Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#99) Areturus válasza .mf (#43) üzenetére


Areturus
tag

Köszönöm a tanácsokat! Borzasztó sok dolgot tanultam már attól is, hogy az itteni kommenteket olvasgattam. A tanácsokat pedig meg is fogadom. Utánanéztem ezeknek a vezetéstechnikai tréningeknek, annyira nem vészesek. Cserébe rengeteg valóban hasznos tudást sajátíthatok el. A felszereléseket itt nézegettem, innen jöttek ki a számok: [link]. Biztos van olcsóbb bolt is (ha egyáltalán számít egy 200ezres kétrészes ruhánál, hogy a másik helyen megkapom 185-ért), még nem fordítottam rá sok időt, hogy kutakodjak. Amúgy pedig jó hallani, hogy el lehet kezdeni 600-zal is a motorozást ahogy te is tetted! Nyílván a step-by-step elve minden esetben kifizetődőbb de esetemben ez a lehetőség sajnos olyan egyszerű.

(#67) Zeratul: Köszönöm a tanácsot! Gondoltam jól bevásárolnék ruhákból (természetesen mindent bőrből ahogy írod) mivel ezeket csak egyszer kell megvenni, plusz életet menthetnek. Azonban így már jobban megfontolom a ruhavásárlást. Pályázás nincs tervben, nem akarok én száguldozni se versenyző lenni se semmi durvulás. Kocsival sem szoktam soha ökörködni és baromkodni mert én nem az az ember vagyok. Ezt amit írsz nem tudtam a bukókról, köszi jó tudni most már! Akkor a kinézett AGV GT Veloce TXT bukósisak egy pillanat alatt tönkremegy ha véletlenül magasabbról leejtem vagy csak felöltözve megbotlom a garázshoz vezető lefagyott betonúton. Atya ég.

Anno volt nekem egy három éves testépítő elmeroggyantásom. Akkor szezontól függően 15-25 kilóval vastagabb voltam. Ha ismét elkezdek komolyabban foglalkozni a testépítéssel akkor milyen szisztéma javasolt a motoros ruhákkal kapcsolatban? Tekintve, hogy folyamatosan vastagodni fogok, illetve ha szüneteltetem pedig időarányosan vesztek a súlyomból :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.