Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tha_answer


tha_answer
őstag

a volt su orszagai miert nem szallnak be?
https://g7.hu/tech/20200526/elon-musk-urkapszulajaval-beerte-a-szovjet-urtechnika-szinvonalat/

[ Szerkesztve ]

(#2) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Szánalmasak... :U

Aki hülye, haljon meg!

(#3) adlersson


adlersson
aktív tag

Aki kitalál efféle petíciót, az komolyan gondolja, hogy csak azért, mert néhány imbecillis aláírja, akkor bárki is egyáltalán fontolóra fogja venni, hogy ne "engedjék vissza" Bezos-t? :U

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#4) tha_answer válasza adlersson (#3) üzenetére


tha_answer
őstag

nem.

(#5) L3zl13 válasza tha_answer (#1) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Végigfutottam a cikket, hasonló kaliberű ember írta mint aki a petíciót indította.

Aki hülye, haljon meg!

(#6) tha_answer válasza L3zl13 (#5) üzenetére


tha_answer
őstag

trambulinnal mentek az issre 10 even at ugye?

(#8) k-adi válasza #40993792 (#7) üzenetére


k-adi
nagyúr

náluk ott nincs lacafaca.. kell és kész

(#9) Stauffenberg válasza adlersson (#3) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Sótlanság ellen.

Nem tudom megvan-e, hogy ez egy vicc. Mint amikor petíciót indítottak azért, hogy az elnök vegye napirendre a Halálcsillag megépítését.

(#11) L3zl13 válasza Stauffenberg (#9) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Én azért kíváncsi lennék, az aláírók hány százaléka gondolta komolyan az ötlet támogatását.
Szerintem nem lenne kis szám.

Aki hülye, haljon meg!

(#12) nexwo válasza L3zl13 (#11) üzenetére


nexwo
őstag

Szerintem az aláírók többsége amazon dolgozó (volt) akit kikészített a munka és segítséget sem kaptak.

[ Szerkesztve ]

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/fRPZ34

(#14) baz538


baz538
csendes tag

Bármi történhet, egyáltalán nem biztos, hogy az űrhajó visszatér a Földre... (legalábbis egyben) :D

(#15) Dilikutya válasza baz538 (#14) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nana, az Elon Musk, aki nem tud olyan űrhajót építeni, ami nem robban fel. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#16) #54625216 válasza tha_answer (#1) üzenetére


#54625216
törölt tag

Egész döbbenetes a csúsztatások és az arrogáns ostobaságok tömege, amit ez a cikk összehord.

(#17) #54625216 válasza Dilikutya (#15) üzenetére


#54625216
törölt tag

Jaja, eddig csupán 122 sikeres misszión vannak túl. :W

(#19) nexwo válasza #54625216 (#17) üzenetére


nexwo
őstag

És közben a professzionális űrkutatók tíltakozása ellenére teleszemetelte műholdakkal a Földet

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/fRPZ34

(#20) tha_answer válasza #54625216 (#16) üzenetére


tha_answer
őstag

trambulinnal mentek ugye? miert is? a fizikat nem lehet elhazudni, a mozgatashoz meg energia kell.

(#21) Tuomas válasza nexwo (#19) üzenetére


Tuomas
addikt

A Földet szemetelte tele műholdakkal? :DDD

We were here

(#22) tha_answer válasza nexwo (#19) üzenetére


tha_answer
őstag

mikozben a meterologusok is fujnak ra a freqi miatt.
arra meg jobban rabaszunk ha nem pontos az idojaras...

(#23) Tuomas


Tuomas
addikt

A cikk írójának és a fórumozók többségének is elkerülte a figyelmét az a tény, hogy a New Shepard egy szuborbitális rakéta, tehát Jeff Bezos nem tud az űrben maradni, ha akarna, akkor sem. Ahhoz először a Blue Originnek kell egy olyan rakétát építeni, ami Föld körüli pályára tud állni.
Ebből fakadóan a petició elindítója vagy egy tréfamester volt, vagy csak simán hülye, akinek halvány lila gőze sincs az űrkutatásról, az űrutazásról. A hírportáloknak meg gratulálok, amiért a hülyeséget sikerül átvenni és terjeszteni.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#24) nexwo válasza Tuomas (#21) üzenetére


nexwo
őstag

Még nem lőtte ki mindet és egyszer vissza zuhannak mint szemét :DDD

#22 tha_answer
Szerintem nagyobb probléma, ha nem tudják követni a nagyobb "kő darabokat" :DDD Vagy kényelmesen a földről a drágább vizsgáló a sok szemét miatt nem hatékony ezért még drágább módon az űrből kéne vizsgáló rendszert kiépíteni amire nem lesz keret és életbe lép a nagyobb probléma amit írtam.

#23 Tuomas
Meg a megvalósítása is vicces lenne: "űr határ őrök" nézik az "űr útlevelet", hogy beléphet-e :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/fRPZ34

(#25) L3zl13 válasza Dilikutya (#15) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Rakéta technológiánál az olyan űrhajó ami nem tud felrobbani az működésképtelen.

