Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3301) Bóti válasza CoolBoy323 (#3298) üzenetére


Bóti
senior tag

Rolling update után FR? Nekem nem volt, és egyelőre nem is lesz, nincs rá időm.
Jól emlékeztem a BL nyitásra, hogy az is FR-rel jár.
Viszont olvastam erről az Anti Rollback dologról... Lehet, hogy már vissza se tudok állni.. :(

(#3302) mr.perfect válasza Bóti (#3301) üzenetére


mr.perfect
tag

poco-nál nincs anti rollback protection.. de ha már nyitjátok a BL-t (ami sajna teljes törléssel jár) akkor próbáljátok ki az EU ROM-ot.

az élet egy elég szar játék de kurva jó a grafikája...

(#3303) D4ni válasza mr.perfect (#3302) üzenetére


D4ni
őstag

Mitől előnyösebb az EU rom?

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#3304) Csápájev


Csápájev
őstag

Megjöttek a kijelzővédőim,ha esetleg kellenének valakinek. [link]

(#3305) Heisenberg válasza Csápájev (#3304) üzenetére


Heisenberg
tag

Írtam...

[ Szerkesztve ]

(#3306) Bagoly01 válasza Csápájev (#3304) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Szia! Megvan még?

(#3307) Bóti válasza mr.perfect (#3302) üzenetére


Bóti
senior tag

Zsír, köszi! :)
Van nálunk is ez a restrikció, hogy 30 napig kell connevtelve lennie a MI accal BL nyitás elött? Szívböl rühellem a mi accot amugy, erőszakos fos.
Küzdeni kell ezerrel eladás elött is... Baaah...
Poconál nem is jelentkeztem be, de akkor nem tudom kikerülni :(

[ Szerkesztve ]

(#3308) CoolBoy323 válasza Bóti (#3307) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Nem kell, egyből kérheted, 3 nap várakozás, és bumm :)

(#3309) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

SOS :Y

Néma módban ragadt a telefonom. Nincs DND, néma mód bekapcsolva. Csengőhangoknál is alapértelmezetten van.

De a hangerő csúszka szürke, és nem is csörög.

Az a furcsa, hogy mikor lenémítom, rányomok az harangra, rezzen, de néma marad, második bökésre írja hogy kiabáló módban van, de mégse van

5x indítottam újra...

Help!!

(#3310) Almos


Almos
aktív tag

Használja esetleg valaki vezeték nélküli Qi töltővel a pocophone-ját? Ilyesmi kiegészítővel: link

(#3311) Tomi13 válasza Almos (#3310) üzenetére


Tomi13
aktív tag

Tudtommal a Poco nem képes a vezeték nélküli töltésre csak az MI8.

(#3312) Almos válasza Tomi13 (#3311) üzenetére


Almos
aktív tag

Ezért kell neki a linkelt wireless charger receiver kiegészítő 😊

(#3313) Tomi13 válasza Almos (#3312) üzenetére


Tomi13
aktív tag

Köszönöm, mindig tanulok valamit :))

[ Szerkesztve ]

(#3314) D1L1ZS válasza Almos (#3310) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Nem lehet rossz, DE utánaolvastam és pl YouTube bemutatókban a lassú töltést hozzák fel mint negatívumot...De ezen elvileg egy gyorsabb töltőpaddal lehet segíteni...Illetve ha be van dugva a kütyü természetesen mást nem tudsz rácsatlakoztatni...

Illetve ha tokban hordod a telót, az necces lehet...

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#3315) Bóti válasza CoolBoy323 (#3308) üzenetére


Bóti
senior tag

Köszi az infót!

A Te problémádra viszont nem tudom a gyógyírt.. :(

(#3316) NemMo válasza CoolBoy323 (#3309) üzenetére


NemMo
őstag

Ha minden kötél szakad, akkor factory reset tudom nem ilyen válaszra számítottál, de nekem jobb ötletem nincs sajnos.

