Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) escape


escape
aktív tag

Elnézést a kényes kérdésért, de melyik bank az, amelyik megörvendeztetett ezzel a csodásan használható kártyával?

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

(#2) Petyyyyy válasza escape (#1) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Inkább csak pénzintézet - Észak Tolna Megyei Takarékszövetkezet.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#3) escape válasza Petyyyyy (#2) üzenetére


escape
aktív tag

Az ő rendszerüket nem ismerem, de a K&H-nál is ezt osztogatják a trambulin számlákhoz. Szintén semmire nem használható, ha neten akarsz vele fizetni, mert eddig valamilyen kód szolgáltatást kellett igényelni, hogy működjön. Ezért kértem egy Visa Electron kártyát helyette, ami meglepő módon szintén nem működött, például máv jegyeket sem tudtam venni vele(de a goggle wallet már elfogadta). A lényeg, hogy sok esetben nem a kártya hibája, hiányossága, de tény hogy a Maestro nem a legsokoldalúbb bankkártya. Ahol megoldható a PayPal-os fizetés (a wallet nem ilyen :( ) ott jó a Maestro is, ugyanis a PP le tudja húzni a kártyáról az összeget, a többit meg már ők intézik.

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

(#4) peter9228


peter9228
aktív tag

Én is hasonlóképpen jártam. Lejárt a trial, a wallethez meg nincs hozzárendelve kártya. Elkezdtem keresgélni, és végül lecseréltem a Beat-re: [link]
Ugyanolyan jól működik, egy dolog hiányzik csupán: nem indul el automatikusan a zene, ha rádugom a fülest.

(#5) Speeedfire válasza peter9228 (#4) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Használj mixzing-et, eddig nekem ez jött be a legjobban.

[ Szerkesztve ]

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#6) banhammer


banhammer
veterán

Anno akciosan megvettem kb. 220 Ft-ert, azota se hasznalom, elotte se hasznaltam.
Lattam olcso, akkor megveszem hatha kesobb jo lesz valamire.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#7) Petyyyyy válasza banhammer (#6) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Még mindig jó lehet majd valamikor valamire. A másik nagy bánatom, hogy pl a playen vásárolt appot nem lehet átadni/átruházni. Szvsz. jó biznisz lenne belőle.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#8) 426os


426os
őstag

Nekem is ilyen gondom van. Nagyon szeretem a PowerAmp-ot, eddig egyik zenelejátszó sem nyerte el a tetszésem, csak ez. Mind funkcionalitásban, mind kinézetben/kezelhetőségben. De szintén Maestro kártyával rendelkezem, így hiába akarom megvenni, nem tudom. Pedig hetekig figyeltem, hogy mikor lesz akciós, a végén már nem érdekelt, meg akartam venni 800Ft-ért, ekkor jött a pofára esés, hogy nem tudom. Eddig sehol nem volt problémám a kártyámmal, mindenhol tudtam vele fizetni, csak a Google miatt viszont nem fogok újat csináltatni. Nem sajnálnám rá a pénzt, de ha nem biztosítják számomra a lehetőséget, hogy fizethessek többféle módon, akkor nem is fogok szenvedni vele, megoldom "másképp", hogy teljes verziós legyen a program... Nem szép dolog, tudom, de ez van.
Ha mondjuk PayPal-el lehetne fizetni, az lenne a királyság. Lehet megnőne kicsit a vásárlások száma is. Részemről biztosan.

[ Szerkesztve ]

.

(#9) Petyyyyy válasza 426os (#8) üzenetére


Petyyyyy
addikt

A leírt módszerrel sem kell megvenned, trial és full közt nincs funkcionális különbség. Csak azt bánom, hogx nem figyeltem a törlésnél a mappaneveket. Tudhatnám melyik volt a poweramppé.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#10) 426os válasza Petyyyyy (#9) üzenetére


426os
őstag

Igen, tudom, csak engem zavar, hogy folyton visít, hogy ő trial, illetve egy pár dolgot át szoktam benne állítani és nincs türelmem ezzel játszadozni, amikor ő random úgy dönt, hogy lejárt a próbaidő (jellemzően az volt, hogy hallgattam zenét az 1,5 órás úton és egyszer csak megszólalt, hogy ideje megvenni, onnantól kezdve pedig nem működött).

.

(#11) razorka777


razorka777
veterán

Lassan harmadik éve használom a power amp-t és teljesen bevált.
Véleményem szerint nem nagyon van nála jobb lejátszó, azt az ezrest anno bőven megérte.
Viszont nem értem ezt a maestro-s szivatást a google részéről. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#12) Petyyyyy válasza 426os (#10) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Ez igen, ilyesmivel még nem találkoztam, mint ahogy nincs is másfél órás számom. Leghamarabb ~ 1 hónap múlva megírom pontosan a cikkbe, melyik mappát kell törölni. Akkor egy próbát neked is megér szerintem. :K

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#13) daninet


daninet
veterán

Megvettem mikor akciós volt, de egy szemét sajnos, mobilnet nélkül nem indul el. Van adatcsomagom, de külföldön kapjad be nem hallgatsz zenét :)
Így elváltak útjaink. Mióta MIUI-t használok egyébként sem hiányzik annak a zenelejátszója ha hangzás terén nem is, de minden más téren jobb.

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#14) Petyyyyy válasza daninet (#13) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Nem indul mobilnet nélkül? :Y Licencellenőrzés neten keresztül vagy miért? Ha tényleg így van, akkor talán jobb is, hogy így alakult a dolog.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#15) daninet válasza Petyyyyy (#14) üzenetére


daninet
veterán

nem megy. próbáld ki. De tele van sírva a play-en is a komment ezzel

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#16) Petyyyyy válasza daninet (#15) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Gondolom csak akkor van ez, ha megvette az ember. A trial minden gond nélkül megy net nélkül ugyebár.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#17) daninet válasza Petyyyyy (#16) üzenetére


daninet
veterán

igen a teljes verzió

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#18) #73499136 válasza 426os (#8) üzenetére


#73499136
törölt tag

:)

[ Szerkesztve ]

(#19) Jeffi


Jeffi
aktív tag

Azóta akkor valószínűleg változtattak ezen. Tegnap vettem meg, imádom ezt a zenelejátszót, és elindul mobilnet nélkül is.

X1X

(#20) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Sziasztok!

Néhány hete kezdtem el használni ezt a lejátszót, abszolút bejön, egyetlen problémám van csak. :) Ha törlök a memóriakártyáról valamit, a lejátszó listájában bent marad még azután is, hogy újra keresem a zenéket a mappában, eltávolítani meg nem engedi, inaktív a törlés gomb. 4.2.2-es Androidot használok.
Van esetleg valami ötletetek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.