Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Firmware letöltése
XEH (független) - 2022-12-01 (Frissítés: 2022-12-19) [Android 11]
TMH (Telekom) - 2022-12-01 (Frissítés: 2022-12-20) [Android 11]

Felhasználók fotói az A70-nel
Galéria

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2151) Dayerdroid válasza Imi1981 (#2147) üzenetére


Dayerdroid
tag

A samsungban van ilyen

(#2152) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

A kék színű is színátmenetes és ragyog, mint a fekete?

(#2153) Nerd válasza Wallenberg (#2152) üzenetére


Nerd
aktív tag

Nem, en ezert vettem keket.

(#2154) TaRka94 válasza Wallenberg (#2152) üzenetére


TaRka94
senior tag

A kék inkább csajosabb kék szerintem.

(#2155) kekedi válasza zmtTom (#2141) üzenetére


kekedi
senior tag

Megéri, ha csak ennyi pénzed van telóra.

Nekem S6 van.
Az asszonynak A70

Ami tetszik az A70-ben:
Nagyobb kijelző
Nagyobb aksi és jobb üzemidő
Frissebb android
széleslátószögű kamera
nagyobb tárhely
több RAM

Ami nem tetszik:
S6-hoz képest gyenge kamera
képarány
noccs
felbontás
vezetéknélküli töltés hiány
infra hiánya
led hiánya
lassabb újlenyomat olvasó (pedig az S6 se acélos)
(S7-hez képest nem vizzáló)

El kell dönteni.

Hogy én cserélnék e vele?
Nem
De van olyan aki az S9-et cserélte le erre.
Erről nem akarok véleményt írni...

(#2156) vlesi69 válasza bul07 (#2146) üzenetére


vlesi69
senior tag

Nekem is van hogy jelez email, vagy messenger, facebook értesítés, de van mikor semmi csak akkor ha aktiválom a kijelzőt vagy oldom a telefont. És ugyan ezt mondhatom a Mate 20 telefonomra is, és egyik sincs takarékon.

(#2157) ricsike_p20


ricsike_p20
tag

Üdv. Vettem egy ilyen telót, (ajándék lesz valakinek) van valami jellemző probléma a típussal? Gyárilag van a kijelzőn fólia? Spigen tokot használ valaki hozzá? Köszi a válaszokat előre is. :)) :R

Huawei P8-9-10-20_____ Galaxy S10e,.. S20 FE 5G,.. S21FE - i13mini - i14.

(#2158) RangerFox válasza ricsike_p20 (#2157) üzenetére


RangerFox
veterán

Nincs gyárilag fólia rajta.

(#2159) balinlin válasza kekedi (#2155) üzenetére


balinlin
senior tag

nekem is volt S6-om.
Ott az általad feldoroltakon kívül még hiány volt a nem bővíthető tárhely. (nem nekem, de aki pl. sokat fotózik, annak igen)
viszont a jobb anyaghasználat, pl. nem kopó GG hátlap nagy előny volt számomra.

a kolléga kérdésére azt mondanám hogy S7-et ha az akkuidővel elégedett, nem cserélném le A70-re

(#2160) dj_real83 válasza dj_real83 (#1977) üzenetére


dj_real83
csendes tag

Senki?

(#2161) ben11 válasza dj_real83 (#2160) üzenetére


ben11
őstag

Nem lehet állítani és nem tudok róla, hogy külső appal ez megoldható lenne.

(#2162) rajo1911 válasza kekedi (#2155) üzenetére


rajo1911
csendes tag

Az S* szériát továbbra se érdemes összehasonlítani az A szériával. Még az S széria egy top széria addig ez kimondottan olcsóbbnak szánt közepebb kategória. Van aki képes kompromisszumot kötni ha a pénztárcája nem olyan tág hogy egy S9~S10-et vegyen annak többé kevésbé tökéletes ez a készülék is. Persze akinek nagyobb igénye van annak ott a lehetőség dupla/tripla áron. Legjobb kamera kell vagy a legjobb elérhető hardver akkor nem érdemes gondolkozni 200~300 ezer Ft alatti akár ilyen telefonon. :DDD

Samsung Galaxy: S21 FE, A70, Buds Live.

(#2163) kecsab


kecsab
csendes tag

Sziasztok!
Csütörtök óta vagyok tulajdonos, de máris lenne egy kérdésem. Kollégám Note 9 készülékén az Always on display funkció Mindig láthatóra állítva sötétben és tokban eltűnik. Nálam ugyanezzel a beállítással mindig látszik. Letakarva is, tök sötétben is. Mi lehet a különbség? Rosszul működik a készülékem, rosszul állítottam be valamit? Köszi előre is a válaszokat!

