Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Cupák44


Cupák44
csendes tag

Sziasztok! Segítene valaki, hogy lehet 100%-ra csinálni egy versenysorozatot? Mindhárom autó megvan, az "Auto battle royale/modern sport classics" részben mind a 39 pályán 1. helyezés mellett csupán 97%- os vagyok. Mi a fityfene kell még neki??? Help!

(#152) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Üdv.

Most látom van ilyen topik is. Nem vagyok egy nagy telefonos játszós fajta, kinőttem már belőle de erre nagyon ráfüggtem erre (iPhone4-en)...:D Viszont elég lassan lehet haladni ha nem fizetsz a pénzért, meg az aranyakért...

Eddig nem sokra mentem de pár részt már kicsontoltam.

Pro/AM World S.

- Pure Stock Challenge 100%
- Street Spec Skirmish 100%

Production Masters

- Road Car International 100%
- 6 Cyl Annihilation Series 100%

Többibe vegyes százalék, kocsiknál jelenleg a legjobb a Nissan GT-R, és ebből hiányzik még vagy 3 darab kitt hogy ki legyen fullozva.

Ami viszont nagyon idegesítő, az amikor ki tud menni több km-t, van hogy az első hely tegyük fel lehetetlen teljesíteni, de van mikor nagyon kevés. Azaz volt olyan hogy egy kicsontolt legjobb kocsival az adott pályán az első hely volt 53 kilométer, na én max 33-t tudtam menni, de volt mikor ugyan azon az első hely 11 kilométer volt.

(#153) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Amúgy látom itt volt arról szó kinek hogy fut. Én iphone 4-en próbáltam, meg 4S-en, illetve valaki i5-ön is megnézte nekem ugyan úgy. A képminőség i4 és 4s/i5 között nagy, viszont 4S és i5 között már alig észrevehető i5-ben jobb az elsimítás annyi. + míg i4-en van ahol szaggat 4Si5-ön nem, vagyis ott is néha be-be tép, de nem annyira mint i4-en.

Itt vannak az összehasonlítások:

(#154) Lirion válasza B-L-A-C-K (#152) üzenetére


Lirion
addikt

Ha jót akarsz magadnak, akkor az aranyakat nem költöd sem upgradere , sem arra,hogy bármi azonnal megtörténjen. Minden verseny nyerhető akár alap, tuning nélküli kocsival is.
Az autókat mindig kedvezménnyel vedd, főleg később a drágákat. Van 4 auto, amit aranyért lehet csak megvenni (mclaren mp4, egy porsche, pagani zonda r es agera r), a kedvezmeny ezekre is jár!

Ha endurancet akarsz futni, csináld offline, akkor csak botok lesznek 9km-es távokkal és nem fog fél óráig tartani. :)

(#155) B-L-A-C-K válasza Lirion (#154) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azért ez hülyeség hogy minden verseny nyerhető alapbeállításokkal, sok nyerhető de nem minden, pedig nem vagyok egy béna.

Ez az offline mod viszont nem hülyeség nem is gondoltam még erre...;)

Szerk: Most látom, hogyha Wifi/3G-t letiltom akkor se ~9 km-t mutat hanem egy legjobb eredményt elért facebookos ismerősöm...

[ Szerkesztve ]

(#156) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

+ még ami érdekes hogy Ferrari nincs benne, gondolom nem tudtak velük megegyezni hogy belerakják...

(#157) Lirion válasza B-L-A-C-K (#155) üzenetére


Lirion
addikt

Ha offline játszol, akkor ki kell lépni fb-ból is, hogy botokat kapj.

A versenyek pedig nyerhetőek, ugyanis a játék az ellenfeleket a te teljesítményedhez alakítja és ha lassan vezetsz, akkor az ellenfelek is lassúak lesznek. Ha eleve tuning nélkül játszol, akkor nem is nehéz legyengíteni az ellenfeleket, de ha már sok száz versenyt lenyomtál tuningolt járgányokkal, akkor valóban nehéz lesz nyerni. Viszont a botok ellen elég, ha vesztesz 5-6 eliminationt a legszarabb autóban és máris sokkal gyengébbek lesznek. Szal ha nem megy egy verseny online, menj offline, veszíts párat és tuning nélkül is menni fog a győzelem. Nem kell költeni a drága R$-t és goldot. :) Én szériánként csak egy autóval versenyzek és csak azt tuningolom, mégis meg tudom nyerni a többivel is a showcase eventet, legyen az cup, elimination vagy h2h.