(#3317) CoolBoy323 válasza NemMo (#3316) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Észhez tért. Nem tudom mi ütött belé...

Így szerencsére egész nap tudott csörögni :(

(#3318) NemMo válasza CoolBoy323 (#3317) üzenetére


NemMo
őstag

Ennek örülök. Csináltál valamit vagy magától?

(#3319) CoolBoy323 válasza NemMo (#3318) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Egy órán keresztül kocsiban használtam (navi + bt-n telefon)

Szoval magatol tert eszhez...

De amugy sokan panaszkodnak, h szar a hangminoseg :( ez nagyon faj nekem, mert sokat telefonalok nagyon

(#3320) Wollie


Wollie
tag

Sziasztok! Tervezek beruházni egy pocophonera. Viszont elég sok hibát (GPS, lassulás, stb...) olvasok itt mostanában. A kérdésem az lenne, hogy ezek a hibák a boltból frissen kihozott, nem mókolt telefonon is előfordulhatnak vagy csak valamilyen mókolás után jöhetnek elő? Kérdés még a kijelző minősége. Sokan panaszkodnak bevilágításra pl. Jelenleg redmi note 3 se telefont használok és nem szeretnék visszalépni minőségben. Hozza e a szintet ez a kijelző? Köszönöm a válaszokat.

Zújonc

(#3321) Csápájev válasza Wollie (#3320) üzenetére


Csápájev
őstag

Nekem spec note3 se után egyedül a poco kijelzője nem jött be,azt érdemes összehasonlítani példaul a Lurdyban.
Minden másban baromi jó volt a poco, bár csak pár napig használtam.
Azóta is keresem az utódját, ebben az árkategóriaban szerintem verhetetlen a poco.
Egy cég se ad ennyiért snapdragon 845 -öt,ami villámgyors.
Persze,ha van rá több pénzed, az más tészta.
A kijelző pedig nagyon egyéni kérdés, másoknál nem olvastam, hogy baja lenne vele, én meg utáltam.

(#3322) Wollie válasza Csápájev (#3321) üzenetére


Wollie
tag

Szia! Köszönöm válaszod. Akkor lehet valamelyik amoled változatot lenne érdemes beszereznem. Igaz ott még a beégéstől kell tartani. Csak kár hogy mindegyikből kihagyták a Jack csatlakozót.

Zújonc

(#3323) CoolBoy323 válasza Wollie (#3320) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Lassulást hol olvastál?

Szerinted a telefonok topikjaiban az lesz, h mindenki beírja h fú de elégedett vagyok vele... Nem! Mindig csak a gondok vannak leírva... Szóval ne az alapján ítélj hogy itt van 5 panaszos, hisztis :)

(#3324) JSaN válasza Csápájev (#3321) üzenetére


JSaN
addikt

Am en nem ertem ezt az IPS utalatot es amoled imadatot itt a legtobb embertol.
En nekem fel se tunt hogy mi van, nem is erdekel, nem ertem mi az ami miatt az IPS kijelzo olyan szar lenne. Nekem semmi bajom, sot tetszik az alapabb szinekkel mint az amoled tul tolt collorfull staturalt szinei. Fenyerot is fixen belottem 50% es ugy van 1 honapja, es tokeletes.

A fenti kerdezonek, en meg vagyok elegedve vele, semmi hiba vagy rendellenesseg nem volt 1 honap alatt. Mondjuk en nem is mokolom, ahogy van gyarilag ugy hasznalom, gyors jo kis telefon.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#3325) RTG válasza Wollie (#3320) üzenetére


RTG
tag

Én nem értem ezt a kijelző hisztit. Velem még nem fordult elő, h bárki kezében, bármilyen telefonról az ugrott volna be, h "te jó ég milyen rossz-csúnya-béna-fakó-tökömtudja ez a kijelző". Beszivárgást sem láttam még két hónap alatt sose. De ha látnám se érdekelne. Ez egy kurvajó telefon. Elmentem a lurdyba megnézni a mi8-at, hazamentem és rendeltem egy pockot. Nem láttam még beégett amoledet se, de egy fillérrel sem adnék többet érte. Persze nem vagyok kijelző fetisiszta, csak egy átlag júzer. Üdv