(#2164) n2066


n2066
tag

Én a beépített Samsung appokat használom (üzenet, mail, naptár stb...) azok mindig jól jeleztek eddig. A Gmail nekem is késett korábban, de letiltottam, így nem zavar.

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#2165) TaRka94 válasza rajo1911 (#2162) üzenetére


TaRka94
senior tag

Ez így igaz ahogy mondod.

(#2166) hogabesz


hogabesz
aktív tag

Eddig mindenki mennyire várta a frissítéseket, de most, hogy jó lett az ujjlenyomat olvasó már senkit nem érdekel :)

(#2167) Neo1050 válasza hogabesz (#2166) üzenetére


Neo1050
tag

Végülis a frissítések egyik célja,hogy kijavítsák az esetleges hibákat... :C

(#2168) n2066


n2066
tag

Igen ez nekem is feltűnt, de most a sept. sec.patch -el szinte tökéletes az ujjlenyomatolvasó;. most "nincs hibája" a készüléknek, minek aggódni, parázni, csak maradjon így. Majd csak jön jövőre az android 10 valamikor....
PL. most rontották el a a50-est, olvastam, tehát arra újabb frissítés kell majd....

[ Szerkesztve ]

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#2169) Azharel válasza n2066 (#2168) üzenetére


Azharel
aktív tag

Szerintem azért a kamera gyári alkalmazással egy hulladék. Gcam-al azért vállalható már. Persze kinek mi, én a huawei p9-hez hasonlítom mert azt váltottam vele.

[ Szerkesztve ]

(#2170) vlesi69 válasza hogabesz (#2166) üzenetére


vlesi69
senior tag

Az volt az utolsó frissítés legalább is az enyémen és tényleg kiváló lett az ujjlenyomat olvasó. Ha jó és mindenki elégedett akkor minek irkáljunk róla.

(#2171) Luissimo válasza Neo1050 (#2167) üzenetére


Luissimo
veterán

általában a frissitések javítanak hibákat és szoktak behozni uj hibákat is.
ez minden fronton ígyvan...

(#2172) Neo1050 válasza Luissimo (#2171) üzenetére


Neo1050
tag

Most nincs semmi hiba...

(#2173) Luissimo válasza Neo1050 (#2172) üzenetére


Luissimo
veterán

ez a ritkább eset, örülünk neki.
Bezzeg ha átnézel az A50 topikba, látod majd, hogy a Samsung azért tud másféle frissitéseket is kreálni :Y

(#2174) krisz727 válasza Azharel (#2169) üzenetére


krisz727
tag

Ez a Gcam sima alkalmazás vagy pedig abban a Gcam tools ban van benne amit találok az áruházban?

(#2175) Azharel válasza krisz727 (#2174) üzenetére


Azharel
aktív tag

Arnova Gcam_6.2.030_Advanced_V2.2.2beta2.190910.1840
Redmi note 7pro configgal

Gyári kamera [link]
Gcam [link]

(#2176) golfvariant


golfvariant
aktív tag

Megéri Galaxy S7 után erre váltani? Van teljesítményben előrelépés? :)

(#2177) Mr.RiK


Mr.RiK
csendes tag

Sziasztok!
Rendeltem Wishről A70-et, gyors beleugrottam, azt később amikor hasonlítottam össze a Samsung Galaxy A70-et, meg azt a A70-et amit én rendeltem akkor vettem észre a különbséget, hogy a kettő nem is ugyan az..
Lehetséges, hogy van Samsung Galaxy A70-ből is több fajta?
https://contestimg.wish.com/api/webimage/5d4eb5e8abb88244e336191c-0-feed?cache_buster=5b05f3cf81b9f9dabc518e5bfd64f739&cozy=1

Ezt a telefont rendeltem én, 36ezer forintért. A kérdésem az lenne, hogy vajon ez is Samsung A70-es csak az akksija lenne kisebb (4500 helyett 3800mAh) meg a megapixelek száma lenne csak más?
Válaszokat előre is köszönöm!

(#2178) vlesi69 válasza golfvariant (#2176) üzenetére


vlesi69
senior tag

Az én véleményem igen, nagy kijelző, nagy akku, a kamera meg jó, most már az ujjlenyomat olvasó is.

