Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) Kronok válasza Gyurma_13 (#1545) üzenetére


Kronok
aktív tag

de de de pontosan akkor sikerült amikor nem PR szint követelmény bug-om, és az a vicc az egészben, h ilyen PR szinten amit írtam játszva lenyomtam az egész mezőnyt.

nekem nincs 50 millióm, mert amit eddig napi szinten nyertem 3 - 5 milliót azt, mind beletoltam az összes kocsiba, amit lehetett fejlesztést feltoltam, igaz nemrég végig értem mind a 86 kocsin, a maradékhoz azért kell némi tőke mert az utolsó kocsiknál a 100e és a 300e közötti ár szinte alap

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#1552) Gyurma_13 válasza Dashes (#1549) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Ipad-on nekem ment a WiFi közben, home gombal kiléptem és ki is lőttem a programot, majd amikor megint beléptem, akkor pörög fel a pénz a fame meg már hozzá van adva.
Ferraris futamnál kb. 370000 R$/futam. És ami még fontosabb a szintlépésnél a sok gold :)
Amikor szintet lép, akkor nem lépek ki nehogy elvegye az aranyakat.

[ Szerkesztve ]

(#1553) Kronok válasza Gyurma_13 (#1552) üzenetére


Kronok
aktív tag

én szintlépésnél megvárom, h feldobja az ablakot a szintlépésért járó összeggel aztán OK elkezdi le pörgeti és akkor home gomb bezár és újra belép, igy megmarad a napi bónusz + a 3 manager

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#1554) l4ci válasza Gyurma_13 (#1545) üzenetére


l4ci
senior tag

Na én pont ezért nem nyomok már rá az R$ duplázásra, meg a napi bónuszt se használom, mégis 10 millió pluszom lett kb 2-3 hét alatt. Ez a hátránya a gold farmolásnak, hogy elkölthetetlenül sok pénzt gyűjtesz. Ha ezért is bannolnak, akkor törlöm le a játékot... :)

(#1555) l4ci válasza Gyurma_13 (#1552) üzenetére


l4ci
senior tag

Amikor szintet lépsz, akkor is ki lehet lőni, csak arra kell figyelni, hogy előbb rányomsz a "continue" gombra, majd hozzáadja a goldokat, és ha jobb felül megjelent az összeg, akkor már ki lehet lőni, nem fogja elvenni már. :)
Nagyon kevés idő van rá elismerem, max 1-1.5 másodperc, ha többet vársz, akkor már leveszi a fame duplázót, de a repair még megmarad. :)

(#1556) Kronok


Kronok
aktív tag

az eddig is így volt, h ha upgrade-ek egy autót közben lehet fele futamokat menni?

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#1557) Pompi válasza Kronok (#1556) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Igen! :K

Feel Good Inc.

(#1558) l4ci


l4ci
senior tag

Egy kicsit számolgattam: a maradék 3 autóhoz hiányzó kb. 2000 aranyat október közepére tudom összeszedni, feltételezve, hogy minden nap egy szintet lépek. Ez naponta kb 2 óra farmolást vesz igénybe, ami összesen kb 105 órát igényel. Feltételezve továbbá, hogy a megnyert fame mennyiségek nem csökkennek és nem kapunk új aranyos autókat. (Maximum addig nem frissítek, és csak offline játszok.) A kiszámolt játékidő és a jelenlegi szintem alapján további 50 arany járna még: 25 arany a 250. szint eléréséért és további 25 arany a 600 óra játékidő után...
A kérdés már csak az, hogy megéri-e ez a maradék 3 autó ezt a 105 óra farmolást?! :D
És akkor még ne is beszéljünk a 100% completition-ről, mert ahhoz még kb. további 1000 arany kellene az upgrade-ek miatt... :D

[ Szerkesztve ]

