Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3790) guyver


guyver
senior tag

az LG-ben 1500-as az akku van és 600 mhz-es proci. A gio-nál az "baj", hogy a 800 mhz miatt húzza az akkut. anno a gt540-es telóm is gyorsan lemerült, ha felvettem 787 mhz-re. egyébként korábban írtam, hogy nekem a cm9-el 672 mhz-en, 20%-os fényerővel, meg Opera mini-vel (mert a böngésző sem mind1 akku fogyasztásnál) és 2g net kapcsolattal 6 óra folyamatos netezést produkált a készülék. és mióta használom a juice defendert extreme módban, ami csak akkor éleszti fel a net kapcsolatot, mikor elindítom az operát, kitoltam ezt az üzemidőt 8 órára, ugyanis amint lezárult a kijelző, lekapcsolja a netet vagy ha kilépek az operából és játszok valamivel, akkor is. Hozzá teszem, akkor is jobban merül, ha sd kártyára cache-el egy alkalmazás, így belső memórián hagyom azokat programokat, amik sokat futnak vagy állandóan a háttérben vannak. És a facebook is ludas lehet, ugyanis hiába zárod be vagy lépsz ki belőle, fut a háttérben és húzza az akksit. Vagy a szinkronizálás, nálam amikor szinkronizál, esik 2-3 százalékot amiatt, szóval nálam ki van kapcsolva és csak manuálisan használom, amikor szükségesnek érzem. szóval alternatív megoldással igenis sokat bír a teló, csak érteni kéne hozzá!

Amúgy lehet hordozható töltőt venni hozzá pár ezer ft-ért, amivel újra lehet tölteni a telefont.

[ Szerkesztve ]

Poco F3 & Gear S3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.