(#3326) Csápájev válasza JSaN (#3324) üzenetére


Csápájev
őstag

Én nem utálom az IPS-t. A note 3 SE kijelzője is IPS,csak valahogy a mostani xiaomi szériaba olyan IPS került,ami nekem nagyon nem jön be.
Szürkés és rosszabb a betekintési szöge,mint a Note3 SE-nek.
Lurdyban nézegettem,mind ilyan, a Note 5 és 6 kijelzője is. Egyedül a MI A2 kijelzője nem volt ilyen gázos, az tetszett, az úgylátszik más széria.

[ Szerkesztve ]

(#3327) bostone válasza Wollie (#3322) üzenetére


bostone
addikt

Azért amoled és amoled között is lehet óriási különbség...

Meg kell nézni, ki kell próbálni másképp nem megy. A saját szemed nem fog becsapni.

(#3328) NemMo válasza CoolBoy323 (#3319) üzenetére


NemMo
őstag

Nekem nem tűnt fel, hogy baj lenne a hangminőséggel, sőt az mi 8 után nekem jobb is, mert hangosabb.

(#3329) CoolBoy323 válasza NemMo (#3328) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Nekem sincs bajom, csak a túloldalnak :(

(#3330) NemMo válasza CoolBoy323 (#3329) üzenetére


NemMo
őstag

Jah az más. Nekem nem panaszkodtak, de majd rákérdezek. Én nen telefonálok olyan sokat.

[ Szerkesztve ]

(#3331) PioDVD


PioDVD
senior tag

Eu stabilról hogy lehet áttérni eu dev-re? Elég letölteni és frissítéssel (3 pötty) telepíteni, vagy twrp-vel kell?

(#3332) PioDVD


PioDVD
senior tag

Közben találtam egy új eu stab-ot, frissítettem, de teljesen sz.r lett a telefon... A ucbrowser éppen fut, de az alkalmazások többsége indítás után kilép. Pl. a beállításokban sem tudok a frissítésre menni, mert Miui verzió-ra bökve továbblép, majd rögtön vissza, nem jutok el a 3 pöttyig.

Szóval marad a twrp, viszont már megint nem találom az eu dev rom-ot. Valaki ki tudna segíteni egy link-kel?

(#3333) CoolBoy323 válasza PioDVD (#3332) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

dev

EU multi

EU stable

FR volt?

[ Szerkesztve ]

(#3334) PioDVD válasza CoolBoy323 (#3333) üzenetére


PioDVD
senior tag

Kösz!

Nem volt, mert menüből (3 pötty) ment a frissítés. Újraindulás után azonnal beteg volt a poco launcher, azt nagy nehezen megoldottam (eltávolítottam a frissítéseit, így nem dobál folyamatosan hibát), de így is nagyon kehes a teló. Ráadásul az új eu stab-ban már csak 3 elemű a hangerő, kár volt a frissítésért.

(#3335) CoolBoy323 válasza PioDVD (#3334) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Mindenképp kell FR!!

(#3336) Bastee


Bastee
tag

Sziasztok! Képernyő rögzítőnél milyen lehetőségek vannak jelenleg, hogy internal audio-t rögzítsek?
A beépített MIUI-s élből elutasító velem, természetesen s többi letölthető app is amiket láttam.
Elsősorban root nélküli megoldás érdekelne, ha valaki tud olyat :)

(#3337) PioDVD válasza CoolBoy323 (#3335) üzenetére


PioDVD
senior tag

Én eu stab-ot frissítettem újabb eu stab-ra, szerintem nem kell fr. Telepítésnél írta is, hogy az adatok maradnak, az fr meg szerintem nulláz.