(#1559) Kronok válasza l4ci (#1558) üzenetére


Kronok
aktív tag

a 100% completition-hoz azért nem minden esetben játszik az bele, h a hiányzó autót fel kell fejleszteni full-ra mert amelyik szériából 1 kocsi hiányzik addig a többi kocsit fel tudod olyan szintre fejleszteni, h azokkal megtudod csinálni az összes futamot az adott szériában kivéve a még meg nem vásárolt kocsihoz tartozó 3-4 futamot, amihez meg jó esetben elég a pénzes fejlesztés

egy valamit nem értek, itt az áll, h [Futamok és díjazásai]
az Endurance Kings 22. Mastare Prototype Championship PR 86
itten meg Endurance Kings
az Endurance Kings 21. Speedrush TV Prototype Semi Finals PR 95
ez most akkor elírás és a 86 96 vagy tényleg így van? de két helyen ugyan azt elírták volna?
csak azért mert az utolsó előtti futamra sokkal több a követelmény mint az utolsóra?

[ Szerkesztve ]

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#1560) l4ci válasza Kronok (#1559) üzenetére


l4ci
senior tag

Itt most pl a Ferrari Enzo szériára gondolok, meg a Lexus LFA-ra, ahol közel fullra kell upgrade-elni mindkét kocsit, mert a PR követelmények elég magasak. Igaz valóban volt egy PR bug, amiről megint lemaradtam, pedig a wikia.com-os fórumban is írtak erről - amit azóta újra aktiváltak.

Az Endurance Kings-ben teljesen jól írták a PR követelményeket. Van 2 db verseny, amihez PR 95 kell, de amúgy elég a 94-es szint is, hogy unlock-old az utolsó két versenyt, ahol viszont csak 86-os PR szint kell (gondolom a Porsche 911 RSR-ek miatt). A 95-höz nekem is fejlesztenem kell még, azt hiszem maradok a Porsche 919-nél, a többi túl sok arany lenne és nem éri meg...

(#1561) Kronok


Kronok
aktív tag

Speed Rush Tv Win a Free Audi Audi R8V10 Spyder Start The Challenge Now!
most ez mi?
újra le lehet játszani azoknak akik nem fejezték be?
Le Mans-ból miért nem volt akkor ilyen?

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#1562) NNME


NNME
tag

Megvettem a Porschét, de picit sajnálom rá az aranyat amit olyan sokáig gyűjtögettem.. :/ :D
Remélem a hét lejárta után nem találják ki a fejlesztők, hogy akkor most ezentúl R$-ért is meg lehet vásárolni ezt az autót mert nagyon kiakadok.. :D

(#1563) Gyurma_13 válasza Kronok (#1561) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

A Ferraris Challenge-t is feldobta ugyan így, ma reggel, remélem a Le Mans is sorra kerül, mert az nekem kimaradt.

(#1564) Kronok válasza Gyurma_13 (#1563) üzenetére


Kronok
aktív tag

ahhoz egy vérfrissítés kéne mert ha belépsz a játékba már nincs az elérhető opciók között mint a Speed Rush tv challenge

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#1565) NNME válasza Gyurma_13 (#1563) üzenetére


NNME
tag

nincsen Ferrari Challenge, csak az F40 akciós a hétvégén. :)

(#1566) szmar válasza l4ci (#1531) üzenetére


szmar
csendes tag

A bugattit meg tudod venni pénzért, bármikor, csak kell hozzá csinálni egy mentést a felhőbe, letörölni a játékot, újratenni, nem engedni hogy letöltsön bármit, amikor már bent van, csak annyi időre felengedni az internetre, ameddig letöltöd a mentést, és megveheted 2.5 millióért. És amúy ha ezután se engeded netre csatlakozni, a régi rendszer szerint kapsz fame-t, mellesleg, én is így játszom. Egyébként iOSen ifunbox-szal egyszerűbb, ott le tudod másolni a gépre a documents könyvtárat, újratenni a játékot, behúzni vissza a mentést, és netre nem is kell engedni a játékot, szóval tisztább az egész. És ez amúgy azért van, mert szinte biztosan pénzért($R) akarták adni eredetileg a kocsit, de aztán látták hogy nagyon megszaladt a gold mindenkinél a lemansi verseny miatt, így amint kiadták a játékot, gyorsan egy játékon belüli frissítéssel ezt kilőtték, a teljesbe már valamiért nem nyúltak bele(valószínűleg a fejlesztési ideje már befejeződött és már csak a tesztelés közben látták az ,,anomáliát")
De lehet hogy ez már le volt írva, csak furcsálltam hogy goldért akarod megvenni a kocsit, gondoltam,szólok :)

(#1567) Pompi válasza szmar (#1566) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Megszaladt a gold a lemansi verseny miatt?! Ez nekem új... nálam nem szaladt meg semmi, egy ahogy olvasom másnál se.

