Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1617) Navaze


Navaze
tag

Hello.

Boldog Gio tulaj lettem. Már rég nem foglalkoztam okos telefonokkal (N-Gage) :B , de ez most nagyon bejött. Tökéletesen meg vagyok vele elégedve így, valamint azért mert az n-gage óta 4db Samsung-ot hazavágtam, szeretnék erre vigyázni. 1 hónapos a teló, vásárlás után élből vettem rá tokot, még is vélek, egy két apró karcot fel fedezni a kijelzőjén. A környezetem szerint nincs rajta karc, de én látom. Valószínű, hogy a körülöttem lévőkhöz képest nekem jóval fejlettebb a látásom, ami valószínű egy átlag ember normális látásának felel meg, de látom, gyűlnek a karcok. :O
Ráadásul ma az önkormányzatnál voltam mint meg bízott, és mivel nem hangosíthattam ki, így a kb 50-es ügyintéző hölgy kezébe kellett nyomnom a telefont, aki ma reggel úgy gondolta puccra vágja magát, és fel aggat egy kb 60cm-es kövekkel kirakott arany fülbevalót. Itt betelt a pohár. Belassult az idő körülöttem. Láttam ahogy a füléhez rakja a telót. Láttam ahogy a szája lassú mozgásától mozog a füle, és azon töprengtem milyen típusú kövekkel vágja gerincre az általam oly kedvelt telót. Dolga végeztével vissza adta, de még jó ideig tátott szájjal álltam, majd kínosan próbáltam el távolítani a füléről rá került szennyeződést, hogy mi hamarabb be tudjam azonosítani a károsodásokat. Nagyon gáz volt.
Kell egy fólia. Röviden azt szeretném kérdezni tőletek hogy, van e jól bevált fólia márka vagy minőség, vagy kárósíthatja a telót valamelyik esetleg, vagy mind1. Neten nagyon sok van én meg nem értek hozzá. :B

(............(o)...............(o)..............)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.