Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Már volt egy alsó kategóriás SOC amit a Redmi 2A-ba pakoltak ha jól emlékszem a Leadcore LC1860. Ez ugyanazzal a céggel közösen fejlesztett új SOC?

(#2) twollah1976


twollah1976
őstag

De jó!

Még töredezettebb az android platform.
Legalább optimalizálni fogják a kódot a SoC-re?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#3) arn


arn
félisten

sajat soc es telo tervezes mar nem lehet tul nagy kaland, ha boldog boldogtalan ezt csinalja. lassan mar a bolcsisek a homokozoban sajat arm lapkan dolgoznak.

a legnagyobb biznisz lesz a bergyartas... az intel mikor kapcsol? a tmsc es a samsung lenyomja lassan.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#4) aelod válasza arn (#3) üzenetére


aelod
veterán

Ezen a piacon az Intel labdába sem rúgott soha az Atomokkal...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#5) Crytek


Crytek
veterán

Inkább B20-at tervezzen magának!

Next PC Upgrade: 2022

(#6) atike válasza Crytek (#5) üzenetére


atike
nagyúr

....a saját chipjében lehet az is benne lesz.... .)

(#7) guftabi96 válasza Crytek (#5) üzenetére


guftabi96
addikt

Meg mehetne bele nagyobb akksi is nem? ;)
Ne kezdjük már itt is.

#KeepFightingMichael

(#8) Crytek válasza guftabi96 (#7) üzenetére


Crytek
veterán

Ahogy olvasom a 4100-as teszi a dolgát szépen szóval szimplán az kéne csak az összes mobilukba + B20 és vásárlok is lennének.

Next PC Upgrade: 2022

(#9) arn válasza aelod (#4) üzenetére


arn
félisten

mondom bergyartas...

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#10) aelod válasza Crytek (#8) üzenetére


aelod
veterán

Az irományod utolsó része elég meredek.

15,1 millió készülék eladás (2015-ös adat). A Xiaomi elsősorban kínai piacra gyárt, majd ha terjeszkedik akkor lesz béhúszad.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#11) Komplikato válasza Crytek (#5) üzenetére


Komplikato
veterán

Miért csak ők? Asus kiadta a Zen Maxot (atom) és a Pegasus telefont (MTK) 5000-es aksival, viszonylag nem drágán. Hát B20 az pont egyikben sincs, de azért tök jó, hogy Asus Magyarország Zen Maxot nyomatja mindenhol. :D
És most nem őket fikázom, egy rakás ilyen telefon van. A vicc az, hogy sokkal kevésbé neves kínai cégek meg mindkét féle procival adtak ki B20 képes készüléket.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#12) aelod válasza Komplikato (#11) üzenetére


aelod
veterán

Asus zen max nem s410 :F

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#13) Komplikato válasza aelod (#12) üzenetére


Komplikato
veterán

De. Nyilván összekevertem a többi millió Zen cucc egyikével. A lényege a B20 hiánya lett volna, nem akartam megkavarni senkit. Közben nézem, hogy a snapi 615-ös Pegasus 2 se tudja a B20-at.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#14) aelod válasza Komplikato (#13) üzenetére


aelod
veterán

Túl van ez a b20 lihegve szerintem. Meg kell nézni mit veszel és nem érhet meglepetés.

S820, 6e-s akku, 5"-on. Vízálló, fém, rádió, NFC, USB type C, Infra, b20...és Crytek izzadt háttal felébred hátha mellette van eme csoda készülék de csak a (nem tudom mit használ) telóje csippant mert töltőért kiálltott és zavarta meg az édes álmot.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#15) tjb007 válasza atike (#6) üzenetére


tjb007
nagyúr

Minden most használtban is benne van, de már a 2-3 évvel ezelőttiekben is benne volt.

(#16) atike válasza tjb007 (#15) üzenetére


atike
nagyúr

Akkor nem értem mi a hiszti tárgya az embereknél... :)

(#17) csongi


csongi
veterán

Ezt már tavaly is tudható volt :)
Szerintem továbbra sem kimondottan a kész készülékek eladása felől fúj a szél. Hisz tudható, hogy a piac megtelik lassan. Én kitartok az elméletem mellett, a Project Ara ami ezt a vitorlát fújja egyre erősebben.
A hardverek gyártása a jelenleg összesen eladott darabszámot figyelembe véve robbanhat olyat, amit még az elektronikai világ nem látott. És nem csak telefon, de minden más okos eszköz elindulhat ebben az irányba, media lejátszók, TV-k, kamerák..járműipar...stb.
Hiszen már egyszer működött a modell, akkor PC-n, most újra fog a mobil, és miniatűr világba.
A nagy durranás szerintem azzal jön. Spanyoloknál megy a teszt, nálunk nincs szem előtt, de úgy érzem az fog nagyot szólni.