A Bugattis trükköt köszi, még nem volt.

Feel Good Inc.

(#1568) Kronok válasza szmar (#1566) üzenetére


Kronok
aktív tag

ezt most ki is próbálom iPad-en, kíváncsi vagyok nagyon

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#1569) Kronok


Kronok
aktív tag

ahogy leírtad úgy történt :)
ha tudsz még hasonló okosságot szívesen várjuk!
csak az a baj a többi aranyos kocsival ez nem történt meg :)
az egészben a legjobb, az eddig számomra nem elérhető 2 kocsi,
Porsche 918 Spyder concept, Mercedes-Benz SL 65 AMG Black Series is megjelent

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#1570) thrill válasza Kronok (#1569) üzenetére


thrill
tag

Hogy csináljátok a bugattis vásárlás "hacket"? 2x is próbáltam Androidon, de nem jött össze. A játékot mindenképp engedni kell letölteni első indításkor, hiszen anélkül be se tudok lépni a menübe. Elsőre a felhőből töltöttem le az állásom és aztán wifi kikapcs, aztán meg már a letöltés után egyből wifi off és a mentett doc könyvtárat tettem vissza. Mindkét esetben hiába lépek be a boltba a Bugattihoz, nemcsak hogy a járgányok nem jelennek meg, de az áruk sem, így vásárolni sem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#1571) Kronok válasza thrill (#1570) üzenetére


Kronok
aktív tag

a leglényegesebb kérdés: olyan széria elérhető Nálad amiben szerepel az új Bugatti?
mert ha nem akkor nem is tudod megvásárolni

én így csináltam a felhős Bugattis $ vásárlós mutatványt:
- mentés felhőbe
- RR3 letörlése
- RR3 letöltése
- net kilőve
- RR3 elindít
- a Porsche-val egy kör
- megvettem a Nissan-t
- net bekapcsol
- Facebook-ba bejelentkeztem a RR3 belül
- felhőből letölt a mentés
- lehet menni Bugattit venni

[ Szerkesztve ]

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#1572) thrill válasza Kronok (#1571) üzenetére


thrill
tag

kb. 98-99%-os a játék végigjátszása nálam. csak a Bugatti és a le mansi Toyota nincs meg és ez ezekhez tartozó versenyek. :)

köszi, megpróbálom. én a porsches intro futamból kiléptem lehet az volt a gond

(#1573) thrill válasza Kronok (#1571) üzenetére


thrill
tag

hát nekem így sem ment.
még egy ötletem van, miszerint én a játék törlésénél teljesen eltüntettem, vagyis előbb a tartalmakat, majd a játékot magát.

ami még kérdés:
- az állás visszatöltése után már nem kapcsoltad ki a netet?
- honnan vetted meg a Bugattit? a shopból, vagy az egyik adott szériába mentél és ott?
- neked nem akart újabb letöltést indítani (és engedted-e)?
- IOS-en játszol?

(#1574) Kronok válasza thrill (#1573) üzenetére


Kronok
aktív tag

miután felhőből lejött a mentés hagytam a netet, shopba mentem, nem akart újabb letöltést, igen iOS

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#1575) szmar válasza Pompi (#1567) üzenetére


szmar
csendes tag

A gold megugrását úgy értettem, hogy a classic Ferrari sorozattal bejöttek a nem 10 körös versenyek lemansban, amik ráadásul könnyebbek is, plusz ugye tízszereset ért a szintlépés aranyban . Sokan elkezdték ezeket meg a 10 köröset játszani, és ezt a fejlesztők soknak érezték(én pl 50 szintet léptem azóta, elég sokat játszottam, az f50 es eventjével, mert ott annyira bénák az ellenfelek, hogy simán tudok közben sorozatot/filmet nézni,illetve ezek közben játszani, ez részletkérdés, de ez akkor is egy hónap alatt volt 1500 gold), ezért vitték feljebb a szintlépéshez szükséges pont mennyiséget. Viszont ezt csak olyan jatek eleji letöltéssel tudtak elérni.ezt viszont ki lehetett kerülni, csak ugye az online funkciók igy nehezebben érhetőek el/megvan a kockázata hogy a jatek letölti a frissitest.

