Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kelzsoca


kelzsoca
félisten

A Vodafone polcain már megtalálható a készülék, és vitamax csomaggal április 29-én vettünk is egyet a barátnőmnek 19.980Ft-ért :)

https://vertigostore.eu

(#2) BloodRay


BloodRay
veterán

Nagyon jó kis belépőmodell lehetne, de az a 128x160 már igen gyenge... :(

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#3) Byk01


Byk01
senior tag

Mától a T listájában is szerepel. Dominóban 21.990,-

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#4) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Kár a kis felbontásért, és a nagyon gagyi kameráért. 2009-ben - hiába alsó szegmens - ezekre is kicsit oda kellene figyelni. De szerintem egy átlag júzernek inkább az lesz a fontos, hogy tegye a dolgát, mint az igásló. Arra meg bőven elég :)

(#5) sekli


sekli
addikt

Azért sokat nem lépett előre az E250-hez képest..., a legjelentősebb talán, hogy a zenelejátszó a háttérben is fut és, hogy vannak témák..., nem sok...

(#6) Bog válasza sekli (#5) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

és hogy bazira gyors ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#7) Womb


Womb
senior tag

Nahát...kiköpött 6500slide.

(#8) Arthuro_Adam válasza Womb (#7) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Pont nekem is ez ugrott be, mikor megláttam az első képet.

(#9) Kickass


Kickass
őstag

bnőm most tervez készülékváltást, az eddigi N6070 helyett ez tökéletes választás lenne, már ha tetszeni fog neki :D

(#10) total90


total90
veterán

Jó teszt, korrekt telefon.
A specifikációban el van írva a telefon típusa.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#11) madarasz92


madarasz92
őstag

Szék kis telefon! :C

(#12) sagesz93


sagesz93
addikt

128x160-os képernyőn bukik el az egész. Nem lenne sokkal drágább egy 176x220-as képernyővel. A kamera is lehetne 1,3mpixeles legalább. De amugy jól néz ki a teló. :K

(#13) yoman1


yoman1
csendes tag

Jó telefon, de tényleg... Gondolom a motorola em325 a szabvány 3,5-es jack kimenetével és a szintén szabvány mini USB csatlakozójával, jobb kamerájával és 20ezer forintos árával a nyomába se ér ennek...

(#14) Bog válasza yoman1 (#13) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A borzasztó menürendszerével együtt. És az már piacon van egy ideje, de ha 20 ropim lenne telefonra, akkor sem azt venném.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#15) yorka


yorka
tag

Mit kapott volna szegény SE, ha ilyen teszttelefont küldött volna...

(#16) BloodRay válasza sagesz93 (#12) üzenetére


BloodRay
veterán

Pontosan, azért ezek már beleférhetnének az árba. :(

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#17) N-vidi-A válasza Arthuro_Adam (#8) üzenetére


N-vidi-A
őstag

nekem u900 ugrott be hirtelne...
nem rossz, foleg az arahoz kepest! :R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#18) Bog válasza yorka (#15) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Attól függ, hogy mennyiért adták volna...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#19) Zsolto


Zsolto
őstag

Ne már, hogy ott tartunk, hogy egy (tudom, csak egyelőre) 30k-s telefonnál azt szeretnénk, hogy bárcsak 176x220-as kijelzője lenne :U
Visszafele forog az idő kereke, vagy mi van már? Azt hittem, ezeket a szutyok 128x160-as kijelzőket már csak a legalja telókba van képe betenni bármelyik gyártónak. Hogy fog egy ilyen kijelzőn bárki megnézni egy fényképet, amit készített vagy amit átküldött neki a padtársa? Ne-mááááár :(

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#20) lunaticz


lunaticz
tag

honnan tudjátok hogy mennyit adnak el egy bizonyos készülékből? esetleg vannak ilyen statisztikák? mert szívesen megnézném őket

(#21) Bog válasza lunaticz (#20) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Biztos vannak statisztikák. De igazából az embernek ismerősei vannak független és szolgáltatói mobilboltokban...

Illetve nagyjából egy éve beszélgettem az egyik szolgáltató (T-vel kezdődik) ex-készülékes valamilyen managerével, és ő mondta, hogy az alsóközép megy a legjobban. Samu E250, Nokia 6300, SE K320, W200... ilyenek. Nem a legótvarabbak, hanem annál eggyel jobb, a 6300 pedig a teteje ennek a szegmensnek.

