Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) IQfályter


IQfályter
tag

A Xiaomi telefonoknál nincs bug!
Az feature! :)

(#52) neoforce


neoforce
aktív tag

Elég nagy csalódás ez a készülék ,ez a kamera rendszer hát ez gáz!
Pláne ennyi pénzért......

(#53) onlineair válasza Milka 78 (#12) üzenetére


onlineair
tag

A Master tényleg jó telefon, kár viszont hogy egy fő verzió frissítést kap majd (12) és ennyi volt.... De hogy ne legyen off: nagyon gagyi ez az AI logó ott hátul, vagy már ez az új divat :F ?

(#54) judas13


judas13
addikt

Gyenge.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#55) sanyci


sanyci
senior tag

Egyik teszteben sem foglalkoztok a hall-szenzorral, ami - számomra - elég fontos, mert egy aktív flip-es tok sokat segít a használhatóságban.
Gondolom ebben sincs, mert valahol a Note 5 és a 9 között kikopott :(((

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#56) Milka 78 válasza onlineair (#53) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nekem annyira a főverzió frissítés sem nagy gond, mert a 11-el is majd tökéletes telót kapok. A biztonsági frissítés már más kérdés.
Volt itt már szó/cikk róla, hogy több mint 2 éves Realme teló is megkapta, sőt talán második főverzió frissítésen is túl van (lehet rosszul emlékszem)...de ez majd idővel kiderül
.
Ui : Ja hogy wifi5 van csak a Xiaomin...ezt nem is értem, de ez a teló 100-ért sem nagy üzlet, nem hogy drágábban :N

(#57) need válasza Donki Hóte (#43) üzenetére


need
addikt

bassz*ák meg akkor el is engedtem keresek olyan telefont amiben benne van..

kösz a válaszodat és Donki Hóte-nak is köszi :D :R :R

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#58) realist


realist
őstag

Az alis [link] a cikk aljáról megnyitva jelenleg 865,57 EUR a legolcsóbb kiszerelés. Ez még dakota viccnek is erős lenne :D

(#59) noisia


noisia
aktív tag

Na hát ez a teszt így el is döntötte, hogy A52s lesz a köv teló. Vártam erre a készülékre, de ezek szerint feleslegesen. Azok a videók, valami fertelmesek. A 4 éves középkategóriás A8-am is ilyeneket vagy jobbakat készít. A proci se győzött meg utánaolvasás után.
Oké, kinézetre amúgy jól néz ki a gép, kijelző-üzemidő-töltés is több mint rendben.
De túl gyenge a fotós-videós képesség, azt nem tudom megbocsájtani egy 108 MPx-es egységnek, amely más készülékekben sokkal jobban virít.
A szoftverfrissítési mizéria is furcsa mostanság.
Samsung lesz. El is engedem a komplett xiaomi-családot végleg.

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#60) BReal válasza #95462144 (#5) üzenetére


BReal
addikt

Egyébként a gsmarena specei szerint van benne. Ez most akkor hogy?

(#61) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Se Wifi6 , se közelség érzékelő 2022-ben... Szánalmas ami itt megy Sziamiunál :D
Jah a BugOS nem is említve....

(#62) g2gti válasza noisia (#59) üzenetére


g2gti
csendes tag

Én is inkább az új A szériát várom, mondjuk a budge vonalon, A23-33 párost

(#63) rozsomak123


rozsomak123
csendes tag

Töltés, akksi, 5G, Amoled 120Hz ezek mind jó tulajdonságok. AX (wi-fi 6) tulajdonsággal rendelkező proci hiánya az nekem sem jön be. Mondjuk Snapdragon 6 szériában csak ax-ready van, csak a 7 szériában jelenik meg a az AX.

