Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) RRamstein válasza Benetnes (#36) üzenetére


RRamstein
tag

S7, a8 volt eddig ami komolyabb Samsung számomra és egyáltalán nem döcögött, na jó az a8 néha néha app valtasnal kicsit belassul de ennyi igazából, a mate 9 amit most használok.. Ajvé :( minden szar meg tudja fogni ugyan úgy egy egy pillanatra, baromi idegesítő :( kedvencem amikor csak úgy ki nyomja a YouTube alkalzamast vagy próbálok telefonálni és úgy dönt hogy már pedig nem fogsz telefonálni :D

[ Szerkesztve ]

(#52) Sinesol válasza tuki2200 (#47) üzenetére


Sinesol
veterán

Látom nem sikerult megerteni amit olvastál, még azutan sem hogy felhívták rá külön a figyelmedet. :N

[ Szerkesztve ]

(#53) borand válasza tomboy0013 (#50) üzenetére


borand
aktív tag

Nem tehetek róla, hogy annyi intelligencia nem szorult beléd, hogy csak egy hozzászólást támasztottam alá, hogy a kamera marketing bevált. Wáó, hűhú tapstaps. :K

(#54) Bass válasza tixem (#20) üzenetére


Bass
addikt

Az itteni tesztet? 😁 Te erre adsz? Az aréna tesztjei fotózás terén sajnos a nullával érnek fel(lassan az egész oldalé sajnos). Ezek a képek nem tekinthetőek tesztfotóknak. Igaz a teló is hm paraszt vakítás,40 megapixel is kammer meg AI 😁 Itt is csak a nagy számokkal licitálnak de a népnek ez kell sajnos.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#55) tomboy0013 válasza borand (#53) üzenetére


tomboy0013
veterán

Ezt jól megmondtad, bizsereg az egód mi? ;]

(#56) tixem válasza Bass (#54) üzenetére


tixem
addikt

Több tesztet is megnéztem, nem csak ezt. Mindenhol ez volt a végeredmény. Többet ígért a hype, mint amit igazából lepakolt az asztalra.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#57) kali


kali
legenda

Nem véletlenül, de ez várható is volt.

tixem: Nem tudom, hogy nálad mi lehetett a gond, már a Mate 9 ujjlenyomat-olvasója is nagyon jó volt, az aktuális csúcs iPhone...stb. mellett is kiemelkedően teljesített.

[ Szerkesztve ]

(#58) Bass válasza tixem (#56) üzenetére


Bass
addikt

Igen így van de az arénás teló kamera "tesztekre" ettől fügfetlenül nem szabad adni. De ki is hiszi el hogy egy 40megapixeles kép 5-6 mb 😂 Én jobban örülnék max 8 megapixelnek nagyobb szenzorral ,1.8-s rendes lencsével és stabival.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#59) mjani1172 válasza tixem (#10) üzenetére


mjani1172
addikt

1.Tudja amit kell.
2.Hibátlan.
3.Másfél év alatt egyszer sem fagyott, és lassult(számottevően).
4. Egyedül a kamera nem jó.

(#60) tixem válasza mjani1172 (#59) üzenetére


tixem
addikt

3: nem is a stabilitással volt bajom, vagy a gyorsasággal. Magával a felülettel és a vérszegény gesztusvezérlési lehetőségekkel. Oneplus UI után kínszenvedés volt az EMUI. Az ujjbütyökkel való screenshot kitalálóját pedig víz nélkül raknám ki egy sivatag közepére egy méterszer méteres ketrecbe.

1: IPS kijelző elég ergya tud lenni, ha előtte kb 6 éven keresztül amoledes telefonod van. Tudom egyedi igény, de amikor megláttam egyből tudtam, hogy nem leszünk együtt hosszú ideig.

#58 Bass

Ennyi. Több gyártó már rájött, hogy a kevesebb néha több. Elég 12 mpx is ha a kamera többi része is rendben van. A Huawei most vagy a tanulási fázisban van és majd ezután jönnek rá, hogy a megapixelek srófolása nem célravezető, vagy rálépnek arra az útra amin a Sony is halad. Utóbbival rossz irányba mennek.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#61) judas13


judas13
addikt

Le is írtam valhol, hogy nem hiszek a P20 (ekkora) sikerében.
Tévedtem. Nem kicsit.
Grat!

