Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#341) Kernel válasza Arlekim (#336) üzenetére


Kernel
nagyúr

Lassan kiderülnek a dolgok. Amikor fel akarom tölteni a számlát, a megadott Transfer ID-hez mellékelnek egy figyelmeztetést is, amit pedig el is olvastam:

The money must come from a bank account that's in the same name as your PayPal account, which we have as János Szabó. (Kitalált név.)

Az Erstebankos fióknevem azonos a PayPal nevemmel, csak utóbbi fordítva (betartva a last name = családnév szabályt). Szerintem ugyanis félrevezetők azok az Internetes írások, ahol a fordított regisztrációt ajánlják, mert itt nem azt kell nézni, hogy a magyar számlakivonaton például "Szabó János" formátumban szerepel a név, tehát akkor a PayPal is így legyen.

A számlakivonaton ugyanis nincs külön kifejtve, hogy "Last name: Szabó", de attól még így van, és a számítógépes nyilvántartásban, illetve a gépek között kommunikációban ez helyrekerül, gondolom én.

Utána pedig a PayPal nyugtázta, hogy a pénz nem akárhonnan jött, hanem a saját nevemre szóló számláról:

Your transfer from your funding source to your PayPal account is complete.

Így viszont, ha valakinek nincs saját nevére szóló bankszámlája, akkor elvileg nem tud befizetni a PayPal-re sem.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.