Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) psyho85


psyho85
aktív tag

Gonosz első hsz. :P

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#2) baluka26


baluka26
veterán

Star Wars X-Wingre +999 :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3) psyho85 válasza baluka26 (#2) üzenetére


psyho85
aktív tag

:R

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#4) Löncsi


Löncsi
őstag

Crysis 1.

Több mint 4 éves, ez már majdnem retro. :DDD

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#5) Viktor77


Viktor77
titán

Wings of Fury "maibb" grafikával: [link].

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#6) psyho85 válasza Viktor77 (#5) üzenetére


psyho85
aktív tag

Ejj, be cukor! És az a szép hosszú, vékony, egyenes sziget - végül is az oldalnézet alapján ilyen is lehet. :)

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#7) 8th


8th
addikt

Ha létezne egy remake verzió a Rise of the triad-ból azt szívesen végigtolnám.

(#8) danih


danih
addikt

Elvileg jön a felújított XCOM....
Stunts állat volt.

(#9) D1Rect


D1Rect
félisten

Episode One Racer!!!!

(#10) po1son


po1son
addikt

Nekem nagy kedvencem a Turok Dinosaur Hunter volt...
Mostanában újra elkezdtem vele játszani és még most is imádom. ;] .

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#11) adalbert1


adalbert1
veterán

Az Ufo 1-2-vel én is szívesen játszanék.
Én még ezeket látnám szívesen felújítva:
-Apocalypse - egyik kedvenc Amigára megjelent játékom, igazából még ezzel a graffal is játszanám, csak ne emulátorral kelljen szórakozni, hanem portolják új konzolokra, pc-re
- Syndicate
- Dungeon Keeperek
- Cannon Fodder 1-2
- Carmageddon 1-2
- Dune 2
- Swat 2
- Jagged Alliance + Deadly Games (hozzáteszem hogy az eredeti JA-t a mai napig nem játszottam, csak a Deadly Gamest, pedig múltkor be is szereztem, de sose jutok el addig)
- Golden Axe - ezt múltkor x-boxon játszottuk végig egyik jóbarátommal, még mindig élmény volt :)
- Contra - a mai napig az egyik legélvezetesebb akciójáték számomra, emlékszem anno 30 élettel is csak ritkán sikerült végigjátszani, igaz ez már jó 18-9 éve volt
- House of the Dead 2 -hmm, ezt lehet hogy fel is rakom egy kis lövöldözéshez, kíváncsi vagyok hogy Win7 alatt megy-e
- Motoracer

Lehet hogy én is sok mindent kihagytam, de egyelőre ennyi ugrott be.

(#12) czundermák


czundermák
aktív tag
LOGOUT blog

NFS 1-2 jöhetne új motorral (nem a HP-nek köze nincs hozzá sajnos).
Náluk nehezebb autósokkal mai napig nem találkoztam árkád fronton.

Half-Life Blue Shift szintén elviselhető lenne. Na és persze a Deus Ex. Nagyon szertem a HR-t, de az első két rész folytatását el tudnám viselni mellé.

Nagyon sok régi klasszikus viszont úgy jó ahogy van, van ami például jobb grafikával sem lenne ütősebb, ide legfőképp a Re-Voltot sorolnám.
'99-es játék de nem mondanám rá hogy ronda mai szemmel sem (ezt lehet be tudom annak, hogy imádom), sajnos egy 2. rész megint csak elrontaná a régi színvonalat mint az Insane-nél.

CPU tálcák és bővítő kártya állványok: http://bit.ly/3tOpQyO

(#13) beefjeez


beefjeez
senior tag

Grand Prix Circuit.
Első játszott játékom, a zenéjét most is imádom, és XP-n szépen elfut :)

(#14) Cucuska2 válasza D1Rect (#9) üzenetére


Cucuska2
őstag

+1

És System Shock II. Bár manapság kevesen vennék.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#15) mrlt


mrlt
tag

Lotus III The Ultimate Challenge, szigorúan PC Speaker-en üvöltő zenével. :))

Go Pack Go!

(#16) #43960832 válasza mrlt (#15) üzenetére


#43960832
törölt tag

+1.

Prehistorik 1,2
Outwars (szóljon ha megvan valakinek)
Elastomania

(#17) Иван


Иван
őstag

Én nekem igazából nem sok ilyen emélkem van, met fiatal vagyok. JKO/JKA volt gyerekkorom nagy játék párosa, épp ezért felraktam őket (talán úgy egy éve), és csalódtam bennük. Az emlékek megszépítették, de mai szemmel nézve lineárisak, csúnyák és a hangulatok se volt az, mind gyerekként. De hát ugye akkor élénk fantáziám volt, és szemet hunytam olyan gondok felett, amik fölött ma már nem tudok.

