Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#89) erkxt


erkxt
tag

Kb megjelenése után 1-2 héttel kihoztam a telekomtól 0 Ft ért. Egy Xiaomi Redmi Note 8 készüléket váltottam le. Elötte is Xiaomi redmim volt. Ár értékben szeritem nagyon jók. És itt jött, hogy szolgáltatót váltottam és volt lehetőség egy ilyen samut ingyen kihozni. Hát, meg kell mondjam pénzt nem adtam volna érte. Annyi az előrelépés, hogy van benne NFC meg 5G, illetve a kijelzőt napfényben is látom, a xiaomit nem láttam. De nagyon nagyon gyenge ez a soc. Akadozik, már volt, hogy lefagyott. Főleg weboldalak görgetésénél nagyon észre venni, hogy valami nem kerek. Olyan is volt már, hogy nem akart fotózni, hiába nyomtam a gombot nem csinált képet, csak ha kiléptem és vissza. Az ujjlenyomat olvasó gagyi. Szó szerint nagyon ritkán veszi be az ujjam. Plusz, hogy oldalt van a tok nagyon belezavar. Tudom, hogy most ez a divat, de így ebben a formában nem az igazi. Volt egy Samsung A5 telefonom az is szar volt, akkor megfogadtam soha többet samu, de megint belefutottam. Szóval nem egy erős gép ez, főleg ennyiért nem. Inkább Note 10s a Xiaomitól.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.