Hozzászólások

(#2) alcsa

alcsa
senior tag

Vártam már a következő cikket, szeretek ilyeneket olvasni :R . Várom már azt a cikket melynek címe: "RC Blog – versenyen, versenyzőként" :K

(#3) Ramod

Ramod
csendes tag

Épp ma nézegettem a pályákat, így pont ideális volt a cikk időzítése ;] Hétvégén beruháztam egy olcsóbb on-road alvázba (+ kerekek és kasztni), ideiglenesen megkapta a himoto buggym elektronikáját, de később rendelek majd új szabályzó+ motor együttest vagy októberben kimegyek a bécsi modellbau messére ahol mindig vannak fincsi akciók. Már régebb óta terveztem egy ilyen beruházást, de részben a blogod miatt történt :))

(#4) dfdfdf

dfdfdf
őstag

érdekes téma kör az már szent. hol érdemes ilyen kocsikat nézegetni webshopokat tudnátok mondani? :)
Jó a cikk :K

(#5) Remus389

Remus389
veterán

jó mulatság az autóversenyzés

bár én most az RC helikopterezésbe vagyok benne(felnőtt fejjel), az is izgalmas ha megtanulod

vettem egy ilyen kezdőhelit[link](kell hozzá aksi is +3000Ft, mert amit adtak az gyenge volt)

így száll :C

RC ből ezt tartom a legbetegebbnek(jó értelemben :D ) [link]

ez valalmi ilyesmit a csúcsnak[link]

hiányolom a cikkedből a videót egyébként, különben csepelen a Rákóczi téren(ahol Jimmy-t ravatalozták) ott szokott lenni RC autóverseny, gyakran látom