Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-04-25 12:14:54

LOGOUT.hu

Mi is ez a Pebble? Röviden: a mai összes okosóra úttörője. ;)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#724) 1stvan válasza doongoo (#722) üzenetére


1stvan
csendes tag

Sziasztok!

Csütörtök óta nyúzok egy Jet Black-et. Hollandiából jött, szóval hivatalos. V3R2 a verzió.
Van pár atomstabil program, ami nagyon bejön, de sajnos pont a notifier programokkal és a dialerrel gondom van.
Pebblebits 2.7-es magyarított firmware-t használok és modok nélkül.
A Pebble Dialer teljesen megbízhatatlan, valamikor szuperül működik, pár perc múlva bejövő hívásnál nem jelez az óra. Ha az óráról akarok hívást indítani és belépek a Dialer menüpontba, azt írja, hogy "loading Contact".Azt sem sikerült elérni, hogy az összes kontaktom kezelje, csak az látszik amit hozzáadok a programjában egyesével.
Fent volt ettől a készítőtől egy notifier (Notification Center) program és az időnként azt csinálta, hogy beérkező üzenetnél nem jelent meg az üzenet, csak egy loading felirat. Látszólag mindkét programnak gondja van a szinkronizálással. Mitől lehet ez?
Végigolvastam a fórumot, de sok info nincs ezekről. Lg G3-al van összepárosítva az óra.

Amilyen progikat most feltöltöttem:

Endomondo (stabil)
Pebble dialer (problémás)
Allinone (számlap) (ritkán előfordul, hogy nem frissül)
Phone ringer (csenget, rezeg néma váltás) (stabil)
Music boss (stabil)
Pebblets (stabil)
Battery status app (az óra akksiának töltöttségét mutatja meg) (stabil)
Pebble notifier (erre azt írjátok, hogy már nem frissítik, de jobbnak tűnik, mint a Notification center) (jónak tűnik)

Alapvetően sportoláshoz vettem a pebble-t és hétköznapi használatra, Gear Fit-en gondolkodtam még, de az nem annyira viselhető nap-mint nap a kinézete miatt. Nagy örömömre az Endomondo épp most 20-án építette be a Pebble-t is a támogatott eszközök közé és nagyon jól működik.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.