Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Dr V


Dr V
őstag

Sziasztok!

Szeretném a felhőből visszaállítani a mentésemet. Ma, amikor beléptem vmi tiltásfélét írt ki, de nem foglalkoztam vele. Most amikor visszaállítanám, azt írja ki, h hiba a kapcsolatban. :S
Nálatok se megy a visszaállítás?

(#752) szmar válasza bostone (#750) üzenetére


szmar
csendes tag

igen, a legutóbbi frissítéssel lett multi, lehet játszani random emberekkel, vagy game center barátokkal, ha egyszerre vagytok online (mondjuk azt nem tudom androidnál mi alapján megy ez, vagy pl droid-iOS versenyzők tudnak-e egymás ellen játszani, ez mondjuk érdekelne) - de én egyelőre nem találtam túl élvezetesnek a sok lökdösés és lag miatt

(#753) bostone válasza szmar (#752) üzenetére


bostone
addikt

Melyik versenyeknél? Nem találtam ilyet, csak ami eddig is volt.

(#754) Chabi válasza bostone (#753) üzenetére


Chabi
aktív tag

Amikor bejön a játék akkor van bal oldalt középen egy nyíl, azt elhúzod, alulra oda van irva hogy tsm. De én úgy láttam hogy csak friend-ekkel lehet. Ha nem akkor arra én is kíváncsi lennék. :)

Sony Xperia M4 aqua+ Dell Inspiron 15R 5537 Silver (FHD), Intel core i7-4500U 1,8 Ghz(2 Cores, 4M Cache, up to 3.00 GHz), 8 Gb DDR3, Amd Radeon HD8850M 2Gb, 1000 Gb Hdd (5400 rpm)

(#755) ferikek válasza Chabi (#754) üzenetére


ferikek
aktív tag

Ez nem tsm, ez mas!

Teganap jatszottam vele, de a dubai palyan hiba nyomtam neki, az ellenfelem a kertos S-nel vhogy levagta es mindig elem kerult. Meg alladoan atmennek rajtam es ettol belassuok, es kedhetem elorol az uldozest/elozest. Csalo jatekosokkal nincs ertelme igy...

(#756) Chabi válasza ferikek (#755) üzenetére


Chabi
aktív tag

És ez hol van? Szivesen kiprobálbám. :)

Sony Xperia M4 aqua+ Dell Inspiron 15R 5537 Silver (FHD), Intel core i7-4500U 1,8 Ghz(2 Cores, 4M Cache, up to 3.00 GHz), 8 Gb DDR3, Amd Radeon HD8850M 2Gb, 1000 Gb Hdd (5400 rpm)

(#757) Lirion válasza Chabi (#756) üzenetére


Lirion
addikt

Sehol nincs. Csak hogy mindenkinek teljesen tiszta és világos legyen, kizárólag iOS rendszeren van multi, az androidosok le vannak sz@rva és nem kapnak multit. Tehát még egyszer: aki androiddal nyomja, az nem kap multit, ne is keresse, mert nincs.

(#758) bostone válasza Lirion (#757) üzenetére


bostone
addikt

Huh, de nagy kő esett le szivemről! :)
Semmi kedvem nem volna egy két hónapos értelmetlen függéshez.
Bár a time trial is egész jól sikerült, csak az a problémám, hogy egy körön nem tudok úgy teljesíteni. Nem lehet mindenki Trulli.

(#759) Chabi válasza Lirion (#757) üzenetére


Chabi
aktív tag

Értem, és köszönöm a felvilágosítást. :)
De nagy kár.

Sony Xperia M4 aqua+ Dell Inspiron 15R 5537 Silver (FHD), Intel core i7-4500U 1,8 Ghz(2 Cores, 4M Cache, up to 3.00 GHz), 8 Gb DDR3, Amd Radeon HD8850M 2Gb, 1000 Gb Hdd (5400 rpm)

(#760) D4ni


D4ni
őstag

Sziasztok!
Nem akarja visszaállítani a mentésemet a játék.
Elvileg azt írja,hogy túl sok eszközön állítottam már vissza...
Van valami ötletetek?

