Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#79) erick_b válasza Youri (#74) üzenetére


erick_b
tag

a csapat meg volt fingatva, a pilóták nem voltak. eleve ha ők nyerték volna a világbajnokságot eléggé gáz lett volna.

Te meg túlbonyolítod a 2007-es évadot. Körülményektől függetlenül egy kétszeres világbajnoknak illik megverni az újonc csapattársát. Alonosonak sose ment ha versenyezni kellett a csapattárssal, Briatore hozzászoktatta, hogy mindenki alá dolgozik a csapatban még a másik pilóta is. Ez hiányzott neki a McLarennél, ezért lépett le onnan és bármennyire is sokat fejlődött egyesek szerint szerintem nem igazán örül Kimi jövetelének és az, hogy mennyire jó pilóta és mennyit változott "agyilag" az majd jövőre fog csak kiderülni. (de szerintem még most is benne van a pakliban, hogy egy versenyképes csapattárs rossz hatással lesz a teljesítményére)

Qorthral nem mondtam, hogy utcahosszal kapott ki de Hamilton volt a második Alonso meg a harmadik. ha fordítva is lett volna akkor se lett volna egy nagy dicsőség, hogy ugyanannyi pontot gyűjtött, mint egy tehetséges újonc. Amíg más pilótáknál az erős csapattárs hiányát vetik fel addig ez áll Alonsora is, mert bár neki volt de ő se boldogult vele, szóval ez az érv mellette szerintem sántít.

[ Szerkesztve ]

"Ha a világ fejlődését az én technikai érdeklődésem mozgatná, még nem találták volna fel a kereket. – mondta egy ismerősöm, majd hozzátette – és azt hiszed, akkor valamivel is rosszabb lenne a helyzet?"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.