Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hito


hito
nagyúr

Azt kell mondjam, minden joggal.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2) Joe.36


Joe.36
addikt

Csak így tovább :C

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#3) Darksiders84


Darksiders84
aktív tag

Azt lehet már tudni hogy a Honor 10 mikor érkezik hozzánk május végén hányadikától vásárolható?

(#4) tixem


tixem
addikt

3 hónapnyi Mate 9 használat után nem tudnának többet eleget fizetni, hogy még egyszer Huawei-t vegyek :D

De érthető a Pro sikere, sokan rárepülnek a tripla kamerára, ismerősi körben is már van egy és többen is komolyan számolnak vele, pusztán a kamera miatt (mondjuk tesztek alapján én nem estem tőle hanyatt, többet vártam a hype alapján)

A sima p20 viszont nagyon spórolós lett, süt róla, hogy direkt arra lett csinálva, hogy a Pro felé tereljék a népet. A lite meg egyenesen vicc.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#5) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ezek azt hiszik,h megijedtünk a Skynet-től,és ez miatt félünk az MI. -től is. Itt a válaszom --> :DDD :N :DD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#6) thomasa


thomasa
senior tag

Van itt pénz kérem szépen. Dübörög a gazdaság.

(#7) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Hát azért Nekem a melóhelyemen hírtelen lett egy pár embernek P20 pro, meg sima P20. (Többek között Nekem is van egy Pro)
Egy rossz szava nincsen senkinek.
Csak így tovább Huawei! :)

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#8) kbyte1024 válasza tixem (#4) üzenetére


kbyte1024
veterán

Fél év P9 utan osztom a véleményed;)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#9) D4ni válasza tixem (#4) üzenetére


D4ni
őstag

Mi a gond ?

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#10) tixem válasza D4ni (#9) üzenetére


tixem
addikt

1: ips kijelző (igaz most a p20 proban amoled lett)
2: gagyi ujjlenyomatolvasó. OP3 volt előtte, a kerámiafelületű cucc még vizesen is 10-ból 10-szer felismerte az ujjam, a mate vacakja szárazon is volt, hogy botladozott.
3: MIUI egy hányadék. Erőltetett iOs copy, falra másztam tőle. Félig meddig megoldást jelentett egy Nova launcher
4: szuper kamera, gagyi szoftver. Ez most a p20 pronál is látszik, borzalmasan inkonzisztens teljesítményt nyújt.

Kb ennyi. Nekem elég volt.

De hogy jót is mondjak. A beszédhangszórót bevető "sztereó" hangszóró elég meggyőző teljesítményt nyújtott, az egyetlen tulajdonsága a Mate-nek amit a Note 8-ból hiányolok. Ja igen, brutál üzemidő. De most a Galaxy-val is kihúzok egy napot, így nekem totál irreleváns, hogy amúgy menne 2 napot is, éjszaka úgyis töltőre dugom. Valóságos felüdülés volt kézbe venni a Samsungot a Huawei után.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#11) beyruth82


beyruth82
veterán

Ez darabszámra váltva mennyit jelenthet?Mondjuk 80 ezer p20 és p20 pro kelt el eddig?Vagy mennyi?

(#12) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Szerintem a legtöbb ember pont magasról tojik arra, hogy van-e mesterséges intelligencia a telefonban, vagy sem.
Valószínűleg más miatt viszik, mint pl. a brutális(nak nyilvánított, és egyébként is jól teljesítő) kamera.

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#13) Roxbury válasza tixem (#10) üzenetére


Roxbury
őstag

EMUI

| Galaxy S23 256 GB | Watch5 Pro LTE |

(#14) Fabianus


Fabianus
tag

Hát a kérdés az, hogy a notch miatt, vagy annak ellenére veszik ennyire. Félek tőle, hogy az előbbi.

(#15) tixem válasza Roxbury (#13) üzenetére


tixem
addikt

akkor emui, tökmindegy. Ugyanaz az összes :DDD

(#14) Fabianus

rengetegen megették/megeszik a kamera köré épülő hype-ot, másról sem hallok mostanság ha feljönnek az okostelefonok egy beszélgetésben, mint a p20 pro hűdeszuper kamerája. A noccstól meg sokan ájfont képzelnek bele. A kettő együtt garantált siker.

(#16) tuki2200

Ugyanannyiba kerülnek

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#16) tuki2200 válasza Fabianus (#14) üzenetére


tuki2200
senior tag

Vagy senki le se sz**ja és csak egy iphone-nal olcsobb csucs telefont akarnak?!