Egyébként androidon nem tudom hogy mit lehet csinalni, sajnos ahhoz nem értek, csak az iOS ben vagyok biztos. Ha valaki hozzáfér ilyen eszközhöz, akkor azon érdemes meg csinálnia. Tulajdonképpen iFunbox sem kell feltétlenül hozzá,ha valaki net nélkül akarja csinalni , linuxos gépek látják az iPhone összes könyvtárat, csak ott nehezebb a játékot megtalálni

(#1576) thrill válasza Kronok (#1574) üzenetére


thrill
tag

Akkor ez szerintem egy IOS only "hack". Megpróbáltam az utolsó variációt, nem tudtam megvenni R$--ért. Androidon eleve az első indítás után tölt még le vagy 420 megát. Amikor meg betöltöm a felhőből az állást, és a shopba mennék, mindenképp követeli a letöltést, ha offline vagyok is (és ilyenkor ha skipelem, akkor nem jelennek meg az autók és az árak sem).

Holnap melóban céges iPhone-bnal viszont meglépem a dolgot, mert ezt az "ingyen" kocsit csak nem hagyom benn (10M+ R$ van a számlámon :)

(#1577) Gyurma_13 válasza szmar (#1575) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Kösz a tippet, remélem meg tudom venni a sport Bugattit. Sajnos ez a széria nincs még elkezdve, de majd holnap. Másra pazaroltam az energiát. F50 farmolásna ment nálam is.
Én is a tv mellett nyomom :)
Ti milyen időket futtok rajta?
Nekem ha jól megy, az első időmérő ponton a legjobb 1:03, a második időmérő pont 2:06, a legjobb kör 3:16, a legjobb futam 13:26. (néhány kanyart kicsit levágva, főleg a végén) :))

(#1578) Kronok válasza Gyurma_13 (#1577) üzenetére


Kronok
aktív tag

F50 PR 58,8 szinten 1 upgrade kell a fullhoz, így eddig a legjobb első időmérő ponton 1:09, második időmérőpont 2:13, a vége 3:27, a futam 14:00 - 14:30 között ingadozik, ahogy éppen sikerül lemászni a pályáról vagy sem :)
a pálya utolsó 2 S kanyarja előtti szakaszt utálom a legjobban, ott ha rosszul jössz ki az első kanyarból az összes többi el van basztikulázva

[ Szerkesztve ]

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#1579) l4ci válasza szmar (#1575) üzenetére


l4ci
senior tag

Na ez a baj, hogy nincs a közelemben almás termék, amire letölthetném 10 perc erejéig a játékot, sajna én is androidon játszom...
Amúgy köszi a tippet, úgy látszik csak iOS-en működik ez a Bugatti hack... :(

(#1580) l4ci válasza Kronok (#1578) üzenetére


l4ci
senior tag

Hmm,. ez igen érdekes. Nekem is csak az utolsó 80 goldos upgrade hiányzik és én se tudtam még 3:28-nál jobb köröket futni. Ennyit jelentene az utolsó upgrade, hogy 3:20 alá lehet menni vele? Akkor lehet, hogy megveszem hamarosan, mégse mindegy, ha majd egy percel hamarabb be tudom fejezni a versenyt. Sok kicsi sokra megy! :D

(#1581) sagesz93


sagesz93
addikt

Android es ios kozott mivel lehet átvinni a felhős mentést? Mert akkor ezt a bugattit en is megvasarolnam :)

(#1582) l4ci válasza sagesz93 (#1581) üzenetére


l4ci
senior tag

Facebook login-nal simán. Azt hiszem megvan, hogy kinek az iPad-jén fogok megcsinálni ezt a hekket, rájöttem, hogy nekem is van egy ismerősöm, akinek van! :D

