Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) Lirion válasza Sordoran (#899) üzenetére


Lirion
addikt

Na ezt el is felejtettem. :) Én még a régi rendszerben toltam ki a lexus kupát, úgyhogy nem kellett goldból tuningolnom. :)

(#902) Djuree válasza Sordoran (#897) üzenetére


Djuree
félisten

mi ez az idő átállitos trükk? ipadon is müködik?

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#903) Lirion válasza Djuree (#902) üzenetére


Lirion
addikt

http://www.youtube.com/watch?v=H6MiAANSL1g

(#904) Micsurin válasza Lirion (#903) üzenetére


Micsurin
nagyúr

ezért bann jár tudtomal , legalábbis voltak akiket megfogtak emiatt :U

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#905) Djuree válasza Micsurin (#904) üzenetére


Djuree
félisten

inkább nem kockáztatok...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#906) Moralespg


Moralespg
tag

Sziasztok van erre már valami megoldás?:you have been suspended from real racing 3.Vagy csak ideglenes felfüggesztés?

Samsung Galaxy s8 +Samsung gear s3

(#907) Lirion válasza Moralespg (#906) üzenetére


Lirion
addikt

Offline módban is ezt írja? Próbáltad már, hogy letörlöd és letöltöd újra?

(#908) Moralespg válasza Lirion (#907) üzenetére


Moralespg
tag

Nem mert egy ideje offline nyomom és nem ment felhőbe szerintem.Nem kapom vissza a megnyert pályákat megvett kocsikat...szerintem.Offline renben van csak nem ment felhőbe

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy s8 +Samsung gear s3

(#909) Lirion válasza Moralespg (#908) üzenetére


Lirion
addikt

Ha offline nyomod, hogy kaphattál felfüggesztést? A mentésedet egyébként simán kimásolhatod egy fájlkezelővel..
A felfüggesztés meg eltűnik, ha belépsz más felhasználóval, csinálj egy új fb profilt és kész.

(#910) Djuree


Djuree
félisten

srácok vegyetek már fel ismerősnek:
Cpt_Gabriel_Angelos

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#911) Lirion


Lirion
addikt

Ha valakit érdekel, az új updateben van lehetőség arra, hogy az autókat ingyen átfessük, persze egy kis trükkel. :) A vinyl-ek csomagokra vannak bontva és az alap csomag ingyen jár minden autóhoz, amiben van négyzet, kör, csillag és háromszög forma. Ezek a formák ingyen felrakhatók és színezhetők. :) A leggyorsabb megoldás, ha az autót szemből nézed, úgy ráhúzol egy négyzetes vinylt, hogy az egész elejét befedje a matrica és rányomsz felül a "paint through"-ra. Így az egész autót befesti, még a csodálatos narancssárga m3-as bmw-t is. :)

Amúgy ha minden autóhoz minden díszítést meg akar valaki venni, akkor nagyjából 32k aranyat kell begyűjteni. Szép mennyiség. :)

Oh és továbbra is működik az időutazós 50 gold gyűjtögetés.

[ Szerkesztve ]

(#912) Djuree válasza Lirion (#911) üzenetére


Djuree
félisten

erre én egyből rájöttem. ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#913) Moralespg válasza Lirion (#909) üzenetére


Moralespg
tag

Csak azóta nyomom offline mióta fel vagyok függesztve.Amúgy hol találom a mentésemet milyen mappában?Mióta offline nyomom beállítottam a titanium backupot hogy minden nap 8-órakor mentse a játék állását.Az új facebook profillal ott folytathatnám a játékot ahol abba hagytam?Vagy elöről kellene kezdenem?Amúgy meg 03-hó 13-ig vagyok felfüggesztve :-(

Samsung Galaxy s8 +Samsung gear s3

(#914) Lirion válasza Moralespg (#913) üzenetére


Lirion
addikt

Menj az /android/data/com.eagames.r3_row/ mappába és onnan a doc mappát másold ki. Az a mentésed.

Nem kell elölről kezdeni semmit, a mentést lokálisan tárolj a program, olyan felhasználóval lépsz be, amilyennel akarsz, nem fog eltűnni semmi emiatt.
A felfüggesztés meg csak az online részekre vonatkozik, vagyis nincs TSM (húha) és Time Trial Tournament (dupla húha), iOS-en meg a rendes multi is ugrik, de androidon ilyen amúgy sincs...

(#915) Moralespg válasza Lirion (#914) üzenetére


Moralespg
tag

Köszönöm szépen a segítséget.

Samsung Galaxy s8 +Samsung gear s3

(#916) plaszy


plaszy
őstag

Ma engem is elért a Suspended cucc. :(

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#917) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Akinek esetleg lejárt a felfüggesztés már, mi a helyzet? Újabb temp. ban, vagy esetleg végleges kitiltás vagy mehet tovább az online rész?

