Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) audi100td


audi100td
nagyúr

(#2002) audi100td


audi100td
nagyúr

(#2003) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Siska & Phat megint nagyon oda rakta magát :)
Vészk'járat - Blah-ka Blah-ka

best regards, egy fórumozó blogger

(#2004) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

Az egyik leg csibészesebb nigga zene! :) Master P - Hands of a Dead Man

Ezek se viccelnek. :) Master P - Always Look A Man In The Eyes

Naughty By Nature & Mystikal - Live Or Die

[ Szerkesztve ]

(#2006) hr2


hr2
őstag

(#2013) 8th


8th
addikt

Üdv. Hallottam a minap egy zenét ami nagyon tetszett de sajnos nem tudom az előadót sem a szám címét. Egy csaj nyomta a rap betéteket és egy férfi vokálozott benne. Maroon 5 énekesére eléggé hasonlított a hangja (lehet az is volt). Nagy valószínűséggel új zene lehet mert még sosem hallottam. A zenei alapot Cheryl Lynn - Got to be real -jéből szedték de ez valamivel gyorsabb volt mint az eredeti. Ismeri valaki ezt a számot vagy legalább az előadót?

(#2014) OhAi27


OhAi27
tag

Nagy kedvencem - Nine - Make or take

[link]

[ Szerkesztve ]

(#2016) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

(#2017) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

MICHIE MEE - COVERGIRL bírom az ilyen régi vágású RnB zenéket.

(#2018) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

(#2019) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

(#2020) OhAi27


OhAi27
tag

par kedvenc az aktualis "21. szazadi" hiphopok kozul:

Atmosphere - Little Man (volt szerencsem latni oket eloben, oriasi bulit csinaltak, elo zenes kiserettel, Slug meg talan az egyik legjobb mc mostansag)

[link]

Evidence - Falling Down (asszem ot senkinek nem kell bemutatni)

[link]

Eligh - Grouch - Comin up (Eligh 2 eve megcsinalta az utobbi 5 ev LEGJOBB hiphop albumat, minden zene tokeletes rola, kesz elvezet hallgatni)

[link]

Eligh - Angel of death (oriasi zene, mindenkinek kotelezo...iszonyat flow, beszartok...)

[link]

(#2021) OhAi27


OhAi27
tag

mostansag hallgatom vegig az osszes wu tang affiliate zenet, sok benne a gyenge de vannak benne nagyon bitang albumok...(Royal Fam, Killarmy pl) - ha van ra igeny es ha a vegere erek irok roluk kritikat.

(#2022) Runner_fxr válasza OhAi27 (#2020) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Fene tudja, ezekben a zenékben már nincs meg az ami régen.

DJ Honda ft Mos Def - Travellin Man

(#2023) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

Nice & Smooth - Old to the New

Ez egy érdekes stílusú csapat, nem is igazán Hip-Hop, de vannak jó számaik. Quad City Dj´s - Let's Do It

(#2025) OhAi27 válasza Runner_fxr (#2022) üzenetére


OhAi27
tag

hehe pont mostanaban hallgatam sokat ezt (ujra)...

nemtom szerintem azert vannak mostansag is jo/uj zenek.

btw anno nagyon csiptem a gravediggaz/flatlinerz vonalat. Van meg itt olyan aki szerette oket?
gravediggaz-ben tolta a gza is amugy.

Gravediggaz-Blood Brothers

[link]

(#2027) Runner_fxr válasza OhAi27 (#2025) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Nem állítom, hogy nincsenek újabb jó zenék, de nagyon kevés.
Az elektronikus zenékben is egyébként megfigyelhető hasonló romlás, ezek a mai fos elektro vagy mi a tököm zenék, élvezhetetlenek.

Ez még Real volt! :)
UMC's - One To Grow On

[ Szerkesztve ]

(#2029) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

Ezekhez a zenékhez úgy gondolom nem kell kommentár, hogy miért volt a 90-es évek az ami, Rap, Hip-Hop szempontjából és miért hiányzik sok embernek, illetve miért gáz az ami manapság van!