(#17) tomboy0013


tomboy0013
veterán

A marketing ismét elérte célját, a Huawei is évek óta építi tudatosan ezeket a dolgokat így nem meglepő a siker. Rengeteg hozzá nem értő ember fújja, hogy mennyire durva a kamera benne, persze képeket még nem láttak tőle csak a reklámból tudják, hogy az a legjobb kamerás mobil. :D

(#18) beyruth82 válasza tomboy0013 (#17) üzenetére


beyruth82
veterán

Meg a dxomark és egy rakás mértékadó szaklap tesztjéből :D

(#19) Danny365


Danny365
őstag

Itt a fórumokon is nagyon népszerűek a Huawei telók. Én valahogy sosem fogom megérteni, hogy valaki miért venne bármi mást a Samsung/Pixel/iPhone trión kívül ebben a kategóriában.

(#20) tixem válasza beyruth82 (#18) üzenetére


tixem
addikt

dxomark-on a fejlett AI képességek miatt ugrott annyira előre, mert arra is kapott pontokat. Amúgy meg tök átlagos amit nyújt, meg kell nézni az itteni tesztet is. Amibe belenyúl az AI azt valószerűtlenül széteffektezi, amibe meg nem azok meg olajfestmények lesznek.

Pár youtube-os videotesztet is megnéztem róla, ahol elkapja éppen a fonalat a szoftver akkor aláz, de nagyon sokszor nem találja el a dolgot és borzalmas lesz a végeredmény. Kb mindegyik tesztelő az ingadozó képminőséget hozta fel a legnagyobb negatívumként. Úgy nézem ez mit sem változott az évek alatt. Mate 9, Mate 10 pro is össze-vissza működik és most a P20 pro is van amikor abszolút top, sokszor meg vérgagyi amit produkál. Ekkora hype és ár mellett ez kissé ciki. Pixel 2 XL egy kamerával, ugyanennyi pénzért jobban teljesít. És konzisztensen.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#21) joey04 válasza Dr. 444Hertz (#12) üzenetére


joey04
titán

Ott a pont.

Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

(#22) Joe.36 válasza tixem (#10) üzenetére


Joe.36
addikt

Nekem van M3 és P20 Lite mindkettőben hibátlan az ujjlenyomat olvasó ! P20 lite-n már nem is kell nagyon csak sötétben mert nagyon jó az arc felismerés.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#23) Sinesol válasza tuki2200 (#16) üzenetére


Sinesol
veterán

Ez nem alternativa az iPhone 8 vagy X ellenében, mivel ez nem iOs, ha mindenképp az kéne ott van olcsóbban a 6-os modell. Inkább a jó hardver, jó kijelző és az ütős design miatt viszik, plusz erős a marketing is mögötte.

Egy hónapja voltam T-ben, amikor vettem az i8-at és láttam külön standja volt a Huawei-nek, nem csak úgy odab@szták a többi mobil közé. Egyébként végignéztem a telókat és kb. a Huawei modellek néztek ki a legjobban, gyönyörű a kijelző, nagyon menő a hátlap, pörgős a telefon, markáns a design, nem nehéz elképzelni miért választja sok ember, ha Androidosok közt nézelődik. A Samu az kajak ugy nezett ki mellette azzal a lekerekitett formával, üvegszerű designal, mint valami játékteló...

[ Szerkesztve ]

(#24) tixem válasza Joe.36 (#22) üzenetére


tixem
addikt

Lehet az enyémben volt vacak, de sokszor úgy voltam vele, hogy már a falhoz vágom, annyira kihozott a sodromból. Amikor kinyílt az idő és melegebb lett folyamatosan lepárásodott a zsebemben, na akkor meg aztán mintha ott sem lett volna. Ez sem a Oneplus 3-nak nem okozott gondot anno és most a Note 8-nak sem.

Aztán most már kb elég volt az első egy hét a Note-tal, hogy leszokjak a tapicskolásról, borzalmasan jó az írisz szkenner. Még szemüvegben is azonnal oldja a telefont. Amíg el nem terjed a kijelző alá pakolt ujjlenyomatolvasó addig biztos marad, mert alapvetően a falra mászok a hátlapitól. Megszoktam a OP3-on, hogy elöl van és nem kell folyamat felemelni a telefont ahhoz, hogy feloldjam.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#25) Joe.36 válasza tixem (#24) üzenetére


Joe.36
addikt

Elég idegesítő, érthető, nekem volt S7 Edge, most van M3 és P20 Lite, mindben jó volt, de legjobb az arc felismerés szerintem is ! :)

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#26) szkaroly válasza Danny365 (#19) üzenetére


szkaroly
senior tag

Gondolom azért mert a Samsung már nagyon unalmas, Pixelt én még csak a neten láttam, Iphone X pedig egy nagyságrenddel drágább.

Poco X3 Pro

(#27) 7Heads Drago válasza tixem (#10) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ez vicces.
Nem lehet, hogy egy hulladékot vettél?
Ha nézegeted a fórumot semmi baj sincs a leolvasóval.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#28) #04441088


#04441088
törölt tag

Hajrá Huawei.

