Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wildpig


wildpig
tag

Engem még mindig nem vitt rá a lélek erre a játékra. Számomra borzalmasnak tünik.

Ne esküdözzél Istenre. Napi kapcsolatban vagyunk, és történetesen Ő mondta hogy kínozzalak meg.

(#2) Televan74


Televan74
nagyúr

Kínában sikertermék lesz. :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3) Duddi


Duddi
aktív tag

A bill ötletes és jól mutat viszont nem értem a felhajtást amennyire tudom ez egy szimpla battle royal játék dayz kinézettel és sok sok buggal.

(#4) wildpig válasza Duddi (#3) üzenetére


wildpig
tag

Ugye? Már szinte mindegy az embereknek, csak legyen hype, meg nyomják vele a youtuberek, és kész a sikerjáték.

Ne esküdözzél Istenre. Napi kapcsolatban vagyunk, és történetesen Ő mondta hogy kínozzalak meg.

(#5) DNReNTi válasza Duddi (#3) üzenetére


DNReNTi
őstag

Ugyan ezt erzem, mind a billentyuzettel kapcsolatban, mind a jatekkal. :U

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#6) StevieWonder


StevieWonder
tag

na ok, de miért a nyilak vannak kiemelve sárgával a WASD helyett? :F

(#7) schawo válasza Duddi (#3) üzenetére


schawo
titán

Lévén, hogy nincsenek százával battle royale játékok, nem sok meglepetést lehet ebben találni.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#8) Nartaas válasza wildpig (#1) üzenetére


Nartaas
tag

Detto. Intő jel, hogy egy ilyen hulldék férc munka ennyire sikeres lehet mitöbb, év játéka jelölést kapott!

Ez a pre-alpha early access dolog kezd a játékipar rákfenéje lenni. Már lassan luxus kategória kész játékot kapni.
Van mondjuk egy jó alapötlet, kiadnak vele valami félkész terméket, rákap a csőcselék dől a lé és igazából ezzel arányosan csökken a motiváció, hogy valaha is befejezzék vagy normálisra megcsinálják mert minek? Erről is majd lecseng a hype, megunják a népek/lesz más és soha nem ér el egy "kész" állapotot lásd dayz és társai.

(#9) Hg3X


Hg3X
tag

A játékkal nem játszottam, valahogy nem érzem annyira nekem valónak, de ez a billentyűzet viszont állatul néz ki szerintem :DDD

Jeff who??

(#10) sTERNI


sTERNI
senior tag

Lehet szidni, én sem vagyok megelégedve vele, rengeteg hibája volt és sok jelenleg is van. 400 óra körül járok benne és még nem untam meg. H1Z1, Fortnite fél percig nem tudna lekötni, de ez valamiért bejött.

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#11) kicsicsuvi válasza Nartaas (#8) üzenetére


kicsicsuvi
tag

Azért a DayZ már 2013 óta van EA-ban, a PUBG meg kevesebb, mint egy évet volt abban. Vannak még bőven bugok, a szerverek tickrate-je is elég gáz, de már rengeteget fejlődött, és folyamatosan jönnek a patch-ek. Az alapötlet meg nagyon jó, nem is értem, hogy nem készült eddig hasonló játék :)

(#12) wildpig válasza Nartaas (#8) üzenetére


wildpig
tag

Kiegyeznék még akár ezzel is, ha nem teljes áron árulnák. Nem leszek alpha-teszter ilyen összegekért. Ha nem annyiba kerülne ez a játék mint egy játék, még lehet ki is próbáltam volna. :D

Ne esküdözzél Istenre. Napi kapcsolatban vagyunk, és történetesen Ő mondta hogy kínozzalak meg.

(#13) powerwade válasza Hg3X (#9) üzenetére


powerwade
senior tag

Itt kilehet élni a billentyűzet fétist, elég csak a képeket nézni :) A végén sajna a pénztárca bánja...

[ Szerkesztve ]

(#14) Hg3X válasza powerwade (#13) üzenetére


Hg3X
tag

Ó! Máj! Gád! Hát ezek marha jól néznek, az ilyen jellegű billentyűzetek mindig nagyon tetszettek, de tényleg az áruk a hátulütőjük. Lehet el kellene kezdeni egy ilyesmire nekem is? :DDD

Jeff who??