(#64) Alarikman


Alarikman
senior tag

Sajna kevés lesz úgy néz ki az egész Note 11 széria(amoled ide vagy oda). Tudásban és árban is ahhoz, hogy maradandó legyen. Az előző évben is már rezgett a léc.
A Poco-k jobban sikerültek tavaly. Reméljük idén is "megmentik a mundért".
Ha nem, akkor elkezdhetnek rettegni a Realme-től(mindenhol) és a Samsung-tól (felülről).

[ Szerkesztve ]

(#65) moma


moma
őstag

Kínában is elszálltak az árak? Vagy csak nyugatra adják már ezen az áron. Durva, hogy a note hetet még 60 körül vettem.

Amúgy az az egészben a legzavaróbb, hogy megszoktam az OS-t szóval nem annyira örülök, hogy váltani kell. De ha más is így dönt akkor ők nem fognak örülni a végén, mert vissza is rögös lesz az út, mert ha megszokik az ember egy rendszert, akkor csak jó okkal vált.

[ Szerkesztve ]

we all deserve a bit of luck.

(#66) Alarikman válasza moma (#65) üzenetére


Alarikman
senior tag

Ez a pro, de a sima Note 11 is lesz vagy 85k indulásnak, ide a bökőt. Ezek már nem azok az idők(Note 5-8). A Xiaomi is lassan, de biztosan emel. De mindenki is. Kicsi vigasz, hogy egy 70-80k-s mobil már elég szinte mindenre. Nekem poco x3 pro van. Ami a SOC-ot figyelembe véve, az utóbbi év legjobb vétele(közép kategóriában).

[ Szerkesztve ]

(#67) aelod válasza #95462144 (#5) üzenetére


aelod
veterán

Ha nincs benne akkor nem kell vele foglalkozni alapon :W . Óriási csalódás a Redmi 11 széria. Note 7ről váltottam volna rá, de így ebben a formában és áron köszönöm nem érdekel. A kamera moslék konkrétan. Szoftveresen pedig nem elérhető az 1920-nál nagyobb felbontás? Agyrém. Ennyi pénzért igazán elfért volna benne OIS. A fókusz itt is újra újra elkapja a témát videók alatt, nem tartja stabilan. Makró lencse felesleges is kb. Kamera téren harmat gyenge.
Ami pozitív, hogy végre AMOLED, nagy az akku és gyárilag jár hozzá gyors töltő fej.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#68) sutyi^ válasza ittakary (#11) üzenetére


sutyi^
senior tag

Nekem Realme 8-am van most, meg vagyok elégedve vele. De 2 héten belül itt a 9-es széria. Abból szerintem a sima és a Pro+ ami megéros lehet.

Én többet vártam ettől a Note 11-es szériától.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#69) janeszgol válasza aelod (#67) üzenetére


janeszgol
félisten

Én a tavalyi év egyik legjobb vételének (sőt, 100 ezer ft alatt a legjobb vételnek) tartottam a Redmi 10s telefont. A GPU semmivel sem gyengébb (Mali G74 mp4 = Adreno 619). A 4/64 már 53 ezerért elvihető, de a 6/128 is 80k alatt van. Annyi, hogy a nincs 5G. Viszont a Redmi 10s olyan erős telefon, mint a Note 11 legerősebb darabja (a cikk alanya). És jobb kamerákkal. Érezhetően jobb kamerával.

Őszinte leszek, én egyáltalán nem értem ezt az egész Note 11 családot. Amikor Bog megírta a bemutatót, elolvasva akkor sem értettem, hogy a Xiaomi mit akar ezekkel. Csak az egyik tag 5G-s. Ha mindegyik az lenne, akkor még azt mondanám, hogy jaja, hát kell tolni az 5G-s készülékek kínálatát. De csak az egyik 5G-s!

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#70) aelod válasza janeszgol (#69) üzenetére


aelod
veterán

Hát a note10s nem sokkal jobb mint a sima note10. Annyit a felár meg nem ér meg szerintem.

