natë (#742) üzenetére


leslien
nagyúr

nálam ez a jóslat általában bejön...alul nézd... ez van ez ennyit tud sajnos..

szerk: tedd fel te is ezt az app -ot és töltsd fel fullra aztán nézzük ,h mi lesz vele..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#754) natë válasza leslien (#753) üzenetére


natë
nagyúr

több, mint a duplája annak, ami nálam jelentkezik

(#755) Gesundheit válasza natë (#746) üzenetére


Gesundheit
csendes tag

Az sajnos tényleg rettenet kevés. Nekem két sim van benne, szinkronizál, beszélek de kb. Reggel hat és egy között szokott 50- körülre esni.

(#756) schawo válasza natë (#742) üzenetére


schawo
titán

töltsd tele

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#757) schawo válasza leslien (#753) üzenetére


schawo
titán

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#758) natë válasza schawo (#757) üzenetére


natë
nagyúr

Gsam vagy az accubattery a jobb?

(#759) schawo válasza natë (#758) üzenetére


schawo
titán

lassan 10 éve accubatteryt használok. Szerintem tök mindegy lehet, hiszen ugyanolyan elvek mellett működnek. Egyszerűen összegzik az energiafogyást.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#760) Roland861010 válasza schawo (#759) üzenetére


Roland861010
addikt

Ezek szerintem semmire nem jók.
Főleg a mai gyári szoftverekkel szemben.

Ez ilyen lusta ember megoldása..várja a csodát.
Amíg Trénél dolgoztam hányszor jött az ügyfél, hogy gyorsan merül a drága telefonja és tele volt sok szeméttel...
A böngészőben 80 oldal megnyitva a fele adathalasz oldal.
Rosz csöves alkalmazásokkal.

Néha időt kell szentelni a telefon rendes beállítására és akkor nem lesz para..de itt még több is van mi a p..85%-ra tölteni csak?
3 év helyett így csak 2év 11honapot fog kibirni.

Igaz addigra a telefon is elavult lesz.
Venni kell valami nagy bunkofont 8000-es akkumulátoral és akkor az nem merül le. Ja vagy i13ProMax-ot.

(#761) natë válasza Roland861010 (#760) üzenetére


natë
nagyúr

Az első mobiltelefon óta foglalkozom készülékekkel, az pedig már nem most volt. Romokat is főztem. Semmilyen hulladék app nincs a mobilomon. Egyébként meg infós vagyok.
Az első dolgom volt, hogy megnéztem, mi ragadt be, vagy mi fut nonstop.

(#762) Roland0224 válasza Roland861010 (#760) üzenetére


Roland0224
senior tag

A 20-85% közötti töltés kíméli az aksit elvileg
Én ahogy észrevettem az androidos telóknak nem degradálódik az akksija annyira mint az almás készülékeknek ennek ott nagyobb haszna van.
Aztán lehet full rosszul látom
Én alapesetben lassan töltöm a telót (nem gyorstöltővel) este felteszem 10-20%-on vezetéknélkülire (IKEAs legolcsóbb ezer éve megvan lassan tölt) reggelre 100-on van. Így használtam az összes telóm és aksija nem ment tönkre egynek sem.
Gyorstöltővel csak ha vészesen kell az jobban degradálja az akkut szerintem mint a 100%-ra töltés
(Ennek ellenére most vettem Samsung 25 W-os töltőt :W)

(#763) Roland861010 válasza natë (#761) üzenetére


Roland861010
addikt

Az a baj nem látok az emberek fejébe de nem tudhatom ki milyen végzettségű és mennyire ért a telefonokhoz.
Én nem vagyok informatikusok mégis foztem anno samsung omniara romot.. :D Sőt anno még N95-re is mokoltam symbiant.

De én még mindig úgy vagyok vele hogy ezek használati eszközök.
Szinte bárhol lehet tölteni ma már a telefont. Ha olyan telefon kell aminek jó az üzem ideje akkor olyat kell venni.
Ezek a rosszul optimalizált csúcs hardwerek ilyenek sajnos.
SD870 után mind kuka...

(#764) natë válasza Roland861010 (#763) üzenetére


natë
nagyúr

Értem én, s azt is tudtam, mennyit tud az FE, de a 2 óra SOT minden, csak nem normális. 1 hetes a készülék.

(#765) Roland861010 válasza natë (#764) üzenetére


Roland861010
addikt

FR akkor és tiszta telepítés.
Ne legyen vissza állítás valami régi mentésből.

