Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Joe.36 válasza -oli- (#100) üzenetére


Joe.36
addikt

???? P10 LITE 146.5 X 72. P20 LITE 148.6 X 71.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#102) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Érdekes hír: Porsche Design told Huawei not to include a display notch on the Mate RS
Úgy látszik a Porsche-nál sem úgy gondolják, hogy a notch lenne az "ultame gyönyörűség" :DDD

(#103) Sinesol válasza <Adamsky> (#102) üzenetére


Sinesol
veterán

Vagy csak nem akarjak hallgatni az egysegsugaru userek véget nem érő sírását.

[ Szerkesztve ]

(#104) <Adamsky> válasza Sinesol (#103) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Szerintem meg belátták azt, hogy a notch megosztó.
Vagyis, ha van, akkor pár ember (nem lehet tudni mennyi) biztos nem fog ilyen telefont venni.
Míg, ha nincs, akkor elenyésző lesz azok száma, akik azért nem vesznek ilyet, mert nekik deal-breaker lenne a notch hiánya.

(#105) TomPack


TomPack
őstag

Ha az Apple nem tesz nocssot az X-re, vajon a Huaweii meglépte volna az idei zászlóshajóján?

[ Szerkesztve ]

(#106) tixem válasza TomPack (#105) üzenetére


tixem
addikt

Frászt. 100% copypaste

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#107) kali válasza tixem (#106) üzenetére


kali
legenda

Azért nem 100%-os az a másolás, egyrészt a Huawei gyárilag kikapcsolhatóvá tette, másrészt sokkal több információt megjelenítenek ott.

(#108) beyruth82 válasza kali (#107) üzenetére


beyruth82
veterán

A notch-ot nem lehet kikapcsolni csak a két oldalán egy-egy keskeny sávot a kijelzőből :D

(#109) kali válasza beyruth82 (#108) üzenetére


kali
legenda

Értsd jól, máshol is így tesznek: Kikapcsolható a notch a P20-szériában :)

(#110) beyruth82 válasza kali (#109) üzenetére


beyruth82
veterán

Tudom hogy értetted csak kukacoskodtam ;]

(#111) CptAdamica válasza kali (#109) üzenetére


CptAdamica
veterán

Rossz a megfogalmazás, csak eltüntethető. :P Sötétben biztosan majdnem egybe is olvad, de nappal szerintem azért látszik :)

Megyen!

(#112) Joe.36 válasza CptAdamica (#111) üzenetére


Joe.36
addikt

Sötét háttérben szinte nem is látszik :) Én úgy használom, sztem úgy még jól is néz ki.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#113) kali válasza CptAdamica (#111) üzenetére


kali
legenda

Fekete háttér, aztán nincsenek kivilágítva a pixelek, úgy nem látványos, legalábbis nem a negatív értelmében.

beyruth82: Jó ideje nem járok már horgászni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#114) -oli- válasza Joe.36 (#101) üzenetére


-oli-
aktív tag

Hát ezt benéztem, megesküdtem volna a 158-ra. :W

(#115) Joe.36 válasza -oli- (#114) üzenetére


Joe.36
addikt

Ez az egyik ok hogy megvettem, kis méret, nagy kijelző, meg hogy a T-n nagyon baráti áron jutottam hozzá, ajándék AM61-el. :)

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#116) Gerandal


Gerandal
csendes tag

Tiszta durva. A minap voltam a Telekomnál, hogy megvegyem az új telefonom, ami végül egy P20 Pro lenne. Erre szomorúan közölték velem, hogy nincs - teljesen kipucolták a raktárat és fogalmuk nincs mikor és mennyi jön legközelebb. :D Kérdeztem, hogy esetleg Mate 10 Pro? Az sincs már. :D Hát hogy lesz így új telefonom? :DD

[ Szerkesztve ]

(#117) Joe.36 válasza Gerandal (#116) üzenetére


Joe.36
addikt

Én elsők közt akartam megvenni a P20 Lite-t T-n az ajándék AM61 miatt is amit az első X vásárló kap hozzá :) De szinte egyből elkapkodták, nekem a második adagból jutott...

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#118) Gerandal válasza Joe.36 (#117) üzenetére


Gerandal
csendes tag

Ismerős. :) Én anno az LG G3-ammal voltam így (akkor tájt indult be idehaza a wireless töltős mizéria), csak ott piszok mázlim volt és bele fértem az első körbe. :DD

[ Szerkesztve ]

(#119) Joe.36 válasza Gerandal (#118) üzenetére


Joe.36
addikt

Az újdonság varázsa :)

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#120) NandorHUN válasza Gerandal (#118) üzenetére


NandorHUN
addikt

Mondjuk ez a AM61 is meg anno vezetéknélküli töltős mizéria is gyakorlatilag parasztvakítás. Huawei Sport headset se egy nagy durranás. Én inkább azon csodálkozom, hogy egyesek hogy képesek gyári fülessel zenét hallgatni. Emberek képesek 100ezreket kiadni telefonra, évente kétévente cserélni + 150 ezres ráfizetéssel, de nem vennének egy rendes fej-/fülhallagatót.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#121) Joe.36 válasza NandorHUN (#120) üzenetére


Joe.36
addikt

Van AM61-em és nagyon megvagyok vele elégedve ! :) Vezeték nélküli töltés is nagyon jó dolog :) este csak oda rakod a telefont, nem kell a sötétben dugdosni. ( S7 Edge-m volt majdnem 2 évig )

A több 100 ezres kiadással egyet értek, nekem már nem kell... Azért is lett P20 Lite az S7 Edge után.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#122) NandorHUN válasza Joe.36 (#121) üzenetére


NandorHUN
addikt

Én is nagyon meg voltam elégedve a telefonhoz adott fülessel, amíg ki nem próbáltam egy valamire való párezres fülest, aztán egy kicsivel drágábbat .... így tovább...
Jelenleg egy RHA T20-t használok sportra, általánosságban meg egy Meze 99 Classic-ot.

Telefonnal ellentétben egy rendes fejhallgatóra való befektetés az tényleg megéri, mivel jó eséllyel évekig - évtizedekig jó szolgálatot fog tenni és nincs akkora fejlődés, hogy megérje lecserélni.
Pl. DT 990-s ami egyik leggyakrabban ajánlott nyitott fejes is már 14 éves lesz és ugyanolyan szépen szól és ár/érték bajnok a saját kategóriájában.

Szóval mindenre lehet mondani, hogy jó, ha az embernek nincs viszonyítási alapja. :)

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#123) Joe.36 válasza NandorHUN (#122) üzenetére


Joe.36
addikt

Van JBL45BT-is, nekem ezek bőven megfelelnek, utcai és edzőtermi használatra. :) amit az M3 adtak AKG H 300 az nem volt ilyen jó.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#124) 7Heads Drago válasza beyruth82 (#80) üzenetére


7Heads Drago
veterán

mert ezen látszik tényleg semmi más csak haszontalan koppintás,ráadásul abban sem tökéletes mert a vékony alsó kávát már nem koppintották.Azt bezzeg meghagyták.
Akkor lenne koppintás, ha meghagyták volna. Így csak a notch hasonló. Viszont az iPhone notch-ához képest ez legalább jóval kisebb. Nekem még így se tetszik.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.