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#62) 7Heads Drago válasza Sinesol (#39) üzenetére


7Heads Drago
veterán

egyik legjobb csomag a piacon, hardver, anyagminőség, rendszer, kamera , összerakás minősége, mind top kategória...
Sztem a top teloknál nincs ebben különbség. Az hogy benc mit ír ki engem nem érdekel. Az applenál előszeretettel kihagynak dolgokat a csomagból, aminek alapból járni kellene ezen az áron. Szóval én nem lennék tőle elájulva.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#63) 7Heads Drago válasza tixem (#60) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Tudtommal nem csak úgy lehet screenshot olni huaweien. A kijelző az nyilván szokás kérdése. A kamera kérdéssel csak egyetérteni tudok. Nem lehet érteni mire játszanak a huaweinél.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#64) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Jó kis telefon, én is szemezek vele, de a kamerája túl van hájpolva, még van hová fejlődnie.

Megyen!

(#65) Magnat válasza tomboy0013 (#55) üzenetére


Magnat
veterán

Igaza van...

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#66) juuzer válasza tixem (#48) üzenetére


juuzer
addikt

Na én pp a P20 Pro-val lennék így, hogy nem tudnám letenni a Twilight árnyalatút :D

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#67) Jeanne d'Arc válasza tixem (#4) üzenetére

A lite szerintem abszolút egy kellemes készülék lett. Csúcs telokat használok, de elfogadnam.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#68) Maxibuci válasza Jeanne d'Arc (#67) üzenetére

Hajaz a Lite a normál P20-ra üzemidőben, sebességben, ha a kamerás képességeket most leszámítjuk?
Nekem a kamera nem fontos, viszont üzemidőben, zene/videó lejátszás terén, böngészésre, illetve telefonálásra legyen kiválóan alkalmas, akadás, illetve térerő ugrálás nélkül....

"Ami el tud romlani, az el is fog."

(#69) #04441088 válasza CptAdamica (#64) üzenetére


#04441088
törölt tag

4-5 honap mulva rendben lesz az, hidd el. Hardverileg brutal, szoftveresen meg javitani fogjak a hibakat.

(#70) CptAdamica válasza #04441088 (#69) üzenetére


CptAdamica
veterán

Remélem így lesz. :) Pont most nézem, hogy jelenleg az U11+ is simán veri, szerintem.

Megyen!

(#71) #04441088 válasza CptAdamica (#70) üzenetére


#04441088
törölt tag

Az szerintem a Pixeleken kivul mindent visz most.

(#72) Mans20 válasza #04441088 (#69) üzenetére


Mans20
addikt

Én már venném a sima 20-at, de ilyen képeket egy középkategóriás tud kb, abban reménykedni, hogy jobb lesz meg nem jó érzés.

(#73) tixem válasza Jeanne d'Arc (#67) üzenetére


tixem
addikt

Ilyen árral nem az igazi. Semmivel sem tud többet felvonultatni az elmúlt kb két év középkategóriás Huawei lite tesóinál.

Biztosan jó telefon amúgy, de kicsit sokallom ezt a kezdőárat. Pár hónap és bezuhan oda ahová való.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#74) B-Clone válasza tuki2200 (#44) üzenetére


B-Clone
aktív tag

Már hogy a fenében lenne alternatíva??? :D Gondolkodj már egy kicsit. Ha nekem az iOS-re mint rendszerre és mint ökoszisztémába illeszkedő platformra van szükségem, akkor baszhatom a droidot...

(#75) TomPack


TomPack
őstag

Az én gyomrom egyszerűen nem veszi be ezt a noccsmásolást! Sajnálom, nem tehetek róla, de nekem olyan érzésem lenne tőle, mintha kétcsíkos adiads melegítőben vagiznák a blahán erősen rágózva! Baleknak érezném magam a negyedmillás telefonommal.
Volt már korábban Huawei mobilom, és számításba is vettem a Mate 10 Pro-t, de miután megjelent ez az ocsmányság letettem róla, mert nagyot esett a szememben a márka presztizse. Nem ócsárólni jöttem ide, valaki elmagyarázhatná nekem, hogy mi szükség volt erre! Hátha megértem, és rendet tehetek a fejemben!