(#158) B-L-A-C-K válasza Lirion (#157) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Tényleg offline-ba alap kocsival is lehet nyerni, viszont ha facebookból kilépek, és offline-ba rakom akkor is ott marad az az illető azon a bizonyos pályán. Vagy játékon belül is kilehet iktatni a facebookot úgy gondoltad? Mert én az alkalmazásra értettem...

(#159) Lirion válasza B-L-A-C-K (#158) üzenetére


Lirion
addikt

A játékon belül kell kilépni. Mondjuk nekem néha nem lép ki elsőre, de ugy vettem eszre, ha logout után futok egy versenyt, akkor mire vége, kilép fb-ból. Utána teszem offlineba a telefont es a köv versenyen már rendes botok fogadnak.

(#160) B-L-A-C-K válasza Lirion (#159) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Okés megvan tényleg működik, viszont így hogy offline-ba, facebook is kilőve túl könnyű az egész, csak végigmegyek a pályákon és annyi, nem kell harcolni semmiért csak csinálni...

(#161) Lirion válasza B-L-A-C-K (#160) üzenetére


Lirion
addikt

Endurance, autocross és hunter módoknál fordulhat elő, hogy szükség van rá, ezeknél tényleges teljesítményt mér a tsm és lehetnek olyanok, akik megdönthetetlen időt futnak. Nekem volt már, hogy endurance-ben 100+ km-rel találkoztam vagy hunter módban olyan előnnyel, amitől sokadik próbálkozásra is messze elmaradtam. :)

(#162) petymeg


petymeg
addikt

Udv,
mtk 6577 soc telefonnal jatszik vki real racing 3-at? Vmi iszonyu bena a hang... van ere vmi javitas?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#163) bostone


bostone
addikt

Valahogyan ki lehet kapcsolni a játékon kívüli jelzéseket? Amikor nethez csatlakozik a telefon, azonnal érkeznek a figyelmeztetések, hogy valaki megütött. :D

(#164) B-L-A-C-K válasza bostone (#163) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha iPhone-d van akkor:

Beállítások ---> Értesítések ---> Real Racing 3 ---> Értesítési központ: kikapcs.

[ Szerkesztve ]

(#165) skylaner


skylaner
senior tag

Indy 500-s pályára tudtok valami tanácsot adni :) ?
Mert van, hogy elég nehezen tudom megnyerni. Mire a 22. helyről felverekedem magam a dobogóra addig az első 2 már eléggé elhúzott.

"ezeknél tényleges teljesítményt mér a tsm és lehetnek olyanok, akik megdönthetetlen időt futnak".
Ezt kicsit megmagyaráznád. Hogyan mennek 100+km-t ugyanolyan kocsival?

(#166) B-L-A-C-K válasza skylaner (#165) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Játékon belül lépj ki facebookból, és utána a telefonon kapcsold ki az internetkapcsolatot (Wifi/3G), majd újra játssz, és mivel gépi ellenfelek lesznek így simán megnyered egy alap kocsival is.

(#167) bzoley válasza skylaner (#165) üzenetére


bzoley
veterán

Endurance kapcsán írta a 100+t. Szerencsére rég találkoztam ilyennel, online jónak látszik, de volt, hogy 154km-t kellett megtennem. Szerencsére sikerült. Időnként meghülyül a program, és az autók vonatozva, lépésben közlekednek. Jó tempóval idővel el lehetett érni a "vonatokat", és a végtelenségig lehetett volna menni. Ennél rosszabbak a 30-40s-es időmérők(nem emlékszem a futam nevére), ahol a reálisnál 10 másodperccel jobb időt kellett volna futni. Szerencsére ezzel is rég találkoztam már.