(#766) natë válasza Roland861010 (#765) üzenetére


natë
nagyúr

FR volt, tisztán telepítek mindent. Soha nem használok visszaállítást :N

(#767) Roland0224 válasza natë (#766) üzenetére


Roland0224
senior tag

Én a helyedben várnék még 1-2 napot nekem ma egy hetes tegnap nem tudom miért de érezhetően rosszabb volt az aksi
Ma jobb(még van hova fejlődni-e azért) , kell neki kis idő. Illetve ha épp nem parkolsz lődd le a simplet.
Ha nem javul én mennék a Samsunghoz,hogy mizu mert a 2 óra nem sok tényleg nekem most van 4 óra SOT mobilneten, Bluetooth Galaxy Watch 4-gyel összekapcsolva (36%-on vagyok épp) auto fényerő mellett

(#768) schawo válasza Roland861010 (#760) üzenetére


schawo
titán

Mi nem jó semmire? Valamivel szemben? Úgy érzem, nem teljesen tiszta, hogy mi ez a szoftver. Ez egyszerűen egy statisztikai szoftver. Nem csinál semmit semmivel szemben. Figyeli a százalékos fogyást, és feljegyzést csinál abból, mennyit üzemelt a kijelző, és eközben hogyan fogyott az energia. Ebből pedig kiszámolható, hogy az adott telefon használati szokásaival hogyan alakul a SOT, vagy mennyi a készenléti idő.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#769) Roland861010 válasza schawo (#768) üzenetére


Roland861010
addikt

Igen ezt az alap szoftver is tudja.

(#770) schawo válasza Roland861010 (#769) üzenetére


schawo
titán

Nem, nem tudja. Az csak a pillanatnyi vegyes használatot tudja. Egyáltalán nem tud max SOT-ot számolni, csak azt tudja megmondani, hogy ma eddig mennyit ment a kijelző. De ez nem egy összehasonlítható adat.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#771) zordi


zordi
tag

Probalgatom a telefont,7h- reggel 80%volt kis hirolvasas, megkezdtem a melot 32 hívás atlagisan 1-perc beszed. 65% 10-ig

(#772) zordi


zordi
tag

Tudtok nekem üvegfoliát ajanlani? Esetleg samsungnal normalis van?

Köszönöm

(#773) joefasalasso


joefasalasso
aktív tag

Sziasztok. Az S21 FE-ben virtuális vagy dedikált a proximity szenzor? Köszi.

(#774) Roland0224 válasza joefasalasso (#773) üzenetére


Roland0224
senior tag

Szia
Véletlen egybeesés de épp ezt kezdtem el nézni a beállításokban néha nem zár le ha telefonálok.
Szerintem virtuális lesz mert telefonálás közben másik telefon kamerájával nem láttam az infra jeleket(telefon kamerájával látszik) de ha tévedek kijavítanak majd

(#775) zordi válasza Roland0224 (#774) üzenetére


zordi
tag

Kamera mellett érzékel jobbra az biztos

(#776) zordi


zordi
tag

Már, közel se biztos

(#777) natë válasza Roland0224 (#767) üzenetére


natë
nagyúr

Cseréltem egy másikra, itt már nincs gond az üzemidővel. Ugyanazok az appok és ugyanúgy fr + tiszta telepítés.

(#778) Roland0224 válasza natë (#777) üzenetére


Roland0224
senior tag

Jól van akkor
Örülök,hogy megoldódott

(#779) eron009


eron009
tag

Sziasztok

Ki milyen vezeték nélküli töltőt használ a telefonhoz? Esetleg az ikea töltőivel van tapasztalat?

(#780) RockCNC válasza eron009 (#779) üzenetére


RockCNC
senior tag

A gyárin kívül az ugreen termékei is bevált imár 3-4 éve..

[ Szerkesztve ]

(#781) Roland0224 válasza eron009 (#779) üzenetére


Roland0224
senior tag

Működik vele de lassú
Szóval azt éjszakára javaslom csak(én arra használom) (legalábbis ami nekem van 2 éves kb, lehet azóta van új

[ Szerkesztve ]

(#782) gyarmatinic


gyarmatinic
tag

Sziasztok!

Igaz S22-nél is megkérdeztem, de gondoltam felteszem itt is a kérdést, hátha ti is tudnátok segíteni.