(#29) <Adamsky> válasza Fabianus (#14) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

+1
Mikor megláttam a hírt picit elsápadtam.

" ... a P20 sorozat lehet a Huawei legnépszerűbb modellje és a termékciklus végéig kétszer annyit tudnak belőle eladni, mint az elődből ... "

Ez azt jelenti, hogy aki nem bír megbarátkozni a notch-al, az (lehet) beszo*ja. Eddig azt hittem, hogy ez a telefon - legyen akármilyen jó - bukó lesz. Reméltem, hogy nem veszi majd be az emberek gyomra ezt a gusztustalan copy-paste design-t (főleg ha látott már korábbi Huawei modelleket). Hát, tévedtem. Újfent. :(

Ami viszont újra bizonyítást nyert:
- az új mindig jobb
- az új mindig szebb
- a nagyobb, több (és jobb)

(#30) juuzer válasza 7Heads Drago (#27) üzenetére


juuzer
addikt

Csatlakozom, nekem a P9-en jól és gyorsan na meg pontosan műkődött az ujjlenyomatopvasó. S7-en sokkal rosszabb nekem.

És nekem izzadós kezeim vannak. :D

Vamos a la playa.

(#31) #04441088 válasza <Adamsky> (#29) üzenetére


#04441088
törölt tag

De nincs is túl sok alternatíva, ha valaki pl utalja a Samsungot és az iPhonet.

(#32) tixem válasza 7Heads Drago (#27) üzenetére


tixem
addikt

Kb full új telefon volt. Dolgozóként vettem Telekomnál. De persze, valószínűleg egyedi hiba volt, de ez engem nem vigasztalt :D

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#33) Joe.36 válasza <Adamsky> (#29) üzenetére


Joe.36
addikt

Nálam az egyik indok a külseje volt, úgy ahogy van, nekem nagyon tetszik. ( Az igaz hogy nagyon X ) M3 meg kb ugyanez fut és nagyon szeretem.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#34) Mans20 válasza <Adamsky> (#29) üzenetére


Mans20
addikt

A noccsot el lehet tüntetni, ami rosszabb szerintem az a kidudorodó hátlapi kamera meg az üveg hátlap.

(#35) ORCA58 válasza tixem (#32) üzenetére


ORCA58
addikt

Nem volt szerencséd. 2 éves P9 lite leolvasója is tökéletes. Még "szétázott" ujjal is elsőre gondolkodás nélkül felold.

Mans20
"noccsot el lehet tüntetni" Ez némi vigasz, és úgy már elfogaadhatóan néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#36) Benetnes válasza Danny365 (#19) üzenetére


Benetnes
tag

Hát én meg pont azt nem értem valaki hogy vesz Samsung/iPhone/Pixel csúcstelefont.

Nekem a Huawei bejött szinte minden tekintetben főleg aksi ( Mate 9, Mate 10 pro)
Sony a legjobb UI tekintetében (ok a kamera software egy hulladék) az LG design jött be legjobban(G2, Flex2, G4, V30)

A Samsung UI egy vicc kb ha 10x ilyen erős lenne is akadozna (bár a Note 8 piszok szép lett és náluk sehol egy notch)
iPhone mind árazásban mind szerviz költség tekintetében egy humor (legalább a notch-nak van értelme, és évekig van rendszertámogatás)
A Pixel pedig viccnek is rossz főleg a Nexus sorozat után ( azért a kamera + stock droid dícséretes)
Különbözik az izlésünk, még jó hogy lehet válogatni. :C

Hogy On is legyek, most érett be nekik a sokéves munka!
Én nagyon vártam a P20 Pro-t de az előlapot nem tudná bevenni a gyomrom! De ez igaz mindegyik olyan telefonra amelyiken a notch kivételével van káva az előlapon. Mind gagyizás a G7 is az 5z is a kínai másolatok pedig szóra sem érdemesek.
Az egyetlen amit várok a Huawei-től az a Mate 20 ha olyan lesz mint a Mate RS ha kell a bolt előtt alszok hogy megvegyem........

[ Szerkesztve ]

(#37) <Adamsky> válasza #04441088 (#31) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Én most vettem P10-et, miután megláttam a P20-at ...

(#34) Mans20
"A noccsot el lehet tüntetni ... " - hát igen. Ez az évezred facepalm-ja: nincs ennél szebb (mert az Apple és az Apple user-ek nem tévedhetnek) de ha mégsem tetszik (ami lehetetlen), akkor mégis el lehet rejteni. Létre se kellet volna hozni! Senki nem sírt volna miatta, ebbe komoly összegbe mernék fogadni.