(#15) tailor74


tailor74
őstag

Ez a billentyűzet számomra pont olyan, mint a játék... Biztos van akinek bejön. :)

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#16) hajbel


hajbel
addikt

Szvsz pont azzal virít a PUBG, hogy mindenkinek ugyanannyi esélye van nyerni. Nincs olyan, hogy megveszed a győzelmet, nincs vérpisitke, aki egész nap a gép előtt ül és azért nyer, mert felfejlődik 500 ezres szintre. Ha hazaérsz a melóból és letolsz egy kört, megteheted, a többi játékkal ellentétben. Tehát a játékipar és az emberi kapzsiság szülte a PUBG-t.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#17) schawo válasza tailor74 (#15) üzenetére


schawo
titán

A világon minden ilyen.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#18) wildpig válasza hajbel (#16) üzenetére


wildpig
tag

Ez mondjuk igy jol hangzik. De gondolom azért nagyobb előnyben van aki non-stop vereti, a rutin miatt.
Én ezért szoktam le az online játékokról. Ha úgy akarnék játszani mint a tizenévesek, vagy az asszony hagyna el, vagy a melóból vágnának ki :D

[ Szerkesztve ]

Ne esküdözzél Istenre. Napi kapcsolatban vagyunk, és történetesen Ő mondta hogy kínozzalak meg.

(#19) chris0000 válasza Duddi (#3) üzenetére


chris0000
őstag

igen csak ezzel 150 millióan játszanak és steamen a legelső legtöbb aktív online játékosok terén ;)

(#20) wildpig válasza chris0000 (#19) üzenetére


wildpig
tag

Herbált is sokan szivnak :DDD ;]

Ne esküdözzél Istenre. Napi kapcsolatban vagyunk, és történetesen Ő mondta hogy kínozzalak meg.

(#21) HoyHoy2 válasza Duddi (#3) üzenetére


HoyHoy2
tag

elég nyers megfogalmazás (szerintem túlzottan is :N ), valószínűleg nem te vagy a célközönség, hanem a másik x millió ember aki játszik :B

[ Szerkesztve ]

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#22) hajbel válasza HoyHoy2 (#21) üzenetére


hajbel
addikt

Szerintem meg pont ő a célközönség és az olyan emberek, akik elszoktak az online játéktól. Ezért sikeres!

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#23) schawo válasza wildpig (#18) üzenetére


schawo
titán

A rutint nem lehet kiegyenlíteni. De legalább nem nyócvanhatodik szintű superultramulticanonnal jön szembe, amikor te megpróbálod eltalálni a nyúlvadász puskával.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#24) HoyHoy2 válasza hajbel (#22) üzenetére


HoyHoy2
tag

sok faktor miatt sikeres, lehet/biztos ez is közte van, de csak ennek biztos nem tulajdonítanám a sikerét :K

schawo: :DDD

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#25) GodGamer5 válasza wildpig (#1) üzenetére


GodGamer5
addikt

A billentyűzet ötletes, de a játékot bottal sem piszkálnám. :) Túlhype-olt bugtenger.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#26) DiszNóÓl válasza wildpig (#18) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Nincs előnyben, mert neki ezáltal sokkal nagyobb ratingje lesz és kb az alapján dobál össze a játék. Ha csak heti pár órát játszol akkor marad 1200-1300 körül, de heti 20 óra után 1600+ lesz kb. :U

Aki pedig az árát sokallja az mit gondol az aaa játékok áráról? :U

[ Szerkesztve ]

HATER

(#27) wildpig válasza DiszNóÓl (#26) üzenetére


wildpig
tag

Ár/minőség arányban sokallom. Ha valami jó, megveszem 65 euróért is. Ez a játék nálam max 10 euróért lenne okés, jelen állapotában.

Ne esküdözzél Istenre. Napi kapcsolatban vagyunk, és történetesen Ő mondta hogy kínozzalak meg.