(#18) aelod válasza csongi (#17) üzenetére


aelod
veterán

Én nem gondolom, hogy 5 éven belül lesz valami a moduláris telefon projektből. Szép és jó de majd a piac és a felhasználók eldöntik, hogy kell e ez nekik.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#19) csongi válasza aelod (#18) üzenetére


csongi
veterán

Szerintem kelleni fog. Nekem biztosan :). A fiatalok koreben meg garantalt, a jatekok eros huzo reszet fogjak kepezni. A fejlesztesek hamarabb piacra kerulnek. Viszont hamarabb is fogja elerni a technologia veget. Szerintem igy nagyobb eselyt kap az x86 is. De kiderul.. Nekem nagyon tetszene, es varom.. :D
LG G5, valamivel probalkoznak.... :)
Az android 7 hamarab johet, es nem tartom kizartnak, hogy a 8 vagy a 9 verzioba valamilyen tamogatas mar benne lesz egyes hardver elemek valtoztatasahoz.

[ Szerkesztve ]

(#20) bencze válasza csongi (#19) üzenetére


bencze
senior tag

Hááát... az android géjmer közösség átlagéletkora mekkora lehet? 8?

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#21) atike válasza aelod (#18) üzenetére


atike
nagyúr

G5? :F

(#22) csongi válasza bencze (#20) üzenetére


csongi
veterán

Én többre saccolom, mivel a tesztekben igen csak kérdés, melyik játékot hogyan futtatja egy adott készülék. És rendesen rá vannak feküdve a fejlesztésekre.

[ Szerkesztve ]

(#23) aelod válasza atike (#21) üzenetére


aelod
veterán

A google féle megoldásra gondoltam.

(#19) csongi

Nem ellene vagyok de azért egy ekkora innovációnak kell piac és fejlesztés is rendesen. Mind hardveresen és szoftveresen is. Bizonyos elemek hot swap megoldást igényelnek (kamera) mások meg nem (Pl. SoC modul).

De reménykedjünk, hogy lesz valami. Van benne fantázia és lehetőség.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#24) csongi válasza aelod (#23) üzenetére


csongi
veterán

Igen ez tuti nem lesz könnyű. Ami nekem nagy bizakodást ad, hogy rendesen van benne fantázia, és életképes ez a dolog, ebben a formában. És ha a Goolge értékesíti a licencet, akkor tuti átnyomják az emberekre. És az egybeszerelt telefonok majd drágább eszközök lesznek, és a dizájnt kisajtolhatják.4Tömegtelefonnak meg jó lesz az ARA. :)
Csúnya, de bruta cuccokkal. Szerintem aki ebbe nem lép be az kimarad, és nagyon elmarad majd.
Ez az én elképzelésem, aztán kiderül mit mutat a piac.
Felhasználói fronton szerintem siker, a gyártóknak milyen érdekeik lesznek a megakasztására az majd egy másik kérdés lesz..
Minden esetre én lelkes vagyok és jó ötlet a régi dolgokat alkalmazva egybegyúrni a jelen kor termékeivel.
Új elv nincs benne, de azért mégis csak más.:)

(#25) GoldhandRent válasza twollah1976 (#2) üzenetére


GoldhandRent
őstag

persze, mert stock androidot ad ki minden telefonján... Nem, nincs MIUI, ez a cég nem arról híres.
Új saját rendszercsip ? használjuk rá a snapira kiadott 4.4-et !!
NEM ! azért gondolkozz már... stock androidot alakítják MIUI-ra.. szerinted egy saját csipre optimalizálás nem lesz benne ? Még jobban mint a sanpi / MTK-ra

&Crytek:
Ha a sziamiau adjon B20-at, akko te meg költözz el vidékről :D Így egál, nem ? :))
Nem vagy célközönsége... Az eladási adatokból le lehet szűrni, hogy viszik mint a sót meg a cukrot.. B20 nélkül is... Na most vagy te is megveszed, vagy választasz mást...Őket pont nem érdekli :D
Nekem nem hiányzik a B20.. Főváros, és ettől NYUGATra mozgolódok, ahol tökéletes a 4G :C :R
[semmi személyeskedés, csak ha te ilyet kérsz tőlük, ők is kérhetik, h költözz olyan helyre, ahol nem kell b20..érted :D]

-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.