Őszinte leszek, én egyáltalán nem értem ezt az egész Note 11 családot. Amikor Bog megírta a bemutatót, elolvasva akkor sem értettem, hogy a Xiaomi mit akar ezekkel. Csak az egyik tag 5G-s. Ha mindegyik az lenne, akkor még azt mondanám, hogy jaja, hát kell tolni az 5G-s készülékek kínálatát. De csak az egyik 5G-s!

+1

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#71) PDA_FAN


PDA_FAN
tag

Ez számomra az agybaj netovábbja, hogy az ujjlenyomat szenzort az oldalára rakja, a bekapcsológombra. Egy strapatelónál még határeset, de az összes többi telót az emberek 90%-a tokban tartja. Mert persze üveg hátlap meg takonycsúszósan sima burkolat is kell a telóra, attól trendi. :W

(#72) PDA_FAN válasza noisia (#59) üzenetére


PDA_FAN
tag

A52s 5G-m van egy ideje, és nem vártam tőle túl sokat, de kellemesen meglepett. A Xiaomi például valahogy nem tudja megoldani a HD hangminőséget, legalábbis eddig egyikben se láttam ilyet. A Samuval nemrég több olyan ismerősömet is felhívtam, akikkel a Xiaomi-n csak akadozó, problémás hangminőséggel tudtam beszélni, és a Samu nagyon jó hangminőséget produkált. Próbaképp visszaraktam a SIM-et a Xiaomi-ba, és újra hívtam az egyiket. A hangminőség szar volt.
Értem én, hogy okosteló, de talán a telefonálás képessége így a 21. században nem extrém elvárás...

(#73) #95462144 válasza aelod (#67) üzenetére


#95462144
törölt tag

Az a baj a gyártóval jelenleg, hogy valami általában mindig hiányzik, hogy teljesen ne kannibalizálják fel a többi rengeteg szinte típusazonos modelljeiket. Ez így filléreskedés szerintem.

#60BReal

Nem tudom, lehet lesz olyan variáció is, vagy csak szimplán lutri melyikben lesz és melyikben nem, nem tartom valószínűnek, de a Xiaomi pont az a cég amelyikből ezt simán kinézem.

#72PDA_FAN:

A barátnőm Xiaomija pont emiatt is (volt azért más baja is) repült a házból. A hangminősége vállalhatatlan volt, de fura mert újraindítás után az első hívás mindig jó volt a másodiknál ismét kezdte.

[ Szerkesztve ]

(#74) gzoll


gzoll
tag

Ez a telefon ott tart, hogy az AMOLED panel, 108megapixel kamera és az 5G világán túl jelenleg a Redmi Note 8 pro telefonom jobb, mint ez... 🤔

(#75) moma


moma
őstag

.

[ Szerkesztve ]

we all deserve a bit of luck.

(#76) moma válasza gzoll (#74) üzenetére


moma
őstag

és ráadásul a kamerára azt írja a teszt, hogy nem túl fényes.

we all deserve a bit of luck.

(#77) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Hát a Redmi Note 8 Pro óta nem nagyon tudtak jó telefont kihozni Pro verzióban.Igaz most Poco X3 pro telóm van de még jó hogy nem vártam erre :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#78) gzoll válasza moma (#76) üzenetére


gzoll
tag

A Note 8 pro tud 4K videót felvenni :)) Az azért tényleg gyagya, hogy 2022-ben egy PRO utótagú telefonnal nem lehet 4K-ban rögzíteni.... Egy 108 megapixeles szenzorral... Minek raktak bele ekkorát akkor? Felesleges, ha úgyis csak ennyire képes a fényképező, és csak HD videózás van...

(#79) aelod válasza gzoll (#78) üzenetére


aelod
veterán

Erre jönnek majd a "rakj fel Gcamot". Nem, nem akarok majd 140e HUF értékű telefonon mókolni ezzel....

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#80) Alarikman válasza aelod (#79) üzenetére


Alarikman
senior tag

Root nélkül fel fog menni. Egy app lesz. Habár én nem vágom, hogy évek óta használják ezt a Samsung isocell szenzort, és még nem tudtak egy épeszű minőséget kicsikarni belőle. Szörnyű.