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#761) tutuhawer válasza D4ni (#760) üzenetére


tutuhawer
őstag

Szasz. Van valami fájl is, amit csak másolni kell és kész. Csak atfutottam, többet nem tudok, egy ideje leálltam a játékkal egészségügyi okok miatt

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#762) plaszy


plaszy
őstag

Sziasztok!

Valami nem jó nálam...nem menti el a megszerzett pályákat...se Wifivel se anélkül...mentem vagy 3 kis alsó fület, kiléptem, majd vissza...és ugyanúgy csak 24%-os volt a nagykocka...pedig már a 25%-os bónuszt is megkaptam...

Semmi üzit nem közöl a játék, csak kiadja ugyanazt az állapotot, mint mondjuk a 2 órával ezelőtti belépésemkor.

Minek nézzek utána?

THX!

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#763) zsotesz81 válasza plaszy (#762) üzenetére


zsotesz81
senior tag

ments felhőbe, onnan tudod restore-olni ha kell

(#764) plaszy válasza zsotesz81 (#763) üzenetére


plaszy
őstag

Ahhoz elég csak a Wifi? Vagy be kell lépni Face-vel is?

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#765) zsotesz81 válasza plaszy (#764) üzenetére


zsotesz81
senior tag

be kell lépni face-en vagy google+-on

(#766) r.endruu


r.endruu
tag

Mit ajánlotok a Vanguard Challenge serieshez? Megvettem már a McLaren MP4-12C-t, 3 upgrade van benne. Az Aventadort most fogom megkapni showcase discounttal, meg is tudnám venni. A McLaren F1 már túl drága nekem. Most van 500ezer R$em, meg kb 30 Goldom.

Szerintetek megvegyem az Aventadort vagy a kisebb McLaren elég lenne arra hogy összeszedjem a 31 trophyt a továbbjutáshoz? (A GT1es seriesben már megvan a GT-R SUMO-m, csak oda szeretnék eljutni:D)

[ Szerkesztve ]

(#767) _adaml21_


_adaml21_
őstag

Tudna esetleg valaki segíteni, hogy hogy lehetne némi pénzt "mókolni" a játékba? Esetleg valami tuti tippek megtalálhatóak valahol?

Üdv

(#768) Dr V válasza _adaml21_ (#767) üzenetére


Dr V
őstag

Sztem keresd itt a fórumban, én is innét szedtem le régebben androidra.

(#769) _adaml21_ válasza Dr V (#768) üzenetére


_adaml21_
őstag

Na hát az egy picit kényes dolog, mert nekem iOS-re kéne...

(#770) D4ni válasza tutuhawer (#761) üzenetére


D4ni
őstag

Sajna iPhone-on nem tudok másolgatni:/

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#771) plaszy


plaszy
őstag

Csak kíváncsiságképpen megkérdezem, hogy 2048x1536-os tabbal próbálta már valaki a játékot?

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#772) _adaml21_ válasza plaszy (#771) üzenetére


_adaml21_
őstag

Hát, ha az iPad Air számít (annak akkora a felbontása), akkor én igen :)

(#773) plaszy válasza _adaml21_ (#772) üzenetére


plaszy
őstag

:) És milyen rajta? Bár keresek YT vidiket. :D

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#774) _adaml21_ válasza plaszy (#773) üzenetére


_adaml21_
őstag

Hát elképesztően jó :) Semmi akadás, vagy ilyesmi, minden király. Simán hozza egy 2-3 évvel ezelőtti konzol/PC játék szintjét kimaxolva.
Én anno a Test Drive Unlimited 1-2-vel játszottam huzamosabb ideig PC-n, az van talán a legközelebb hozzá (azt leszámítva persze, hogy itt nincs FreeRun). Na annál a grafika kategóriákkal jobb (még a 2. résznél is).