(#1583) Gyurma_13 válasza l4ci (#1580) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Ne aggódj nekem sem sikerült a bugatti pedig én IOS-én próbálkozom. Ja és nem az utolsó tuning ad annyi plusz időt, hanem kb. 150 futam kellett hozzá, mire ki tapasztaltam a pályát. Az utolsó két pici lassítón majdnem padló gázon át lehet vágni, persze lelassít, hogy elhagyod az aszfaltot, de a célegyenesben akár 240-nel is lehet kezdeni és így jön össze ha továbbra sem hibázol az 1:03 az első ponton. És nem mindig sikerül.
Továbbá mielőtt elhagyod a drómot, és ráfordulsz az autópályára a rázókőt elhagyva kb. 245-250 körül kell lenned, ehhez pont jól kell elkapni az utolsó kanyart amikor kiérsz a benti versenypályáról. A két 90 fokos kanyarnál nem szabad hogy megfarolj, és a vége felé van még egy kombináció amire úgy kell ráfordulni, hogy a balos kanyarnál a bal oldali rázóra, jobb kerék érintésével kell rámenni, és akkor 230-240 be lehet venni.
Egyébként ha nem nyesegettek, 1:06-7, 2:10-12, 3:23-25, körül lehet menni kb. a full tuningon.

Kronok, törlés után melyiket tetted fel? A shopból vagy a saját letöltések közül raktad újra, mert azt nézem nem ugyan az a verzió:

vagy

[ Szerkesztve ]

(#1584) l4ci válasza Gyurma_13 (#1583) üzenetére


l4ci
senior tag

Hmm, én is sokat mentem már az F50-nel ezen a pályán, mióta kijött a Ferraris széria és végigtoltam, csak ezzel a futammal farmoltam több mint 2000 aranyat, mostanában is megvan a napi 7-8 verseny, hogy szinten tartsam a gold növekedés ütemét, de azért jó lenne, ha össze tudnám hozni ezt a Bugattis hekket, megszabadítana kb 3 hét farmolástól.

Azért köszi a tippeket, de lehet, hogy azért nem tudok jobb időket menni, mivel én is sorozatnézés közben szoktam játszani, és hogy oda tudjak figyelni a filmre is, így low brake assist-tal játszom, valszeg ez lassít rajta annyit... :)

De majd kipróbálom segítségek nélkül is, hogy mit tudok menni, ha teljesen oda tudok figyelni és nincs semmi zavaró a háttérben. Te milyen konfigurációval érted el ezt az eredményt? Használsz valamilyen assist-ot, vagy teljesen anélkül tolod?

(#1585) Kronok válasza Gyurma_13 (#1583) üzenetére


Kronok
aktív tag

az hozzá tartozik a történethez, h iPad-en letöröltem a játékot és AppStore-ból szedtem le újra a játékot (1. kép), megvettem a Bugattit, aztán jött az iPhone-on ugyan ez és az iPad-es felhős mentést töltöttem már le a telefonra mert ott már megvolt a bugatti
a kocsik között 750 gold szerepel már az áránál, miután megvettem még 2.500.000$ volt

ezekkel az ASSIST beállításokkal csinálom:
Steering, Brake LOW
Traction ON

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#1586) Gyurma_13 válasza Kronok (#1585) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

A 1571-es hozzászólás alapján sikerült megvenni a veyront, köszi mindenkinek :C :R
Egy másik ezközre is ajánlott biztonsági mentést csinálni és úgy neki kezdeni, mert néha automatán ment és gondolom senki nem az elején akarja kezdeni. :)

Azt hittem ti hardcore játékosok vagytok! ;] :DD
Minek az a sok Assist? :N

[ Szerkesztve ]

(#1587) l4ci válasza Gyurma_13 (#1586) üzenetére


l4ci
senior tag

Azért kell a "sok" assist, hogy sorozatnézés közben is könnyű legyen aranyat farmolni, így kevesebb figyelem is elég hozzá, főleg Le Mans-ban, ahol nincs túl sok kanyar... :P
(Előtte Suzukában farmoltam a BMW-vel.)
Akkor szoktam kevesebb assisttal játszani, ha nehezebb küldetéseket kell teljesíteni! ;)

(#1588) Gyurma_13 válasza l4ci (#1587) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Jogos, farmoláshoz elég ha első vagy az idő mellékes.

