Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

A klasszikus RE játékok az 1-2-3...'szák meg a 4. részüket. :(((

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2) robogo81 válasza TazLeacher (#1) üzenetére


robogo81
aktív tag

A Veronika-x is inkább a klasszikusok közzé tartozhat,az irányítása miatt,igaz ott nem előre renderelt a háttér.
Kíváncsi vagyok a felújított 4-ben előre felvett videók vannak,vagy a játék valós időben állítja elő(ez a PC-s port miatt érdekel,ott nagyon elbbbb... hülyére tömörítették)?

Az második videóban,aki játszott nem nagyon volt gyakorlott játékos,sokszor volt halálközeli élménye :DDD ,a gengszteresben több taktikát láttam,tudta honnan jöhetnek az ellenfelek,igaz a Tommy gunnal könnyebb. :K A 4. nem néztem :B

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#3) TazLeacher válasza robogo81 (#2) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Az X-et elismerem, az még horror játék volt, és nem akció. De a 4-et klasszikusként emlegetni... :W Pont most ajándékoztam el a PC változatomat. Hogy azzal a büdös életben többet nem fogok játszani, az tuti.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#4) gyuszaa


gyuszaa
őstag

Az első rész volt az igazi.

(#5) robogo81 válasza TazLeacher (#3) üzenetére


robogo81
aktív tag

"További jó hír, hogy a Resident Evil: Code Veronica HD is érkezik, méghozzá a jövőhét folyamán. Így a klasszikus Resident Evil játékok kedvelői SEM maradnak ki a mókából."
Szerintem a cikk szerzője a Veronikára gondolt a klasszikus megnevezés alatt,és nem a 4-re.

Én még régebben megvettem a 4-et Pc-re,mivel volt már akkor is analógos gémpadom,az irányítás nem okozott akkora megrázkódtatást,mint annak aki billentyűzetről vitte végig.
Akkoriban még nem volt összehasonlítási alapom,tudtam hogy nem egy nagy szám a port,de még nem is gondoltam hogy mennyire gáz.
Később mikor kiadták házilag barkácsolt(a GC verzióban lévő) textúra pakkokat,akkor esett le,hogy a pc-s portban sokszor csak fele akkora textúrák vannak,mint a GameCube-s verzióban .
Szerencsére a sok Modding figurák már megcsinálták a Hi-res csomagokat,amik legalább 4x nagyobb texturákat tartalmaznak,meg a nagyobb felbontású átvezető videókat,így végre sokat javult a játék.Sajnos az egér irányítást ezek se mentik meg(az egér mód se sokat segít,csak a joyt emulálja,persze jobb mint a semmi).
Most nem vagyok benne biztos,de mintha a GC- tudta a valós videókat,a ruha meg a fegyver az volt a videóban amit a karakter viselt.

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#6) TazLeacher válasza robogo81 (#5) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Első bekezdésre: lehet.

Másodikra: nekem egy kicsit komolyabb gondjaim voltak a játékkal, mint az irányítás.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#7) Sirandrish válasza TazLeacher (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az 1nek van remakeja..GC-n

Szerk: nekem amugy bejön...elég jól néz ki :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) ch003067


ch003067
addikt

Háth igen, ez a játék inkább konzolra jó, mintsem PCre.

(#9) Sirandrish válasza ch003067 (#8) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én végigvittem PS2-n és PC-n is de az irányítás miatt PC-n sokkal jobb...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) Mártógyurma


Mártógyurma
tag

http://www.youtube.com/watch?v=2OqixGNTw7c

(#11) ch003067 válasza Sirandrish (#9) üzenetére


ch003067
addikt

Háth, szerintem konolon jobb lehet, mert ott legalább nem a nyilakkal kell irányítani, hanem az analóggal. De igazából annyira nem tudom, mert nem játszottam még konzolon szinte sose.

(#12) Sirandrish válasza ch003067 (#11) üzenetére


Sirandrish
legenda

PC-n ott az egér :U
Nem a nyilakkal kell irányítani..
Eredetileg talán tényleg nem volt benne egérhasználat de azt pilla alatt javították..

Ami miatt jobban feküdt a PS2-s verzió nekem az a nehézség..
Ugyanis az PC-n nem változott és gondolom nem kell mondanom hogy egérrel a 0,4m/h-val közlekedő zombikat nem nehéz agyonlőni..így kb fele annyi lőszerrel ki lehetett vinni a játékot PC-n..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) TazLeacher válasza Sirandrish (#12) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ne vegyél fel lőszert, és rögtön nehezebb lesz. :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#14) Sirandrish válasza TazLeacher (#13) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ahha...ez nekem eszembe se jutott :D
Vagy csak szimplán csukjam be a szemem esetleg? ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15) TazLeacher válasza Sirandrish (#14) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Kényelmesebb, ha kikapcsolod a monitort. De az már durva...

Ha viszont ha elfordítod pivot-ba a moncsit, de a képet nem állítod utána, elleszel egy darabig, az tuti.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#16) ch003067 válasza Sirandrish (#12) üzenetére


ch003067
addikt

eredetileg a nyilakkal kellett irányítani a lézert. De ha ezt kijavították akkor szerintem kijátszom újra.

(#17) Sirandrish válasza ch003067 (#16) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ime
Görgesd picit lefelé..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18) Sirandrish válasza TazLeacher (#15) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az már ultrahardnak minősül..de megpróbálom :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19) ch003067 válasza Sirandrish (#17) üzenetére


ch003067
addikt

Köszi szépen :R

(#20) Sirandrish válasza ch003067 (#19) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát igazán nincs mit..Jó játékot :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21) ch003067 válasza Sirandrish (#20) üzenetére


ch003067
addikt

Köszi, meglesz :C :C

(#22) FIFAnatizm


FIFAnatizm
csendes tag

Üdv, mindenkinek!
Nagyon jó dolog ez a grafikai tuning, nagyon tetszenek az új RE részek DE! amikor a 3mal játszottam PSX-en valahogy a játékélmény sokkal többet és maradandóbbat nyújtott, bár ez lehet annak is az oka hogy fiatalabb voltam :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.