Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fLeSs


fLeSs
nagyúr

[link]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2) Parci válasza fLeSs (#1) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

köszi, már meg is vettem egyet hong-kongból, biztosítással, postával 12e ft. remélem nem lesz gond vele :) (nem volt ebay accountom eddig)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3) ollie válasza Parci (#2) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem szokott gond lenni. Vagy ha mégis, az eladók nagyon korrektek szoktak lenni. Gondolom olyan eladótól vetted, akinek rengeteg pozitív visszajelzése volt...

***

(#4) eXodus


eXodus
őstag

Nem akartok csinálni valamilyen összehasonlító tesztet? ps3-pc-x360 ? Egyre több multiplatformos játék van/jön.
Vagy a flém miatt inkább nem? :DDD

(#5) ollie válasza eXodus (#4) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Milyen flém miatt? Nincs sok értelme flémelni. Valaki, aki PC-n játszik, nem fog PS3-at venni az Oblivion miatt. De én is szívesen látnék összehasonlítást.

***

(#6) fLeSs válasza ollie (#3) üzenetére


fLeSs
nagyúr

a vámmal mi a helyzet?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#7) eXodus válasza ollie (#5) üzenetére


eXodus
őstag

Nem csak az oblivion van...
Csupán kiváncsiságból. 3különböző Hw mit tud.

(#8) ollie válasza eXodus (#4) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Amúgy: [link]

Azt írják, a garfikán tuningoltak kicsit.

***

(#9) ollie válasza fLeSs (#6) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az EU-ból értelemszerűen nincs vám. Az USA-ból meg a Távol-Keletről meg általában ráírják nekem, hogy Gift, és akkor sem kell fizetni. Egyébként 20%.

Egyébként van olyan eladó, aki nem variál, és egyből felszámítja a vámot is (gondolom ő lerendezi). Ahol meg nem írják rá a Gift-et, és nem is számolnak fel vámot, ott feltartóztatják nálunk a határon, és le kell rendezni a vámhatósággal az ügyet. Én pont a vám - és az olcsóbb PK - miatt szinte csak az EU-ból rendelek mindent.

[Szerkesztve]

***

(#10) eXodus válasza ollie (#8) üzenetére


eXodus
őstag

Igen pc-re is jön ez a graftuning. ;] (x-re nem)
Mellesleg amilyen képeket láttam megjelenés előtt, szinte észrevehetetlen a különbség.
#11 -de konkértan az lesz mint a ps3-on.


[Szerkesztve]

(#11) ollie válasza eXodus (#10) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

PC-re rengeteg graftuning mod van, és nem egyet használok is. :)

***

(#12) ollie


ollie
MODERÁTOR

Huh, ez durva:

FiringSquad: BethSoft have released a number of downloadable content updates for both the PC and Xbo 360 but all of the have been for a small price. Why was the decision made to release these content updates in this way and how do you feel about some of the game's fans complaining about these charges, especially with the PC mod tools allowing third parties to offer additional content for free?

Pete Hines: We did it this way in order to do them to a level we felt good about. And we do. We think they’re a good value for what you get, and at the end of the day it’s simply a choice. Whatever version you have, it’s simply a choice you can make. Do you want to spend two bucks on this thing, or not. There’s no gun to your head, the game works fine with or without it.

XBOX-ra több Obliviont adtak el, mint PC-re

[link]

***

(#13) Ra3


Ra3
őstag

Vigyázz, ez még addiktívabb mint a 24. Nálam úgy indult, hogy este 9 körül nekiálltam hogy felteszem, megnézem hogy megy (egyébként szarul, nálam 800*600-ban épp hogy játszható), aztán fél kettő körül mondom most már aludni kéne, reggel meló :). Ez kb. egy hétig ment, aztán meguntam az ásítozást napközben és lerugdaltam a gépről. :) Majd ha sok időm meg memóriám lesz nekiesek újra.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#14) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Bár már Neked nem aktuális, másnak még jól jöhet: ma az Árkád MM-ben láttam 2db Obliviont PS3-ra. :))

(#15) rudi válasza Shadowfax (#14) üzenetére


rudi
nagyúr

Szerintem már több helyen is van [link] vagy [link], de elég szép az ára...

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.