(#28) This_is_Ice


This_is_Ice
tag

Újabb mecha bill, avagy hogyan kell eladni negyvenéves technológiát aranyáron 🙂

(#29) DiszNóÓl válasza wildpig (#27) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Miért milyen állapotban van? :U BF4 jobb állapotban volt amikor kijött? (csak egy példa)

[ Szerkesztve ]

HATER

(#30) Duddi válasza chris0000 (#19) üzenetére


Duddi
aktív tag

Nem vitatom a népszerűségét. És nagyjából értem is az okát, mint ahogy néhány éve mindenki az éhezők viadalára csorgatta a kollektív szájüregi váladékát, mert milyen radikális meg egyéb. Úgy a Last man standing játékmód már 10 éve is része volt minden magára valamit is adó fps játéknak.
A bajom vele pusztán szubjektív mivel én egy olyan játékot látok amiben a LOD gyakran nem működik és a dolgok low loi módban ragadnak, glitchek és bugok nehezítik a túlélést, és olyan netkódja van hogy teleportálgatnak az emberek.
Ha ez Stalker világ lenne még tetszene is hogy az autó random belebugol az aszfaltba és felrobban mert akkor az van hogy na belefutottam egy anomáliába úgy kell nekem.
Ha megéri hogy minden hibáját legalább normálisra javítsák akkor majd nem leszek róla ilyen nyers véleménnyel. ((#21) HoyHoy2)
Am ki a célközönség?

(#22) hajbel játszok én online játékkal csak nem ezzel

(#8) Nartaas al értek egyet sajnos gyakran megesik hogy vállalatok kihúzzák egy egy játék alól a szervert még akkor is ha annak még aktív játékos állománya van. és amúgy meg mikrotranzakciós volt és embereknek pénze áll benne (battle forge, heroes of might and magic duel of champions).
és ha jól tudom hamarosan jönnek a lootboxok ebbe a félkész játékba is hát bravó.

(#31) wildpig válasza DiszNóÓl (#29) üzenetére


wildpig
tag

Már előttem leirták, halott téma. Jó játékot.

Ne esküdözzél Istenre. Napi kapcsolatban vagyunk, és történetesen Ő mondta hogy kínozzalak meg.

(#32) h-yle válasza wildpig (#27) üzenetére


h-yle
addikt

Ízlésről fölös vitatkozni. Van aki elver PUBG-re többszáz dollárt is, és bottal se nyúlna a Witcher-hez, és fordítva.

Viszont objektíven nézve mindkettő bőven megéri azt az árat amit a boltban elkérnek érte.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#33) Duddi válasza DiszNóÓl (#29) üzenetére


Duddi
aktív tag

":U BF4 jobb állapotban volt amikor kijött?"
És ha az megtehette akkor ez és bármi más is!!!
18 éve ingyen demókat adtak ki és amit megvehettél az kész volt többé kevésbé bugmentes és hiánytalan tartalom.
Manapság a demót adják pénzért és az erősen megvágott tartalmat még megveheted dlc-nek hívva.
Ha olyan elnéző lesz mindenki velük mint amilyen te vagy akkor a köv lépés hogy a 60$ os játék alfa állapotban kerül ki és minden új verzió szám 5$ bugfix hotfix és egyéb ha kontentet bővít 10-20$ a season pass meg 35$

Szép világ lesz.
Lehet az a bajom hogy a Commodore 64 korszakban kezdtem játszani és nem a candy chrush saga volt az első gamem ahol folytatást lehet venni pénzért.

(#34) schawo válasza Duddi (#30) üzenetére


schawo
titán

Vannak lootboxok, de csak kozmetika.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#35) schawo válasza Duddi (#33) üzenetére


schawo
titán

Ugyan már, ennél több bug ne legyen egy játékban. Néha előjön ez-az, de mehetsz napokat, és eggyel se találkozol.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#36) h-yle válasza Duddi (#33) üzenetére


h-yle
addikt

Bezzeg régen...

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#37) dugo_ válasza Duddi (#33) üzenetére


dugo_
veterán

~20euróért megvehető és ügyességtől függően 50-100 óra alatt visszajön az ára a ládák kifarmolásából és eladásából.

Az 1.0 pedig rengeteg javítást hozott az EA státuszhoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#38) Duddi válasza dugo_ (#37) üzenetére


Duddi
aktív tag

A CSGO ban nem a volt valami kavar a skinekkel való kereskedelem körül ?

(#39) dugo_ válasza Duddi (#38) üzenetére


dugo_
veterán

Csak a fogadással és a szerencsejátékok körül volt. Attól még eladogathattad az esett skineket, kereskedhettél velük csere-berével.

A CS:GO-t is 550Ft-ért vettem és ~30ezret vettem ki belőle egyszerű marketbotozással, ami beavatkozást se kért, trade-elni se kellett megtanulni. Aki nagyban tolta, annak ez simán normál keresetszintű bevétel volt.

