Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1317) OldAkita


OldAkita
aktív tag

A karácsonyi ajándék Apple TV-t próbálgatom. Kitűnően működik. Eddig a router usb portjára kötött hdd-ről néztük a filmeket a tv média lejátszójával. Fórumot olvasgatva kiokosdtam hogy ha letöltök egy media lejátszót akkor az Apple Tv is le fogja játszani a filmeket. Első nekifutásra több ingyenes lejátszót is kipróbáltam de egyik függőlegesen kicsit megnyújtotta a képet, a másik a feliratok ékezetes betűit nem jelenítette meg jól, szóval a végén megvettem a MrMC-t. A sok kérdésem közül egyelőre egyet kérdeznék. Eddig mindig külön keresgéltünk feliratot, bemásoltuk a film mappájába és úgy néztük. Ahogy látom az MrMC le tud tölteni feliratot. Kitűnően meg is jeleníti az Open Subtitles és egy másik helyről a letölthető feliratokat. A problémám az hogy csak angol feliratokat kínál fel. Belenéztem az Apple Tv beállításaiba és mind a nyelv mind a régió magyarra van állítva. Regisztráltam az Open Subtitles-re (tény hogy más e-mail címmel mint ami az Apple Store-ba) és az Open Subtitles webes felületén szintén mindent magyarra állítottam, de nekem mégis csak az angol feliratokat jeleníti meg. A sok felirat végén alul megjelenő lehetőség, ami talán egyéb feliratokhoz vezetne, inaktív, nem tudok klikkelni rá. Olvasom hogy valaki irja hogy nem regisztrált az Open Subtitlesre mégis problémamentesen letölti neki a magyar feliratot. Gondoltam átírom az e-mail címet arra amivel az Apple store-ba regisztráltam de ha van akinek enélkül is jól tölti le, akkor talán ennek nincs is értelme. Vajon mi lehet a hiba?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.