Rengeteg Samsung telefonom volt már (Galaxy 3, S3 mini, S5 mini, S9, S10+, jelenleg egy A72 van)
Jelenleg S22-n gondolkozom, de megfordult a fejemben az S21 FE is.
Számomra fontos a jó üzemidő, az A72-vel 5-7 óra SOT-om van folyamatos mobilnet, bluetooth mellett (Watch Active 2 LTE).
Fényképezni is szoktam alkalom adtával, így fontos a kamera is.
Telekomnál venném. Megéri az S22 az S21 FE-vel szemben a plusz 57 ezer forintot?
Előre is köszönöm! :)

Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#783) RockCNC válasza gyarmatinic (#782) üzenetére


RockCNC
senior tag

Szerintem nem!
Ha megérné én is azt vettem volna!

[ Szerkesztve ]

(#784) Roland861010 válasza gyarmatinic (#782) üzenetére


Roland861010
addikt

A telekomnal egyik sem éri meg.
Az s21 FE nem ér 220-250ezer Ft-ot.

170 -180 körüli ár az ideális szolgáltatás nélkül.

(#785) zordi válasza gyarmatinic (#782) üzenetére


zordi
tag

Nálam a hálózat stabilitás, telefonálás minősége az egyik legfontosabb tényező, nálam se hú de jó a térerő, ráadásul munkakörömből adódóan mindenfele járok az országban ahol gyenge is lehet a térerő.Sajnos egy időre száműztem a samsung márkát emiatt. S20-s21 mind megbukott, az s22 is egy hétig próbáltam de instabil. Viszont s20fe snapdragon - s21fe hibátlan, mindenhol kitűnően tudok telefonálni ezért döntöttem mellette, máskülönben s22 lenne a kényelmesebb méret és kicsit premiumosabb érzet miatt, bár a felárat nem feltétlen éri meg. Üzemidőről nem nafyon tudok nyilatkozni mert a nap nagyrészt autóban töltöm és ott vezeték nélküli töltős autostartoban van, így hálózatról nem nagyon töltöm. De mostani hetvegi tapasztalatom tegnap reggel kb 85% on volt 2 sim wifi, bluetooth allandoan bekapcsolva hívás bongezgetes, mentem kb 200km navival, nem sajat autóval igy tolteni nem tudtam este 1.5 ora netezes kb. most ma reggel 18% van. Több tapasztalatom nincs

(#786) gyarmatinic


gyarmatinic
tag

Köszönöm nektek :)

Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#787) aragon89


aragon89
csendes tag

Sziasztok!
Olvasom itt néhánnyal föntebb Zordi megjegyzését, hogy nincs hálózati problémája. (Milyen szolgáltatónál vagy?) Hát nekem meg rengeteg van...
Februárban vettem és mintha csak egyre rosszabb lenne. Győrön belül simán eldobja a 4g-t (5g ki van kapcsolva, mert amúgy is kicsi a lefedettség) webrádi hallgatás közben, nem csöng ki, de azonnal megkapom az smst róla. Ha Győrön kívül vagyok akkor még rosszabb...
sim1: yettel (magán simem, korlátlan nettel)
sim2: telekom (céges, csak telefonra/smsre használom, nem netezek vele)
A "ki sem csöngés" mindkét simre érkező hívás esetén is megtörtént.

Nyugtassatok meg, hogy csak a yetteles átállások miatt baszakszik a hálózatuk és nem egy "hibás" készüléket fogtam ki!

edit: snapdragon változat (ha jól tudom, EUban ez van csak)

[ Szerkesztve ]

(#788) bozsozso válasza aragon89 (#787) üzenetére


bozsozso
őstag

Szia,

Én telekomról tudok nyilatkozni. Nem gyakran de nekem is volt problémám, hogy nem értek el. Miután kicseréltettem a simet rendben lett minden. 2 telekomos sim, csak a cégest kellett cseréltetnem, mert az volt régi, de mindkét simen akadtak problémák. Azóta lekopogom semmi.

(#789) aragon89 válasza bozsozso (#788) üzenetére


aragon89
csendes tag

Ezt a simes dolgot más is mondta már nekem. Mondjuk a telenoros sim kb. 6 éves... :D a céges meg csak 2.
szóval a yettel átállás miatt is érdemes lehet új simet kérnem a telenoros helyett.

(#790) HRicky


HRicky
tag

Sziasztok!

S20 FE és S21 FE között vacillálok. A 45 ezres árkülönbség a jobb anyaghasználatban és előlapi kamerában van, vagy elkerülte valami a figyelmem?