Poor Righteous Teachers - Selah

Poor Righteous Teachers - Get Off the Crack

Poor Righteous Teachers Feat. Nine - Gods, Earths & 85ers

Poor Righteous Teachers featuring Turiya Mason - Sistuh

[ Szerkesztve ]

(#2030) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

(#2031) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Mr.Busta & Essemm feat. Smith - Sose felejts el

best regards, egy fórumozó blogger

(#2032) Regirck


Regirck
senior tag

Egy kedves ismerősöm készítette ezt a zenét!

Első szám sikerén felbuzdulva kész a második is!

(#2033) Runner_fxr válasza Dyrtyho (#2031) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Ilyeneket légy szíves ne! :) Ez a zene a Hip-Hop meggyalázása!

(#2034) audi100td


audi100td
nagyúr

Styles P - So Deep

ez azért nemsemmi :)

(#2035) Runner_fxr válasza Regirck (#2032) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Az első szám egész jó. :)

(#2036) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Sziasztok!

Gondoltam megmutatom, hogy nekem mi az igazi! :)

FankaDeli - Békét2

És néhány hazai :)

Bushido - Mann im Spiegel

Fler - Deutscha' Bad Boy

Kollegah&Farid Bang - Kobrakopf

Meg persze Anglia se maradjon ki, bár ez egy kicsit más stílus, de tudni kell, hogy Rap mellett Dubstep-et preferálom még:

Dope D.O.D - What happened

Foreign Beggars - Contact

Fogadjátok szeretettel és akinek szintén tetszenek, annak jó hallgatást! :)

(#2037) Runner_fxr válasza .Szaki. (#2036) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Nem az én világom, ez már inkább Hip-Pop mint Hip-Hop! :D De nyilván megvan ennek is a rajongó tábora, amivel nekem semmi bajom nincs, csak azt kéne megérteni, hogy ennek semmi köze nincs a valódi Rap-hez és Hip-Hop-hoz, egy 90-es évekbeli valódi Hip-Hop zenei topikban se sok keresni valója van ilyen zenéknek.

(#2038) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

.Szaki.:

Na de akkor halljunk pár valódi klasszikust, amik már biztos voltak itt, de álljanak itt viszonyítási alapként, az általad linkeltekkel szemben. Most direkt az ismertebbek közül..

Dr. Dre & Snoop Dogg - Fuck Wit' Dre Day

Dr. Dre - let me ride

Bushwick Bill, Kurupt, RBX, The Lady of Rage, and Snoop Dogg - Stranded on Death Row

Eazy-E - Still A Nigga

Eazy E - Only If You Want It

MC Ren - Fuck What Ya Heard

Ice Cube Ft. Dr. Dre - Natural Born Killaz

Ice Cube - Ghetto Bird

Ice Cube - You Know How We Do It

RUN-DMC, Pete Rock & CL Smooth - Down With The King

Heavy D & The Boyz - You Can't See What I Can See

2Pac - If My Homie Calls

Naughty By Nature - Feel Me Flow

LL Cool J - Pink Cookies In A Plastic Bag Getting Crushed By Buildings

Domino Getto Jam

Skee-Lo - I Wish

The Notorious B.I.G. - Juicy

És még folytathatnám...
Én azt megértem, hogy ez régen volt, ma meg 2013 van, de ezek a zenék már így is bő 20 évesek és még mindig ütősek, de még 20 év múlva is rengetegen fognak rá emlékezni és örömmel hallgatni. A mai "Hip-Hop" zenékre meg kb 1-2 év múlva a kutya se emlékszik, ez itt a kurv@ nagy különbség!

[ Szerkesztve ]

(#2039) OhAi27 válasza Runner_fxr (#2038) üzenetére


OhAi27
tag

ez nagyon nem igy van

12 eves korom ota hallgatok hiphopot (most 28 eves vagyok), anno csak az Onyx, regi Cypress Hillek,Wu-tang-ek stb...ment a kazicserelgetes, utazgatas az orszag masik vegebe egy Ice-T kaziert stb. Ott voltam anno az Ido Urai-s fila rap jamen is, meg meg jopar legendas hiphop bulin (96 szolnok ket napos hiphop feszt stb...). Imadom a mai napig az osszes regi zenet, ma is ketszer porgott pl az elso Rza album, meg a backdafuckup....Viszont! Van olyan tavalyi hiphop album amitol leteszem a hajam es nagy osszegben mernek ra fogadni, h 10 - 15 ev mulva ugyanolyan orommel fogom hallgatni mint ma pl a Rza szolot. Vannak nagyon jo hiphopok most is, van egy nagy csomo olyan ami hajaz az old-school rapre, csak meg kell talalni es nyitottnak kell lenni ra...

