Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Firmware letöltése
XEH (független) - 2022-12-01 (Frissítés: 2022-12-19) [Android 11]
TMH (Telekom) - 2022-12-01 (Frissítés: 2022-12-20) [Android 11]

Felhasználók fotói az A70-nel
Galéria

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2701) Imi1981 válasza toto0569 (#2699) üzenetére


Imi1981
veterán

Ugyan az a eredmény . Nincs fent most egy Google kamera verzió sem de így sem engedi . Pedig érdekelne .

(#2702) toto0569 válasza Imi1981 (#2701) üzenetére


toto0569
addikt

Kapcsold ki a telefont és csinálj egy cache törlést a recovery menüben.
Így

(#2703) Imi1981 válasza toto0569 (#2702) üzenetére


Imi1981
veterán

Megcsináltam (tudom hogy kell) de úgy sem települ . Biztos,hogy A70-re telepítetted? Esetleg felraknád Google drivera ami a telefonodon van (total commanderrel kimásolod) azt még megpróbálnám . Ha nem akkor feladom .

(#2704) toto0569 válasza Imi1981 (#2703) üzenetére


toto0569
addikt

Azt küldtem át ,ami a telón volt.

(#2705) Imi1981 válasza toto0569 (#2704) üzenetére


Imi1981
veterán

Akkor mindegy . Azért köszönöm a segítséget . Marad az uncam verzió. Az tetszik de azért vannak hibák ott is . Például ha hdr+-on vagyok és bekapcsolom a vakut és közelít fényképezek kiégeti a képet. Ilyenkor kikapcsolom a hdr-t és úgy lövök egyet vakuval akkor jó, majd vissza kapcsolom a hdr+-t és akkor már nem égeti ki a közeli képet sem . Szoba fényénél vaku nélkül sokkal jobb képet csinál mint a gyári kamera.

(#2706) samujózsi


samujózsi
tag

Mintha veszítene a kijelző a fényerejéből. Ez létezhet?
A legsötétebbre állítva teljes sötétségben (éjszaka, leengedett redőny, kikapcsolva minden egyéb fényforrás) is használhatatlanul sötét. Úgy emlékszem, amikor megvettem, nulla fényerőn (csúszka balra húzva ütközésig) is használható volt a fent említett sötétségben.

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#2707) Dayerdroid válasza samujózsi (#2706) üzenetére


Dayerdroid
tag

Az autómata fényerő szabályzás be van kapcsolva?

(#2708) samujózsi válasza Dayerdroid (#2707) üzenetére


samujózsi
tag

Igen, de ha kikapcsolom is ez a helyzet.
Egymás mellé téve egy a20e-vel, utóbbinak kb dupla fényereje van minimumra téve.

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#2709) Imi1981 válasza samujózsi (#2708) üzenetére


Imi1981
veterán

Nekem új korában is ugyan ilyen volt . Nagyon le lehet venni a fényerőt ! Este tök sötétben használható de én azért egy picit rátolok .

(#2710) samujózsi válasza Imi1981 (#2709) üzenetére


samujózsi
tag

Igen, újként olyan volt, hogy a min fényerőn csak nulla környezeti fénynél volt használható. Most ahhoz is sötét.

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#2711) Imi1981 válasza samujózsi (#2710) üzenetére


Imi1981
veterán

Ha az akkumulátor 5%-alá merül még leveszi a fényerőt! Nincs 5% alatt a töltöttség? Ha nem akkor nem tudom . Nekem nem változott.

(#2712) samujózsi válasza Imi1981 (#2711) üzenetére


samujózsi
tag

Nem, 100%-on van.
Ki-/bekapcs is megvolt.

[ Szerkesztve ]

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#2713) Dayerdroid


Dayerdroid
tag

Lehet akkor resetelni kell a fényerőbeállításokat.

(#2714) Dayerdroid


Dayerdroid
tag

Device health services. Ezt kell keresned az alkalmazások között. Be kell kapcsolni a rendszeralkalmazások megjelenítését. A tárhely részre rámész és ott tudod resetelni. Vagy kikapcsolhatod az egész appot. Nálam ki van kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#2715) samujózsi válasza Dayerdroid (#2714) üzenetére


samujózsi
tag

Le volt tiltva, nem is tudom, hogy mi ez.

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#2716) Dayerdroid


Dayerdroid
tag

Oda mentené el a fényerőbeállításaidat. De így nem tudom. Esetleg egy teljes törlés segíthet. Ha nem akkor tuti hardwer baj.

(#2717) snecizero


snecizero
senior tag

Beléptem a klubba. Xiaomi redmi note 8T vittem vissza a telekomhoz. Először azt választottam. Hát nem igazán jött be. Rendes volt az ügyintéző. Hogy vissza vette és adott egy a70 et. Ha személyesen veszel készüléket akkor nem köteles vissza venni. Nincs elállás csak ha online veszel. Akkor van 14 nap.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#2718) Dayerdroid


Dayerdroid
tag

Mázlid volt. Mi volt a baj a xiaomival?

