Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) madstunt


madstunt
addikt

Én is nagyon szeretem a MOTOt bár 2 éve nem az használok de sajna nem rukkolt elő az elvárásaimnak megfelelő telóval.
Abban meg szerintem nincs vita hogy a p2k rendszer a legmoddolhatóbb rendszer a zárt teló oprendszerek közül,és ezt azért pl az E398-ammal ki is használtam bőven:):)

(#2) Fecogame


Fecogame
veterán

E398-at vagy E1-et nem használtál?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#3) blokad


blokad
senior tag

Katt

[L:blokad@motofan.hu]e-mail cím[/L]

csak, ha érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#4) rep3at válasza blokad (#3) üzenetére


rep3at
őstag

Ó de használtam azt is. A fekete (ezt használtam is) és a fehér (E1 ugye) nagyon tetszett, sajnos aprók között nincs fent, de talán egyszer meglesz a fehér.

Érdekel a dolog persze. Minden ami Motorola :)

Forward thinking. كرر

(#5) blokad válasza rep3at (#4) üzenetére


blokad
senior tag

Azért adtam külön mailcímet, mert a globális még nem teljesen jó.

(#6) rep3at válasza blokad (#3) üzenetére


rep3at
őstag

Köszönöm a linket blokad! Jelentkeztem is :)

Forward thinking. كرر

(#7) blokad válasza rep3at (#6) üzenetére


blokad
senior tag

(#8) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Nekem E8-am volt rövid ideig, szerettem, mert gyönyörű volt, csak a kelleténél többször fagyott. Úgyhogy eladtam.

(#9) <NewL>


<NewL>
addikt

Nekem is volt,és még akkoriban jónak is számított. Moto V550 semmi problémám nem volt vele,szertettem. De most biztos ,hogy nem tudnék használni egyet sem. :( Sőt amiket mutogatnak mostanában azok közül sem kellene egy sem.

There's an app for that

(#10) madstunt válasza blokad (#3) üzenetére


madstunt
addikt

Ez lehet engem is érdekelne hisz eléggé elástam magam anno a p2k világában így lehet tudnék hozzátenni vmi értékeset is:)

(#11) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Motorola Penge családjából a lila színű V3i a titkos favoritom. Kár, hogy ritka. Sosem láttam még élőben.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#12) rep3at válasza Algieba (#11) üzenetére


rep3at
őstag

Sajnos tényleg elég ritka. De az alap ezüst színét is nagyon eltalálták szerintem.

Forward thinking. كرر

(#13) rep3at válasza rep3at (#12) üzenetére


rep3at
őstag

Sajnos magyarországra kevés jutott el a V3-szériából, pedig mondjuk a V3s (ugyanaz, csak a kijelzője QVGA), vagy a V3m (bővíthető, megapixeles kamera) érdekelt volna. A V3x például azért nem tetszett, mert megváltozott az anyaghasználat és a formavilág, jó volt újra egy V3mal futkosni :). Ezért is tetszik mondjuk a V3i. Szolid változtatások, fejlesztések, ugyanaz a forma..

[ Szerkesztve ]

Forward thinking. كرر

(#14) rep3at válasza rep3at (#13) üzenetére


rep3at
őstag

Hát nem gyönyörű? (V3m)

Forward thinking. كرر

(#15) blokad válasza rep3at (#14) üzenetére


blokad
senior tag

Akkor már inkább V3i

[ Szerkesztve ]

(#16) rep3at válasza blokad (#15) üzenetére


rep3at
őstag

Na igen az sem egy rossz, de ezt valahogy jobban elfogadnám. Biztos nem jönne szembe az utcán :)

Forward thinking. كرر

(#17) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Motorolától szerintem a V3 sorozat az, ami vállalhatóan néz ki. Persze ez ízlés dolga, és közel sem láttam minden Moto-t.
Külsőre személyes kedvencem két olyan telefon, amit még sosem láttam élőben: BenQ P30 és P31.

(#18) rep3at válasza FoxiestFox (#17) üzenetére


rep3at
őstag

Na igen a P31 tényleg nem néz ki rosszul. Én is a V3-sorozatot kedvelem a legjobban, meg a divattelefonjaikat.

Forward thinking. كرر

(#19) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Egy Motorola Q9 van nálam tesztelésre. :) Külsőre nagyon egyben van a telefon. Picit sem nyekereg. Most keresek hozzá programokat. Még sosem próbálgattam Win rendszerű okostelefont.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#20) rep3at válasza Algieba (#19) üzenetére


rep3at
őstag

Egy olyat szeretnék én is kipróbálni, a Handangon elég sok program vvan fent WMhez. Én is gondolkoztam egy ilyen készülék megvételén még a nyáron, de sajnos a wifi hiánya elég zavaró volt a számomra..

Forward thinking. كرر

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.