(#81) Pityu. válasza gzoll (#78) üzenetére


Pityu.
nagyúr

A nagy megapixel amúgy is csak parasztvakítás akármelyik telefonról is van szó,viszont a sok manipulálható már csak azért is jobban veszi mert hát minél nagyobb megapixelt tud.csak mondok egy példát pl mondjuk nézzünk egy hasselblad fényképezőgépet ami több millió forint és nem egy kicsi érzékelő van benne hanem bazi nagy ehhez képest mint egy telefonba és az tud mondjuk 50 vagy 100megapixelt akkor elgondolkodnék,hogy egy telefonba biza teljesen bullshit a nagy megapixel.

Viszont ami fura más teszteket nézve pl a youtubon,nem voltak ennyire szarok a vele készült fotók,sőt itt még dicsérik is mekkorát fejlődött a xiaomi meg az iphone 13 kamerájával haosnlítják
Viszont most nézem van egy sima 11 pro is

#aelod

Az elég fura mert nekem redmi note 7-en elég sokat javított a google camera alapból is plusz rawot is dolgozok ki bár lehet téged a raw meg nem érdekel de akkor is látható különbség volt jelentősen.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#82) aelod válasza Alarikman (#80) üzenetére


aelod
veterán

Tudom mert note7en én is azt használom de ez semmivel nem csinál jobb képet. Sőt. Csak elvárnám, hogy out of the box lehessen használni.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#83) Alarikman válasza aelod (#82) üzenetére


Alarikman
senior tag

Nincs benne a márka érdekeiben...
Habár tapasztalat, hogy jobb, főleg low light-ban.

[ Szerkesztve ]

(#84) aelod válasza Pityu. (#81) üzenetére


aelod
veterán

Persze, sokkal jobb gcammal csak érted ez annó nem 140 körül volt. Meg tán mostanra illene egy jó kamera szoftvert írni.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#85) Pityu. válasza aelod (#84) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ha hiszed ha nem a mai világban a redmi note 7 is kb 100EFt vagy felette lenne.De egyébként anno a redmi note 8 prot mikor vettem az se került ennyibe pedig ezerszer jobb volt. viszont most nézem a redmi note pro 11 5g vs redmi note11 prot a procijuk más de gondolom kamera ugyan az viszont más tesztekben nem volt ilyen szar a képminőség.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#86) judas13 válasza sutyi^ (#68) üzenetére


judas13
addikt

6 nap az a két héten belül pontosan :)
én is nagyon várom!

The Chinese smartphone maker Realme, is going to launch the 9 Pro and 9 Pro+ smartphones on 16th February.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#87) Cranberries válasza judas13 (#86) üzenetére


Cranberries
aktív tag

A 6 nap is két héten belül van, igaz kicsit tágabb intervallumban.:))
Én is várom a realme 9 pro és 9 pro+ premierjét.

[ Szerkesztve ]

(#88) beyruth82


beyruth82
veterán

Szerintem a fotós képességeket leszámítva egy jó telefon. 100 ezerért best buy lenne. Wifi 6 nincs benne ahogy néztem, ugye?

(#89) judas13 válasza Cranberries (#87) üzenetére


judas13
addikt

Belül van jaja :D vannak már fent first look videók
[link]

beyruth82

Főkamera úgy tűnik eléggé ott van. De nemsokára meglátjuk..

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#90) poci76


poci76
aktív tag

Redmi Note 5-öt akartam cserélni. Látva a Note 11 specifikációit meg az előzetes híreket, vettem 2 hete egy Realme GT Mastert 100-ért. Látva a tesztet, jó döntés volt.

