Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38) agabe válasza R2D20208 (#37) üzenetére


agabe
addikt

A mozgo hatter is johet nekem is...nem szamit ha egy oraval kevesebbet bir az akku
..ugyis toltom minden nap.
Elso tapasztalatok alapjan igencsak hasznalhato.
Akkuido majd holnap este..a gorgetes mindenhol lomha nem csak a weboldalaknal...de erre tenyleg megoldas csak mas alap rom, viszont most mar nem tunik olyan borzasztonak mint elsore. Lehet, hogy meg lehet szokni, de asszem a gyorsabb goegetes azert jobb.

Azert errol irok, mert sok hibat meg nem talaltam. Ugy tunik a kamera is egesz jo. Gmail fergeteges...javitottak a bevitelnel a javitason, mert sokkak konnyebb kivalasztani a javitando betut.

A custom reszehez meg nincs sok erdekesseg...eddig ment amit probaltam es FC sem volt. Ami nem tetszik, az a billentyuzet hangja, es a kivalasztasi lehetosegeknel (igen /nem, elfogad/megsem) baromi randak a sotet hatternel a sotet szovegek...azt valami stilusosabbra kene cserelni...ez mar R2 asztala :)

A bongeszo meg gagyi...mert ha itt szerkwsztek pl. Akkor alig akar latszodni amit javitani akarok, es a gombik sem latszodnak, ezert erzesre kell eltalalni pl. az ok gombot :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.