Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FATtila78


FATtila78
tag

L90 tênyleg patent telefon lett. Tavasz végén ha lejár a hűségem lehet be is nevezek egyre :)

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#2) HKorn


HKorn
addikt

Ez a HTC-ről nem lesz elmondható :D

Run&Ride

(#3) Csapoati válasza HKorn (#2) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Pedig jegyzetelhetnenek, jol csinalja az LG, lasd pl G2 ar/ertek aranya.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) dsr


dsr
senior tag

Nem csoda , nagyon jó áron kínálnak nagyon jó készülékeket. :)
Hajrá LG.

(#5) tomtom98


tomtom98
csendes tag

Csak igy tovább :C

ZTE VEC 4G (Snapdragon400)

(#6) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Egy LG G2 Minire akartam újítani, de aztán megláttam, hogy jön a G3 Beat, ugyan olyan áron, mint amennyivel a G2 Mini nyitott, de jobb kamerával és kijelzővel. Talán akkor már megvárom azt.

Valahogy eddig egyáltalán nem volt szimpatikus ez a márka (talán a béna logójuk teszi ami a gagyi porszívókon is ott virít), de a napokban a telefonváltás miatt megint kicsit beleástam magam és mindig oda lyukadok ki, hogy az LG ár/érték arányban verhetetlen és állítólag ROM-ot is tudnak fejleszteni (nem úgy a Samsung, amitől már viszketős kiütést kapok).

Majd meglátjuk mit tudnak. :)

Samsungot többé nem veszek, több telefonjukat is elfogyasztottam, de megfeküdte a gyomrom, azóta is fekélyes. A Sony baromi bugos rendszereket fejleszt. A HTC jó lenne, de szeret túlárazni. Az Apple ugyan úgy HTC szindróma és nekik amúgy sincs középkategóriás telefonjuk. Kínaiból csak az Oppo meg a OnePlusOne tetszik, de nincs hazai garancia egyikre sem. Szóval az LG-ben van az utolsó reményem. :D

[ Szerkesztve ]

(#7) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Mondjuk ahogy a képet elnézem, itt sem történt dizájnforradalom... :U
De ettől még megérdemlik, mert tényleg nagyon jó ár/érték arányú telefonjaik vannak, úgyhogy hajrá LG! :C

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#8) #81999360 válasza FATtila78 (#1) üzenetére


#81999360
törölt tag

Én is tervezem, pedig eddig Sony párti voltam. :K

(#9) Csapoati válasza Stauffenberg (#6) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Motorola? :)

#7: Nem is kell mindig dizájnforradalom, Apple-éknél is bejött az evolóció, egyetlen nagyobb formai újítás volt (3GS ->4), de nincs is rá szükség. A G2-G3 vonal pedig szerintem nagyon jól néz ki. :)

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10) Stauffenberg válasza Csapoati (#9) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Az Oppo és OnePlus One telefonokkal is a hazai garancia hiánya a bajom, tehát szerencsétlen Motorola is kiesik.

Amúgy meg volt már Motorolám is (Defy), ami akkor szintén nem volt egy nagy eresztés szoftveresen, akkoriban a Motorola eléggé szét volt csúszva. Elnézve, hogy mit műveltek a G-vel, látszik, hogy nagyon összeszedték magukat, de nekem fontos a normális garancia, na meg az sem árt, ha szolgáltatótól tudom megvenni, mert azért nem elhanyagolható mértékű kedvezményt kapok.

Amúgy meg egye meg őket a franc, hogy nem tudnak valamilyen egységes EU-s forgalmazást és garanciát kialakítani. Kész kabaré, hogy két EU tagállammal odébb simán forgalmaznak, nálunk meg le sincs szarva az egész.

"A G2-G3 vonal pedig szerintem nagyon jól néz ki."

Szerintem is, nekem tetszik ez a csupa képernyő kivitel, csak nem értem, hogy mi a bánatnak kell az előlapra is egy hatalmas béna LG logó. Ez az egyetlen amibe bele tudok kötni, amúgy meg teljesen jó ahogy van.

[ Szerkesztve ]

(#11) HKorn válasza Csapoati (#3) üzenetére


HKorn
addikt

Jaja, pont a one mini 2 árazása miatt írtam, hogy a htc-ről az okos marketinstratégia miatti rekordnyereség nem lesz elmondható :)

Run&Ride

(#12) Csapoati válasza Stauffenberg (#10) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A márkaidentitás. :) Én a Knock Code-ot meg a hátlapi gombokat irigylem egyébként az LG-tulajoktól, ezek jópofák és hasznosak.

A Motorolának is van valamiféle magyar garija - legalábbis nem kell külföldre menned vele, vagy postázni. a német Media Marktosakat az itthoniak is beveszik, az Expansys pedig hazai szervízbe, a Cordonba küldi a hibás telókat. De nem akarlak lebeszélni az LG-ről, szerintem is jó választás. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#13) Nuada herceg


Nuada herceg
őstag

Hát én a G3-ba szerelmes is vagyok!
Most, hogy kijött snapi 805-el, lehet erősen elgondolkodom 1en....