[ Szerkesztve ]

(#76) Massmurderer válasza kiezTe90 (#7) üzenetére


Massmurderer
őstag

Pár nap vagy hét után mit vársz???Iphone x se 2 nap alatt szedte be azt a sok hibásat.Várj pár hónapot,és meglátod szépen elöjönnek majd a hibák :) Nekem egyik hüvej se kellene,még ha fizetnének is.Föleg azzal az ocsmány szenzorszigetel.MI vacak se érdekel,jobba nszeretem eldönteni én mit csinálok a telóval.Gondolom nálad is úgy van hogy te döntöd el mit eszel,nem más :)

(#77) Joe.36 válasza TomPack (#75) üzenetére


Joe.36
addikt

Barátomnak Iphon 7+ van mellérakva a P20 Lite-t-ot kiderül hogy jóval nagyobb a kijelző és sokkal kisebb a P20 Lite méretben.
A szenzorsziget 2 oldalán szépen elférnek az értesítések, nekem tetszik. :)

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#78) TomPack válasza Joe.36 (#77) üzenetére


TomPack
őstag

De ebben mi az innováció? Alul miért hagyták meg a vastag keretet? Ha a kijelzőt lejjebb helyezték volna el, akkor ugyanekkora kijelzőmérettel a noccsra sem lett volna szükség. És akkor mégtöbb értesítés férhetne el. Vagy ez majd a jövő újítása lesz? Végülis 2019-ben is meg kell majd valamiből élnie a cégnek...

[ Szerkesztve ]

(#79) pusszycat válasza TomPack (#78) üzenetére


pusszycat
nagyúr

Miért zavar, ha el lehet tüntetni? Vedd úgy,h nincs is ott. ;)

Xiaomi Poco F6 12 GB/512 GB Titanium :-p , Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#80) beyruth82 válasza pusszycat (#79) üzenetére


beyruth82
veterán

Engem azért zavar mert ezen látszik tényleg semmi más csak haszontalan koppintás,ráadásul abban sem tökéletes mert a vékony alsó kávát már nem koppintották.Azt bezzeg meghagyták.Ez kb a leagoo vagy az elephone szintje már.Szánalmas kategória.Milliárdokat ölnek k+f-be de egy valamire való designert nem tudnak keríteni?A mate 10 pro tervezője felmondott vagy mi?A huawei már rég azon a szinten van, hogy a trendet diktálnia kéne és nem a leggagyibb kínai gyártók szintjére lesüllyedni

(#81) #65193216 válasza beyruth82 (#80) üzenetére


#65193216
törölt tag

de nehéz megemészteni ezt a notchot. ez az új trend, ez van. vagy lehet morogni értelmetlenül:DD úgy koppintották le a csúnya X-et, hogy a végeredmény szép lett, ez azért nem rossz teljesítmény szerintem. az elöl lévő ujjlenyomatolvasó meg csak hab a tortán. leagoo meg elephone, ne röhögtess már xdd és hát innoválgatni is próbáltak ezekkel a hű de nagy szenzorokkal, de ahogy olvasom itt a kommentekben, még egy középkategóriás szintet sem hoznak azok a kamerák, ami azért elég gáz:/ :DD atyagatya

(#82) borand válasza tomboy0013 (#55) üzenetére


borand
aktív tag

igen, tommboyokra bizsereg

(#83) judas13 válasza TomPack (#75) üzenetére


judas13
addikt

Notch ügyben tökéletesen egyetértek veled!
Sokszor leírtuk de nem lehet elégszer, hogy almánál amíg nincs más megoldás ha nehezen is de érthető a notch megoldás. Nincs alul káva egyebek..viszont itt az összes többi Szánalom, Nyominger lényegében megtartja alul a kávát, kezelőgombokat ugyanúgy de azért bebasz egy noccsot is felülre, hogy legalább mi is úgy nézzünk ki küllemre mint ahogy Ők akinek nem mondjuk ki a nevét mert nincs közünk hozzá semmi persze, csak önalázó módon mégis nagyon szeretnénk rá hasonlítani.
Életérzés meg minden ami ezzel jár.