(#2179) mtm800 válasza Mr.RiK (#2177) üzenetére


mtm800
senior tag

Ennek amit rendeltél,semmi köze a samsung a70 -hez

(#2180) bul07 válasza Mr.RiK (#2177) üzenetére


bul07
nagyúr

Rendeltem Wishről

Örök hiba, tanulópénz
Örülj neki hogyha valami használható telefon jön, na meg persze nagy valószínűséggel lehet majd az Áfát is csengetni rá(+27% +posta ügyintézési díj(3000Ft talán))

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2181) vlesi69 válasza Mr.RiK (#2177) üzenetére


vlesi69
senior tag

Ez valami koppintás!!!! Mtk proci!? Az A70-be Samsung proci van, 6.7 kijelző, 4500 akku, kamera 32 mpx és még kettő. Kifizetted?

(#2182) Mr.RiK válasza vlesi69 (#2181) üzenetére


Mr.RiK
csendes tag

Sajnos kifizettem, mivel előre kellett utalni. Rögtön le is kapták a pénzt a számláról. Ügyintézőnek írtam az oldalon, de állítólag két nap múlva reagálnak csak rá.

bul07: Számláról már levonták a pénzt a telefonra+szállításra (szállítás valami 3500 körül volt) még ennek ellenére rám sózhatnak áfát is?

[ Szerkesztve ]

(#2183) Dfc válasza vlesi69 (#2181) üzenetére


Dfc
csendes tag

Az A50-ben van saját Exynos proci. Ebben Snapdragon 675 van.

(#2184) n2066


n2066
tag

Sziasztok!
Én a Wish-ről nem mernék, és nem is rendeltem soha. Persze mindenkinek megvan a maga preferenciája... jól körül kell nézni vásárlás előtt. A Samsung A70-ben Exynos vagy Snapi 675-ös proci van. Ázsiában exynos, EU-ban Snapdragon, lehet tévedek, csak snapi verzió létezik. A kijelzője 6,7 colos, és android 9.0 van rajta.Kamera elől 32+8+5 megapixel a kamera; hátul 32 megapixel. Kiváncsian várjuk a beszámolódat a kínai szörnyszülöttről, amit majd kapsz. Szerintem tuti nem ONE UI sem lesz rajta. bul07-nek igaza van, örülj, ha egyáltalán majd be tudod kapcsolni. Sajnos így jártál. Bárhol érhet meglepetés, még hazai webshopban is.... Aliexpressen jártam én is úgy, pl. hogy hiába leveleztem az eladóval, soha nem jött meg a cucc (persze 1-2000 foritos apróság volt ehhez képest nem egy kategória igaz.) Én is zsír ideg lennék.

[ Szerkesztve ]

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#2185) n2066


n2066
tag

bocs fordítva. elől 32 hátul: 32+8+5

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#2186) bul07 válasza n2066 (#2184) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen figyelni kell nagyon
Friss ropogós igaz A50
Tehát még az ilyen bolt garanciás helyekkel is oda kell figyelni
Igen alza bolt garancia, bármilyen színben is tünteti fel magát

Ezek után ki mert Samsung telefont venni náluk, főleg ha majdnem annyiért máshol is akciós és nincs idő visszaküldözgetni és várni a pénzre

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2187) hogabesz válasza Mr.RiK (#2177) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Én először biztos voltam benne, hogy hülyéskedsz :(

(#2188) Mr.RiK válasza hogabesz (#2187) üzenetére


Mr.RiK
csendes tag

Sajnos nem. Hirtelen ugrottam bele a dologba (pedig nem szokásom) így nem néztem előtte utána a telefonnak meg a weboldalnak sem. Viszont úgy tudom, hogy egy hónapon belül még vissza lehet kérni a pénzt, vagy ezt is rosszul tudom?
Mondjuk így eléggé nehéz, hogy semmi magyar telefonszámot vagy elérhetősséget nem látok, csak ügyfélszolgálatnak lehet írni ahol egy robot teszi fel a kérdéseket és arra kell válaszolni, majd utána bírok írni az ügyfélszolgálatnak akik állítólag 2 nap múlva válaszolnak..

[ Szerkesztve ]

(#2189) ben11 válasza Mr.RiK (#2188) üzenetére


ben11
őstag

A Samsung márkanév fel volt egyáltalán tüntetve? Vagy csak az A70-re megrendelted?

[ Szerkesztve ]

(#2190) Mr.RiK válasza ben11 (#2189) üzenetére


Mr.RiK
csendes tag

Nem volt feltüntetve, később ezért is néztem utána, meg ezért jöttem ide, de addigra már az utalásnál le lett kapva a pénz rögtön, de most már tudom, hogy a két telefonnak semmi köze egymáshoz, ezért is írtam az ügyfélszolgálatnak, hogy szeretném ha a rendelésemet semmisnek tekintenék és a pénzemet visszaküldjék, de két nap állítólag mire reagálnak egyáltalán rá.