Mr. Probz - Who Are You? (prod by V.Don)

[link]

Elzhi - It Ain't Hard To Tell

[link]

(mielott meg belekotnel, h nas feldolgozas tudj rola, h a tag wu - tanges arcokkal nyomja es regi slum villages arc)

yo!

(#2040) OhAi27


OhAi27
tag

ha mar itt vagyok rakok meg kettot:

Evidence - "Chase The Clouds Away"

[link]

Evidence - It Wasn't Me

[link]

(remelem ot nem kell bemutatni senkinek)

(#2041) Runner_fxr válasza OhAi27 (#2039) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Ne keverjük össze a szezont a fazonnal! :) Amit én kritizáltam az egész más stílus volt, mint amit te linkeltél.
Nyitott vagyok az új dolgokra is ha az jó. Például bírom a spanyol ajkúakat. :) Ott elég sok újabb zene is kiváló. Amit nagyon nem bírok, amikor az ilyen szaki által linkelt zenéket valódi Hip-Hop-nak meg Rap-nek titulálnak. És ezzel nem őt akarom megbántani, nem a személye ellen szól, csak nincs tisztában azzal mi a valódi Hip-Hop, ennyi. Bár biztos akadnak minőségi cuccok ma is, azért arra akkor is kíváncsi leszek, lesz e bármelyik akkora klasszikus mint a bő 20 évvel ez előttiek. Te se tegyél elhamarkodott kijelentést! :)
Egyébként meg olyan mennyiségű régi zene van, hogy a mai napig tucatszámra találok, amiket soha nem hallottam, pedig 90-es évek eleje. Nagyjából 300gb mp3 nigga zene (és ugyan ennyi elektronikus) van a gépemen, kizárólag 80-as és 90-es évek. Ezek között olyanok is vannak amiket még cd-n se adtak ki csak kazettán. :) Én inkább az ilyeneket vadászom mint az újakat.

Én teljesen jól elvagyok a régi zenékkel, de lehet érdemes lenne csinálni egy modern kori Hip-Hop topikot, hajrá!:

Stezo - Talking Sense

Stezo - Put Your Body Into It

[ Szerkesztve ]

(#2042) Runner_fxr válasza audi100td (#2034) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Na ez elkerülte a figyelmem. :) Jóféle, pedig gondolom ez valami újabb cucc.

(#2043) audi100td válasza Runner_fxr (#2042) üzenetére


audi100td
nagyúr

Bizony, még friss ropogós, ebből a hónapból. :)

(#2044) Runner_fxr válasza audi100td (#2043) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Nem is az ilyenekkel van bajom. Tehát nem vagyok az újabb zenék ellen, ha azok valóban jók. :)

(#2045) audi100td válasza Runner_fxr (#2044) üzenetére


audi100td
nagyúr

Tudom, ha jól vettem eddig le a tendencia zavar inkább (engem is).

(#2046) Runner_fxr válasza audi100td (#2045) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Igen, a tendencia zavar. Én mindig nyitott voltam az új zenékre, az elektronikus zenékre is, de ez valahol 2000 tájékán megszűnt. Azóta inkább csak a régiekből csemegézek. Ha végig nézem a 80-as évektől egészen mondjuk úgy 97-98 ig a zenéket akkor azt látom, hogy egy nagyon érdekes és számomra szimpatikus fejlődésen mentek keresztül, aztán beköszöntött ez a homokos divat úgy a 2000-es évek közepe felé és azóta ebbe az irányba megy a világ, mind a divatban és mind a zenékben. Számomra ez borzasztó, de van akinek tetszik, ez van, tenni nem tudok ellene. De belőlem ratyit biztos nem csinálnak! :)

Chubb Rock - Some-O-Next Shit

(#2048) Runner_fxr válasza hr2 (#2047) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

(#2049) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

(#2050) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.