De már mindegy, eu dev felment. Hiányzik a 4 féle hang, a bet365 app-om mintha jó lenne, viszont az ucbrowser nem megy. Elindul, de semmilyen oldalt nem tölt be, mint mikor nincs hálózat (bár üzenet nem jön). Végig néztem minden beállítást, de nem találtam semmit. Eddig minden telón, droidon ment azonnal, nem tudom, most mi a gond.

Ja, eu stab-on nem volt jó a fb, a csoportokban csak 2-3 post-ot hozott, alatta karikázott (fb lite jó volt), itt megy rendesen. Egyelőre a hang és a ucbrowser a hátrány.

[ Szerkesztve ]

(#3338) D4ni válasza PioDVD (#3337) üzenetére


D4ni
őstag

Ha ilyen trágyák az EU romok akkor inkább maradok global deven.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#3339) PioDVD válasza D4ni (#3338) üzenetére


PioDVD
senior tag

A 4 féle hang ott sincs meg. Egyelőre a ucbrowser hibás, minden más jól működik.

(#3340) D4ni válasza PioDVD (#3339) üzenetére


D4ni
őstag

Mi a 4. Féle hangerő?

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#3341) D1L1ZS


D1L1ZS
őstag

Sziasztok!

Tegnap este a home gomb hosszan nyomására valahogyan a Google asszisztens jött be, telefon nyelve magyar, régió USA a témák app működése miatt.

Ma reggel már "csak" a Google kártyák jött elő a home gomb hosszan nyomására...
Google app beállításaiban is azt írja hogy nem elérhető a telefon nyelvén...

Zavar lehetett a Google nál?

Legfrissebb global dev egyébként.

Illetve most meg egy pár percre meg volt halva a Google app, de már helyrejött...

Furcsa.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#3342) CoolBoy323 válasza PioDVD (#3337) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Azért írtam hogy FR, hátha észhez tér. Korábbi böngésző verziót próbáltad?

(#3343) PioDVD válasza D4ni (#3340) üzenetére


PioDVD
senior tag

Külön csörgés és értesítés hangerő. Régi eu global-ban benne volt, el nem tudom képzelni, kit zavart, miért kellett kiszedni... A régi telómon menüben lehetett állítani, külön legyen vagy egyben, itt is belerakhatták volna, ha zavart valakit.

(#3342) CoolBoy323: nem tudom, milyen verzió volt, simán Play-ből telepítettem akkor is és most is. Várok pár napig, hátha javítanak valamit.

Amire nem jövök rá, hogy most miért nincs kis számos értesítés az ikonok sarkában. Elvileg azt a poco launcher tudja, de mégsincs ott.

(#3344) D1L1ZS válasza D1L1ZS (#3341) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Most megint van Google Segéd...ki értii ezt... :F

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#3345) PioDVD válasza PioDVD (#3343) üzenetére


PioDVD
senior tag

Felraktam a notch notification-t, megjelent.

(#3346) CoolBoy323 válasza PioDVD (#3343) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Szedd le a korábbit, hátha valamit sikerült jól frissíteniük :) volt már rá példa chromenál is...

(#3347) NemMo válasza PioDVD (#3343) üzenetére


NemMo
őstag

A kezdőpépernyő és előzmények menüben van az értesítésjelvényeket ott lehet számokra állítani elvileg

(#3348) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Bootloader nyitás:

Telefon developer nyitva, OEM unlock pipa, Mi unlock status alatt hozzáadtam a accountomhoz.
Telefont fatbootba raktam
Mi flash unlock-ba beléptem, kéri, hogy csatlakoztassam a telefont a géphez. Rádugom és nem történik semmit.
Mit és hol ronthatok el?

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#3349) meridaharcos válasza PowerBuldog (#3348) üzenetére


meridaharcos
senior tag

Usb hibakeresés bekapcsolva ? Mintha az is kellett volna.

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#3350) CoolBoy323 válasza PowerBuldog (#3348) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Driver OK?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.