" .. ami rosszabb szerintem az a kidudorodó hátlapi kamera meg az üveg hátlap."
A "dudorkamera" és az ujjlenyomatgyűjtő hátlap egy ideje már (sajnos) a "prémium" életérzés része.

(#38) Joe.36 válasza Mans20 (#34) üzenetére


Joe.36
addikt

Ezek engem is zavartak nagyon ! , de eddig minden telefonomon spigen tok volt-van, így nem számít, noccsot ki lehet kapcsolni ez igaz.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#39) Sinesol válasza Benetnes (#36) üzenetére


Sinesol
veterán

Nem igazán volt még szervizügyem egy iPhone-al sem, szóval ezt a részt kihagyom, az árazás meg az X-et leszámítva szerintem rendben van, tekintve hogy minden tekintetben az egyik legjobb csomag a piacon, hardver, anyagminőség, rendszer, kamera , összerakás minősége, mind top kategória.
A Huawei is nagyon rendben van, haver nemrég vett egyet és üzletben is kipróbáltam több telójukat, ha valaha is kéne Androidos teló, akkor tuti vétel lenne, nagyon bejövős a design.

[ Szerkesztve ]

(#40) Eugene Roe


Eugene Roe
őstag

Hiába "szebb" az S9, használat közben nekem is a P20 Pro tetszik jobban, valahogy tartani is kényelmesebb :) mondjuk nekem úgy is oneplus6 lesz.

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#41) *RLaci* válasza Benetnes (#36) üzenetére


*RLaci*
addikt

Hát én a viccemet oda nem adnám a P20/Pro párosért SEM.Ettől még jónak tartom a két telefont,de nekem az EMUI nem gyere be.A kamera a nagy hypehoz képest csalódás.Beérett a brutál marketing hadjárat.

(#42) Aryon87


Aryon87
félisten

Nem is csodálom, rendesen össze van rakva, pláne, hogy a M10Pro hardverét kapta, a kamera is erősebb (lesz), és akkor a szoftveres újítások is jobbak. Kameraszoftver jobb, remélem azt az enyém is megkapja, feltételezem, hogy az Ai is fejlettebb már. Én 3 hónap alatt már érzékelem az AI tanulását. Nem egyik napról a másikra mutatkozik meg, hanem hosszú távon, persze ehhez az is kell, hogy a telefon ne kapjon FR-t se (nem is igényli)
Csak így tovább Huawei, negyedjére térek vissza hozzá (oké, Honor mellékcsalád, de most legyen egykalap) + a családom is Huaweire váltott LG után.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#43) joey04 válasza Aryon87 (#42) üzenetére


joey04
titán

feltételezem, hogy az Ai is fejlettebb már.

az soc-függő nem? ebben is 970 van, nem hiszem, hogy jobb lenne. persze rosszabb sem.

Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

(#44) tuki2200 válasza Sinesol (#23) üzenetére


tuki2200
senior tag

Hogy a fenebe ne lenne alternativa, nem mindenki markafuggo fanboy, korulottem az elmult 1evben rengetegen valtottak platformot, tobbnyire iOS-rol Samsungra vagy P10pro-P20pro-ra szűkebb barati tarsasagban mar nincs is csak 1szifon ahhoz kepest h 2-3 eve meg mindanyiunknak az volt, pedig nem beszelt ossze senki egyszeruen igy alakult

(#45) joey04 válasza tuki2200 (#44) üzenetére


joey04
titán

na értelmezd újra amit írt, ne felbőszült hater aggyal írj. :R

Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

(#46) #98880768


#98880768
törölt tag

Abszolút érhető. A széria jól sikerült, a kellő marketing megvan hozzá és árban a konkurensek alatt tudtak maradni.

(#47) tuki2200 válasza joey04 (#45) üzenetére


tuki2200
senior tag

Tenyeket irtam.

(#48) tixem válasza Benetnes (#36) üzenetére


tixem
addikt

3-4 napig out of box használtam a Note-ot touchwiz-zel, megpakolva a Mate-ről átmentett közel 100 appal. Nem akadt egyszer sem meg.

A külseje meg hát egyedülálló. Egy hete már megvan de még mindig nem tudok betelni vele :D amikor otthon vagyok kiveszem a tokból és nézegetem. Eddig egyik telefonommal sem volt ilyen. Love at first sight :)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#49) borand válasza tixem (#15) üzenetére


borand
aktív tag

Konkrétan haverom 7 hónap után váltotta le rá az M10-et és csak azt hangoztatta, hogy a világ legjobb kamerás mobilja.

(#50) tomboy0013 válasza borand (#49) üzenetére


tomboy0013
veterán

Tényleg? Haverod ezt mondta? Wáó. Itt zárhatjuk a kamerával kapcsolatos megjegyzéseket, ez innentől kezdve kikezdhetetlen tény. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.