Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#669) Runner_fxr válasza audi100td (#667) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

A halálbüntinek szerintem van létjogosultsága. Aki képes megölni egy embert pláne brutálisan vagy akár többet is annak semmi keresnivalója nincs ezen a világon! Ez nem egy olyan dolog amiből ki lehet gyógyulni vagy meg lehetne bánni, aki erre képes az egy beteg ember és bármikor képes rá újból ha bekattan! A börtönben életben tartani, zabáltatni, ha beteg ellátni totálisan fölösleges! Azt én értem, hogy sokan miért ellenzik a halálbüntetést! És igazat is adok a tiltakozóknak is részben! Arról van szó, hogy ugye amikor nem egyértelmű a bűncselekmény és mégis halálra ítélik esetleg ártatlanul kivégzik! Ez a fő ok amiért a legtöbb országban nincs halálbünti! Tény, hogy van némi kockázat de én valahogy úgy képzelném el, amikor teljesen egyértelmű a bűncselekmény pl videófelvétel készül róla mint amikor nem olyan rég szíven szúrták azt a kézilabdázó 26 éves srácot! Na akkor szépen halálra ítélni és mondjuk nem azonnal hanem mondjuk 1 éves várakoztatás után kivégezni. Amikor tisztázatlan a bűncselekmény nem teljesen egyértelmű akkor nem alkalmaznám csak börtönt kapna.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.