(#2719) snecizero válasza Dayerdroid (#2718) üzenetére


snecizero
senior tag

Nehéz volt 20dkg. :D Meg elég vastag is. A hangszóró se volt olyan meggyőző. A beszéd hangszóró is gyenge volt. Összességében ez a redmi már nem az a xiaomi termék. Anno volt egy xiaomi redmi note 5 az fény évekkel jobb volt. Viszont ez a samsung ott van nagyon. Prémium kialakítás és hatást keltő. Jó hát 38000 több is volt. Remélem nem lesz csalódás. Eddig nagyon jó.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#2720) zsolesz967


zsolesz967
aktív tag

Ma kb fél méterről leejtettem ,kijelzőre esett,de azóta max hangerőn recseg a hangszóró.Gariban kicserélik?

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#2721) bul07 válasza zsolesz967 (#2720) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha nem mondod hogy leejtetted akkor valószínűleg igen

Beadod hogy recseg és annyi, lehetőleg csinálj videót ha nem könnyű helyszínen reprodukálni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2722) zsolesz967 válasza bul07 (#2721) üzenetére


zsolesz967
aktív tag

Igen az lesz,köszi a válszt.

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#2723) zsolesz967


zsolesz967
aktív tag

Most bajban vagyok,tegnap igye írtam,hogy leejtettem és utána recsegett a hangszóró,viszont még tegnap fullra lemerült délután ,feltöltöttem,azóta nem csinálja,kipróbáltam hívásnál,zene hallgatásnál,semmi,nem recseg egyáltalán.Ikyenkor mit csináljak?

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#2724) balinlin válasza zsolesz967 (#2723) üzenetére


balinlin
senior tag

használd

(#2725) samujózsi válasza zsolesz967 (#2723) üzenetére


samujózsi
tag

Egyelőre örülj. Szerintem. ;)

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#2726) zsolesz967


zsolesz967
aktív tag

Köszi skacok,az lesz,aztán remélem nem jön elő a probléma.

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#2727) Luissimo válasza zsolesz967 (#2723) üzenetére


Luissimo
veterán

Hallgass vele zenét és közben ütögesd a másik kezedhez a hangszoronál.
Ha kontakthiba van, akkor előjöhet.

(#2728) zsolesz967 válasza Luissimo (#2727) üzenetére


zsolesz967
aktív tag

Köszi,a biztonság kedvéért ezt is kipróbáltam,amit írtál,de semmi,nem recseg akkor se.

[ Szerkesztve ]

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#2729) snecizero


snecizero
senior tag

Annyira azért ne ütögéld. :) Használd, ha meg közben előjönnek a hibák akkor szervíz. Nincs az esésből eredő ütődés nyomok a telefonon ? Ha igen akkor ugrott a gari. Nem rendeltetés szerinti használat miatt nem garanciázzák.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#2730) zsolesz967 válasza snecizero (#2729) üzenetére


zsolesz967
aktív tag

Van rajta tok mindig,persze esés után átnéztem,de semmilyen látható nyom nincs rajta,pedig kijelzővel lefele esett,mák.
Gondolkodtam a fólián ,de nem nem tudom milyet tegyek rá,a frissítés után páran írták,hogy fólia van a kijelzőn,és nehezebben old fel.

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#2731) Dan77


Dan77
tag

A Google Discovernek nem lehet sötét témát beállítani? Tehát ahonnan a kereséseket indítom. (aztán Chrome ban nyitom meg...annál tudom a sötét témát)

(#2732) Luissimo válasza zsolesz967 (#2730) üzenetére


Luissimo
veterán

törött displayvel mégsokkal nehezebben old fel ... :D

(#2733) zsolesz967 válasza Luissimo (#2732) üzenetére


zsolesz967
aktív tag

Ez kétségtelen :R

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#2734) ottesz


ottesz
aktív tag

Sziasztok.nektek a wifi milyen sebességet tud a telefon? Nekem csak 50mb/s a páromé huawei és neki 100mb/s miért van ez? Ugyan azon hálózaton...

[ Szerkesztve ]

(#2735) toto0569 válasza ottesz (#2734) üzenetére


toto0569
addikt

Csatlakozz 5GHz -es Wifihez ott 330Mbps a sebesség max.

(#2736) ottesz válasza toto0569 (#2735) üzenetére


ottesz
aktív tag

Igen ez lenne a cél,de egy olyan router 20k és mi van ha ott is lassú.... jó amúgy az 50 is elég ,na de a huawei honor 20 lite ugyanazon hálózaton dupla sávszélességet tud.....

(#2737) Dayerdroid


Dayerdroid
tag

Más samsung telók is ilyenek. Nekem mind így csinál. De 5g-s wifin jó.

(#2738) hogabesz válasza ottesz (#2736) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Nekem egy tenda ac10u van itthon egy éve, 150es netem van simán hozza a telefon wifin, stabilan. Sosem kellett újraindítani, megbízható kis cucc és 10ezer környékén már hozzá lehet jutni. FYI :)

(#2739) toto0569 válasza ottesz (#2736) üzenetére


toto0569
addikt

Nekem csak modem van ,Telekomos.
De a Samu S8 is ilyen,és egy LG G4-es teló is.
Ugyan ezeket a sebességeket produkálják.