Aki hülye, haljon meg!

(#26) #54625216 válasza nexwo (#19) üzenetére


#54625216
törölt tag

1. Ennek mi köze ahhoz, hogy egyébként hány missziójuk sikeres?
2. A professzionális űrkutatókból néhányan (és nem úgy általában az összes) felvetettek problémákat, amiket azóta vagy megoldottak, vagy a fejlesztés folyamatban van.
3. Mi az, hogy teleszemetelte? Egy globális netszolgáltatást épít. Akinek eddig a lakóhelye miatt nem volt elérhető a széles sávú internet elérhető áron, annak a Starlink a világ leghasznosabb szemete.
4. A műholdak felbocsátását az FAA engedélyezte, az pedig a műholdakra vonatkozó ENSZ egyezmény alapján adja ki az engedélyeket.

(#27) #54625216 válasza tha_answer (#20) üzenetére


#54625216
törölt tag

Most konkrétan miről is beszélsz? Kik mentek és hova?
Én az általad linkelt cikkről beszéltem, hogy tele van hülyeségekkel és alátámasztatlan, a hozzáértés teljes hiányáról tanúskodó szubjektív megjegyzésekkel. Már a cikk címe is nettó baromság.

(#28) Stauffenberg válasza Tuomas (#23) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Szerintem meg a petíció elindítója nagyon is jól látja a valóságot! Végre valaki kimondta, hogy Bezos valójában Lex Luthor, aki egy sikeres online kereskedelmi cég tulajdonosának álruháját öltötte magára. Ráadásul összefekszik a laposföld tagadókkal, akik szerint a Föld geoid alakú. Szerinte a petíció az utolsó esély arra, hogy megakadályozzuk az 5G chipek bekapcsolását és ezzel Lex Luthor, Templomosok és a Szabadkőművesek együttes hatalomátvételét.

Én örülök neki, hogy egyre több ember van, aki átlát ezen a Bezos szitán! El kellett volna olvasni az eredeti szöveget is!

Neked meg gratulálok, hogy szintén hiszel a geoid alakú Föld hazugságban! Hogy tud Föld körüli pályára állni, ha valójában lapos?

(#29) Tuomas válasza Stauffenberg (#28) üzenetére


Tuomas
addikt

Ha a Föld lapos, például annak is van kerülete, ami körül keringeni tud, tehát a lapos Föld körül is pályára tud állni egy ojjektum, mert ugye a világegyetemben csak a Föld lapos, más bolygók nem, és a világűrnek is van térbeli kiterjedése. :DDD :P

[ Szerkesztve ]

We were here

(#30) Tuomas válasza Tuomas (#23) üzenetére


Tuomas
addikt

Jéé, mily érdekes, ki lett egészítve a cikk, számos további információval. :)
Így már jobban átjön a petíció "komolysága".

[ Szerkesztve ]

We were here

(#31) fatpingvin


fatpingvin
őstag

a petíció maga nyilván közröhej tárgya, főleg ilyen kevés aláírással, az üzenetével viszont egyet tudok érteni.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#32) Dilikutya válasza Stauffenberg (#28) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nagyon helyes amúgy, hogy végre valaki fellép a Szabadkőművesek ellen. Viszont nem szabad arról elfeledkezni, hogy amíg mi itt a laposföldtagadókkal küzdünk, szűkebb hazánkban a Balaton-hívő mozgalom egyre csak teret nyer. Még nyaralást is lehet venni a nem létező Balaton partjára. A chemtrail teljesen eszét vette már az embereknek.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#33) Z10N válasza #40993792 (#7) üzenetére


Z10N
veterán

De eleve miota lehet ilyenre peticiot csinalni? :D

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#34) fatpingvin válasza Z10N (#33) üzenetére


fatpingvin
őstag

petíciót bármire lehet csinálni, arra is hogy az USA elnöke álljon ki a Fehér Ház elé és klopfolja ki a nemi szervét egy sörösüveggel.

az más kérdés hogy ha a petíció targetjét nem köti semmi a petíció követeléseinek teljesítésére akkor maximum figyelemfelhívásra illetve nyomásgyakorlásra jó. Jelen esetben erről van szó, nyilván épeszű ember nem gondolja komolyan hogy az ügyben illetékes hatóságok ne engednék visszatérni, sokkal inkább arról hogy kihangsúlyozza azt a társadalmi üzenetet hogy a bezos féléknek bitófán lenne a helyük.

[ Szerkesztve ]

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#35) Z10N válasza fatpingvin (#34) üzenetére


Z10N
veterán

Tehat lehetne ertelmesebb dolkora is peticiot csinalni. Bezost nem igy kell megfogni.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#36) stellaz


stellaz
addikt

Mondjuk ha ez a koprinyó, musk, meg a faszbukkos együtt menne fel és együtt nem jönnének le, igazából sokaknak okoznának vele egy kis melegséget a szívükben.

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#37) kymera válasza L3zl13 (#11) üzenetére


kymera
senior tag

Kb 99%-uk gondolta komolyan. :)

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.