Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) VoidXs


VoidXs
nagyúr

Az írással semmi gondod nincs, emiatt ne aggódj. Az én első cikkem közel nem volt ilyen, de ha most kezded, akkor tapasztalatból mondom, hogy maximum 10 íráson belül eléred azt a szintet, amit szeretnél. Persze, csak ha tényleg foglalkozol vele, nem csak "na most írok egyet, hogy legyen", ahogy én tettem, de nálad ez nem lesz probléma, ahogy látom. Nézd csak meg, én hova jutottam első írásomtól: "a pulcsi: segélykérés" című bejegyzésem a plafon. Persze én nem csak gyakorlás indokával írok, hanem mint hobbi, mert belészerettem. Így is nagyon megosztó lett, ami stílusom kialakult, szóval ne kövesd a példám, ha egyetemre írsz beadandót.

A téma viszont olyan dolog, amit nem nagyon értek. A gyűjtői változatok bemutatása oké, ha olyan szinten nyomod, mint a We Collect Games, de ez az Assassin's Creed specializáció nem teljesen tiszta. Kíváncsisággal figyelem a jövőd, mivel konkrétan a kedvenc sorozatomról beszélsz, aminek az első trilógiáját (ami 5 rész lett) bármikor fel tudom idézni olyan pontossággal, hogy melyik sarokban milyen növény van. A két dolog uniója viszont nem tudom, hogyan fog kitölteni egy huzamosabb időtartamot, így ezt légyszi fejtsd ki.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.