Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 11:03:15

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note10 lite- van egy tollad?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#525) orangutan4 válasza RandomName (#524) üzenetére


orangutan4
tag

Az android 11 érkezése után 1-2 napig kifejezetten jó volt, alig merült, utána újra kezdte a merülést. Akkor küldtem rá a visszaállítást, de nem javult semmit. Most feltettem a Gsam battery-t hátha látok valamit.
Memóriakártya nincs benne, és csak 1 sim van, amit 1 hónapja cseréltem. Az appoknál változó, hogy mi van elől, nincs benne különös. (max a CameraLightSensor ami kicsit sok, 4-10% között mozog egy nap, de erről olvastam hogy ilyen, a hagyományos fényérzékelő hiánya miatt) Amúgy böngésző, YouTube, skype 5-15% okkal vannak elöl. De sokszor úgy esik 2 órás sávban 10-15% ot, hogy 0 képernyőidő, 0 értesítés, és semmilyen fogyasztó appot nem listáz.
Hetente csinálok újraindítást, de nem látok összefüggést, utána is változó hogy milyen lesz.
Meg végignyomkodtam amit csak lehetett beállításokat, és kikapcsoltam minden felesleges háttér szemét adatküldést. :)
Most minimális nem gyári appal tesztelem, meg úgy hogy csak mobilnet, vagy csak wifi fusson 1 időben.
Van ismerősi körben akinek ilyen telefonja van, és ő is tapasztalt hasonlókat, de kicsit ritkábban.

ezen a képen pl bal oldalon jó volt, de töltés után meg látszik, hogy használattól függetlenül, egyenesen esik le. És összesen nem volt 2 óra képernyőidő sem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.