(#40) Duddi válasza h-yle (#36) üzenetére


Duddi
aktív tag

Ja Bezzeg régen :D
Ki lehet röhögni.

(#41) Duddi válasza dugo_ (#39) üzenetére


Duddi
aktív tag

+1

(#42) hajbel válasza Duddi (#33) üzenetére


hajbel
addikt

Igen, de a PUBG nem 18 évvel ezelőtt jött ki, hanem most, amikor minden bugos szar. Beletesznek egy 4 órás semmilyen kampányt és elkérik a dupláját érte. Ehhez képest, és annak tudatában, hogy mennyire népszerű, egyáltalán nem túlárazott a PUBG.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#43) XplodR


XplodR
csendes tag

Ilyen billentyűzetet én is tudok csinálni [itt]. Igaz hogy 200 dollárért de ott szabom testre ahol akarom.

(#44) mcs


mcs
veterán

A mai napig nem tudom felfogni, hogyan bírtak az Unreal Engineből egy annyira hányadék grafikájú, optimalizálatlan foshalmazt kihozni, mint a PUBG. Egy fillérnyi gépfejlesztést nem ér. :)

[ Szerkesztve ]

(#45) maximilian4


maximilian4
addikt

Szerintem meg iszonyat fun a játék. Minden hibájával együtt. Viszont ez a bill. nem tetszik.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#46) Normen1976


Normen1976
csendes tag

Jómagam a megjelenés első napja óta játszom. Soha nem voltam rajongója a lövöldözős játékoknak, de azt kell mondjam amióta fent van a gépemen alig, vagy egyáltalán nem játsom mással. 800 óra van benne és irtó messze vagyok attól, hogy megunjam. Egyszerűen nagyon betalált a játékmenet, az hogy egyenlő esélyekkel mehet mindenki, arról nem is beszélve hogy a játék nem tesz rám semmi „kötelezettséget”. Nincs napi küldi, kényszerű farm, kötelező napi rutin amit le kell végeznem hogy a karakterem megtartsa a szintjét stb.. nem tesz belőlem a játék szolgát mint sok másik online játék. HA 30 percem van, akkor megyek 1-2 kört, ha szabadnapom van és semmi dolgom, és még a haverok is fent vannak simán tolom 6-8 órát is akár. Csapatban iszonyú jó szórakozás. Vannak hibái a játéknak, de jelenleg nincs ami jobban lekötne. Néha kiakadok a csiterek miatt (abba is akartam hagyni miattuk végleg, 1 hétig bírtam, nem találtam semmit ami lekötött volna, imádok játszani. de a mostani felhozatal.. hát marha nehéz jó játékot találni…), vagy 1-2 bug miatt de a legtöbbször órák alatt nem találkozom se buggal, se csalóval. Emellett amióta megvan több mint. 150 Eurót minimum kerestem a játékkal, azzal hogy szórakozok, játszom. Pár játékot megvettem már abból amit a PUBG kitermelt (Black Desert, Space Engineers, Mount and Blade Fire and Sword, Amarican Truck Simulator stb.). A skinek nem nagyon érdekelnek, azonnal tovább passzolom a ládákat így szépen jön a pénz, jelenleg is van 40 euro STEAM számlámon az utolsó centig a PUBG-ből.. szal azt nem mondanám hogy nem ér meg 30 Eurót az hogy hozott 150-et.

Szal én a magam részéről egyáltalán nem csodálkozom azon hogy sikerjáték. Sokakkal ellentétben nekem a grafika is kifejezetten tetszik, pedig szeretem a szép játékokat. Tűéles kép, 30 méter magasan is látom magam alatt az ernyőm árnyékát.. szal nekem bejön. Ezt a játékot a DayZ-hez hasonlítani… hát enyhén szólva dőreség. Nem akarok meggyőzni senkit, de erre a játékra azt mondani… hogy szar.. fércmű.. attól azért messze van.

[ Szerkesztve ]

(#47) ribizly válasza Normen1976 (#46) üzenetére


ribizly
veterán

+1
A billentyűzet meg bejön. :C

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#48) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Nem szép, de legalább ronda.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#49) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Az energiaitalos billentyűt elrontották. :D

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#50) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Aki erre pénzt kidob, az képes zacskós koncertlevegőt is venni az ebayen...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.