(#2740) tt_to


tt_to
tag

Karácsonyra kaptam A70-et, hát jójó, de azért nem gondoltam hogy egy 65-70 ezres telefon is kenterbe veri :(
[link]

(#2741) zsolesz967 válasza tt_to (#2740) üzenetére


zsolesz967
aktív tag

Kinek mi tetszik,nálam alap,hogy legyen amoled kijelző,meg nagy aksi.

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#2742) Pferi válasza zsolesz967 (#2741) üzenetére


Pferi
senior tag

Én pl. azért váltottam Redmi 5 Plus-ról, hogy legyen Amoled kijelző, 128 GByte háttértár, nagy akku, 2 sim és külön memóriakártya hely.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#2743) kugli válasza tt_to (#2740) üzenetére


kugli
aktív tag

Bírom ezeket a véleményeket! :) "kenterbe veri" . Mégis miben? Antutuban? Akinek még mindig ez számít az vagye is nyugodtan a saomit.
Valahogy itt és a linkelt oldalon se említik soha,hogy xiaomi meg társai mekkora kiráky,csúcs hardver fele áron,ami majdnem használhatatlanul el van cseszve a szoftverrel. Rengeteg user romol,kínlódik mindig valamivel amit egy frissítés hazavág és újra használhatatlan az adott funkció.
Érdekes hogy samsungot vagy huaweit csak bekapcsolom és használom.

(#2744) zsolesz967 válasza kugli (#2743) üzenetére


zsolesz967
aktív tag

Nekem volt xiaomi mi 9t-m,szotfverrel nekem nem volt gondom,bár én minden telefonra alapból tolom fel a nova launchert,a70-en is ez van.Nekem a pop-up kamera annyira nem jött be,meg az amoled kijelző mindig elsötétült,pedig azt állítottam be,hogy mindig mutassa.

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#2745) Imi1981 válasza kugli (#2743) üzenetére


Imi1981
veterán

Nekem xiaomi redmi note 4-em volt és semmivel sem volt több probléma a szoftverrel mint most az A70-el . Sőt nagyon jó Kis teló volt. Anyagminőség még talán jobb is volt mint ennél az A70-nél . De azért sebességben már nem veszi fel a versenyt az A70-nel meg kijelzőben is jobb az A70. De egyáltalán nem szar telók a xiaomik hiába akarják úgy beállítani páran.

(#2746) kugli válasza Imi1981 (#2745) üzenetére


kugli
aktív tag

Oké kicsit túl toltam! Bocs :)
Nekem nincs saját tapasztalatom,így ezért is elnézést! Viszont sokan,nagyon sokan mondják az általam említett szoftveres problémákat,és közvetlen ismerőseimből van pár,akik xiaomiról váltottak samsungra-huaweire,és állításuk szerint egyikőjük sem vesz jó ideig saomit leginkább a szoftveres gondok miatt. Persze értem én,ami nekik gond volt,lehet nektek nem az,vagy észre sem vettétek. Nem vagyunk egyformák! :)

(#2747) Nerd válasza kugli (#2746) üzenetére


Nerd
aktív tag

En xiaomirol (MI A1) jottem, nekem majdnem minden honapban volt valami baj a frissites miatt. Kenyszerbol kellett valtanom es a sok bosszusag vezetett oda, hogy egyelore tiltolistara tettem a xiamoit.

Eddig Samsung sokkal jobb, bar legutobbi frissites azert picit rontott az ujjlenyomat olvason.

(#2748) fekete.puma válasza kugli (#2746) üzenetére


fekete.puma
csendes tag

Nekem A40 van mert bőven jó amire én használom és feleslegesen pénzt nem akartam telóba bele invesztálni.
Miért szenvednek a Xiaomi romokkal?
Azért pl egy Mi 9T Pro-ra rádobni egy LineageOS 17 az már úgy nem lenne gyenge szoftveresen sem. [link]

[ Szerkesztve ]

(#2749) kugli válasza fekete.puma (#2748) üzenetére


kugli
aktív tag

Igen,ismerős érzés. Nekem is volt hasonló időszakom amikor éjszakákat képes voltam fent lenni egy program miatt pc-n vagy telón. De így 40környékén plusz család már kinőttem belőle,már nem érdekel annyira. Leginkább arra vágyom hogy " bekapcsolom és működik " ! :) ;)

Nerd sok ismerősöm ezen a véleményen van xiaomival kapcsolatban. Eszembe nem jutna ezt a márkát választani.
Az újlenyomat szenzor tényleg szar néha,de ezt össze hasonlítva a xiaomi féle szenvedéssel… :)

[ Szerkesztve ]

(#2750) fekete.puma válasza kugli (#2749) üzenetére


fekete.puma
csendes tag

Bírom mikor valaki arra alapoz, hogy sok ismerőse is azon a véleményen van mint ő, és ezzel igazolja magát. Ez sokszor jó nagy tévedésekhez vezet.
A LineageOS rom pl sok régebbi Samsung telón is fut vagy valamelyik rá épülő változat. [link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.