De látszik a cikkeink kattintásszámából is. Az E250 majdnem félmillió klikket kapott, ilyen eredményt csak a csúcsmodellek hoznak. De míg előbbit vásárlás előtt álló emberek kattintgatják össze jellemzően keresőkből ránk találva, addig utóbbiakat pedig fanatikusok, vagy a csúcstechnikai iránt érdeklődők hozzák össze.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#22) Z-o-t-y válasza Zsolto (#19) üzenetére


Z-o-t-y
tag

Hát én is azt hittem hogy a 128x160 max valami külső kijelzőként jelenhet meg manapság, vagy nagyonnagyon alap telefonban, és valóban, sokan nem igényelnek többet, de ezt már a gx10-em idejében is keveselltem, az pedig nem ma volt, és én akkor tekinteném az e250 utódjának, ha hozna valami előrelépést (persze vágom a sebességet, és világos hogy az nagyon fontos, csak azzal nem lehet eladni, azt nem írhatják az adatlapjára h gyors, ellenben a kijelzőfelbontást meg a kameráét... Persze az sem feltétlen előny ha 1,3-as egy kamera nem pedig VGA, telefon kijelzőjén kívül azt sem érdemesebb nézni, akkor meg, elég a VGA is. de a kijelző azért tényleg lehetne legalább 176x220, az már kellemesen használható.

http://instagram.com/_doublez_

(#23) trapi80 válasza Z-o-t-y (#22) üzenetére


trapi80
tag

Gratulálok a teszthez!

Nagyon várom a Samsung S3310 tesztjét is!

Üdv

Üdv: Roland

(#24) AMD Power


AMD Power
titán

Bog biztos jobban ért a telefonokhoz mint én (ez nem is kérdés) de szerintem ezzel a kijelzővel ez a telefon kevés egy picit.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#25) T0rnad0 válasza AMD Power (#24) üzenetére


T0rnad0
addikt

Én úgy fogalmaznék, hogy jelenlegi áráért kevés az a kijelző...

Z Fold 4

(#26) AMD Power válasza T0rnad0 (#25) üzenetére


AMD Power
titán

35K-ért amennyi nálunk biztosan. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#27) mrpea


mrpea
csendes tag

Annál is inkább fájdalom, hogy csak 128x160-as a kijelzője, mert a gsmarena.com jelenlegi adatlapján is 176x220 szerepel. (Egyébként a samsungmobile.hu-n 120x168-at írnak... :DD )

(#28) T0rnad0 válasza AMD Power (#26) üzenetére


T0rnad0
addikt

Nekem a vodás 20 ezres árért sem ;]

Z Fold 4

(#29) AMD Power válasza T0rnad0 (#28) üzenetére


AMD Power
titán

Az is sok érte... ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#30) Franklin


Franklin
addikt

"... a kis Samsung burkolata alatt valószínűleg a Philips NXP chipsete dolgozik, amely már a B320-ban is bizonyított."

A B320 tesztjénél azt írtátok, hogy Infineon chip van alatta, most akkor melyik is? :-)

(#31) Metalfan


Metalfan
senior tag

De megnéztem volna egy videón azt a bazi gyors menürendszert :))

(#32) Teszla_


Teszla_
senior tag

Én inkább vennék egy E250i-t 16e pénzért függetlenül. Már ebben is az új chipset lehet, mert villámgyors és ebben is van három téma.
A "hülye azért nem vagyok" boltban volt szerencsém kézbevenni pár percre és szerintem jó kis kütyü, igaz a kijelző elég pixeles. De az a forma még mindig jobban tetszik, mint ez. Nekem ez nagyon nem jön be :(

(#33) copin válasza Franklin (#30) üzenetére


copin
őstag

Az NXP a 2 simesekben van, ezert gondolom az utobbi.

(#34) fateless


fateless
veterán

Szerinte elég a kijelző és a VGA kamera, ráadásul a gyorsaság és főként az extra 12-es menü használhatóvá teszi a nekem eddig nem túl barátságos logikájú Samsung menüt.
Ugyanakkor a kezdőára iszonyúan magas. A nem túl kedvelt kezdőárú SE is ilyen áron indult (30-32k) a w302-vel. Egy 20-22K-s kezdőáron sikerterméknek mondanám, így azért még várni kell vele, szóval teljesen megértem a csak tetszet plecsnit az ár miatt.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#35) Bog válasza Franklin (#30) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Jogos, benéztem. Módosítva. :B

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#36) Franklin válasza Bog (#35) üzenetére


Franklin
addikt

A következő mondatban is bennemaradt az a fránya NXP chipset... ;-)

"Az NXP chipset nem egy okos jószág..."

De ígérem többet nem akadéskodok... :-)))

(#37) bleró válasza Franklin (#36) üzenetére


bleró
tag

Jó teszt :K A teló is elmegy alap telónak,de szerintem max 15 lepedő értékben.

