Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) Parci válasza TurboGamer (#18) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hát ez bennünk is felmerült, de nem tudhatjuk

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#22) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA

Kb. 4-4.5 óra volt a kiesés, minden fizetett szolgáltatást meghosszabbítottunk 10 órával :R

(#23) Tressy válasza TurboGamer (#18) üzenetére


Tressy
senior tag

Volt hasonló 9900k-val is 1 hete

(#24) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Most megint rákezdte, állati jó. :(

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#25) BigBlackDog válasza lezso6 (#24) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Egyébként milyen IP tartományból érkezik a támadás? Ha esetleg külföldről, akkor nem opció korlátozni a forrás IP címeket? :B

(#26) buherton válasza Kalandor (#22) üzenetére


buherton
őstag

Tegnap a DDoS miatti kiesésnél eszembe jutott, hogy ez mondhatni egy vis maior helyzet a PH!-nak, illetve nekünk hirdetőknek is. És hogy milyen jó lenne, ha a PH! valamilyen formában kompenzációt adna.

Köszi! Úgy gondolom, hogy ez így korrekt. :R

Hihetetlen, hogy megint támadás alatt van az oldal. :(

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#27) buherton válasza BigBlackDog (#25) üzenetére


buherton
őstag

Ez nekem is eszembe jutott, de nem akartam még ezzel is fárasztani őket. No, meg még az is lehet, hogy olyan sok a request, hogy még tiltás rutin lefuttatása is kifekteti a szervert. Ezt nem tudom, nem látok bele.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#28) AuraSync válasza buherton (#26) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog

A hihetetlen az számomra hogy ez ellen nem lehet védekezni ebben a modern világban.
Lehet valakinek agyára ment a sok nyerészkedő akiket legszívesebben és is kicsapkodnék az oldalról.

#29 Gáboromm:
Sztem meg pont, hogy nem kell hozzá akkora tudás. Biztos hogy van olyan underground oldal ahol le van írva lépésről lépésre hogy kell ezt csinálni.

[ Szerkesztve ]

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#29) Gáboromm válasza buherton (#27) üzenetére


Gáboromm
tag

Most néztem egy videót tegnap talán, hogy majd 1 hétig ilyen támadás alatt volt a vvzsolti éttermének is az oldala. Konkrét anyagi kár érte őket. Mivel ők asztalfoglalásból éltek.

Lehet ugyanazok a tagok. Bár ugye rendőrség elvileg semmit nem tud tenni.

Hogy léteznek ilyen fas..opó köcsögök, akik erre élveznek? Hogy jaj, aztán én tudok "programozni". :W

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccaim, kontrollerek, játékok: http://bit.ly/2Y5nUyA

(#30) Sanya válasza lezso6 (#24) üzenetére


Sanya
nagyúr

Kitartást!

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#31) BigBlackDog válasza buherton (#27) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Igen, igen, gondoltam, hogy nem csak nekem jutott eszembe. :R Ha esetleg egy WAFra ki lehetne szervezni ezt a feladatot, akkor az appszerverhez már csak azok a kérések futnak be, amiket tényleg ki kellett szolgálni.

Mindenesetre nem okoskodok inkább, "kintről" úgyis mindig mindenki jobban tudja. :D

[ Szerkesztve ]

(#32) Gáboromm válasza AuraSync (#28) üzenetére


Gáboromm
tag

Azért írtam így: "programozók" :)

Minimális tudás azért kell hozzá, de nem egyetemi szintű.

Demoscene tag és csapatvezető voltam, tudom mit jelent programozónak lenni. :) Ezek sima hackerek, akik közepes, vagy még alacsonyabb szintű tudással rendelkeznek.

Eladó cuccaim, kontrollerek, játékok: http://bit.ly/2Y5nUyA

(#33) Fecogame válasza BigBlackDog (#25) üzenetére


Fecogame
veterán

+1, adott IP range-t tiltani (akár ideiglenesen) jó megoldásnak tűnik.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#34) petimbo


petimbo
tag

Sziasztok, nálam még mindig nem működik az oldal.

(#35) Fecogame válasza petimbo (#34) üzenetére


Fecogame
veterán

Olvass ;)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#36) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Már megy a hardverapro.hu!

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#37) BigBlackDog válasza lezso6 (#36) üzenetére


BigBlackDog
veterán

:C Örülünk! :R

(#38) swtrooper


swtrooper
csendes tag

Ma is kimaradt 2 óra.

Csak személyes átvétel! A találkozóra FELKÉSZÜLTEN érkezzen, nem tudok mindig visszaadni, nem vagyok pénzváltó, sem ATM kezelő, kérem a pénzt előre kikészíteni köszönöm. Unatkozók, imbecilek, "bocsimégsemkell", link alakok ne írjanak!!!!

(#39) Parci válasza swtrooper (#38) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

másfél, de ezen ne vesszünk össze.

varázsolni még nem tudunk. viszont kapott mindenki 10 óra hosszabbítást ingyen a fizetős cuccaira jobb híján. igyekszünk mindenkit kárpótolni, ahogy tudunk, még úgy is, hogy nem mi ddos-oljuk magunkat.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#40) Egon válasza Parci (#39) üzenetére


Egon
nagyúr

Nem akarok okoskodni, ha nyitott kapukat döngetek akkor sorry, csak van 1-2 okosság a témában: [link] [link]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.