(#168) skylaner válasza B-L-A-C-K (#166) üzenetére


skylaner
senior tag

Sajnos úgy játszom :DDD
Tuningoltal sem megy mindig :)
Az első 2 kanyarban sok mellett elmegyek, de nem tudok elkerülni általában 1-2 ütközést, az meg eléggé lelassít. :)

(#169) B-L-A-C-K válasza skylaner (#168) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Akkor meg béna vagy gyakorolj...:D

(#170) intelMMX válasza B-L-A-C-K (#169) üzenetére


intelMMX
senior tag

Engem mindig blokkoltak a versenyzők :N
Mondjuk nem is nagyon megy nekem ez a játék a gépemen :(

(#171) skylaner válasza B-L-A-C-K (#169) üzenetére


skylaner
senior tag

Pro/Am World Series -> Street Spec Skirmish -> Mastare Global Grand Finale --> Indy
Egyszerűen képtelen vagyok elsőnek megcsinálni :DDD
3.04 -t megy az első, egyik BMW-el sem tudok ennyit menni. Nektek simán megy :( ?
Amúgy az hogy lehet a BMW Z4 M Coupe és a Z4 SDRIVE35IS -nek is 4.6s a gyorsulása, mégis az SDRIVE sokkal gyorsabb a rajtnál? (Jó tömeget nem ír, de kb azonos lehet)

[ Szerkesztve ]

(#172) B-L-A-C-K válasza skylaner (#171) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Megnéztem most neked, 1 hete nem játszottam kb, de elsőre 03:00.106-at mentem Z4-el, igaz a tuningja kivan csontozva. Viszont a te 03:04-ed se vészes nekem az ellenfél 3:06-ot ment most. Csináld azt hogy párat bukj el direkt rossz idővel pl 03:12-vel, majd zárd be a játékot (ha iphone-d van akkor a programot teljesen is ne csak lépj ki belőle azaz home gomb 2x és x-eld ki a játékot) majd lépj be megint és elvileg gyengülnek az ellenfelek ha előtte elbuktál párat direkt...

[ Szerkesztve ]

(#173) skylaner válasza B-L-A-C-K (#172) üzenetére


skylaner
senior tag

Akkor nem tudom mit rontok el :DDD
Csak 4 kanyar az egész pálya :)
2n át lehet menni full gázzal, 2n (a hosszú egyenesek után) előtte kicsit fékezek hogy a kanyar közben ne csússzon meg.

(#174) B-L-A-C-K válasza skylaner (#173) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én a start után a két kocsi oszlop között megyek, lenyomom a háromnegyedüket, majd a maradék párat meg a második kanyarba megtudom előzni (vagy ha nem akkor a harmadikban), meg ugye van mikor kicsúsznak a másodikban eleve. Fékezni én minden kanyarba fékezek kicsit, persze nem muszáj mindenhol, de ha nem fékezek kicsit kitolja a seggét és tempót veszít, fékezésnél meg nem annyit.

(#175) bepken


bepken
veterán

sziasztok!

egy gyors kérdés, melyre nem találtam konkrét, kielégítő választ. ha facebook-ra bejelentkeztem, akkor egy FR után vissza tudom majd varázsolni a jelenlegi profilomat? (még "csak" 19-es szinten vagyok, de na.. :D)

köszi előre is!

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#176) bostone válasza bepken (#175) üzenetére


bostone
addikt

A játék jelenlegi állását egyszerűen el lehet menteni a felhőbe. Pár másodperc az egész.

Ki tudja megmondani, hogy melyik androidos készülék tűri max felbontásban a legjobban a nyüstölést?

[ Szerkesztve ]

(#177) gyu456


gyu456
tag

Imádom ezt a játékot :)

Ha írók, tisztelj meg annyival hogy válaszolsz legalább!!!

(#178) Lirion válasza skylaner (#165) üzenetére


Lirion
addikt

Most már sehogy, de a játék elso verziójában még lehetett menni akár 400+kmt is.