(#775) SzasyZ


SzasyZ
csendes tag

Sziasztok! Következő a problémám. Telepítettem a játékot és azt vettem észre, hogy alapból feltöltött pénzzel és golddal...örültem neki,mint majom a farkának,vásároltam, tuningoltam ezerrel. De ma pár nap játék után belépve azt tapasztalom, hogy szépen mínuszba vert a játék és így nem tudok semmit csinálni, se javítás, se fejlesztés...ergo sem a pénzt,sem az aranyat nem tudom nullázni. Mi lehetett ez az egész és hogy tudom megoldani? Előre is kösz!

Jaaa...és csak most nézem, hogy rengeteg már megszerzett futamot és kocsit elvett!!

[ Szerkesztve ]

(#776) Dr V válasza SzasyZ (#775) üzenetére


Dr V
őstag

Ezt a bugot én is tapasztaltam, de mivel van nekem egy pénzes mentésem, annyira nem érdekelt a dolog. Ha androidos vagy, itt a fórumban megtalálhatod a pénzes profilt és h hogyan aktiváld. Utána nem lesz anyagi gondod :)

(#777) SzasyZ válasza Dr V (#776) üzenetére


SzasyZ
csendes tag

Köszi! De gondolom az a gold problémámat nem oldja meg...

(#778) Dr V válasza SzasyZ (#777) üzenetére


Dr V
őstag

Mert? A pénzes profil 100.000.000 $ és goldot ad :) Én is azzal tolom nagy megelégedésemre. Igaz, csak sorrendben haladok, de legalább nem kell szívnom a fogamat a szívatások miatt.

(#779) SzasyZ válasza Dr V (#778) üzenetére


SzasyZ
csendes tag

Értem, ez jó hír! De gondolom a profilom alahelyzetbe kerül és ismét kezdhetek mindent újra...

(#780) Dr V válasza SzasyZ (#779) üzenetére


Dr V
őstag

Sajnos így van. Én is újra kezdtem előröl, igaz nem volt annyira sok mögöttem, de így se élveztem annyira. De megérte!

(#781) csorba23 válasza SzasyZ (#775) üzenetére


csorba23
tag

Én is így jártam. Nem tudom direkt csinálták vagy véletlen, de jól elhuzzák az ember előtt a mézes madzagot. Nincs semmi mentésem.
Ui. Nekem a kocsikat és a megnyert versenyeket meghagyták.

[ Szerkesztve ]

(#782) plaszy


plaszy
őstag

Az miért van, hogy a Cup-versenyeknél mindig az utolsó helyről indulok...ez tök igazságtalanság. :D

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#783) csorba23 válasza plaszy (#782) üzenetére


csorba23
tag

Igy irtak meg a játékot. Az osszes versenyen az utolso helyrol indulsz, kiveve a drag racet vag ha egyeduli indulo vagy.

(#784) plaszy válasza csorba23 (#783) üzenetére


plaszy
őstag

Sejtettem...pedig még a H2H-nél is max. egymás mellől indulunk, vagy én pár m-el hátrébbról. :(

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#785) plaszy


plaszy
őstag

Az achi-kat hová menti vajon?
Valamint a player level mit befolyásol?

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#786) Dr V válasza plaszy (#785) üzenetére


Dr V
őstag

Player lvl sztem semmit sem csinál.
Próbáltam gamechivel feltörni a pénz és a goldt miatt, de folyton változott, h mit hova ment, szal sztem esélytelen rábukkanni ezekre.

(#787) plaszy válasza Dr V (#786) üzenetére


plaszy
őstag

Minél nagyobb szinten vagyok, annál erősebb ellenfelekkel küzdök szerintem.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#788) Dr V válasza plaszy (#787) üzenetére


Dr V
őstag

TSM nékül ogyanolyan gyengék sztem, tsmel meg a széria vége felé egyre jobbak. Néha már túl jók is... Olyankor lépke ki a tsmből, majd vissza, miután megnyertem :)

(#789) plaszy válasza Dr V (#788) üzenetére


plaszy
őstag

TSM csak akkor megy, amikor bevagyok jelentkezve mondjuk Face-n? Vagy már wifi kapcsolat esetén is felcsatlakozik erre?