Értem a csíziót.

(#14) Kasya


Kasya
nagyúr

A g2 es g3 dizájnt nagyon eltaláltak. Ami gondom volt a nagy kijelzős telefonok dizájnjával, azt lényegében a g3 megoldotta.

A Knock funkció köre tényleg nagy marketinget tettek /amennyire én láttam/. Azért nem semmi, hogy egy kis funkciót hogy kitudtak emelni és egy "nevjeggye" alakítani.

(#15) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én is le szeretném már váltani a Samsung Wave-et (ember még nem fogot úgy mellé telefonnal mint én avval).
Árban a G2 mini tűnik a legjobb választásnak eddig, de várom a jelentkezőket mert még megondolhatom magam. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#16) Dave1984 válasza pusszycat (#15) üzenetére


Dave1984
őstag

G 2 Mini helyett inkább L90!Ugyanaz a 2 telefon csak az L90 jó 20ezer ftal olcsóbb: )

én sok évnyi

Se,Sony telefonok után váltottam LG re,és nagyon nem bántam meg!Sok bugos Sony után feludules a bugmentes stabil rendszer: )

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#17) Stauffenberg válasza Dave1984 (#16) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Azért ne feledjük, hogy a G2 Miniben egy kissé jobb kamera van (hátha valakinek számít, nekem igen), mint az L90-ben, meg bár ez szubjektív, de szerintem szebb is. Amúgy én is gondolkoztam, hogy L90 vagy G2 Mini legyen, de továbbra is maradok utóbbinál, főleg mivel szolgáltatótól megkapom 30k körül, ami esetében 10% árkülönbség már nem oszt nem szoroz.

(#12) Csapoati: Szerintem bőven kap annyi logó itt-ott az ember, hogy meglegyen a márkaidentitás. Nem szeretem az előlapi logókat, főleg ah túlságosan tolakodó. Az LG az. A Sony, HTC meg tudja oldani szolidan is, Samsung határeset, de csak mert hosszú a neve, de ők sem viszik túlzásba. Az LG ezzel szemben egy batár nagy, ráadásul bénán kinéző logóval nyomja. Bőven elég lett volna a hátlapra... ahol amúgy annak ellenére is van, hogy az előlapra is került. Ez már inkább karácsonyfa effektus.... :D

A OnePlus One esetében tökéletes az összkép, vagy bármilyen Nexus cuccnál (van egy Nexus 7-esem, imádom). Nem csak, hogy az elejére nem kerül logó, de még a hátán sem tolakodik.

(#18) Tóni bácsi


Tóni bácsi
csendes tag

Jövő hónapban lesz 1 éve, hogy LG G-t használok. Nem romolok, mert a gyári rendszer a mai napig is úgy fut mint újkorában (HTC-ről váltottam a kényszerű romolgatás miatt). Egy kezemen megszámolható, hogy mennyiszer fagyott le. Szóval hajrá LG. :C

Aki a legnagyobb közöttetek, az legyen a többi szolgája. (Mt23,11)

(#19) pusszycat válasza Dave1984 (#16) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az Lg G2 mini itt Romániában szinte egy árban van az LG L90-el fene tudja miért belül egyformák igaz de kívül elöl-hátul a G2 mini a szebb. 69710 Ft. a G2 mini. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#20) rosszfiu18 válasza Nuada herceg (#13) üzenetére


rosszfiu18
tag

...oké, hogy megjelent, de még sajnos nem lehet kapni...remélem hozzánk is eljut, remek választás lenne! ;)

A kihívások elkerülhetetlenek, de a vereség nem kötelező!

(#21) #81999360 válasza rosszfiu18 (#20) üzenetére


#81999360
törölt tag

Egyszer biztos eljut ide is. :DDD

(#22) petipetya


petipetya
nagyúr

Szép eredmény, megérdemlik az elismerést. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#23) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Remélem megszorongatják a nagy, utóbbi időben kissé magától elszállt Samsungot... :U
Nagyon összeszedték magukat LG-ék az elmúlt kb 1-1.5 évben. :R

(#24) halkow


halkow
őstag

A G2 most is a toppon van a 2 napos üzem időt pedig csak az s5 tudta le másolni a felső kategóriában. A g3 meg üzem időben és teljesítményben vissza lépés az a g2-höz képest

Alcatel onetouch idol2s the king

(#25) hue2000


hue2000
tag

A htc vegyen példát az lg árazásáról

Az élet mindig drága

(#26) azopi74 válasza Stauffenberg (#6) üzenetére


azopi74
addikt

Microsoft/Nokia-t is kifelejtetted a sorból. 930-al pl mi a gond? Bár az nem épp középkategória...
820-at most akciósan meg lehet venni T-Mobile-nál 40 k HUF-ért, Dominoval. Az szerintem igen jó vétel.
Bár most épp kifogytak a készletből, de azt írják, újabb készlet várható.
Ha meg felső-középben gondolkozol, 925-ös 90k-ért van a T-nél szintén dominoval.