A speedway versenyre meg vagy full tuningos kocsi (eleg az rs tuning, gold nem kell) vagy veszíts 5-6 versenyt, és akkor gyengébb ellenfeleket ad.

(#179) bostone


bostone
addikt

Az utóbbi pár napban nem tölti be a "barátokat", csak pörög a malom a nevek helyén, így futamonként 20000-40000 rs-től esek el. Ez másnál is így van?

(#180) intelMMX


intelMMX
senior tag

Nincs valami gyógyír villogásra?
Cortex A8 + Mali 400 kombóm van (Allwinner)
A játék maga jól is fut(na) ha nem villogna.
Menübe még semmi gond addig ameddig a kategóriára rá nem megyek. Igaz újonnan a legelején is villog mikor Porsche 911 GT3 al kell menni 1 kört. Nem is az hogy villog hanem eltűnnek a textúrák aztán megjelennek.

Gondoltam arra is hogy Real Racing 2-t tolom ami mégjobb mert még gyorsan is tölt be, de ott meg a menüpontok feliratai vannak elcsúszva. Erre se tud senki semmi megoldást?

(#181) B-L-A-C-K válasza intelMMX (#180) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Készülék csere...:D

[ Szerkesztve ]

(#182) bepken válasza intelMMX (#180) üzenetére


bepken
veterán

enyémben is mali-400 van, (pontosabban mali-400m) és nem tapasztaltam még ilyesmit...nem lehet, hogy a data-val van valami gebasz? esetleg egy reinstall segíthet, persze ha még nem próbálkoztál vele.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#183) intelMMX válasza B-L-A-C-K (#181) üzenetére


intelMMX
senior tag

B-L-A-C-K: Vegyük úgy hogy ezt nem láttam...

bepken: Az a gond hogy már csomószor próbáltam, torrentest és playest egyaránt. Volt már olyan is egyetlen egyszer hogy jó volt. Youtube-on is másnak ugyanolyan gépen megy.

(#184) gyu456


gyu456
tag

Nem rosszak az új kocsik :)

Ha írók, tisztelj meg annyival hogy válaszolsz legalább!!!

(#185) skylaner


skylaner
senior tag

Reggel elkezdtem letölteni a frissítést de nem tudtam megvárni a végét így kilőttem.
Később folytattam le is töltött mindent, elindult a játék.
Viszont ha net nélkül indítom el akkor azt mondja, hogy még 1MB le kell töltenie.
Ha nettel együtt indítom el akkor viszont nem tölt le semmit, simán elindul a játék.
Kilépek, ki lövöm a Wifit, újra elindítom a játékot és megint reklamál az 1MB miatt.

Találkoztatok már ilyennel?
Megoldás?
Le kellene törölnöm és újra tenni?

(#186) Lirion válasza skylaner (#185) üzenetére


Lirion
addikt

Android only bug, az egyetlen megoldás a downgrade, amíg ki nem javítják. ..

(#187) skylaner válasza Lirion (#186) üzenetére


skylaner
senior tag

Hogyan tudom csak ezt a frissítést letörölni?

(#188) skylaner válasza skylaner (#185) üzenetére


skylaner
senior tag

Közben ezt találtam a Support oldalukon.
Nekem működik így.

However, there is a workaround which will allow you to continue playing offline:
1. Open the game
2. See the error message: which includes buttons for "Open Network Settings" and "Exit"
3. Tap the "Open Network Settings" button
4. Once you're in the network settings window, tap the "back" arrow button to take you back to the game
5. The Game should load in offline mode with no issues.

(#189) intelMMX


intelMMX
senior tag

Nem megy a csigaverseny. Ugyanazt produkálja mint ez. Mitől?

(#190) DigitXT válasza bostone (#179) üzenetére


DigitXT
félisten

futamonként 20000-40000 rs-től esek el
Ez hogy megy amúgy? Kicsit soknak hangzik az összeg egy sima versenyhez
képest, és hát elég drágák a komolyabb kocsik, valamint a tuningjaik: jól jönne.