A szánalom érzete keveredik a mindenáron copyzás sajnálatra méltó elegyével nálam. Márkától függetlenül...de talán a Huawei és nagy társainál ez még hatványozotabban igaz lehet mint a noname zs kategóroás dzsunkák esetén.

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#84) Joe.36 válasza TomPack (#78) üzenetére


Joe.36
addikt

[Igen, az lesz, és szerintem jól is néz ki] Kár hogy nem így jött ki ez a széria.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#85) moleculez


moleculez
veterán

P9-m volt, nagyon jó a EMUI, nagyon stabil, gyors teló volt, androidos vonalon nem is vennék mást.
De a marketing nagyon megy, jött sógor múltkor: hallottad milyen brutál kamera van a P20 proban? AI, meg milyen kijelző!!4!!

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#86) TomPack válasza Joe.36 (#84) üzenetére


TomPack
őstag

A noccsnélküliségre gondoltam, mint jövőbeni újítás! Alsó káva az X-en sincs, csak a Huawei felejtette ott.

(#87) moleculez válasza Joe.36 (#84) üzenetére


moleculez
veterán

Ezt viszont gondolom nem tudják, és akarják az SE árában adni, attól tartok...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#88) Joe.36 válasza TomPack (#86) üzenetére


Joe.36
addikt

Sajnos, mert kellett oda az felirat, jobb lett volna ha nincs ott.
Nekem a teljes kijelzős, káva mentes telefonok tetszenek, minél nagyobb kijelző a lehető legkisebb telefon méretben, de ehhez kell a szenzorsziget, a kamera és az érzékelők miatt. Meg a beszéd hangszóró is azon van.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#89) erahurka


erahurka
félisten

Nem igazán értem. A Lite még csak-csak mert az legalább nem túl drága, de a többi drága is meg ocsmány is azzal a notch-csal.

(#90) RRamstein válasza erahurka (#89) üzenetére


RRamstein
tag

Pont a litenak nincs értelme, semmivel nem tud többet mint egy mate10 lite

(#91) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Megnyomkodtam múltkor MM-ban ezt a P20 Pro-t. Szép készülék alapvetően, de így 3.5 évnyi QHD után a felbontást keveslem, és a 3.5-es jack is esszenciális számomra egy jó DAC kíséretében.
Azt viszont jó látni, hogy egy néhány évvel ezelőtt még a tucat kínai gyártók között versenyző cég milyen magasra jutott a bizniszben, és hogy még egy ilyen picsányi országot is komolyan vesznek, mint a miénk.
Az meg különösen örvendetes, hogy végre kamerában is igazán odateszi magát egy kínai gyártó.
Az S9+-om 2 évig tuti meglesz most, de kíváncsi vagyok mit fog majd kínálni a Huawei amikor eljön a váltás ideje.

(#92) WinstonWolf


WinstonWolf
senior tag

Cikkhez passzoló alcím: Hülyeségre nincs orvosság...

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#93) HdRew válasza Fitzgerald (#91) üzenetére


HdRew
őstag

+1

Picit durván érvelnek páran, de jelenleg ebben a szegmensben iszonyat kevés kompromisszumot kell kötni. És az átjárás lehetséges. Én is váltottam most, szerintem a Huawei, Samsung, Pixel, iPhone modellek mind jó választás, csak egyéni preferencia kérdése.

(#94) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Nekem is volt több Huawei telefonom és családban is van több. Alapvetően jó készülékek, főleg sebesség tetszik, de az UI nagyon nem jön be - és mivel az UI és android fejlesztés elég periférián van ezeknél a készülékeknél én egy csomo anomáliával találkoztam, elég sok app volt ami nem úgy működött ahogy kellett volna.
Értesítések nem jöttek, nem települt fel ez az, programkiegészitők nem futottak stb...