Azért futottam egyet (kettőt) és van egy jó hírem, két futam egy szint lépés ;)
Ja, és oda léptem neki a harmadik körben egy kicsit:

[ Szerkesztve ]

(#1589) l4ci válasza Gyurma_13 (#1588) üzenetére


l4ci
senior tag

Nocsak, ez érdekes, úgy tudtam, hogy a 2.4.1-es verziótól módosították a fame-követelmény szintet, vagyis egy "köztes" upgrade-del. Azt hittem, hogy a 2.5.0-ban már default benne van a megnövelt szintlépés szabályzat, fene se gondolta volna, hogy ha nem engeded fel netre a letöltés után, akkor marad a régi rendszer... :)
Sajna ez rajtam nem sokat segít, mert nincs almás cuccom, max a Bugattit tudom megboltolni egy ismerősömmel. (Annak is örülnék már amúgy!) :)

(#1590) Mezcal


Mezcal
addikt

Milyen az Új Bugatti? Az SS? (Nem jó a tabletem, nem tudom megnézni)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1591) Kronok válasza Gyurma_13 (#1588) üzenetére


Kronok
aktív tag

2 futam és szintlépés? 158 szintet taposom de annyira nem vettem észre, h hosszabbat nyúlna a fame csík
infóban nálam 2.5.0 [H443] szerepel, nálad is?

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#1592) l4ci válasza Mezcal (#1590) üzenetére


l4ci
senior tag

Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport Vitesse: Katt ide.

[ Szerkesztve ]

(#1593) Gyurma_13 válasza Kronok (#1591) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Igen, ez a verziom van amit írsz. Mindent a te leírásod alapján csináltam.
Amikor megvettem a bugattit, maradtam offline módban.
És két ferraris futam egy szint, duplázos managerrel persze.
Szerintem a héten fel sem megyek online-ra :)

[ Szerkesztve ]

(#1594) l4ci válasza Gyurma_13 (#1593) üzenetére


l4ci
senior tag

Hányas szinten vagy most?

(#1595) Gyurma_13 válasza l4ci (#1594) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

120 offline-ba. Kicsit aggódom, hogy ha visszaléptek egy hét után 50 szintel feljebb, nem bannolnak-e ki.
Elfogja-e fogadni a mentést?

(#1596) pehaa


pehaa
tag

Udv!

Ehhez mit szoltok? ;] :U

http://prohardver.hu/dl/upc/2014-09/01/448035_zh4paoxttklk7olu_image_3.jpg

http://prohardver.hu/dl/upc/2014-09/01/448035_ieiqllarmkzffdmt_image_4.jpg

[ Szerkesztve ]

(#1597) Kronok válasza pehaa (#1596) üzenetére


Kronok
aktív tag

az "i" fülnél mit mutat?

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#1598) Gyurma_13 válasza pehaa (#1596) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Nagyon jó a managered, elintézte. :DD
Kiváncsi vagyok 50%-nál mit dob, ha megint ezt, játsz offline egy jó darabig.

[ Szerkesztve ]

(#1599) Pompi válasza l4ci (#1580) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Nekem is csak az utolsó 80 goldos upgrade hiányzik és én se tudtam még 3:28-nál jobb köröket futni."

Nekem 24 upgradem van meg a 26-ból, hiányzik a 80 goldos engine és a 10 goldos ( :B) brake is.
Így a legjobb időm eddig a 3:23:544 volt, első ponton 1:06-os, második ponton 2:11-es idő volt és steering assist low, traction control off és brake assist low beállításokkal szoktam menni.

Feel Good Inc.

(#1600) l4ci válasza Pompi (#1599) üzenetére


l4ci
senior tag

Hmm, milyen űridőket mentek ti? És főleg ezt milyen beállításokkal? :) :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.