Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46) Normen1976


Normen1976
csendes tag

Jómagam a megjelenés első napja óta játszom. Soha nem voltam rajongója a lövöldözős játékoknak, de azt kell mondjam amióta fent van a gépemen alig, vagy egyáltalán nem játsom mással. 800 óra van benne és irtó messze vagyok attól, hogy megunjam. Egyszerűen nagyon betalált a játékmenet, az hogy egyenlő esélyekkel mehet mindenki, arról nem is beszélve hogy a játék nem tesz rám semmi „kötelezettséget”. Nincs napi küldi, kényszerű farm, kötelező napi rutin amit le kell végeznem hogy a karakterem megtartsa a szintjét stb.. nem tesz belőlem a játék szolgát mint sok másik online játék. HA 30 percem van, akkor megyek 1-2 kört, ha szabadnapom van és semmi dolgom, és még a haverok is fent vannak simán tolom 6-8 órát is akár. Csapatban iszonyú jó szórakozás. Vannak hibái a játéknak, de jelenleg nincs ami jobban lekötne. Néha kiakadok a csiterek miatt (abba is akartam hagyni miattuk végleg, 1 hétig bírtam, nem találtam semmit ami lekötött volna, imádok játszani. de a mostani felhozatal.. hát marha nehéz jó játékot találni…), vagy 1-2 bug miatt de a legtöbbször órák alatt nem találkozom se buggal, se csalóval. Emellett amióta megvan több mint. 150 Eurót minimum kerestem a játékkal, azzal hogy szórakozok, játszom. Pár játékot megvettem már abból amit a PUBG kitermelt (Black Desert, Space Engineers, Mount and Blade Fire and Sword, Amarican Truck Simulator stb.). A skinek nem nagyon érdekelnek, azonnal tovább passzolom a ládákat így szépen jön a pénz, jelenleg is van 40 euro STEAM számlámon az utolsó centig a PUBG-ből.. szal azt nem mondanám hogy nem ér meg 30 Eurót az hogy hozott 150-et.

Szal én a magam részéről egyáltalán nem csodálkozom azon hogy sikerjáték. Sokakkal ellentétben nekem a grafika is kifejezetten tetszik, pedig szeretem a szép játékokat. Tűéles kép, 30 méter magasan is látom magam alatt az ernyőm árnyékát.. szal nekem bejön. Ezt a játékot a DayZ-hez hasonlítani… hát enyhén szólva dőreség. Nem akarok meggyőzni senkit, de erre a játékra azt mondani… hogy szar.. fércmű.. attól azért messze van.

[ Szerkesztve ]

Honnan jöttél fiam ? Normann vagyok uram. Oké Normen, tehát honnan jöttél ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.