(#918) plaszy válasza vwpolopg (#917) üzenetére


plaszy
őstag

Nekem majd 03.18.-án jár le, kíváncsi leszek mi lesz utána. :)

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#919) vwpolopg válasza plaszy (#918) üzenetére


vwpolopg
őstag

Nekem holnap, szóval ha más nem jelentkezik, akkor megírom mindenképp.

(#920) plaszy válasza vwpolopg (#919) üzenetére


plaszy
őstag

:) Okés.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#921) Lirion


Lirion
addikt

Csak kíváncsiság képpen, ti mennyi aranyat és R$-t bányásztatok össze? :)

(#922) plaszy válasza Lirion (#921) üzenetére


plaszy
őstag

Hát a "mentéssel" 99 millát. :D

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#923) Lirion válasza plaszy (#922) üzenetére


Lirion
addikt

Nekem alig 1100 van, amit a DeLoreannel bányásztam össze. Nem vittem túlzásba. :) Bár a telefonomon ott figyel egy mentés, amiben 9999 millió R$ és Gold van (plusz a prestige update-ig 100%-ra minden megcsinálva, összes autó, összes upgrade, összes széria..), de azt már vagy fél éve nem használtam. :)

(#924) vwpolopg válasza plaszy (#920) üzenetére


vwpolopg
őstag

úgy látszik ez végleges bann... eddig 13.-át írt, most 13.-án pedig már 18.-át...

(#925) Tenager18


Tenager18
senior tag

Üdv!

Kérdésem, hogy Samsung galaxy note 2-őn akadásmentes elfut ez a játék ?

(#926) Lirion válasza Tenager18 (#925) üzenetére


Lirion
addikt

Medium grafikán biztos, hogy simán fut, maxon lehet, hogy sok autónál akadozna.

(#927) Tenager18 válasza Lirion (#926) üzenetére


Tenager18
senior tag

Köszi, lehet kipróbálom :R

(#928) Dr V válasza Lirion (#926) üzenetére


Dr V
őstag

Mediumon... Tudod mi az a Note 2? Eddig is maxon toltam...

(#929) Tenager18 válasza Dr V (#928) üzenetére


Tenager18
senior tag

Kicsit lelohasztott ... de csodálkoztam hogy négymagos prockón, 2GB ram-on és mali400 MP4-en csak mediumon fut zökkenőmentesen ... akkor ezek szerint maxon is szépen megy ?

(#930) Moralespg


Moralespg
tag

Tényleg jobb a játék élmény ha fent van a Real Racing 3 Graphics app?Note 2-n így is alapból is szép.

Samsung Galaxy s8 +Samsung gear s3

(#931) Dr V válasza Tenager18 (#929) üzenetére


Dr V
őstag

Eddig is maxon toltam. A 4.3 óta folyamatos lett, ez tény. De nem hinném, h előtte is zavaró lett volna. Én csak maxon toltam és teljesen élvezhető volt.

(#932) Tenager18 válasza Dr V (#931) üzenetére


Tenager18
senior tag

Szuper. Akkor mindenképp kipróbálom :K

(#933) Lirion válasza Tenager18 (#929) üzenetére


Lirion
addikt

Szarul van optimalizálva, de próbáld ki. RR3 Graphics-szal tudod állítani a grafikát, válassz olyat, amivel a te preferenciáidnak megfelelően fut. :) Galaxy s4-en extra high-on átlagos 33 fps-t produkált a játék egy 10 fős versenyen, de amikor kanyarba ér és sok autó látszik, ez leesik egészen 20-ig. A note 2 pedig gyengébb, mint az s4, szóval... Persze egy átlag 23-25 fps-t már viszonylag folyamatosnak lehet látni. De a saját tesztet nem pótolja semmi, próbáld ki, állítgasd a grafikát és majd eldöntöd, hogy jó lesz-e maxon vagy kicsit vissza veszel.

(#934) Tenager18 válasza Lirion (#933) üzenetére


Tenager18
senior tag

:R :R

(#935) khorvat


khorvat
senior tag

Mit tudtok róla a legutóbbi frissítés lehet becsukta ezt a kiskaput?

Eddig ha egy kocsit szervizbe küldtem és utána egy másikkal versenyeztem amit pl. meg is nyertem, de talán a győzelem nem is volt fontos, szal mentem egy versenyt és mikor a 2. kocsi is szerviz képernyőre került még mielőtt ennek a szervizét kértem volna, lehetőség volt az első kocsi már folyamatban lévő szervizét aranyért cserébe gyorsabban befejezni. De vmiért az aranyat nem vonta le viszont a szervizt azonnal elvégezte, ellenben ha a 2. kocsit is szervizbe küldtem akkor mind2 kocsit csak valós aranyért tudta már befejezni időben! Erre véletlen jöttem rá, de nagyon tetszett, mert ingyen lehetett idő veszteség nélkül szépen vinni 2 vagy több versenysorozatot!