(#91) gzoll válasza poci76 (#90) üzenetére


gzoll
tag

Jelenleg nálam.is a Realme GT Master a befutó, de várok egy hetet mert a Redmi K50 Gamer Edition is piszkálja a csőrömet, de csak most küldik piacra, nem tudni még sokat róla

(#92) neoforce


neoforce
aktív tag

Az a baj hogy ebben a kategoriában szerintem a Redmi note 10 pro-val mindent betettek amit ebben az ársávban lehet. Egész egyszerűen ha még beletennének jobb kamerát vagy wifi6-os chipet akkor már erősen feljebb kellene pozicionálni és ugye ott is van házon belül egy tucat készülék 100-120k ársávban ennek ez lenne a vége.idővel persze leszivároghatnak ezek a plusz dolgok ugyan ebben az ársávban de nem a chip hiány alatt. 160k semmiképp nem ér ez a telefon pláne hogy 169k a xiaomi 11i ami ennél lényegesen jobb készülék és ez csak házon belül a többiről ne is beszéljünk.

(#93) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

sokáig voltam xiaomi fan, de meguntam, márkát váltok. redmi note 7-em van, és a note 8 óta várom hogy valami nagyot durrantsanak megint mint a note 7 esetében, 60-ért (vagy az előtte lévő modellek). de csak ontják magukból a túlárazott elektronikai hulladékot már. régen minőség számított nem a menniység, ma már a mennyiség számít nem a minőség, eléggé befutottak megnőtt az ego, ez lesz a vesztük, mohó banda.
még mindíg a note 7-et használnám ha nem döglődne az akkuja, meg a gps se halódna hardveresen, sajnálom is hogy ezért kell az egész készüléktől megválnom.

[ Szerkesztve ]

(#94) neoforce válasza Bl.Gyo. (#93) üzenetére


neoforce
aktív tag

Na igen! Amit egyébként a xiaomi vezétőseg is észrevett legalább is ez látszik az utóbbi posztukban ahol 3 éven belül le akarják nyomni az Applet, lesz min dolgozniuk eladásaik Kínában is megcsappantak szerintem látják a problémát, sok a készülékük kevés a fejlesztés, gyenge szoftveres support. Meglátjuk az a hatalmas mennyiségű lové amit most erre szánnak az.mire lesz elég..

(#95) Fruityloops


Fruityloops
tag

Hát nem lett valami nagy durranás a telefon, a 108 megapixeles kamera parasztvakítás, a többi se nagy szám. Az utolsó normális telefonjuk a redmi note 9 pro volt (annak jóval jobb a kemerája-de amúg a note 8 volt idáig az, amire azt mondtam gyönyörű képeket lő), ami a note szériát illeti, a 10 több sebből vérzett, ez meg semmi pénzért nem kéne.
Szerintem teljesen felesleges volt kihozni a note 11 szériát.
Maradok az X3 NFC-nél, pedig gondolkoztam ezen anno, ha kijön, hogy váltok, de kösz, nem.

[ Szerkesztve ]

(#96) freeknight


freeknight
őstag

Régóta várom ezt a telefont, mint a Note 8 Pro-m utódját, de sikerült megint elrontani, most a hardverrel. Ha még hozzávesszük azt is, hogy a röhej forintárfolyam miatt garantált a gyengébb kiszerelés 160 feletti kezdőára, akkor már tényleg kuka a cucc.
Inkább a Poco F3, vagy a Realme GT Master. Azoknak is megvannak a maguk kompromisszumjai, de 120 környékén nem kicsit jobb vételek.

[ Szerkesztve ]

(#97) ittakary


ittakary
nagyúr

A sima Redmi Note 11 premier holnap indul

már kikerült a honlapra [link]

(#98) yuing válasza ittakary (#97) üzenetére


yuing
őstag

Az egész szériáé, mert Series-t írnak. :)
Legalábbis remélem, hogy Goboonál mindegyik modell elérhető lesz.

(#99) ittakary válasza yuing (#98) üzenetére


ittakary
nagyúr

(#100) yuing válasza ittakary (#99) üzenetére


yuing
őstag

Ohh, erre a hsz-re már nem emlékeztem. Köszi! Holnap meglátjuk mit is lehet pontosan megvásárolni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.