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#790) Dr V válasza plaszy (#789) üzenetére


Dr V
őstag

Facére jelentkezz be, legyenek olyan barátaid, akik tolják az RR3at. Az androidos face alkalmazásba kell bejelentkezni, ne böngészőn keresztül. Majd a játék alól is jelentkezz be a facére. Akitív netről letölti a következő pár pályának a tsm adatait, majd offline is lehet tolni tsmben. Amúgy, igen, kell neki a net.

(#791) tutuhawer válasza plaszy (#789) üzenetére


tutuhawer
őstag

én amikor az irodában nyomtam, mobilnetet bekapcsoltam, és minimális 10-20 MB adatforgalmat csinált 1 hónap alatt. Nem feltétlenül kell wifi, nekem ki kellett próbálnom, mert gondok vannak a wifivel.

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#792) Lirion válasza plaszy (#785) üzenetére


Lirion
addikt

A player level semmit nem befolyásol, mindössze annyi szerepe van, hogy minden szinten kapsz 3 goldot, minden 5. szinten 3 helyett 5 goldot.
A tsm pedig minden esetben él, amikor neten játszol, tök mindegy, hogy wifin, vagy 3g-n. A FB arra kell, hogy a tsm "barátokat" rakjon be ellenfélnek, mert ha őket győzöd le, akkor kapsz utánuk is pénzt, cup versenyen barátonként kb. 5%-t az első helyezésért járó díjnak.

(#793) tibcsiworld


tibcsiworld
aktív tag

Van jelentősége, hogy a time-trial futamokat nem tudom teljesíteni a magas követelmények miatt, és így egy szezont sem tudok 100%-ra teljesíteni?
Vagy egyáltalán azt hogy lehet megnyerni? Erre még nem igen jöttem rá sajna!

(#794) Dr V válasza tibcsiworld (#793) üzenetére


Dr V
őstag

Ha be vagy lépve Facebookra a tsm miatt, akokr lépj ki játékon belül a facebookból. Utána könnyű lesz, de nagyon. Ha még így se akkor gyakorolj :) Előbb utóbb összejön az
Ha egy szériát 100%ra megcsinálod akkor pénzt és aranyat kapsz.

[ Szerkesztve ]

(#795) tibcsiworld válasza Dr V (#794) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Köszi! Mindjárt kipróbálom! :)

(#796) tibcsiworld válasza Dr V (#794) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Hát, nem voltam belépve a a facera, de kikapcsoltam a wifit, és egyből bearanyozódott! Hogy ez eddig nem jutott eszembe, ... áááá
Csak egyet tudtam kipróbálni, mert nincs több időm, de csak működik majd! :)

(#797) Rusty089


Rusty089
újonc

Sziasztok!
Itt még új vagyok, de a Real Racing 3-at egy éve űzöm...
Kéne nekem egy kis segítség, hiába vagyok a 200. szint fölött egyszerűen lehetetlen annyi aranyat összeszedni, hogy megvegyük az összes autót, gondolok itt a 600 aranyas porshéra és az új lamborghini-re...
Nincs meg valakinek az a program amivel hozzá lehetne adni egy kis aranyat a játékhoz? :)
(nem akarok ilyet, hogy összes autó, minden feloldva stb, de legalább jó lenne ezeket az elérhetetlen autókat is hajtani)
Előre is köszönöm!
Sziasztok!

(#798) bostone válasza Rusty089 (#797) üzenetére


bostone
addikt

Nulláról kell kezdened a játékot.

(#799) plaszy válasza Rusty089 (#797) üzenetére


plaszy
őstag

Szia!

Én is csak olyan mentést találtam, ahol adott 99 milla $ és arany.
Viszont nincsen semmi sem megcsinálva, ergo elölről kezdhetsz mindent, csak egy kis plusszal. :D

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#800) tibcsiworld válasza plaszy (#799) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Egy év után már úgyis megérett a telefon egy kis újrainstallra! :)
Kellemeset a hasznossal! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.