Most jelenleg ha a próbálom az ilyen eddig ingyenes szervizt, kiírja, hogy
" Are you sure you want to complete servicing for the KOCSINEVE now? This will cost you 0 gold."
Bökkenő csak az , hogy immár üzentett küld , hogy 0 arany lesz de hiába fogadom el a szerviz nem keszül el! Korábban nem jött ilyen üzenet, csak elkészült a szerviz!

(#936) Lirion válasza khorvat (#935) üzenetére


Lirion
addikt

A régi játékosok már ebből a rendszerből szerencsére kimaradnak.. :) Viszont a DeLoreannel most is tudsz gyorsan szervizelni, javaslom a használatát. :)

Amúgy valaki tapasztalt olyat, hogy ha belép facebookkal, akkor megfagy a játék? Van egy rr3as fb profilom, kb 2500 baráttal, és nem tudom használni így.. Viszont ha a saját, rendes Ft-ba lépek be, akkor működik normálisan, viszont nagyon kevés a játékos barát. Lehet muszáj leszek csinálni egy új játékos fb profilt.

(#937) khorvat válasza Lirion (#936) üzenetére


khorvat
senior tag

Miből maradtak ki a régi játékosok nem értem pontosan?
Illetve, hogy lehet szert tenni a DeLorean-ra?

(#938) bostone válasza khorvat (#937) üzenetére


bostone
addikt

Nem egy nagy szám autó, ráadásul csak 88 mérföld/óra csúcssebességre képes, aztán időugrik...

(#939) khorvat válasza bostone (#938) üzenetére


khorvat
senior tag

Akkor ez a telefonon az idő módosításos trükköt akarja jelenteni, vagy valóban van a játékban ilyen autó is?

(#940) Moralespg


Moralespg
tag

Real racing 3 DeLorean?Ezt még nem is hallotam.Hogy lehet megszerezni?Delorean nem a vissza a jövőben volt?:-)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy s8 +Samsung gear s3

(#941) malphitee


malphitee
senior tag

Ezmi??????

Ranyomok ok, utána meg kilép..

[ Szerkesztve ]

(#942) Lirion válasza khorvat (#937) üzenetére


Lirion
addikt

A régi játékosok korlátlan számú autót szervizelhetnek egyszerre, nem csak 3at. Az új játékosoknak viszont venni kell mechanikusokat, mechanikusonként egy autót lehet javítani és max 3 mechanikus lehet.

A DeLorean az idő előre és hátra állítása. :)

(#943) khorvat válasza Lirion (#942) üzenetére


khorvat
senior tag

Ok, minden világos! Nekem a 3 szerviz is elég volt eddig egyidőben azonnali befejezéssel, sebaj legalább nem rabol el annyi időt a játék míg várok a javításokra. Ha meg nagyon sietős megcsinálom az idő ugratást, ennek amúgy nincs kitiltási veszélye vagy úgy se tudják ellenőrízni?

(#944) Sordoran válasza Lirion (#942) üzenetére


Sordoran
addikt

Akkor én még a régibe tartozok, mert tegnap 7 autó is szerelés alatt állt. :B
Idő átállítás még most is megy nem? Mondjuk nem szoktam élni vele, fékként használom a szervizelést, hogy ne merítsem le a telefont egy huzamba, ráérek komótosan végigmenni rajta.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#945) malphitee válasza Sordoran (#944) üzenetére


malphitee
senior tag

Én ki sem bírnám hogy órákat kelljen várnom javítások ra, meg jó hogy 2 gomb nyomás csak és maxon van minden. ;]

(#946) Lirion válasza khorvat (#943) üzenetére


Lirion
addikt

Egészen biztosan nincs. :)

A DeLoreant lehet amúgy használni arra is, hogy goldot gyűjtögess, és ha nem viszed túlzásba, akkor azért sem fognak bannolni.
R$ gyűjtésre meg fel lehet használni a napi bónuszt egymás után többször is. Ha van időm és farmolni akarok R$-t, akkor óránként 1 milliót simán össze lehet szedni. :)

(#947) Djuree


Djuree
félisten

látom néha hogy gyengébb autóknak is ilyen színes gyári festése van? ilyet hogy lehet rájuk tenni?

látom sokan használjátok az időugrásos trükköt. én nem merem, félek hogy kitiltanak. :D
meg így legalább nem megy el az egész munkaidőm játékra amíg javulnak a vasak. ;]

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#948) Lirion válasza Djuree (#947) üzenetére


Lirion
addikt

(#949) Micsurin válasza Lirion (#948) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Sztem ő valami manufacture vynl-re gondol.... szal sponzor matricás festésre gondol.......

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#950) Djuree válasza Lirion (#948) üzenetére


Djuree
félisten

erre magam is rájöttem, de nem erre gondoltam. :N
hanem amit Micsurin ír.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.