(#2191) hogabesz válasza Mr.RiK (#2190) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Nem ismerem a wish-t, nincs valami opció a menüben, hogy elállsz a vásárlástól?

(#2192) TaRka94 válasza Mr.RiK (#2190) üzenetére


TaRka94
senior tag

Ha még nem jött meg vissza mondhatot főleg ha nem is postázták még.

(#2193) Mr.RiK válasza hogabesz (#2191) üzenetére


Mr.RiK
csendes tag

Az a baj, hogy én se nagyon ismerem, csak olyat találtam a rendeléseim között, hogy "Ügyfélszolgálat" ott pedig egy robot tett fel kérdéseket, azokra válaszoltam, majd bírtam üzenni az ügyfélszolgálatnak, oda be írtam, hogy "Szeretnem ha a rendelesemet semmisnek tekintenek es a penzemet visszakuldenek" valami ilyesmit, aztán kaptam egy üzenetet szerintem szintén robottól, hogy két nap múlva válaszolnak.

TaRka94: De csak az ügyfélszolgálaton bírom ezt megtenni, nem? Mert megrendeléseim között találtam olyat, hogy ügyfélszolgálat és csak ott bírtam írni, más elérhetősséget nem láttam ami magyar lenne.

bul07: Nem láttam Cancel vagy bármi más törlési opciót a rendelésemnél. Csomagot pedig szerintem még biztos nem küldték el, mert valami olyasmi volt oda írva, hogy Feldolgozási idő November 25-ig.

[ Szerkesztve ]

(#2194) bul07 válasza Mr.RiK (#2190) üzenetére


bul07
nagyúr

Szerk;

Na mire megírtam :)

.......

Tényleg azt nézd meg hogy nincs e Cancel gomb a rendelésnél, vagy bármi más rendelés törlése opció

Az a gond hogy ha nincs oda írva hogy Samsung nincs mire hivatkozni

Felfog adni egy telefont , azzal nem lesz hiba, csak nem Samsung A70 lesz

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2195) kazanka válasza Mr.RiK (#2193) üzenetére


kazanka
őstag

14 nap elállási jogod van.

(#2196) bul07 válasza kazanka (#2195) üzenetére


bul07
nagyúr

Kínai rendelés, mintha aliról vagy ebay-ről vette volna
Csak a Wish mindenek a legallja, nagyon nagyon sok hamis gagyi cuccal és csaló eladókkal

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2197) kazanka válasza bul07 (#2196) üzenetére


kazanka
őstag

Az alival és ae eBay-al csak jó tapasztalataim vannak,mikor probléma volt mindíg visszakaptam a pénzt hiánytalanul.Írni kell az ügyfélszolgálatnak hogy mi a teendő?

[ Szerkesztve ]

(#2198) hogabesz válasza kazanka (#2195) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Nem gondolom, hogy ez a 14 nap a kínai webshopokra is vonatkozna. Itt tênyleg csak az segíthet, ha valahogy sikerül elállni a vásárlástól. Vagy végső esetben, ha megérkezik és műdödik akkor valamelyik apróhírdetési oldalon el kell adni.

(#2199) V@ns


V@ns
aktív tag

Az összefoglalóban linkelt GCam YouTube videóban hogy van a csávónak GCam beállításainál GCam settings? Ott lehetne állítani finomságokat talán? Anno a Pocophone-on tudtam állítani, hogy hány képből álljon a HDR+, legkisebb-legmagasabb fényexpo érték, stb. stb...
Ami jelenleg van telefonomon GCamban nincs ilyen lehetőség. Valakinek elérhető ez? Tudna mondani egy verziószámot? :R

(#2200) #46105344 válasza ben11 (#2189) üzenetére


#46105344
törölt tag

Nekem valamelyik nap dobta be facebook hirdetés keretében a wish a telefonokat, lapozható formában. Nagyjából az összes eredeti készülékből árulnak ott egy márkátlan verziót. Szerintem sokan megeszik hogy ezek ugyanazok a telefonok, miután az arcukba tolnak egy nagy S10, A70, vagy bármilyen feliratot. Mondjuk az ára gyanús lehetne...

Ja amúgy sziasztok, tegnap óta vagyok A70 tulaj! :D S8+ után váltottam erre, és egyelőre nem érzem a visszalépést. Egyébként értem én hogy az erősebb volt, meg ilyen szokásos érvek, csak már a megnyitott weblapokat is elfelejtette, és visszadobott a kezdőlapra. Az A70 meg nem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.