A másik amit gyerekként játszottam, vagyis hogy pontosabb legyek, édesapám tolta, az a Descent 1 volt. Azt letöltöttem és haverommal co-opban toltuk. De az nem csalódás volt, sőt... Valószínű akkor gyerekként még nem értékeltem benne azt a hangulatot, amit ma igen.

És fölösleges sírni, mert ma is készülnek jó játékok, régen is készültek gagyik :K A piac átalakult pl sokkal nagyobb hangsúly van a multin, amit nem bánok. De így is vannak gyöngyszemek. Így is van rendjén ez, a világ változik.

Viszont pár oldschoolt én is megnéznék új motoron.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#18) bads1


bads1
aktív tag

-mert hol van manapság szabad pályaépítés? Trackmania Nations Forever (United Forever), vagy a legújabb Trackmania 2 Canyon.

(#19) psyho85


psyho85
aktív tag

@8th: te jóóóó ég, ezt rengeteget toltuk anno, de mára teljesen kiment a fejemből. Ez valószínűleg nagy csalódás lenne újra játszanom. :)

@danih: goto "*" ;)

@D1Rect & po1son: egyikkel se játszottam anno. :(

@adalbert: jó, nagyon jó gyűjtemény! :)) Cannon Fodder, Dune 2, Golden Axe...

@area_51: Outwars! Ezt is rengeteget játszottuk, és ezt is sikeresen totálisan elfelejtettem.

@Иван: A Descent brutális jóság, főleg az egyet toltuk agyba-főbe, de aztán egy ponton mindig elakadtunk valahol. Az első három pályát már csípőből megcsináltam minden titkos résszel és egyébbel. Egyébként nem sírt itt senki, hogy ma milyenek a játékok. :) Továbbá: "... vagy csak az emlékezet teszi szebbé őket?" Néhány esetben biztos. :)

Köszi mindenkinek a jó kis gyűjtést! :)

Hozzátenném még a Crusader-t, az F-29 Retaliator-t, no meg persze az Alone in the Dark első részét. :)

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#20) Fáraó


Fáraó
őstag

PC-n a Diablo I az ultimate game, C64-en az SSI RPG-k, a Bard's Tale III, a North&South és az Uridium voltak a kedvencek nálam. :))

VIGYORRRGAZMUS.....

(#21) Goose-T


Goose-T
veterán

Már régóta van egy X-COM: Enemy Unknown remake, UFO: Alien Invasion a neve. A játékmenet egy az egyben ugyanaz, mint az eredetié, csak a grafikát és a kezelést turbózták fel. Ráadásul ingyenes és nyílt forráskódú.

[ Szerkesztve ]

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#22) kmisi99


kmisi99
addikt

Valami rampage nevű lövöldözős 2d-s játékot játszanék újra de sehol nem találtam róla semmit.

(#23) Padisah


Padisah
tag

A legnagyobb, legzsírabb a Heroes 2 és/vagy Heroes 3 lenne a Heroes 5 grafikájával!

Az a baj a világgal, hogy az okosok kételkednek, míg a hülyék tökéletesen biztosak a dolgukban.

(#24) psyho85


psyho85
aktív tag

@Goose-T: Hóhahód, köszönöm! :)

@kmisi99: Hát ebben sajna nem tudok segíteni. :(

@Padisah: Nekem a HOMM 3 elé húz a szívem inkább, de a 2-t is rengeteget toltuk anno. :)

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#25) kmisi99 válasza psyho85 (#24) üzenetére


kmisi99
addikt

Azóta megtaláltam alien rampage a neve és dosboxal már játszottam is kicsit vele

(#26) proof88 válasza D1Rect (#9) üzenetére


proof88
addikt

úristen a racer meg a phantom menace kb egy időben voltak és mennyire imádtam őket!!! :D
Voodoo3 !!! :D jó hangulatuk volt, igaz eleve star wars fan vagyok szóval könnyen le lehetett kenyerezni vele :D x-wing alliance nagyon jó játék volt, jó sztorija volt, szép grafikával, x-wing meg tie fighter fanoknak kötelező szerintem! Atyaég ha most belegondolok hogy régen mennyi star wars játékot toltam ... dark forces ... volt benne 2 droid azoktól féltem :O

(#27) nakos1212 válasza D1Rect (#9) üzenetére


nakos1212
senior tag

az nagyon jó gém!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.