Szerk: mármint nem elesni ezektől az összegektől, hanem megkapni őket.:C

[ Szerkesztve ]

(#191) Lirion válasza DigitXT (#190) üzenetére


Lirion
addikt

Egy 7-8 perces cup versenynél a barátokért fejenként ~2000 R$ jár, így egy 16-18.000-es verseny mellé még kapsz kb. 30-40.000-et a barátok legyőzéséért.

(#192) DigitXT válasza Lirion (#191) üzenetére


DigitXT
félisten

Nem hangzik rosszul. Barátokat szerezni a korábban írt kamu
Facebook profilos megoldáson kívül nem lehet valahogy?:R

Ha jól sejtem azért "érdemes" kamu profillal próbálkozni, mert
nem akar az ember csak a játékért felvenni fűt-fát ismerősnek.

(#193) Lirion válasza DigitXT (#192) üzenetére


Lirion
addikt

Ha ios-ről nyomod, akkor a GC-s ismerősök jöhetnek még számításba, androidról csak facebook. Amúgy jól sejted, nekem pl. van 1000+ "barátom", akik előtt nyilván nem akarom megosztani az életemet a játék miatt. :)

Egyébként ha érdekel valakit, itt egy táblázat a legjövedelmezőbb versenyekről. Én csak megosztom, nem én csináltam. :)

(#194) Szabie85 válasza Lirion (#193) üzenetére


Szabie85
tag

Azt lenne jó még tudni, hogy ezeket az összegeket mennyi idő alatt lehet megnyerni, de amúgy köszi! :R

Samsung Galaxy S5

(#195) bostone válasza Szabie85 (#194) üzenetére


bostone
addikt

78 óra játékidővel 7.7 millió R$ és 600 gold a nyereményem.

Az eredeti kérdésemre nem ismeri valaki a választ? Miért nem jönnek el a barátaim egyes futamokra? Tuning szint számíthat valamit?

(#196) Szabie85 válasza bostone (#195) üzenetére


Szabie85
tag

Szuper, de engem az érdekel, hogy melyik az a verseny amivel a legrövidebb idő alatt lehet nyerni a legtöbbet. :)

Samsung Galaxy S5

(#197) bostone válasza Szabie85 (#196) üzenetére


bostone
addikt

A rövid versenyek jóval kevesebbet fizetnek, viszont egy 7-8 perces futam alatt össze lehet szedni 40000-et is.

(#198) Lirion válasza Szabie85 (#196) üzenetére


Lirion
addikt

A hosszabb versenyek jobbak, mivel a rövid versenyeknél sok idő megy el a töltéssel. Suzuka GP circuit és Spa Cup versenyek adják általában a legtöbb pénzt, de jó még a mount panorama, silverstone grand prix és gp 2009 is.

Viszont nincs olyan, hogy ismételgeted a versenyt, mert ha nyertél, akkor a "barátok" nem jönnek többet, csak ha ők is megvertek már téged (elvileg, gyakorlatilag 1-2 naponta újra lehet játszani mindent, ritkán van, hogy nem kapsz friend bonust). Ha pénzt akarsz gyűjteni, akkor minden szériából a 2-3 legjobban jövedelmező versenyt lenyomod, máshogy nem lehet. Kb. óránként 250-300k-t lehet így gyűjteni.

(#199) raulicio


raulicio
senior tag

valamiéer nincs hangja az rr3-nak. Androidon használnám és csak ennek az appnak nincs hangja. A menüben hiába állítgatom a hangerőt, semmi eredménye.

Találkozott már valaki ilyesmivel?

(#200) DigitXT


DigitXT
félisten

Olyannal találkoztatok, hogy néha nem menti az állást?
Megcsináltam egy csomó versenyt, kerestem vagy 60K
R$-t, erre most folytatnám, de az előző állapotot adja...
Mintha nem csináltam volna meg azokat a versenyeket.

Nem kicsit idegesítő az ilyen. Rendesen kiléptem pedig,
szóval nem volt (elvileg) erőszakkal lelőve a folyamat...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.