(#27) fi:zi'k válasza Stauffenberg (#10) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

A Xiaumiau-t kihagytad a sorból. :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#28) -Mosquito- válasza halkow (#24) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Zavart érzek az erőben.. :D [link] , [link]

[ Szerkesztve ]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#29) Stauffenberg válasza azopi74 (#26) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Bár egyre szimpatikusabb a WP is, azért egy 2 éves telefont nem vennék már meg. Franc tudja meddig kap még frissítéseket. A Lumia 820-al szemben meg vannak olyan kivetnivalóim, mint a nem túl jó képernyő ami a felbontás gyengesége mellett az AMOLED miatt sem szimpatikus (utálom ezt a kijelzőtípust, most is Super-AMOLED kijelzős telefonom van és utálom a színeit, olyan mint egy gumicukros babahányás, egy nyomi mobilfotót sem tudok megszerkeszteni rajta).

Az újabb modellekkel meg az a bajom, hogy csak a felső kategóriában jellemző az 1 GB RAM.

(#30) Ch4r0n


Ch4r0n
tag

Csak gratulálni tudok az LG-nek a teljesítményéhez! G2 mini tulajként le a kalappal nagyon elégedett vagyok vele minden téren. Akkuidő bámulatos, gyors, pörgős a telefon és a hátlapi hangerő szabályozó, illetve a knock code jól ki lett találva. Én csak annyit mondhatok csak így tovább LG.

Nekem személy szerint semmi bajom az LG logójával és annyiból nem baj, hogy a telefon elején is szerepeltetik, hogy nekem mindig erre vetül rá elsőként a tekintetem és állapítom meg a helyzetéből hogyan is áll a telefon és e szerint nyomom a kijelzőn a knock code-ot.

(#31) Narxis


Narxis
nagyúr

Én is pár napja vettem egy G2 Minit és kellemesen csalódtam. Lehetne egy kicsit több belső tárhely és azt, hogy csak system app írhat sd kártyára irtó gyorsan el kéne felejteni. Tudom, hogy kitkat ficsör de elvileg meg lehet kerülni. Csak hát ez legyen alap, ne kelljen root meg ilyen trükk meg olyan trükk.

Thanos was right.

(#32) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Meg is érdemli az LG, sokat tettek le az asztalra az elmúlt időszakban.

(#33) Luck Dragon

Azt hittem hogy az F6 is köztük lesz a kiemelt családtagként, de sebaj,szép ez így is:)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#34) pengwin válasza Stauffenberg (#10) üzenetére


pengwin
addikt

OPPO-t és OnePlus One-t is lehet kapni európai garanciával, csak úgy lényegesen drágább. De nézz be a tesztek alatti topicokba és rédeklődj a tulajoknál, biztos szívesen segítenek.
Expansys-tól pedig lehet venni Motorolákat, amik állítólag garanciáztathatóak a Cordonnál.

Üdv, pengwin

(#35) PistiSan


PistiSan
addikt

Következő telefonom LG L65 lesz, régen eszembe nem jutott volna LG t venni, de szépen össze hozták az új szériákat.
Fenti telo az egyik szolgáltatónál 36K, 1GB rammal nem találtam ebben az árkategóriában jobb vételt újonnan.

(#36) gzbotii


gzbotii
veterán

Ehez en is hozzajarultam. Szerintem G2 verhetetlen ar/ertek aranyban.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#37) azopi74


azopi74
addikt

https://twitter.com/ailon/status/492665898441125890

Ezek szerint az LG újra bebpróbálkozik a WP piacon is. Egy jó erős középkategóriás WP-s teló jó is lenne WP fronton , mert Microsoft Lumia-k csak a legalsó és legfelső kategóriákban jeleskedtek eddig.

Bár az a 720p 5"-en egy kicsit kevés szerintem. 116 PPI? Jó, középkategóriában elmegy, Lumia 1320 meg csak 96 PPI...

(#38) pengwin válasza azopi74 (#37) üzenetére


pengwin
addikt

ppi számolás:
(720^+1280^)=2156800
ebből gyököt vonva kapsz 1468-at.
1468/5 = 293

De tetszik az eredeti gondolkodásmódod. :))

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#39) azopi74 válasza pengwin (#38) üzenetére


azopi74
addikt

Jól van na, ezt benéztem, PPCM-et számoltam véletlenül. Gyanús is volt ez a qrva alacsony érték PPI-nek, de ez péntek este megbocsátható bűn :)

(#40) Thauxeeb


Thauxeeb
tag

A frissítésekkel is ügyeskedjenek (G2-re egy Android L-t elviselnék) és akkor azt mondom, hogy a legjobbak között vannak!

(#41) PistiSan válasza Thauxeeb (#40) üzenetére


PistiSan
addikt

Nexus7 re már adott a leheőség, de még nem volt szívem kipróbálni.
Telefonból már egy 4.4-es robotnak is örülni fogok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.