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#95) Joe.36 válasza NandorHUN (#94) üzenetére


Joe.36
addikt

Én több mint másfél éve használom az M3 LTE-t és pont azért vettem P20-at mert nagyon jónak találtam a rendszert, ezekkel a hibákkal soha nem találkoztam.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#96) NandorHUN válasza Joe.36 (#95) üzenetére


NandorHUN
addikt

Pedig nem nehéz, próbálj meg pl. PowerAMP skint feltelepíteni.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#97) Joe.36 válasza NandorHUN (#96) üzenetére


Joe.36
addikt

A Power AMP a kedvencem, csak azt használom, alap témával, de most raktam fel kiváncsiságbol Red Dots Skin-t simán..

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#98) Szabcsizz válasza NandorHUN (#96) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Véletlenül nem a P8-ra gondolsz az anomáliák alatt? Azon még EMUI 4 "pörgött", annyira rendszert soha nem utáltam még..

(#99) Szipó


Szipó
tag

Csak HA-n nem

[ Szerkesztve ]

Vissza a régi kezelőfelületet!

(#100) -oli-


-oli-
aktív tag

P10 lite után egyáltalán nem vágyok rá. Egyszerűen túl nagy, újabb hülye divatot majmolnak.

(#101) Joe.36 válasza -oli- (#100) üzenetére


Joe.36
addikt

???? P10 LITE 146.5 X 72. P20 LITE 148.6 X 71.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#102) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Érdekes hír: Porsche Design told Huawei not to include a display notch on the Mate RS
Úgy látszik a Porsche-nál sem úgy gondolják, hogy a notch lenne az "ultame gyönyörűség" :DDD

(#103) Sinesol válasza <Adamsky> (#102) üzenetére


Sinesol
veterán

Vagy csak nem akarjak hallgatni az egysegsugaru userek véget nem érő sírását.

[ Szerkesztve ]

(#104) <Adamsky> válasza Sinesol (#103) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Szerintem meg belátták azt, hogy a notch megosztó.
Vagyis, ha van, akkor pár ember (nem lehet tudni mennyi) biztos nem fog ilyen telefont venni.
Míg, ha nincs, akkor elenyésző lesz azok száma, akik azért nem vesznek ilyet, mert nekik deal-breaker lenne a notch hiánya.

(#105) TomPack


TomPack
őstag

Ha az Apple nem tesz nocssot az X-re, vajon a Huaweii meglépte volna az idei zászlóshajóján?

[ Szerkesztve ]

(#106) tixem válasza TomPack (#105) üzenetére


tixem
addikt

Frászt. 100% copypaste

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#107) kali válasza tixem (#106) üzenetére


kali
legenda

Azért nem 100%-os az a másolás, egyrészt a Huawei gyárilag kikapcsolhatóvá tette, másrészt sokkal több információt megjelenítenek ott.

(#108) beyruth82 válasza kali (#107) üzenetére


beyruth82
veterán

A notch-ot nem lehet kikapcsolni csak a két oldalán egy-egy keskeny sávot a kijelzőből :D

(#109) kali válasza beyruth82 (#108) üzenetére


kali
legenda

Értsd jól, máshol is így tesznek: Kikapcsolható a notch a P20-szériában :)

(#110) beyruth82 válasza kali (#109) üzenetére


beyruth82
veterán

Tudom hogy értetted csak kukacoskodtam ;]

(#111) CptAdamica válasza kali (#109) üzenetére


CptAdamica
veterán

Rossz a megfogalmazás, csak eltüntethető. :P Sötétben biztosan majdnem egybe is olvad, de nappal szerintem azért látszik :)

Megyen!

(#112) Joe.36 válasza CptAdamica (#111) üzenetére


Joe.36
addikt

Sötét háttérben szinte nem is látszik :) Én úgy használom, sztem úgy még jól is néz ki.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#113) kali válasza CptAdamica (#111) üzenetére


kali
legenda

Fekete háttér, aztán nincsenek kivilágítva a pixelek, úgy nem látványos, legalábbis nem a negatív értelmében.

beyruth82: Jó ideje nem járok már horgászni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#114) -oli- válasza Joe.36 (#101) üzenetére


-oli-
aktív tag

Hát ezt benéztem, megesküdtem volna a 158-ra. :W

(#115) Joe.36 válasza -oli- (#114) üzenetére


Joe.36
addikt

Ez az egyik ok hogy megvettem, kis méret, nagy kijelző, meg hogy a T-n nagyon baráti áron jutottam hozzá, ajándék AM61-el. :)