(#38) zombinyul


zombinyul
addikt

Nekem nagyon tetszik.Nem rég váltam meg az E250-es Samsungomtól,kisebb hiányosságaitól eltekintve szerettem nagyon.A 2 gigás kártyát gond nélkül kezelte,csak sajnos kilazult a csúszka,így meg kellett tőle válnom :(
Most is egy alap telót(ha lehet így mondani,még alapabbat)nyúzok,ami nem más,mint a t280-as Sony ericsson.Annak is vannak hiányosságai,de nagyon szeretem(a T280 fórumban bővebben,bár kétlem,hogy most az én telefonom,és a véleményem érdekelne bárkit is :DD ).Egy ilyenen is el fogok gondolkozni.Ha van olyan jó,mint az E250,amiben biztos vagyok,akár itthon is viríthat egy aT280-as meg a 1112-es mellett :D A csúszkája vajon ennek is könnyen lazul,vagy ennél is majd akkor jönnek ki hasonló kaliberű hibák,ha tömeg cucc lesz? :U :F
Sziasztok!

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#39) Franklin


Franklin
addikt

No szert tettem egy ilyenre, a P-nál 990 ft-ért adják előfizu mellé.

Holnap megkapom a telót, majd írok róla tapasztalatokat!

(#40) blaki


blaki
csendes tag

Metroban tegnaptól 20e ft kártyafüttetlenűl.

(#41) AMD Power


AMD Power
titán

24990-re ment le most nálunk. Ennyiért már viszont nem rossz vétel.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#42) arnyekxxx


arnyekxxx
veterán

Pár kérdés (Samsugból teljesen h*lye vagyok):

- Milyen usb kábel kell a pc-s összekötéshez? Minden Samsungnak egyforma (vagyis egy 500Ft-os vaterás is jó ehhez vagy kell valami extra egyedi)?
- Kábellel PC-re dugva töltődik a telefon vagy csak a töltőjével lehet áramot belehelyezni?
- Kábellel vagy BT-n PC-re kötve simán lehet fileokat másolni vagy van valami korlátozás?

Bocs ha alapdolgokat kérdezek, de a használati útmutatója a maga 1 oldalával és "a telefont a bekapcsolo gombbbal kell bekapcsolni, telefonszámokat a telefonszámok menüben tud beállitani" szintű leírásával nem sok segitséget ad.

(#43) Franklin válasza arnyekxxx (#42) üzenetére


Franklin
addikt

Az első kettőre nem tudom a választ (bár engem is érdekelne), viszont a BT-s fájlmásolás nekem simán működik oda-vissza.

(#44) Teszla_ válasza arnyekxxx (#42) üzenetére


Teszla_
senior tag

Az adatkábelt inkább személyesen vedd, mert pl a D900i-nek és a G800-nak nem egyforma a dugasza.
A D900i-m töltődött USB-ről is, szerintem ennél sem spórolták ki ezt a funkciót.
BT fájlküldés/fogadás pedig manapság tényéeg szinte minden BT-s mobilnál van, tehát szerintem itt is (megint a D900i/G800 párosból tudok kiindulni, mert ezeknél a telóknál nincs korlát).
Végülis azt mondom, hogy ha bent vagy egy boltban, akkor inkább kérdezd meg ott is, nehogy otthon derüljenek ki a dolgok.

(#45) rudymester


rudymester
senior tag

Vettem egy ilyen telót. Tetszik a sebessége és az én igényeimnek megfelel.
Kérdés: Ki mekkora kártyával használja? Mennyire fogja vissza a sebességét a telónak?

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#46) T 1000


T 1000
aktív tag

Sziasztok! Tervezem egy ilyen teló vásárlását, az lenne a kérdésem, hogy beszélgetés közben tényleg fel tudja-e venni a beszélgetést? Régebben volt olyan telóm, ami tudta ezt, azon egy kis gomb volt erre. Ennél a tipusnál ez hogy működik?

(#47) rudymester válasza T 1000 (#46) üzenetére


rudymester
senior tag

Én nem találtam ilyen funkciót és a leírás sem említi. Igaz, nem sokat használtam tegnap óta és nem is kerestem ezt a lehetőséget.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#48) Franklin válasza T 1000 (#46) üzenetére


Franklin
addikt

Igen, fel lehet venni a beszélgetéseket.

Hívás közben be kell mászni a menü/alkalmazások/hangrögzítőbe és elindítani a felvételt. Mindkét fél hangját rögzíti .amr formátumban.

[ Szerkesztve ]

(#49) pepe1970


pepe1970
tag

Ugye ez is úgy müxik, mint a többi samu, teháthogy összecsukáskor kilép minden menüből-hívásból, és lezárja a billentyűket?

(#50) pepe1970 válasza pepe1970 (#49) üzenetére


pepe1970
tag

Ja, és még az érdekelne mennyire hangosan csörög.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.