(Ha jól tudom a proci 10%-al erősebb, de kb ennyivel gyorsabban is merül az S21)

(#791) zordi válasza aragon89 (#787) üzenetére


zordi
tag

1:Vodas céges az sms szarakszik de az minden telefonnal a kollagaimnal is.
2: telekom ott rendben minden

Párom : A71
1:yetel Ceges Hol jo hol nem, sokszor hívom kikapcsolast jelez, mire hazaerek meg is kapja az értesítést higy jerestem.
2: Telekom keveset használja, akkor mindig jo fele térerővel
Nekem hal istennek tenyleg jo a 21fe nem panaszkodom eddig

(#792) bjames


bjames
aktív tag

Eddig még nem használtam samsung telefont, de ez az S21 FE tetszik.

Memóriakezelése milyen a 6 GB-osnak? Mennyire lövöldözgeti ki az appokat, ill. Mennyire hajlandó megtartani másnapra is, ha békén van hagyva a telefon?
Készenléti fogyasztása milyen a telónak? Ha valaki figyelte már, pl. Egy éjszaka alatt ha ki van kapcsolva a hálózat, akkor mennyit fogyaszt?

(#793) zordi válasza HRicky (#790) üzenetére


zordi
tag

Nekem nagyon bejött a s21fe előtte hasznaltam s20s21s22, s20fe exynost snapi 5g es sima snapist. Térerő hivas stabilutas miatt maradtam az fe snapis szeriánal. A flip 3 is jó volt csak gyorsan merült meg valahogy nem éreztem az asszony se, abba is snapis van. Szerintem összehasonlításban gyorsasagban a mindenapokban nem érzel 10%-ot meg. Legtöbbet úgy is online használod, mivel a telefonok sokkal többet tzdnak mint a hálózat ezert az internet sebessége a mérvadó. Alkalmazas váltások stb, meg nem észrevehető, mondhatnam hogy gyorsabb de lehet placebo. A vekonyabb keret, nagyobb kijelző /test arány jobb premiumosabb érzetet kelt. Előlapi kamerárol nem tudok nyilatkozni amire hasznalom néha mindketrő tökéletes . A ház meg sokkal jobban sikerült, a 20fe hátlapján a kamera sziget nekem gagyi érzést keltett, főleg miutan meg jelent az s21 széria. Összeségében szerintem mindegy melyiket veszed ha nem fáj a plusz felár a 21-et venném. Ha az időtállóság és egy kucsit prémium érzet kell mind kéznek mind a szemnek akkor 21.

(#794) zordi válasza bjames (#792) üzenetére


zordi
tag

Erre a válaszra én is kíváncsi leszek.

(#795) zordi válasza aragon89 (#787) üzenetére


zordi
tag

Ha lesz egy kis időm berakom az asszony yettel kártyáját letesztelem. De ha a készülék nem gyári hibás, nem lehet gond. Nálam nagyon gyatra a térerő, a munkám miatt jarom az orszagot mindenfele ahol meg telefonalni se nagyon tudnak és meg vagyok elégedve nagyon. Az s20-21-22 szériát azert szaműztem mert gyotrelem volt. Pixel6-al meg egyáltalán nem tudtam telefonálni nulla. Viszont ebben az osszes iphone vergetetlen az biztos tapasztalat De eddig le a kalappal reggel átlagban 30-40 hívást indítok kb 20-25 öt fogadok. Az elmúlt egy hét alatt egy problémám se volt vodafonon pedug csak egy pöcök van de van hogy egy se. Egyik kollégámmal volt instabil a hívás de ő digis és ha vidéken van mindig gondja van sokszor nem is elérhető.
Holnap berakom az asszony yettel kártyájat meglatjuk.

(#796) zordi


zordi
tag

Tudtok rá normális uvegfoliat??

(#797) natë válasza zordi (#796) üzenetére


natë
nagyúr

Csillió van Amazonon, de mivel nem lekerekített az üvege, ezért szinte mindegyik jó rá.

(#798) zordi válasza natë (#797) üzenetére


zordi
tag

Köszi, alzába vettem valamilyet de a széleit nem fedi oldalt kb fel mm - re azért kérdeztem.

(#799) Airness23


Airness23
csendes tag

Sziasztok!
160-180 körüli összegért szeretnék Samu 21-et venni. Inkább FE (majdnem új), vagy s21/S21+ (pár hónaposan)?
van érdemi különbség köztük? A műanyag hátlap érzetre picit zavar, de úgyis tokot kap szerintem.

(#800) bjames válasza Airness23 (#799) üzenetére


bjames
aktív tag

GSM Arenán kb ennyi a különbség!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.