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#116) Gerandal


Gerandal
csendes tag

Tiszta durva. A minap voltam a Telekomnál, hogy megvegyem az új telefonom, ami végül egy P20 Pro lenne. Erre szomorúan közölték velem, hogy nincs - teljesen kipucolták a raktárat és fogalmuk nincs mikor és mennyi jön legközelebb. :D Kérdeztem, hogy esetleg Mate 10 Pro? Az sincs már. :D Hát hogy lesz így új telefonom? :DD

[ Szerkesztve ]

(#117) Joe.36 válasza Gerandal (#116) üzenetére


Joe.36
addikt

Én elsők közt akartam megvenni a P20 Lite-t T-n az ajándék AM61 miatt is amit az első X vásárló kap hozzá :) De szinte egyből elkapkodták, nekem a második adagból jutott...

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#118) Gerandal válasza Joe.36 (#117) üzenetére


Gerandal
csendes tag

Ismerős. :) Én anno az LG G3-ammal voltam így (akkor tájt indult be idehaza a wireless töltős mizéria), csak ott piszok mázlim volt és bele fértem az első körbe. :DD

[ Szerkesztve ]

(#119) Joe.36 válasza Gerandal (#118) üzenetére


Joe.36
addikt

Az újdonság varázsa :)

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#120) NandorHUN válasza Gerandal (#118) üzenetére


NandorHUN
addikt

Mondjuk ez a AM61 is meg anno vezetéknélküli töltős mizéria is gyakorlatilag parasztvakítás. Huawei Sport headset se egy nagy durranás. Én inkább azon csodálkozom, hogy egyesek hogy képesek gyári fülessel zenét hallgatni. Emberek képesek 100ezreket kiadni telefonra, évente kétévente cserélni + 150 ezres ráfizetéssel, de nem vennének egy rendes fej-/fülhallagatót.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#121) Joe.36 válasza NandorHUN (#120) üzenetére


Joe.36
addikt

Van AM61-em és nagyon megvagyok vele elégedve ! :) Vezeték nélküli töltés is nagyon jó dolog :) este csak oda rakod a telefont, nem kell a sötétben dugdosni. ( S7 Edge-m volt majdnem 2 évig )

A több 100 ezres kiadással egyet értek, nekem már nem kell... Azért is lett P20 Lite az S7 Edge után.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#122) NandorHUN válasza Joe.36 (#121) üzenetére


NandorHUN
addikt

Én is nagyon meg voltam elégedve a telefonhoz adott fülessel, amíg ki nem próbáltam egy valamire való párezres fülest, aztán egy kicsivel drágábbat .... így tovább...
Jelenleg egy RHA T20-t használok sportra, általánosságban meg egy Meze 99 Classic-ot.

Telefonnal ellentétben egy rendes fejhallgatóra való befektetés az tényleg megéri, mivel jó eséllyel évekig - évtizedekig jó szolgálatot fog tenni és nincs akkora fejlődés, hogy megérje lecserélni.
Pl. DT 990-s ami egyik leggyakrabban ajánlott nyitott fejes is már 14 éves lesz és ugyanolyan szépen szól és ár/érték bajnok a saját kategóriájában.

Szóval mindenre lehet mondani, hogy jó, ha az embernek nincs viszonyítási alapja. :)

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#123) Joe.36 válasza NandorHUN (#122) üzenetére


Joe.36
addikt

Van JBL45BT-is, nekem ezek bőven megfelelnek, utcai és edzőtermi használatra. :) amit az M3 adtak AKG H 300 az nem volt ilyen jó.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#124) 7Heads Drago válasza beyruth82 (#80) üzenetére


7Heads Drago
veterán

mert ezen látszik tényleg semmi más csak haszontalan koppintás,ráadásul abban sem tökéletes mert a vékony alsó kávát már nem koppintották.Azt bezzeg meghagyták.
Akkor lenne koppintás, ha meghagyták volna. Így csak a notch hasonló. Viszont az iPhone notch-ához képest ez legalább jóval kisebb. Nekem még így se tetszik.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.