Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szipipeti


szipipeti
csendes tag

nincs benned "kalandvágy"

(#2) RawrrSoul válasza szipipeti (#1) üzenetére


RawrrSoul
csendes tag

Igaz, gyáva vagyok!

n o p e !

(#3) e-newsee


e-newsee
addikt

Szerintem azért keres, hogy a 3,15 millió fontból talán összehozod a Half Life 3-at. :P :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#4) #56573440


#56573440
törölt tag

Nyilván gyenge próbálkozás de ez szándékos. A celcsoportot lövi be a jóember ezzel. Aki nem látja hogy kamu azt érdemes megdolgozni, mert abból sanszos a profit. És sajnos működik a nagy számok törvénye alapján mindig lesz madár aki fizet a végén...

(#5) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Ha majd megkapod a pénzt ne költsd el egyből, hanem küldd el Elon Musknak kriptoban, aki a dupláját adja majd neked vissza!

Nekem még a nigériai herceg se ír és a Bank of Amerika számlámat is zárolták, ahol sokezer dollárom van állítólag. :O

[ Szerkesztve ]

(#6) #56573440 válasza juliabrilke (#5) üzenetére


#56573440
törölt tag

Klasszik :D

(#7) RawrrSoul válasza e-newsee (#3) üzenetére


RawrrSoul
csendes tag

Abban is lehet valami... :DD

n o p e !

(#8) RawrrSoul válasza juliabrilke (#5) üzenetére


RawrrSoul
csendes tag

Áh, nem vagyok én annyira nagyra vágyó, főleg így karácsony előtt elég lesz az a 3 misi font... :DD

n o p e !

(#9) lo_jo válasza RawrrSoul (#8) üzenetére


lo_jo
senior tag

Pedig nagyon jó befektetés lenne a 3 millió fontból 2 eurós hajszárítókat venni és csak egy kicsivel a bolti ár alatt eladni.

Viccet félretéve: Tényleg van, aki bedől a 2 eurós hajszárítónak is, pedig rettenetesen bűzlik az is. Aztán meg abban kér segítséget, hogy hogyan mondhatná le a "szolgáltatást", mert a revolut jelezte, hogy le akartak vonni, csak nincs elég pénz a kártyáján. Gondolj bele, felnőtt ember, aki annyira értelmes, hogy revolutot használ, mégis bedől egy ilyennek.

(#10) Samus


Samus
addikt

Pedig a Cyanide & Happiness óta tudjuk, hogy ezek a SPAM-ek igenis működnek.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#11) RawrrSoul válasza lo_jo (#9) üzenetére


RawrrSoul
csendes tag

Na vannak itt ötletek... :D Jajj sajnos töröltem a mailt, de megvan még Lambert asszony email címje írok is neki azonnal. :C

n o p e !

(#12) RawrrSoul válasza Samus (#10) üzenetére


RawrrSoul
csendes tag

Jó akkor elvétve kaptam már ilyeneket, anno MyVIP-en meg emailbe is jöttek ezek a "küld tovább 10 embernek vagy meghal anyád" meg hasonló üzenetek. Azokat is szerettem, azóta is várom, hogy meghaljak, meg ilyenek... :DD

n o p e !

(#13) doc


doc
nagyúr

Nekem az nem tiszta, hogy mit akar a spammer? A kert adatokkal nem megy sokra... Vagy ha 'horogra akad' a delikvens akkor jon a kovetkezo level, amiben leirja hogy ahhoz hogy megkapd a penzt, egy aprocska kis kezelesi koltseget kene fizetned?
Valaszolj mar neki plz (nyilvan kamu adatokkal), kivancsi vagyok :D

(#14) AuraSync


AuraSync
őstag

Nekem 2-3 naponta jönnek ilyen kamu levelek, kamu számlák a Telekom-tól, kamu PayPal tartozások és a többi.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#15) Chaser válasza AuraSync (#14) üzenetére


Chaser
titán

az elég baj szerintem
nekem szökőévente jön max valami hülyeség, van is a chromeon néhány védelem

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#16) AuraSync válasza Chaser (#15) üzenetére


AuraSync
őstag

Lehet nem kellett volna anno beregisztrálnom olyan külföldi helyekre amiken 18+-os tartalom van. ;]
Külföldi levelek amiken gyors magyar fordítás van.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#17) AuraSync


AuraSync
őstag

Tegnap jött:
Dear beneficiary, This is to notify you that you have been officially chosen by the Board of Trustees of Li Ka-Shing Foundation. You are entitled to receive $4,000,000.00 as a charity donation/aid from the Li Ka-Shing Foundation donation scheme. You need to contact my representative through this email to claim your donation. Ensure you state this code in every correspondence: DONATION/LKS/01/05/2021 Thanks.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#18) Chaser válasza AuraSync (#16) üzenetére


Chaser
titán

( : lehet...

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#19) RawrrSoul válasza AuraSync (#14) üzenetére


RawrrSoul
csendes tag

Az úgy derék... :DD

n o p e !

(#20) RawrrSoul válasza doc (#13) üzenetére


RawrrSoul
csendes tag

Fentebb írram, gyáva vagyok! :(

n o p e !

(#21) AuraSync válasza RawrrSoul (#20) üzenetére


AuraSync
őstag

Fész hogy becserkésznek mi? :D

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#22) RawrrSoul válasza AuraSync (#21) üzenetére


RawrrSoul
csendes tag

Azzal már elkéstem, valahogy csak érkezett ez a mail... :D Lassan letakarom a laptop kameráját, sőt a telefonét is, meg ilyenek... :DD

n o p e !

(#23) RandomName válasza AuraSync (#16) üzenetére


RandomName
aktív tag

Tapasztalatból hallottam, hogy létezik ilyen.
Sőt, saját magamtól is szoktam spamet kapni, egykor népszerű oldalakról ellopott adatbázisok alapján.
:)
Több email címmel is. :)

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.